Bevolking werd betrokken bij een belangrijk plan MARKT Directeur Muller nam dinsdag afscheid van JSoIter-Zuna Filmnieuws i mrnm lllll Receptie in Parkgebouw Btogo-middag op de Koerbelt AGENDA MP Predikbeurten ■\feydag 2 januari 1970 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 3 RIJSSEN Hoewel, als dit nummer van het weekblad voor Rijssen verschijnt, het jaar 1970 zijn intrede reeds heeft gedaan en wij al dan niet weemoedig afscheid hebben genomen van het veelbewogen jaar 1969. wil de redactie toch nog een korte terugblik werpen op het oude jaar zich af vragend, wat '69 heeft gebracht aan plaatselijk nieuws. Och wij weten wel, dart het plaatselijk nieuws in het niet valt, bij de grote gebeurtenissen in de wereld. Welk plaatselijk nieuws lijkt niet onbelangrijk als we denken aan het gebeuren van deze eeuw, toen Aimstrong deze zomer de eerste stap op de maan zette. Welk plaatselijk nieuws kan nog belangrijk worden ge acht bij de verschrikkelijke berichten over hetgeen in Biafra en in Vietnam gebeurt. Wat betekent om maar eens iets anders te noemen een overwin ning van Excelsior, Rijssen Vooruit of RKSV als Feijenoord er in slaagt de wereldkampioen Milan te verslaan. En tochwij leven in een gemeen schap, in een betrekkelijk kleine plaats waarvan het ons interesseert wat er gebeurt. Vandaar deze korte terugblik. Mannenkoor Woningnood Oudste Goolne ketne Parijs Brandweer (k- -- HET OCEAANGEDROCHT VALT AAN A. F. M. Paauwe (KYP) gering bedrag voor onvoorziene uitgaven 55- RIJSSEN - Dinsdag j.l. nam de heer H. H. Muller afscheid als direc teur van de Coöperatieve Aan- en Verkoopvereniging „Notter-Zuna en Rijssen", dat sinds enkele jaren geleden is opgenomen in een groter (sa- menwerkings) verband genaamd TRIO waarin de „boerenbonden van Rijs sen, Wierden en Holten" sinds enige jaren zijn opgegaan. Nog juist op de drempel van het oude jaar nam de heer Müller dus afscheid van een werk, dat hij met grote ambitie en vooruitstrevendheid sinds 1934 heeft uitgeoefend. Eigenlijk had hij al een jaar geleden kunnen gaan. De pensioengerechtigde leeftijd gaat in met 60 jaar. Maar een jaar heeft de heer Müller er nog maar bij aangebreid. Nu is het afscheid defini tief. Het bestuur van „TRIO" bood de scheidende directeur een afscheids receptie aan, die dinsdag in het Parkgebouw werd gehouden. Boerenbond belangrijk Eigenaar Ha vermout 95 Mogelijkheden noorderkerk. SOMBERE EN ZONNIGE GELUIDEN '69 Ben bijzondere gebeurtenis vond in januari plaats, toen in de kantine van de Lagere Technische School een z.g. hearing werd gehouden. Dat was een advies van het A.R. raadslid Borghuis. Voor het eerst werd de bevolking tijdig betrokken bij een belang rijk plan, althans men kon hier, geen raadslid zijnde, zijn visie of kritiek op ge ven. Dit soort bijeenkomsten is waard her haald te worden. Op deze wijze krijgt de bevolking he.t idee dat men als modig wordt beschouwd. Al kan niet gezegd wor den dat de deelname aan het hoor en we derhoor van de Rijssense bevolking erg in tensief was. Maar men bedenke, dat deze hearing de eerste was. Men was er nog niet aan gewend. Maar herhaling verdient dit initiatief van de heer Borghuis zeker. Ook in januari werd bekend dat het Rijs sense Mannenkoor de toekomst tegemoet gaat onder leiding van een nieuwe dirigent n.l. van de musicus Rien Rombouts. De heer Rombouts, die nu ongeveer 1 jaar de leiding heeft gehad, is een goede keus van het bestuur van het Mannenkoor geweest. Hij weet het roemruchte koor te bezielen en te stimuleren, en zonder twijfel zal het Mannenkoor onder leiding van deze en/r- gieke dirigent nog van zich laten horen. Ook werd in januari bekend, dat de Coöperatieve Winkelvereniging Rijssen gro te plannen had voor het jaar 1969. Besloten werd de winkel Haarstraat-Walstraat van de hand te doen, evenals het pand aan het Schild en dat in de Grotestraat. Daarvoor in de plaats zou een nieuwe supermarkt worden gebouwd in de Haarstraat. Zoals bekend, is het plan reeds gerealiseerd en heeft de C.W.R. de superzaak nog voor St. Nicolaas 1969 geopend. In februari moest wethouder Scholman een somber geluid laten horen. Was men in Rijssen drie jaar geleden de woningnood vrijwel de baas, wethouder Scholman moést min of meer verontrust mededelen dat in februari niet minder dan 525 woning zoekenden stonden genoteerd. Veel verbe terd is de woningnood in het afgelopen jaar niet, zodat wat dit betreft Rijssen nog een sombere toekomst tegemoet gaat. Dat 'er na regen zonneschijn komt kan ook ïiog eens weer worden bewezen als wij de beigrotingsvergadering van de gemeente raad in herinnering roepen. Daar moest burgemeester Landweer teleurgesteld me dedelen, dat een spoedige bouw van het nieuwe stadhuis niet kon worden ver wacht. Er was wel een schriftelijke toezeg ging geweest, dat de financiën rond waren, maarde toezegging was ingetrokken. De donkere wolken die de burgemeester (terecht) zag, zijn betrekkelijk snel weg getrokken. Want nog in 1969 kon een aan vang worden gemaakt met de bouw van het nieuwe stadhuis op de Driehoek, overi gens een plaats, waarover nog steeds kri tiek wordt gehoord in Rijssen. Maar geda ne zaken nemen geen keer. Rijssen moet zich bij het genomen besluit nu eenmaal neerleggen. plaats heeft ingenomen in Rijssen is nog steeds actief o.a. als penningmeester van de Rijssense muziek school, een school die steeds meer aan betekenis wint. Veel stof heeft de kwestie van het aanschaf fen van een ambulance-auto het afgelopen jaar in Rijssen doen opwaaièn. De meerder heid van de Rijssense huisartsen was het niet eens met het beleid van college van B. en W. in deze. Welke invloed de activiteiten van de geneesheren precies heeft gehad is moeilijk na te gaan. Wel werd een wagen aangeschaft, die de toets der kritiek van de Rijssense artsen kon doorstaan. De wijze waarop deze wagen naar hun inzicht moest worden geëxploiteerd, gebeurde overigens niet overeenkomstig hun (deskundige) wen sen. Woensdag 2 april vierde de oudste inwoner van Rijssen de heer Jan Sanderman zijn 97 ste verjaardag en op zaterdag 12 april her dacht de voetbalvereniging RKSV haar 25-ja- rig bestaan. In mei vierde tandarts R. H. Brouwer zijn 40-jarig jubileum als tandarts en tevens her dacht hij het feit. dat hij zich 40 jaar geleden als zodanig in Rijssen had gevestigd1. Dat de Rijssense „tand'ndokter" zich een grote sympathie heeft weten te verwerven bleek uit de wijze waarop hij door zijn patiënten werd gehuldigd. De muziekvereniging Wil- helmina bracht hem een muzikale Rijssen- GEWEEST IS HIER ZEKER OP ZIJN PLAARS. In juni vierde de boerenleenbank Rijssen haar gouden jubileum bij welke gelegen heid voorzitter Struik een cheque van f 1000 overhandigde aan wethouder Scholman, die het betalingsstuk weer doorgaf aan notaris Van Schooten als voorzitter van het zwem- badbestuur. Het bestuur van de boerenleen bank zag gaarne het bedrag besteed voor het nieuwe (toen in aanbouw zijnde) over dekte zwembad. In juli vierde de oudste Rijssense voetbal vereniging Rijssen Vooruit (R.V.) haar 60- jarig jubileum. Tal van herinneringen aan de glorieperiode van R.V. die het voetbal in Rijssen populair heeft gemaakt zijn toen weer opgehaald. In juli vond de aanbesteding plaats van het nieuwe gemeentehuis. De Gebr. Ter Steege uit Rijssen kwamen uit de bus als laagste inschrijver met een bedrag van f 1.999.500 In juli gingen de poorten open van het kam- peercentrum Goolne Ketne. Het was eigen lijk te laat voor het seizoen 1969, maar in de komende jaren zal deze camping, die buitengewoon goed geoutilleerd kan worden genoemd, zonder twijfel, grote belangstelling trekken. In september was er op de Chr. Mavo school sprake van een grote vooruitgang, toen het talen-praktikum in gebruik kon worden ge nomen. Met gebruikmaking van de techniek kan men op meer begrijpelijke en aantrekkelijke wijze „de" drie vreemde talen doceren. Op maandag 1 september vierde de heer De Ridder directeur van de Lagere Tech nische school zijn 25 jarig jubileum in,dienst van 't nijverheidsonderwijs. De heer De Rid der, die in 1949 naar Rijssen kwam heeft een groot aandeel gehad in de grote bloei die het Lagere Technische Onderwijs in Rijs sen doormaakt. In oktober kon het Weekblad voor Rijssen mededeling doen van het feit, dat een regio naal bejaardencentrum van Ger. Gemeenten in Rijssen zal worden gevestigd. In diezelfde maand was het een grote dag voor de Oosterhofruitertjes toen zij beslag wisten te leggen op het kampioenschap van Overijssel in de veelzijdigheidsproeven. In november werden de deuren geopend v. h. nieuwe Koopcentrum van de Coöperatie ve Winkelvereniging Rijssen. Het is een mo derne zaak geworden met 17 winkels onder een dak. Op zaterdag 22 november vierde de muziek vereniging Wilhelmina met een feestelijke receptie haar 70-jarig jubileum. Van vele zijden mocht deze belangrijke vereniging die de culturele spits in Rijssen heeft afgebe ten, belangstelling en (verdiende) waarde ring ontvangen. Diezelfde dag kwam in Rijssen het bericht door dat een team van de Chr. Mavo school de Veiligverkeerswedstrijd om de Coupe Sco- laire (in Leerdam gehouden) had gewon nen. Dit eervolle resultaat heeft tot gevolg dat het Rijssense team gaat deelnemen aan een internationale wedstrijd op Veilig Ver keer gebied in Parijs. Aangevoerd: Runderen 3; Varkens 367. To taal 370. Prijzen: 3 melk- en kalfkoeien van f -, tot f -,- per stuk; 16 drachtige zeugen van f 525,- tot f 625,- per stuk; 351 biggen van f 95,- tot f 110,- per stuk. Overzicht handel: Zeugen: Handel rustig, prijzen staande; Biggen: Handel redelijk vlot, prijzen staande tot iets hoger. In februari nam de heer G. J. WOlters af scheid als commandant van de Rijssense vrijwillige brandweer. Hem werd veel lof toegezwaaid over de serieuze wijze waar op hij zijn functie gedurende een lange reeks van jaren had vervuld. Als bakkers met de bezorging van het da gelijkse brood geen droog brood meer kun nen verdienen moet gezocht worden naar een oplossing. Dat deden de Rijssense bakkers. In maart verscheen daarover het eerste bericht in het Weekblad voor Rijssen, en in april was de hele organisatie, onder leiding van de Enter- se schoenmaker M. Philippi, die zich duide lijk niet bij zijn leest had gehouden rond. De sanering, die een geweldige tijd- en kos tenbesparing voor de Rijssense bakkers be- betekent heeft. naar ons weten geen of weinig ^klachten opgeleverd. De bakkers bewezen hier dat Eendracht macht maakt. In maart brachten wij het bericht dat de heer C. Lugtigheid oud-gemeentesecretaris toen 50 jaar geleden naar Rijssen was geko men. De heer Lugtigheid. die een grote Ergens op de bodem van de Stille Oceaan is een wetenschappelijk laboratorium inge richt die een onderzoek instelt naar het le ven onder de zeespiegel, dat nog zoveel ge heimen verbergt. Het laboratorium wordt ge assisteerd door een schip, dat aan de opper vlakte ligt en voor luchttoevoer en contact met de buitenwereld zorgt. De laatste tijd worden dr. Le Satier en zijn medewerkers geboeid door een vaak ver schijnend en dan plotseling verdwijnend voorwerp, dat een ultrasonisch geluid ver spreidt, dat slechts opgevangen kan wor den met de gevoelige apparaten van het la boratorium. Ze kunnen het er niet over eens worden, of het een nieuw type onderzeeboot betreft of een enorm, onbekend zeedier. Daarom schakelen zij de marine in, die de onder zeebootdeskundige commander Way ne naar het laboratorium stuurt. Wayne stelt al direct vast, het het onmogelijk een onder zeeboot kan zijn en hij helpt de laboratorium staf nu de aard van het geheimzinnige voor werp vast te stellen. Wayne gaat met een aantal medewerkers van dr. Le Satier in duikerspakken en met een mini-onderzeeboot naar het voorwerp se Mannenkoor een vocale hulde. Op zondag 27 april deed ds. J. C. de Rie zijn intrede als predikant bij de Ned. Herv. Gemeente, waardoor deze Gemeente weer alle predikantenplaatsen bezet kreeg. Rijs sen vierde weer op waardige wijze de ver jaardag van H.M. de Koningin dank zij de activiteiten van de Oranjevereniging. Een bestuurslid van deze vereniging de heer J. Zeeuw werd schutterskoning, een feit, dat uiteraard feestelijk gevierd werd. Op vrijdag 16 mei opende de voorzitter van de Stichting Oudheidkamer Riessen de heer A. ter Harmsel een speciale tentoonstelling in -het Rijksmuseum Twenthe te Enschede van een collectie Delfts en ander aardewerk eigendom van de Oudheidkamer Riessen. verkregen uit een legaat van mevr. van Heel- Willems. Duizend maal jammer dat geen mo gelijkheid kan worden gevonden om de rijke collectie schilderijen en andere kunstvoor werpen onder te brengen in Rijssen zoals ook de bedoeling van de heer en mevr. Van Heel moet zijn geweest. In juni werd Rijssen opgeschrikt door enke le gevallen van kinderverlamming. De plaat selijke artsen deden alles Wat in hun vermo gen was om de Rijssense kinderen zoveel mogelijk tegen deze ernstige ziekte te be schermen. Er had een massale inenting plaats. Gelukkig bleven de gevallen tot en kele beperkt. EEN WOORD VAN GROOT RESPECT EN DANK VOOR DE WIJZE WAAROP DE RIJSSESENSE ARTSEN IN DEZE GE VAARLIJKE PERIODE ACTIEF ZIJN GE- RIJSSEN. „Moeten wij ons niet afvragen of er in Rijssen geen behoefte bestaat aan een tehuis voor lichamelijk en of geestelijk gehandicapten?" zo stelde KVP-er A. F. M Paauwe tijdens zijn algemene beschouwing. Hij attendeerde daarbij op de drie bejaar dentehuizen, die Rijssen al rijk is, terwijl voor een vierde de plannen al vrij concreet zijn. Hij wees in dit verband ook op de verhoging van de rijkssubsidie van f 1.000,- tot f 1.350,- per bed. De heer Paauwe vroeg zich meer af. „Hoe moet dit verder gaan?" steunde hij, wijzen de op het geringe bedrag, dat voor onvoor ziene uitgaven is uitgetrokken. Hij veroor deelde het regeringsbeleid inzake de cen trale financiering. Bezorgd was hij over het saneringsplan De Kern, „waarmee we al jaren bezig zijn." Hij wenste een zo spoedig mogelijke vast stelling van het structuurplan, al was hij op de hoogte van verschillèn van inzicht, die tussen het college en de deskundigen be staan. Hierbij betrok hij ook de moeilijkhe den van het midden- en kleinbedrijf, dat er recht op heeft „te weten waar men aan toe is." Paauwe siganlerende „ongefundeerde kri tiek" op bestemmingsplannen van de zijde van de bevolking, veroorzaakt door onwe tendheid. Hij pleitte daarom voor meer, „veel meer", inzicht en inspraak. Hij wenste tot slot nader geïnformeerd te worden over de betekenis, die Gedeputeer de Staten hechten aan een nieuwe lokale bestuursvorm voor Twente. tot stilstand is gekomen. Dit blijft rustig liggen en als de duikers het naderen, stellen zij vast dat het een ruimteschip moet zijn. Het lukt hen ongehinderd het ruimteschip binnen te „aan en daar stellen zij vast, dat het blijkbaar geheel automatisch bestuurd wordt. Zij vinden geen wezens aan boord en ook geen zichtbare instrumenten. Het enige wat zij zien is een soort capsule, die zij mee nemen naar het laboratorium. Bestudering van de capsule die zij meenemen naar het laboratorium. Bestudering van de capsule levert niets op en Le Satier wil de cap sule dan openen, maar Wayne acht het te gevaarlijk in het kwetsbare laborato rium verder te experimenteren, waarvan al gauw wordt vastgesteld, dat het bezig is groter te worden. Op dit momnet wordt de aandacht echter van de capsule afgeleid door een twist tussen commander Wayne en de duiker Maddox. Beide mannen kennen elkaar van vroeger en er heerst een vete tussen hen, die nu door een onbelangrijke aanleiding tot een dramatische uitbarsting komt. Terwijl de anderen hun best doen vre de tussen de beide mannen te herstellen, groeit de capsule in een van de andere labo- ratoriumvertrekken verder er barst op een gegeven moment open, waarna een enorme amfibie uit de capsule kruipt. De amfibie, 'n gedrocht, dat enigszins aan een kolossale man doet denken, talmt niet en doet een aanval op 't laboratoriumpersoneel. Slechts het snelle ingrijpen van Wayne voorkomt erger. Hij weet het gedrocht buiten het la boratorium te lokken, waarna hij bliksem snel de luiken sluit. Hiermee is het gevaar echter nog niet bezworen, want ook het ge drocht zendt sterke supersonische signalen uit, die de verbindingen van het laborato rium met het hulpschip aan de oppervlak te verbreken. Hierna zwemt het gedrocht naar de oppervlakte, klimt aan boord van het hulpschip. De verraste bemanning heeft geen enkele kans en wordt door het gedrocht gedood; waêïn'a dit'de *p°mPen vernietigt, die het laboratorium van lucht voorzien. RUSSEN. De pas geïnstaleerde ontspan- ningscommissie van Excelsior organiseerde zaterdagmiddag een Bingo-middag in het clubhuis der vereniging op het Sportpark De Koerbelt. Hiervoor bestond mede doordat al le elftallen vrij waren een flinke belangstel ling. De hoofdprijs een electrisch scheer- apparaat werd gewonnen door het junior- lid R. Pas. Verder waren er taarten, rollades en ande re mooie prijzen te winnen. De entspan- ningscommissie kan terugzien op een geslaag de middag. Zijn levenswerk, zo wil Herman Müller zijn werk bij en voor de Boerenbond gerust zien. Het bestuur van de „Boerenbond" heeft geen slechte directeur, geen slechte manager gehad aan de heer Müller, die al tijd een goede kijk heeft gehad op de toe komstige ontwikkelingen en altijd advi seerde zich op het juiste moment op deze nieuwe ontwikkelingen aan te passen. De bond heeft daarvan zeker geprofiteerd, zich mede daardoor gehandhaafd en is mede daardoor steeds in betekenis toegenomen. O De heer Müller is min of meer op typische wijze tot directeur van Notter-Zuna en Rijs sen benoemd. Zijn vader de heer J. G. P Müller was eigenaar van een molen nabij de Klokkendijk en nadat hij deze een aan tal jaren in eigen beheer had geëxploiteerd ging hij in 1934 op een bepaalde provisieba sis werken voor de Boerenbond. In 1937 verd de molen verkocht aan de coöperatie ve vereniging, die Herman Müller als di- -ecteur en zijn broer de heer J. G. P. Mül ler als boekhouder benoemde. Zoals gezegd heeft Herman Müller een duidelijk stempel op de bedrijfsvoering gedrukt. Daarvan I zijn de omzetcijfer» van de laatste jaren, vergeleken met die in de dertiger jaren een duidelijk bewijs. Er is veel veranderd in de landbouw, er is ook veel veranderd, verbeterd en gemoderniseerd in het bedrijf dat de Boerenbond wordt genoemd. In de oorlogsjaren, toen de heer Müller plaatselijk voedselcommissaris was, is de molen draaiende gebleven door de fabrica ge van havermout. Er werd ook veel voor de Duitsers, gewerkt, dat was nu eenmaal verplicht. „Maar" aldus de heer Müller „de bast kregen ze gemalen terug, de pit bleef achter en werd verkocht, in hoofdzaak aan Rijssenaren voor 20 cent per pond." In de laatste oorlogsjaren werd er een commis sie opgericht om een z.g. centrale keuken te organiseren Hiervan waren leden de he ren Bosman, (destijds directeur van de ge meentelijke gasfabriek), de heer A. H. ter Horst en de heer Müller. Dagelijks werd voor 3000 man gekookt. De pap uit deze keuken, die was ingericht in de melkfa briek van de heer Eerdmans, was uitste kend. Daaraan was de havermout van de Boerenbond niet vreemd. De warme maal tijden werden niet zo geapprecieerd door de Rijssense bevolking Toch had men er in het Westen de vingers naar gelikt. Er wer den wekelijks twee koeien geslacht (clan destien), geleverd door wijlen slager Lo- huis. Maar de heer Müller erkent dat de verstrekte maaltijden geen gastronomische prestaties waren. Niettemin zijn er vele mensen blij mee geweest. „Vergeet niet", aldus de heer Müller, „dat een groot aan tal gezinnen ook in Rijssen in die tijd hon ger zou hebben geleden". Een bijzonder verhaal is wel hetgeen de heer Müller zich uit de oorlog herinnert. De boeren waren verplicht tot het afleve ren van aardappels. Daar werd 4% cent per kilo voor betaald De schillen brachten weer 6 cent per kilo op. De centrale keuken leverde nog winst op ook. ondanks het feit dat een portie „warm eten" slechts een kwartje kostte. De winst ging naar de ge meente. Na de oorlog moest de Boerenbond zich aanpassen aan de nieuwe mogelijkheden Uren kan Herman Müller daarover vertel len. De omzetten in alle sectoren van het bedrijf zijn sterk gestegen. De landbouwbe drijven pasten zich vaak op tijd aan. maar de laatste tijd is er een sterke tendens dat men tot nog grotere .schaalvergroting zal moeten komen Als voorbeeld noemt de heer Müller enkele kippenhouders. Bed i.i ven met een aantal van enkele honderden kippen zijn gewoon uit de tijd Bij TRIO zijn enkele bedrijven met 5000 kippen Op den duur zal dat aantal nog groter moe'en worden wil men zich handhaven. De heer Müller ziet 'duidelijk dat de land bouw ook in het TRIO-gebied nog grote problemen zal moeten overwinnen Al gaat hij als directeur van de Boerenbond weg, hij zal de ontwikkelingen nog met grote aandacht blijven volgen Helemaal werkloos zal Herman Müller na zijn pensionering niet zijn. Hij s voorzit ter en bestuurslid van diverse agrarische commissies, zodat hij op een afstand toch de ontwikkelingen in de agrarische sector zal blijven volgen. 9 januari. Jaarvergadering door de leden zelf te verzorgen van de Kon. Mij voor Tuinbouw en Plantkunde, afd. Rijssen, Kantine Huishoudschool 7.30 uur; 12 januari: Bezoek aan lezing met dia's door Ger v.d. Berg Aldolem Heemafgebouw, Hengelo 8 uur. 13 januari: Aquariumver. Rasbora Jaarver gadering. 8 uur hotel Tijhuis. ZONDAG 4 JANUARI 1970. NED. HERV. GEMEENTE. GROTE KERK 9-30 uur Ds. E. M. Bakker (bevest. ambtsdragers). 15.00 uur Ds. J. C. de Bie. WESTERKERK. 9.00 uur en 10.45 uur Ds. W. van Tuyl. 19.00 uur Ds. E. M. Bakker. ELSEN. 10.15 uur Ds. J C. de Bie. ELIHETO (Zaterdagavond). 19.00 uur Ds. W van Tuyl (weeksluiting). GEREF. KERK. BOOMKAMP. 9 30 uur en 15.00 uur Ds H. Brinkman. GEREF. GEMEENTE 9.30 uur Ds. A, Bregman (bev. ambts dragers). 15.00 uur Ds. A Bregman. (Bed. H. Doop) 19.00 uur. Leesdienst. ZUIDERKERK 9.30 uur en 15 00 uur leesdienst. 19.00 uur Ds A Bregman (Bed. H. Doop en bevest 'rnbtsdragers). GEREF. GEM IN NED. ESKERK 9.30 uu- M3o u{,r Pn 1R 30 uur Ds j de Groot D G*"R BEVER", •;nv 9 3" uur on '9.00 uur Ds H A. Vosman '4.30 uur 'opQ-ijopcq OUD GEREF GUM j\ NED. ORANJEKERK 9.30 uur. 15.00 uur en 19.00 uur Ds. J. W. Slager. R.K KERK (Zaterdagavond). 19 00 uur Avondmis. Zondag 3 30 uur H Mis, 10.30 uur hoog mis. WOENSDAG 7 JAN. 1970. Noorderkerk 19 30 uur Ds. A. F Honkoop. Eskerk- 19.30 uur Ds. ,1. de Groot. Oranjekerk: 19.30 uur Ds. J W. Slager. Bevervoorde: 19.30 uur Ds. H. A. Vosman.

Weekblad voor Rijssen | 1970 | | pagina 3