Interessante ontmoetingen voor de Excelsior-teams Excelsior door strafschoppen in laatste minuut naast O.N. Wisselende resultaten van Excelsior-teams Pover resultaat van Sportclub tegen lantaarndrager Denekamp PuroIho^Md Matige wedstrijd op de „Koerbelt" VEmiEsV Twee maal nam 0.N de leiding Sportclub naar Drienerlo Aldolem in de prijzen Voorhoede had legio kansen nodig Wedstrijd werd na rust beslist mutiHRRDrs Excelsior 1 naar Be Quick mm m V - v Fel AGENDA Burgerlijke stand Vrijdag 17 oktober 1969 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 3 H ÉËS W~c RIJSSEN Excelsiur heeft zaterdag haai' ongeslagen record op eigen terrein met moeite weten te handhaven tegen het op bezoek zijnde O.N. uit Groningen. Na een 20 achterstand direct na de hervatting, bij de rust was het 10 voor de bezoekers, wist Excelsior pas een minuut voor het einde uit een strafschop de verdiende gelijkmaker te scoren. Het was een matige wedstrijd, met vooral in de eerste helft slecht plaatsen, die de talrijke bezoekers niet bracht wat zij verwacht hadden. Aktie errassmg Dankbaar Een spelmoment uit de wedstrijd ExcelsiorON. Nederlaag Uitslagen Sportclub Opstelling Sportclub G. Roelofs voorzitter van de Mors RIJSSEN Sportclub Rijssen dat zaterdag rode lantaarndrager Sport club Denekamp ontmoette op de Koerbelt, speelde niet een van zijn beste wedstrijden. Gezien de stand op de ranglijst hadden de gastheren met ruim verschil moeten zegevieren. Toen de arbiter het einde aankondigde was de marge echter slechts 2 doelpunten. Een pover resultaat tegen een ploeg die nog geen enkele wedstrijd gewonnen had. Onbevreesd Kansen Redding I smetteloos zuiver Harder - bf '\V N V VJ. 3O \5- :V.v. De eerste aanvallen waren voor de Gro ningers, waarbij Leegsma langs Beunk glip te, maar hij schoot voor het doel langs. Uit de verdediging werd door Bolink een tegen aanval opgezet, waaruit Leusink via de staander naast schoot. Excelsior was wel iets sterker, maar door slecht plaatsen konden de gasten met flitsende aanvallen het initiatief telkens overnemen. Een hoge bal werd door T. Mooibroek voor het Ex- celsior-doel geplaatst. Bruggink miste, maar Kreijkers in het nauw gebracht plaat ste het leer naast het doel. De corner werd goed genomen, maar door de Excelsior- vgrdediging weg gekopt. Bolman maakte rich van de bal meester, maar zijn omhaal ging over. Een ingooi van ON bereikte Van Huis, die hard inschoot, maar Bruggink redde fraai door de bal uit de rechterbo venhoek te stompen. Zijn collega van de andere kant moest bij een aanval van Excelsior in actie komen, toen de mee naar voren gekomen Bolink een schot losliet, dat goed gestopt werd. De ON-aanvallen waren gevaarlijk en gaven de Excelsior-verdediging volop werk. Zo glipte Leegsma eens langs Bolink, maar Bruggink liet zich niet verrassen. Bij de Excelsior-aanval ging Kappert mee naar voren, maar ook hij had geen succes Bij VERKOUDHEDEN TOï GERECHTIGD VOOR VADER. KIND en schoot naast. ON werd sterker en nam bezit van het middenveld, wat na 30 minu ten spelen resulteerde in een voorzet van Antonides naar de sprintende Van Huis, die via de voet van Bruggink raak schoot. Na de aftrap nam de Excelsior voorhoe de de bal mee. Leusink gaf goed door naar Van Vondel, maar deze schoot naast. De orod-witten in groen shirt spe lend probeerden fel de achterstand in te lopen, maar de ON-achterhoede hield stand. Wel moest zij een viertal corners toestaan, waarbij er drie door Van Vondel op links goed werden genomen, maar de ON-goalie greep telkens goed in. V, Na de hervatting was het na een minuut reeds 2-0 voor de gasten, toen H. Mooibroek die van de backplaats mee naar voren was gekomen een pass ontving dwars over het middenveld en op maat de bal door gaf naar Houwen, die via de handen van Bruggink 2-0 liet aantekenen. Excelsior pakte nu de zaken beter aan, vooral toen Dannenberg werd vervangen door Baan. Nadat één der Excelsior-voor- waartsen hard inschoot en de doelman reeds gepasseerd was, wist één der ON- spelers de bal nog van de doellijn te wer ken. Het was echter slechts uitstel, want even later werd een voorzet van Bakker door de Groningers onvoldoende weggewerkt en vond Van Vondel een leeg doel voor zich, 1-2. Excelsior was nu sterker, al bleven de uitvallen van ON gevaarlijk, die echter meestal strandden op buitenspel. Een goede kans kreeg Bakker, maar hij schoot hoog over, terwijl even later een vrije trap van Van Vondel, Kappert bereik te, die net naast kopte. In de 31e minuut werd een voorzet van Kappert door de ON- defensie slecht weggewerkt, waardoor de hardwerkende Baan een kans kreeg, die hij dankbaar benutte door hard raak te schie ten. Excelsior bleef sterker en Bolink, goed doorzettend, forceerde een corner, die door Bakker via de lat werd over gekopt. Nadat Leusink was vervangen door Wesselink kwam er weer een felle uitval van de gas ten, die een corner opleverde. Deze werd door Houwen goed en hoog voor doel ge plaatst, waar de door de zon gehinderde Bruggink miste, waarna Antonides raak RIJSSEN. Sportclub Rijssen wacht za terdagmiddag op de T.H. in Hengelo een warme ontvangst. Tegenstander is de stu dentenvoetbalclub Drienerlo 1 dat evenals Sportclub een goede start had en over een uitstekend elftal schijnt te beschikken. Sportclub rekent op zware tegenstand. Wanneer de Rijssenaren hun zenuwen de. baas weten te blijven en de voorhoede tracht dit keer meer kansen te benutten, hoeft het echter niet op een nederlaag uit te draaien. De wedstrijd begint om half vier. Spelers en supporters vertrekken met een extra bus om 2 uur vanaf de Driehoek. Sportclub 2 gaat naar Den Ham 2. Sport club 3 ontvangt SVVN 4. Sportclub 4 speelt thuis tegen SVZW 4 en Sportclub 5 tegen SVVN 6. Sportclub 6 speelt in Nijverdal te gen SVVN 5. Sportclub BI gaat naar Vesos BI. Sportclub B2 speelt thuis tegen De Zweef B2 en Sportclub Cl ontvangt Excel sior C3. kon koppen. Wel probeerde één der achter spelers nog te redden, maar het was ver geefse moeite. Weer had ON de leiding. Excelsior gooide nu alles op de aanval en Van Vondel schoot via de handen van de doelman over. De corner leverde niets op, maar even later, terwijl het publiek reeds het veld begon te verlaten en zich verzoend had met een nederlaag van haar favorieten, een laatste poging van Excelsior. Een goed aangegeven bal bereikte Van Vondel, die op het doel der gasten afsprintte met de bal aan zijn voet. Op het moment, dat hij wilde schieten, werd hij binnen de 16 meter- lijn op ongeoorloofde wijze ten val gebracht. Strafschop, besliste de arbiter. Alles wat Excelsior was hield de adem in, zou het toch nog lukken? Van Vondel nam zelf de strafschop, nam zijn aanloop en tegen zijn harde inzet had doelman Nannen geen verweer, 3-3. De tijd was zo kort geweest, dat er niet eens weer werd afgetrapt. In de laatste minuut was het Excelsior toch nog gelukt om op eigen terrein ongeslagen te blijven. RIJSSEN. Op de derde Twentse Foto Expositie die van 6 t.e.m. 13 oktober is ge houden in het stadhuis te Hengelo ontving het Aldolem-lid C. Verschoor de publieks prijs voor zijn ingezonden foto„Kind met ijsco" in de afdeling zwart-wit. Voor de gehele inzending zwart-wit kreeg de collectie van A. F. V. Aldolem van het publiek het op een na hoogste aantal stem men. Ongetwijfeld een uitstekend resultaat. RIJSSEN. Sportclub Rijssen 2 leverde zaterdag een uitstekende prestatie door 't bezoekende Enter Vooruit 2 met 5-0 te ver slaan. Sportclub 3 speelde in Den Ham ge lijk tegen het vierde elftal van de club van die naam, (1-1). Sportclub 4 won thuis in een goede wed strijd met 4-1 van DES 4. Sportclub 5 slik te in Almelo een 7-1 nederlaag tegen ON 6 en Sportclub 6 verloor met 53 van het be zoekende Excelsior 9. De jeugd won geen enkele wedstrijd. Sportclub BI verloor van Excelsior BI met 2-1. Sportclub BI verloro in Enter met 5-2 van EV B2 en Sportclub Cl leed in Hellen- doorn tegen SOS Cl een 5-4 nederlaag. RIJSSEN. Sportclub Rijssen dat zater dagmiddag om 2 uur vanaf het Schild met een extra bus vertrekt voor de wedstrijd te gen Drienerlo die om half vier begint, ver schijnt in de volgende opstelling. Doel: A. Smit; achter: W. ter Harmsel, A. J. Ruiterkamp, A. Ligtenberg en M. Ruiterkamp; midden: K. Westerhoff en M. Pijffers; voor: A. Potgieter, Th. Lozeman, J. Nijkamp en M. Alkema. RIJSSEN. Voor verschillende Excel- elftallen staan zaterdag interessante ont moetingen op het programma. Zo gaat Excelsior I op bezoek bij Be- Quick in Zwolle, dat voor veertien dagen terug het presteerde om WWF het eerste puntje te ontfutselen. De Zwolse Blauwvin gers zijn op eigen terrein altijd lastige te genstanders, zodat Excelsior, dat in zijn beide uitwedstrijden evenveel nederlagen leed, geen gemakkelijke taak te wachten staat. Willen de Koerbelt bewoners succes boeken dan moet er zeker beter gespeeld worden dan zaterdag tegen ON uit Gronin gen. EXCELSIOR 2 is vrij, evenals Excelsior 5. Excelsior 3 gaat naar Enter en komt daar tegen de reserves van Enter Vooruit binnen de lijnen. Zal Excelsior 3 ongesla gen blijven? Dat kan, maar dan moet de thuisclub niet onderschat worden. EXCELSIOR 4 is in een zware klasse in gedeeld met allemaal tweede en derde elf tallen. Het wordt tijd dat dit elftal eens zijn eerste overwinning behaald. Misschien krijgt men daartoe de kans nu DOS 3 uit Vriezenveen zaterdag op het sportpark komt. EXCELSIOR 6 gaat naar Almelo en heeft daar ON 5 als tegenstander. Zullen de rood-witten evenals vorige week weer voor een verrassing zorgen? Het zevende elftal krijgt de derde editie van Vesos uit Hellendoorn op bezoek en moet proberen de punten thuis te houden. EXCELSIOR 8 heeft een lastige tegen stander nu het in Vriezenveen tegen DETO 5 binnen de lijnen komt. RIJSSEN. Vrijdagavond hield de Rijs- sense Zwem- en Poloclub de Mors haar al gemene ledenvergadering in café Royal aan de Haarstraat. Bij ontsteltenis van een voorzitter (deze bedankte een jaar geleden) opende de heer G. ten Brinke de vergade ring, waarna meteen werd overgegaan tot de bestuursverkiezing. In het bestuur wer den gekozen de heer G. Roelofs en me vrouw Ter Harmsel-Hein. Toegevoegd aan het bestuur werd mej. G. Geerling. Met al gemene stemmen werd daarna de heer Roelofs gekozen tot voorzitter en mevrouw Ter Harmsel tot penningmeesteresse. Her kozen als secretaresse werd mevr. E. ten Brinke-Sanderman. Mevrouw Van de Kamp- Nauta stelde zich niet herkiesbaar. Uit het verslag van de penningmeester bleek dat de kas een klein batig saldo had. Hierna werd een nieuwe jeugdcommissie gekozen. Deze jeugdcommissie onderhoudt het contact tussen bestuur en leden en or ganiseert feestavonden en droppings etc. Voorzitster van de jeugdcommissie werd mej. Gerda Geerling. De heer H. ten Cate werd herkozen en tot nieuWe leden werden gekozen de heren R. Smelt en R. van der Kuyl en mej. Eva de Lange. Tot materiaal commissaris werd benoemd de heer Paul ter Harmsel die in het volgende seizoen zal worden geassisteerd door Jan Beunk, Jan ten Brinke en Wim Wessels. Na afloop van de vergadering organiseer de de Mors voor haar leden boven 14 jaar een feestavond waarop tevens de medail les van de clubkampioenschappen werden uitgereikt. De feestavond van de jeugd zal worden gehouden op 28 november. RIJSSEN. Excelsior I behield haar vierde plaats op de ranglijst door een ver diend gelijk spel 3-3 in de laatste minuut door een strafschap behaald in haar thuis wedstrijd tegen O.N. uit Groningen. EXCELSIOR 2 had bezoek van D.O.S. 2 uit Vriezenveen, altijd een lastige tegen stander. De Rood-Witte reserves wonnen met 4-1 en behaalden een verdiende zege. Door doelpunten van Wold en Smit was de ruststand 2-0, welke score na de hervatting werd opgevoerd tot 4-0 waarna D.O.S. 2 uit een strafschop kon tegen scoren. EXCELSIOR 3 dat als gastheer optrad van Voorwaarts 3 uit Vriezenveensche wijk bleef ongeslagen en behaalde een gro te overwinning n.l .8-1. Zoals te verwachten was kon EXCELSI OR 4 het in Hengelo niet bolwerken tegen de reserves van Juliana, en verloren met 4-2. EXCELSIOR 5 doet het goed in de twee de klasse want voor de derde keer werd ge wonnen. Nu op eigen terrein met 2-1 van Vroomshoopse Boys 3. Een goed resultaat. EXCELSIOR 6, de veteranen, toonden zich onbetwist de meerdere over de derde editie van B.C.S.V. uit Borne dat op De Koerbelt met 7-0 de meerdere moest erken nen in de jongens van Nieuwenhuis. EXCELSIOR 8 stelde teleur en kreeg haar eerste nederlaag te incasseren. Werd vorige week in Almelo met 4-2 gewonnen van ON 6, nu werd op eigen terrein met 2-1 verloren van ON 7. Het negende elftal dat haar opwachting maakte bij mede Koerbeltbewoner Sport club Rijssen 6, keerde terug met 2 winst punten door een 5-3 overwinning. De wedstrijden van de junioren en pu pillen brachten de volgende uitslagen op pa pier. EXCELSIOR AI blijft mee draaien in de hoogste regionen en is na 5 wedstrijden nog steeds ongeslagen. Zaterdag werd op. de Koerbelt de vierde overwinning behaald, nu op het Al elftal van P.H. uit Almelo dat met 3-1 de winst van de Excelsior jeugd moest laten. Excelsior A2 was in Goor te gast bij Hector Al en speelde met 3-3 gelijk. Het zelfde resultaat, een gelijk spel behaal de Excelsior B II aan de Enterweg tegen de BI jeugd van R.K.S.V. Hier was de uit slag 2-2. Goed voor de dag kwam ook B3 van Ex celsior door in Nijverdal met 2-1 te winnen van De Zweef B2. Minder goed-verging het de C-junioren die alle drie verloren en alle met grote cijfers. Cl moest in Hengelo met 5-0 de eer aan Hengelo Cl laten. Excelsior CII kreeg thuis met liefst 11-0 klop van Haarler Boys Cl. terwijl het C4 elf tal op eigen terrein met 7-0 de winst aan de C2 junioren van S.V.V.N. uit Nijverdal moest laten. De pupillen herstelden zich enigszins van de nederlaag van vorige week door op eigen terrein met 2-2 gelijk te spe len tegen de S.O.S. pupillen uit Hellen doorn. De stand in de eerste B van de TVB is: Excelsior 2 5 3 1 1 7 13-8 Sparta 2 5 3 1 1 7 9-4 Voorwaarts 2 4 3 0 1 6 11-6 SVZW 2 5 3 0 2 6 9-6 ON 2 5 3 0 2 6 13-10 Vr.hoopse Boys 2 4 2 1 1 5 9-6 Achilles 2 4 2 1 1 5 10-10 DOS 2 4 5 2 1 2 5 10-10 DES 2 5 1 0 4 2 7-13 ASV 2 4 0 1 3 1 3-12 Sportlust 2 4 0 0 4 0 0-9 Debet hieraan was dit keer de Sportclub voorhoede die deze middag de prachtigste kansen om zeep wist te brengen. Het Sport clubkwartet dat bijna zonder onderbreking door haar achterhoede van kruit voorzien werd, bleek (voor rust) bij de afwerking der aanvallen slechts over losse flodders te beschikken. Zonder al te veel moeite wis ten Rademaker c.s. hun doel dan ook schoon te houden. Toen de gasten, enkele minuten voor de doelwisseling een uitval deden was het meteen raak. Zo keek de thuisclub, tegen de verhouding in tegen 'n 0-1 ruststand op. Al direct na de aftrap bleek dat Dene kamp zich niet zonder meer naar de slacht bank zou laten voeren. Onbevreesd traden de bezoekers de leiders tegemoet en waar stopper Klaassen een goede vorm demon streerde werden de aanvallers der thuis club slechts zelden gevaarlijk. De eerste serieuze Sportclub-aanval no teerden wij na drie minuten spelen en na 5 min. de eerste hoekschop die door Alke ma werd overgekopt. Er zouden nog vele hoekschoppen van Sportclub volgen waar de gasten er slechts één tegenover stelden. In de beginperiode was de thuisclub iets sterker en speelde met meer overleg. Daar tegenover stond dat de gasten af en toe ge- v ïrlijk wisten uit te vallen en dan was het voor Ruiterkamp c.«. meteen alle hens aan dek geblazen. Doelman Smit maakte een betrouwbare indruk en voorkwam on heil wanneer de verdediging eens mistast- te. Na een kwartier moest Denekamp geheel terug op de eigen helft en nu zou, dacht men, het doelpuntenfestein een aanvang ne men. Niets was echter minder waar. Van de kansen die de voorhoede opgeschoteld kreeg werd er niet één benut. Lozeman knalde uit een voorzet van Potgieter tegen Lutters op. Nijkamp schoot naast, Alkema over en Potgieter in handen van Radema ker. Bij een gevaarlijke Denekamp-uitval konden Ruiterkamp en Smit verder onheil voorkomen en meteen miste Nijkamp op nieuw een goede kans, schoot Westerhof langs de verkeerde kant van de paal en zag Pijffers zijn harde kogel door Rademaker gestopt. Het werd eentonig en toen Westerhoff na een half uur zich liet vervangen door Vin cent verwisselden Nijkamp en Vincent van plaats. Ook dit zette nog geen zoden aan de dijk De thuisclub bleef komen en de goed doorzettende Potgieter lanceerde Lozetnan op fraaie wijze. Weer faalde de Rijssense aanvalsleider echter. Na 42 min. spelen kwamen de gasten, ge heel onverwacht en tegen de verhouding in, aan de leiding. Een uitval over rechts, in geluid door Kiffen werd door Rutterkamp niet goed genoeg onderschept en meteen was Holtkamp er bij om het leer over te nemen. Drie, vier meter dribbelde hij er mee en toen was Smit een geslagen man, (0-1). Direct hierop kwam Vincent alleen voor Rademaker, maar zijn schot ging over. Na de pauze kwam Sportclub nog feller opzetten en Lozeman kreeg al spoedig een goede schietkans. Rademaker redde uitste kend. Tukkers van Denekamp zag zijn schot na een doorbraak naast gaan en aan de an dere kant tikte Rademaker, een schot van Alkema nog net corner. Vincent passeerde Kiffen en de uigtelopen doelman maar op de doellijn redde de teruggekomen Lub bers. Even later kreeg Sportclub toch löon naar werken. Lozeman lanceerde opnieuw Vin cent en Keihard schoot de Sportclub-links binnen langs de verbouwereerde Radema ker, (1-1). Van de druk bevrijd speelde Sportclub nu wat gemakkelijker en na 13 minuten spe- ln was het opnieuw raak. Uit een ingooi van Ruiterkamp naar Alkema kwam het leer bij Vincent die meteen doorschoof naar Lozeman. Deze zag Potgieter in een nog betere positie staan en met een onhoud baar schot werd Sportclubs tweede doel punt een feit, (2-1). De ver mee naar voren gekomen Pijffers had bijna voor nummer drie gezorgd, maar zijn kopbal uit 'n pass van Alkema schamp te de verkeerde kant van de paal De wedstrijd werd hierna wat harder en de scheidsrechter zag zich genoodzaakt 'n Denekampspeler het veld uit te sturen na dat deze Rutterkamp had nagetrapt. In de 34e minuut kreeg Denekamp de genadeslag. Een verre pass van Ligtenberg bereikte de vrijstaande Potgieter. Deze passeerde Lutters er Klaassei.s en lanceer de keurig op tjid de goed meegekomen Nij kamp Deze scoorde beheerst de derde tref fer. (3-1). Denekamp deed verder geen moeite meer om de opgelopen achterstand in t halen en ook Sportclub geloofde het verder wel. Hetzelfde kan gezegd worden van Excel sior dat op De Koerbelt als gastheer op treedt van Eversberg 4 uit Nijverdal. Voor de junioren en pupillen is het volgende pro gramma vastgesteld: EXCELSIOR Al speelt uit en heeft in Enschede de Al junioren van Sparta als tegenstander. Dit wordt een zware opgave voor de Excelsior jeugd. Een gelijkspel zou al een verdienstelijk resultaat zijn. Excelsior All, evenals de drie B-elftallen en de Cl junioren spelen allen thuis. All treed als gastheer op van de All junioren van .GFC uit Goor. Bij Excelsior BI komt het Bl-elftal van SOS uit Hellendoorn haar opwachting ma ken, terwijl Excelsior Bil moet proberen een goed resultaat te behalen tegen Enter Vooruit Bil. Het BlII-elftal krijgt het-moei lijk nu Haarler Boys Bil op bezoek komt. Spannen zal het zeker tussen Excelsior Cl en Holten Cl op De Koerbelt. Het Cl-elf- tal heeft iets goed te'maken na de nederlaag van vorige week, maar of dit lukken zal is een open vraag. De CII junioren komen in Nijverdal tegen het Cl-elftal van Nijverdal binnen de lijnen. Excelsior CIII gaat naar mede sportpark bewoners Sportclub Rijssen Cl en Excel sior CIV heeft in Holten als tegenstander Holten CIII. De pupillen tenslotte gaan naar Luttenberg om te spelen tegen de SDOLpupillen. 18 oktober 1969. Volleybalver. Rivo. Wed strijd Rivo 1-Aristoi 2 3 uur, Wedstrijd Ri vo 1-Has. SV 2, 4 uur, ULO Karei Door manstraat; 21 oktober 1969. Oudheidkamer Riessen. De heer A. te Reet spreekt (met dia's) over gevelstenen in Overijssel, 8 uur rest. Royal; 25 oktober 1969. Clubkampioenschappen Oosterhofruitertjes, manage Café Smit. 28 oktober 1969. Filmclub Rijssen, 8 uur Cantine Omefa.; 7 november 1969, Uitvoering Hosanna, Schildkerk, 8 uur; 8 november 1969. Volleybalver. Rivo Wed strijd Rivo 1-Volley '68 1, 3 uur, wedstrijd Rivo l-Volley'68 4 uur, ULO Karei Door manstraat; 10 november 1699. Amateurfotografenver. Aldolem. Bondscollectie, 8 uur leeszaal Parkgebouw 14 november 1969. Concert Twentezangers met Joegoslavische Dubbelkwartet, 8 uur Parkgebouw; 15 november 1969. Volleybalver. Rivo. Wedstrijd Rivo 1-Dynamiek 1, 3 uur ULO Karei Doormanstraat; 18 november 1969. Aquariumver. .Ras bora. Lezing met dia's 'door de heer Hage- doorn uit Amsterdam, 8 uur hotel Tijhuis; 25 november 1969. Ned. Ver. v. Huisvrou wen. Lezing door mevr. v.d. Boogert te Middelburg. Onderwerp: „Ervaringen in het land van Farah Dibah", 8 uur Park gebouw; 28-29 nov. 1969. Vogeltentoonstelling v.v. Zanglust zaal ter Harmsel; 2 29 november 1969, Muziekver. Wilhel- mina. Concert met medewerking van het Rijssens Mannenkoor en solisten, Park gebouw; 29 november 1969. Volleybal ver. Rivo- Wedstrijd Rivo 1-Levo 1, 3 uur ULO; 13 december 1969. Volleybalver. Rivo Wedstrijd Rivo 1-Sp. Wilh. 2, 3 uur. Wed strijd Rivo 1-Levo 1, 4 uur, ULO Karei Doormanstraat; 16 december 1969. Ned. Ver. v. Huis vrouwen, Kerstavond; 13 januari 1970, Aquariumver. Rasbora.Jaar- vergadering, 8 uur hotel Tijhuis; 23 januari 1970. Toneelvereniging De Gong blijspel „Spreurderij op Hoog niveau 8 uur Parkgebouw; 11 februari 1970. Aquariumver. Rasbora. Lezing met dia's door de heer Leeman uit Arnhem, 8 uur hotel Tijhuis; 3 maart 1970. Aquariumver. Rasbora. Film en Lezing, 8 uur hotel Tijhuis; 7 april 1970. Aquariumver. Rasbora, Le denvergadering, 8 uur hotel Tijhuis. HOOFDPIJN poeders GEBOREN; Hendrik Jan, zv A. H. Zwiers en H. H. Voort man, Markeloseweg 72, 7 okt.; Johan, zv J. Zwoferink en J. Klunder, Graaf Ottostraat 105, 11 okt.; Berendina, dv G. H. Leusman en A. Heu- ten, Oranjestraat 26, 11 okt.; Grada, dv J. Oljans en J, Nijzink, Boek weitstraat 16, 7 okt. te Almelo; Gerrit Wim Herman, zv J. ten Bolscher en G. ten Hove, Oranjestraat 21, 8 okt. te De venter. ONDERTROUWD: Willem Stegeman, 23 jaar, Holten, Industrie straat 32 en Gerritje Anna Derkje Vos, 19 jaar, Elsenerstraat 1,4 7 okt.; Gerrit Jan Wessels, 32 jaar, Markelo, Zwo- vinkdijk 1 en Johanna Aleida Eertink, 23 jaar, Wijnand Zeeuwstraat 28, 8 okt.; Marinus Antonius Nijzink, 21 jaar, Beatrix- straat 19 en Berendina Johanna Kappert, 20 jaar, Irenelaan 8, 9 okt. GETROUWD: Hermannus Jan Dommerholt, 26 jaar en weg 87, 10 okt.; Dirk Willems, 22 jaar en Janna Maria "aan- ders, 23 jaar, Esstraat 92, 10 okt. Berend Dinant Scheppink, 22 jaar en Jen- neken ter Harmsel 19 jaar, Boomkamp 33, 10 okt. OVERLEDEN: Hendrika van Ark, 83 jaar, wv H. J. Brand- riet van Wijngaardenstraat 8, 9 okt.; Gerritdina Voortman, 72 jaar, ongehuwd, Haarstraat 124, 2 okt te Almelo.; Geertruida Harmelink, 70 jaar, ev G. J. Nij- land, Graaf Ottostraat 43, 5 okt. te Deven ter.

Weekblad voor Rijssen | 1969 | | pagina 3