Oranje won matige vertoning tegen Frankrijk met 3-1 INTERLAND TROK RUIM 4000 TOESCHOUWERS Chr. M.A.V.O. organiseerde fietspuzzeltochten FILMNIEUWS KkN eminent 2 -20s ZEGELKORTING! 220120 IN6DIT BLRD Om Coupe Fernand Sanderman's Bakkerij NA-AANGIFTE LEERLINGEN VéGé PINDA KAAS van128nü gezinsflessen APPELSAP 0,7 liter nü Excelsior A verloor Schaatsen uit het bronzen tijdperk Reserves Sportclub tegen grotere broer ORGELS teMARI- BPOSA VéGé NOOT- VéGé CHO- MUSKAAT CRÈME 13 NYLONS s Vrijdag 3 mei 1968 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 2 Weinig verschil Mentale injectie Stand gelijk BURGERLIJKE STAND \Iorsdames verloren Iaatste poIowedstrijd Weinig sir af punten in klas 1 en 2 PREDIKBEURTEN Excelsior ontvangt zalerdag Genemuiden DWARSGEBAKKEN NATUURWIT ELECTRONISCHE Middelbaar Economisch en Administratief Onderwijs HAVO - MAVO - MEAO 200 gratis geldzegels 1contant koekjes vruchten wijn Noörlon snoepjes vleeswaren De Rijssense Gebouwen Sloperij biedt u aan Fa. Rijssense Geb. Sloperij 7WWVS3 VLOERKLEDEN i(faaJuWi£>»t. ite£ Ruim 4000 toeschouwers waren zaterdagmiddag naar het sportpark De Koerbelt gekomen, om het Nederlands zaterdagelftal te gaan aanmoedigen in de voetbalstrijd om de Coupe Fernand Chanelle tegen Frankrijk. On danks de 3-1 overwinning en een fel schijnend Oranjezonnetje was de ont moeting een teleurstelling. Zowel de Oranjehemden als de Fransen impo neerden weinig. Vooral de eerste helft was een slechte vertoning. Dit duur de totdat Frankrijk de openingstreffer scoorde en de Hollandse Leeuw, die als het ware lag te dutten in de koesterende zon, wakker schudde. Be straffend keek hij neer op de Fransen, die hem hadden gestoord in zijn slaap en schudde zijn koninklijke voetbalmanen. Tot drie keer toe toonde hij Frankrijk, dat hij en niemand anders (voetbal) meester was in de strijd om bovengenoemde beker. Beschaamd dropen de Fransen dan ook af. Na het spelen van zowel de Marseillaise als het Wilhelmus startten beide ploegen in een matig tempo, zoekend naar eikaars zwakste punten. Dit aftasten drukte het tempo, zodat de talrijke toeschouwers weinig aantrekkelijk voetbal zagen. Alleen Frankrijk imponeerde in de eerste helft op het middenveld, met als uitblinkers de Algerijn Mohammed Ali en Le- cock. Ook achterspeler Legrand onderscheid de zich door zijn kordaat optreden, bij de van weinig gevaar inhoudende aanvallen der Hol landers, waarvan alleen Kiel (Go-Ahead) en Den Rooyen (SSC '55) toonden de voetbal kunst machtig te zijn. Zij voorzagen de voor hoede van listige passes, die met knallende schoten het doel van de Fransen onder vuur nam. Een briljant spelende doelman Cor bel stopte en ranselde de schoten echter uit zijn domein. De Franse haantjes begonnen nu ook furieus te spelen en doelman Vlaanderen moest han delend optreden bij een goede kopbal van de veropgerukte Legrand. Bij een. gevaarlijke terugspeelbal moest Vlaanderen zich voor de voeten van aanstormende Durmolin werpen om een treffer te voorkomen. Aan de ande re kant greep doelman Corbel met een snoek sprong op een voorzet van de matig spelende linksbuiten Sagboom (De Zwerver). Toch bleven de gasten weinig voor de oran jehemden onderdoen. Een pass uit de achter hoede bereikte weer Durmolin die alleen voor Vlaanderen de bal net iets te ver voor zich uit speelde zodat de oranjedoelman redding kon brengen. De uitstekende en snelle Mariot bracht aus- putser Van der Giessen (Zwart-Wit '28) op het verkeerde been, schoot hard in, maar Vlaanderen redde fraai. Doelman Corbel kon op de doellijn een voorzet van Diepeveen (Do- vo) stoppen. Ook Van Rooyen zocht het doel te hoog en zag zijn schot fraai gestopt door Corbel. Een foutieve terugspeelbal van dezelfde Van Rooyen betekende weer gevaar voor het heiligdom van Vlaanderen, doch de Neder landse achterhoede kon redding brengen. Een rush van de niet onverdienstelijk debuteren de Kalden kon Corbel met behulp van Legrand tot staan brengen. I Hoog opspringend F slaat de Franse jjl doelman Corbel 'n m Nederlandse aan- ?ff val af. Vele keren keerde hij de aan vallen, maar kon niet voorkomen dat het leer tot drie keer toe in het net verdween. later ging een hard schot van de nu meer vrij heid genietende Pluimgraaf (Quick Boys) via een Frans lichaam net naast. Toen scheidsrechter Dorpmans de elftallen na de thee weer op het veld riep, bleek dui delijk dat de Oranjehemden van coach Sterk een mentale injectie hadden gehad. Aanvoer der Kiel en Van Rooyen kregen een vaste greep op het middenveld en behielden dit de rest van de wedstrijd. Nederland begon sterk aanvallend te spe len en de toeschouwers kregen beter voet bal te zien. Maar na drie minuten konden de Fransen een voorsprong nemen. Doelman Vlaanderen tastte mis op 'n voor zet van de snel opgerukte Lecocq en de jon ge Verhoove kon de bal in het verlaten doel schieten. De Oranjehemden werden nu pas goed wak ker geschud en doelman Corbel bracht me nigmaal met spectaculaire reddingen de han den op elkaar, o.a. op schoten van Diepeveer? en van Rooyen. Vlaanderen die na de Franse treffer een on zekere indruk maakte, liet een voorzet van Oster glippen maar Gouman (Iieerjansdam) bracht redding. Een aanval over rechts werd door Diepeveen voor doel langs geschoten, waar echter niemand bij kon. Weer liet Vlaan deren een effectvol schot van Mariot glippen maar de bal ging naast. Oranje begon zich nu echt te roeren. Diepe veen schoot uit een di^ptepass van Kiel bui ten bereik van Corbel tegen de paal en even In de 25 minuut zouden beide ploegen op gelijke hoogte komen. Een vrije schop van Gouman bereikte Pluimgraaf die hard inschoot. Corbel keerde de bal met de voet, maar het schot van Diepeveen die de terugspringende bal opving en keihard inschoot, 1-1. Oranje ging door. Nog geen vijf minuten later was het weer raak. Een fraaie diepte pass van Gouman bereikte de op volle snel heid liggende Pluimgraaf, die de bal op de borst opving en toen hard langs Corbel knal de. 2-1. Bij een aanval van Frankrijk kwam Verhoo ve op ongelukkige wijze met Vlaanderen in aan raking. Met een gebroken neusbeentje moest de maker van het Franse doelpunt de kleed kamer opzoeken. Invaller'B'aillul lêek Aanvankelijk zijn mede spelers tot grote daden te inspireren, dé Fran sen kregen zelfs nog een doelpunt, maar dit Een prop watten tegen zijn gebroken neus houdend, wacht de Fransman Ver hoove. op de auto die hem naar het zie kenhuis in Deventer zal brengen. De maker van het enige Franse doelpunt kwam bij 'n aanval in botsing met doel man Vlaanderen met reeds genoemd ge volg. werd door scheidsrechter Dorpmans wegens aanvallen van doelman Vlaanderen geannu leerd. Grote druk De druk op het Franse doel werd steeds groter. Weer behoedde de paal de gasten voor een grotere achterstand bij een inzet van Kiel, Slagboom schoot de terugspringende bal hard naast. Een corner van links werd door Pluim graaf ingekopt, maar Legrand kon de bal met zijn hoofd juist over de lat tikken. Weer een corner van Slagboom werd door Kalden met de borst in het doel gelopen, en over de doellijn weer 't veld ingetrapt. Scheids rechter Dorpmans weer onder heftige protes ten van de Fransen naar het middenveld. Oranje leidde met 3-1. Pluimgraaf snel gestart op een pass van Diepeveen, kon geen verandering brengen in de stand zodat met een 3-1 overwinning het einde kwam van deze eerste ontmoeting om de Coupe Fernand Chaquelle die bijzonder goed georganiseerd werd door Excelsior. De Ko ninklijke muziekvereniging ,,Advendo" uit Nijverdal die voor de wedstrijd beide volks liederen ten beste had gegeven vergastte in de pauze de talrijke aanwezigen op de zon overgoten .Koerbelt" op een kleine taptoe. GEBOREN: Hendrikus, zv J. H. Kappert en J. Wolterink, Zuiderstraat 86, 23 apr. Janna Hermanna dv. J. Baan en J. Rensen, Ligtenbergerdijk 19, 23 apr.; Johannes zv. G. J. Voortman en G. J. Nie- man, Noachstraat 25, 26 apr.; Gerritdina, dv. A. J. Altena en B. Zwoferink Leijerweerdsdijk 13, 26 apr.; Jan Johan zv F. Averesch en A. Nijland, Rem brandt van Rijnstr. 34, 27 apr.; Jan Anne, zv. J. Baan en G. J. Beunk. Wa termolen 19. 26 apr.; Iris Maria dv L. Kunst en E. Wiggers, Wier- densestraat 77c, 17 apr. te Deventer. ONDERTROUWD: Gradus Temmink, 30 jaar, Rijssen. Holten- torensweg 11 en Willy Hendrika Vreeman, 22 jaar, Rijssen, A. H. ter Horstlaan 19, 25 apr.; Gerrit Jan Harbers, 26 jaar, Rijssen, Dannen- berg 38 en Grada Janna Kreijkes, 23 jaar, Rijssen, Esstraat 62, 26 apr.; Hendrikus Johannes Albertus Bakker, 22 jaar Almelo, Ariënshof 11 en Alberta Gerritdina Borkent 18 jaar, Rijssen, Hogepad 37, 26 apr. GETROUWD: Herman Leusink 21 jaar en Hendrika Ever- dina Dommerholt 21 jaar, Rijssen, Holter- straatweg 87, 24 apr.; Hermannus Stegehuis, 22 jaar en Berendina Nijland 20 jaar, Rijssen, Verenlandweg 17, 25 apr. Hendrikus Gerritsen, 23 jaar en Janna Plui- mers 24 jaar, Wierden, Enter, van Uitertstr. 40, 26 apr. Jan Lohuis, 21 jaar en Frederike Hannie Smit 20 jaar Holten, Burg. v.d. Borchstraat 18, 26 apr.; Gerrit Jan Seppenwoolde 23 jaar en Gerrit dina Karsten 20 jaar, Rijssen, Bouwstraat 2126 apr. Hendrikus Bakker, 21 jaar en Maria van An- del, 19 jaar, Rijssen, Moddesteeg 3, 26 apr.; Tonny ter Beest 19 jaar en Johanna Aaltje Fransen 17 jaar, Rijssen, Prins Bernhardstr. 27, 26 apr. OVERLEDEN: Janna Seppenwoolde 82 jr ev. H. Beunk, Veren landweg 3, 21 apr.; Arend ten Berge 87 jr. ev. L. Pas. Nijverdal- seweg 9, 24 apr. Zaterdag avond speelden de dames van de Mors hun laatste polowedstrijd van het win- te-seizoen in Deventer tegen de dames van Vorden. De Morsdames kwamen met drie invalsters en waren hierdoor danig verzwakt. Het werd dan ook een verdiende 5-1 zege voor de dames uit Vorden. De eerste helft toonde een gelijkopgaande wedstrijd. De ruststand voor de gasten was 1-0. Na de pauze kon den de Morsdames het tempo van Vorden niet bijbenen. Keepster Gerrie Teela werd na rust nog vier keer gepasseerd waartegen de Morsdames slechts een doelpunt stelden. Op koninginnedag organiseerde het onder wijzend personeel van de Chr. ULO-MAVO te Rijssen voor de leerlingen van alle klassen een fietspuzzeltocht die in alle opzichten ge slaagd mag worden genoemd. De tocht ging gedeeltelijk door Rijssen en voor een groot deel door de bosrijke omgeving. De deelne mers moesten onderweg diverse opdrachten uitvoeren. Op diverse punten waren controle posten geplaatst waar men zich moest mel den. De eerste groep (elke groep bestond veelal uit 4 personen) startte reeds om kwart voor zeven en kreeg de opdracht zich bin nen vijf kwartier weer te melden op het punt van uitgang. Elke minuut later betekende een strafpunt. Elke dertig seconden startte een volgende groep met dezelfde opdracht. Klas 1 en 2 bleken over de intelligentste groepen te beschikken. Er waren n.l. zeven groepen uit deze klassen die de opdrachten uitvoer den zonder strafpunten. Voorts waren er 25 groepen met elk 5 strafpunten. De klassen 3 en 4 brachten het er minder goed af. Hier was slechts één groep met 1 strafpunt. De an dere groepen kregen resp. 11, 19, 28, 29, -en 33 strafpunten. Na afloop ontving elke deelnemer een trac- tatie. De (gedeeltelijke) uitslagen zijn als volgt: Klas 1 en 2 le Prijs, groep 47 (0 str.p.), Gerrit Troost Henk Nijsink, Kees v.d. Brink, Martin Boer man. 2e prijs. Groep 39 (0 str.p) Anton Jansen, Jan Smit, Harry Hendertink, Jan Willem var. Dijk. 3e prijs, groep 46 (0 str.p.) Hendrika Nij kamp, Mini Wolterink, Corrie Steenwijk, Ma rianne de Ruiter. 4e prijs, groep 42 (0 str.p.) Gerdien Maas- In verband met de interland Nederland- Frankrijk speelden slechts twee excelsior elf tallen een competitiewedstrijd zaterdag. Excelsior IA speelde op eigen terrein tegen het Hengelose Tubantia Al en verloor met 3- 1. De pupillen, het Dl elftal, scoorde er op los en won in Enter met 12-0 van Enter D2 en behield haar fraaie positie. Twee paar meer dan duizend jaar oude schaatsen zijn onlangs door Sowjetarcheolo- gen gevonden op de oevers van de Boeg bij Odessa. De schaatsen, waren gemaakt van paardebeenderen, waarin gaatjes waren ge boord voor de riempjes. sen v.d. Brink, Jolien Zwaag, Willy Boer man, Hermien Kamphuis. 5e prijs groep 37 (0 str.p.) Dinie ter Maat, Endry Nijhuis, Hanneke Pennings, Jannie Poortman. 6e prijs, groep 34 (0 str.p.) Gerrie Baan, Rikie Voortman, Fennie Voortman, Frieda Wesselink. 7e prijs, groep 36 (0 str.p) Gerrit ten Hove Wim ten Hove, Arie Jansen, Henk Kempe. 8e prijs, groep 44 (5 str.p) Herman Assink Henk Nijkamp, Hans Schuppert. 9e prijs, groep 27 (5 str.p.) Jennie Borkent, Lia Wolterink, Paulien Nijland, Fenny Lohuis, Annie v. Lindenberg. 10e prijs, groep 51 (5 str.p.) Jannes Dan- nenberg, Dinant Spenkeling, Andries Meken- kamp. Klas 3 en 4. le prijs, groep 16 (1 str.p.) Ina Harbers, Jan ny Valk, Jenny Wolterink, Janny Strijker. 2e prijs, groep 27 (15 str.p.) Diny Jansen Jenny Baan, Ans Baan, Ans Sok. 3e prijs, groep 22 (19 str. p.) Albert Eelde- rink, Gerrit v. Coeverden. 4e prijs. Groep 4 (28 str.p.) Wim Voort man, Herman Plas, Jan Goorman, Jan v.d. Brink. 5e prijs, groep 13 (29 str.p.) Johanna Koster, Janneke Kreyenzang, Dini Mensink, Dienke Voortman. 6e prijs Groep 8 (33 str.p.) Anneke Belt man, Truida Vinkers, Jannie Velten, Jenny ter Steege. NED. HERV. GEMEENTE GROTE KERK 9.30 uur ds. E. M. Bakker van Tholen 15.00 uur ds. J. de Lange WESTERKERK 9.30 uur ds. W. van Tuyl 10.45 uur ds. Stehouwer van Nijverdal 19.00 uur ds. W. van Tuyl ELTHETO 9.00 uur ds. J. de Lange ELSEN 10.15 uur ds. J. de Lange GER. GEM. NOORDERKERK 9.30 uur ds. A. Bregman (Voorber. H.A.) 15.00 uur ds. A. Bregman (Bed. H.D.) 19.00 uur leesdienst. GER. GEM. IN NED. ESKERK 9.30 uur, 14.30 uur en 18.30 uur, leesdienst OUD GER. GEM. BEVERVOORDE 9.30 uur en 19.00 uur ds. H. A. Vosman. 14.30 uur leesdienst. OUD GER. GEM. IN NED. ORANJEKERK 9.30 uur, 15.00 uur en 19.00 uur ds. J. W. Slager GEREF. KERK BOOMKAMP 9.30 uur ds. H. Brinkman 15.00 uur ds. H. Brinkman o Excelsior speelt zaterdag haar op een na laatste wedstrijd en krijgt Genemuiden op bezoek. Ondanks dat er voor beide elftallen weinig meer op het spel staat, kan het toch een aardige ontmoeting worden van gelijk waardige tegenstanders. Excelsior II speelt ook thuis en ontvangt het tweede elftal van DES Nijverdal. Ook hier zullen de krachten elkaar weinig ontlopen. Het derde elftal dat nog niet helemaal veilig is gaat naar Hengelo en ontmoet daar de kampioen van hun afdeling Juliana I. Excelsior 4 speelt op De Koerbelt tegen de vijfde editie van Ju liana met kans op twee winstpunten. Excel sior 5 gaat naar de overzijde van het sport park bij plaatsgenote Sportclub Rijssen 4 te gast en Excelsior 7 moet op eigen terrein kunnen winnen van het Hellendoornse Vesos 4. Bij de junioren treedt Excelsior Al al* gastheer op van Heracles Al uit Almelo een der sterkste ploegen uit hun afdeling. Ook de andere junioren en pupillen spelen en wel tegen de volgende tegenstanders Ex celsior A2 komt tegen Enter Vooruit Al bin nen de lijnen. Excelsior B2 en BI spelen tegen elkaar, wat wel winst voor de BI junioren zal opleveren. Excelsior C2 heeft een Goors elftal als tegenstander n.l. Hector Cl en de pu pillen Dl heeft ook een elftal uit Goor. Twen te Dl op bezoek en zal zeker proberen om haar fraaie positie op de ranglijst te handha ven. Behalve de wedstrijd Sportclub Rijssen 2 Blauw Wit 2 ging zaterdag eveneens door de ontmoeting Sportclub 5 Hulzense Boys 3. Deze ontmoeting eindigde in een 2-2 gelijk spel. Voor zaterdag is het volgende program ma gepland. Sportclub 1 en 2 hebben een vrije middag en spelen een oefenwedstrijd tegen elkaar om half drie. Sportclub 3 speelt op dezelfde tijd tegen Sportclub 5 (competi tie). Sportclub 4 ontvangt Excelsior 5. Sport club 6 gaat naar Enter Vooruit 6. In verband met het feit dat Sportclub Lemele I zaterdag kampioen kan worden heeft Lemele 3 uitstel aangevraagd van de wedstrijd tegen Sport club 7. Deze zal nu worden gespeeld op don derdagavond 9 mei. Doelman Vlaande ren grijpt op tijd in bij een aanval van de Fransen. Enkele achterspe lers van Oranje kijken gespannen oe. Zaterdag F ranKenstein schiep n vrouw Baron Frankenstein is teruggekeerd op zijn kasteel in de Balkan waar hij, met hulp van zijn assistent Dr. Hertz, experimenteert om de ziel van dode mensen over te brengen in andere lichamen. Christina, de dochter van de dorpsherber gier Kleve, is een lelijk, verminkt meisje, waar alleen de jonge Hans aandacht voor heeft. Als in de herberg drie kogels uit het dorp Christina bespotten, komt Hans haar te hulp, waarna een wild gevecht ontstaat. Hans uit ernstige bedreigingen aan Kleve en als de ze later dood wordt gevonden, wordt Hans voor de moord veroordeeld. Hij wordt geguilloti neerd en de krankzinnig geworden Christina werpt zich in de rivier. Frankenstein opereert het meisje en maakt haar tot een ongelooflijke schoonheid. Hij ..leent" het lichaam van Hans uit het graf om zijn experiment te kunnen uitvoeren. Zijn operatie lukt en de ,,ziel" van Hans neemt bezit van het lichaam van Christina. Zij gaat er 's nachts op uit om de jongens die haar lastig vielen vreselijk te verminken. Geschokt door de gebeurtenissen dringen de dorpsbewoners het kasteel binnen om Fran kenstein te doden, maar hij is weggegaan om Christina te vinden, die op zoek is naar meer slachtoffers. Woensdag De hete zon De bankier Charles Rodier sterft onverwacht aan een hartverlamming op de beurs in Parijs. De familie Rodier vecht over de verdeling van de erfenis, ledereen heeft Guy Rodier vergeten, de zoon van wijlen Gaston, ieder een behalve Béatrice, zijn jongere zuster.Zij kent haar broer niet. In 1944, toen ze drie jaar was, werd hij bij verstek veroordeeld wegens pro-Duitse activiteiten. Sedertdien leeft hij in Afrika, in een stadje samen met andere uit gewekenen. De artikelen die Guv tijdens de oorlog schreef, brachten jonge Fransen ertoe dienst te ne men in het Duitse leger aan het Oostfront. Sindsdien heeft hij een afkeer van zichzelf Hij drinkt, verwoest zichzelf en boet voor zijn fouten. Hij is een levende dode. Béatrice is de enige van de familie, die op haar vader lijkt. Als reactie op de lafheid van de familie vertrekt ze alleen naar Afrika om haar broer te zoeken. Zij komt aan in Tombor, een stadje in de felle zon. bevolkt door oud-nazi's, oplichters en moordenaars. De stad is in handen van een gewetenloze avonturier, Ergy. Hij wil Béatrice tot zijn eigendom maken. Het meis je is naar Tombor gebracht in een smokke laarsvliegtuigje door Elliot, een piloot. Elliot is een Amerikaan, die een vliegtuig ongeluk op zijn naam heeft staan, waarbij 100 mensen de dood vonden. Hij werd ont slagen en om toch weer te kunnen vliegen, kwam hij naar Tombor. Elliot is in stilte verliefd geworden op Béatrice. Deze geeft zich aan Ergy, om bij menselijke reflexen op te wekken. Dit lukt tenslotte en Guy slaagt erin zijn zuster uit han den van Ergy te redden. Deze achtervolgt hen met zijn moordenaars. Béatrice en Guy vluch ten samen met Elliot in diens vliegtuig. Bo ven de woestijn ontstaat er een vuurgevecht tussen hen en Ergy en zijn mannen. Béatrice keert tenslotte terug naar Europa samen met Elliot. Guy besluit toch in Afri ka t« blijven. Nieuw Nederlands Witbrood roomwit - botermals van natuurzuivere tarwe elke dag vers en geurig op ontbijt- en koffietafel zelfs op maandag Een goede bakker levert BUMS. Gesneden en uitsluitend in originele verpakking. Wordt gebakken tn Verkrijgbaar bij de volgende bakkers J Boksem Erven H Gerritsen. Wed de Goeden, G H Harbers, J W Immink H H IVlensink, Coöp Enter. J. W N(jsink J Render MERK MET WERELDREPUTATIE Almelo' Ootmarsumsestc 32. Tel 3219 Deventer Kleine'Gverstr 45. Tel 14815 SCHOLENGEMEENSCHAP HOLTEN Het M.E.A.O. is een driejarige opleiding, waarin de leerlingen worden voorbereid op tal van functies op Economisch en Administratief terrein in handel- en bedrijfsleven en overheidsdiensten. ER WORDEN RIJKS-DIPLOMA'S UITGEGEVEN. De volgende kandidaten kunnen zich aanmelden: Leerlingen in het bezit van: Mavo-diploma (4-jarige cursus) Mulo-diploma A of B Diploma Mavo 3-jarig of Ulo 3-jarig, mits examen is afgelegd in: Nederlands, Duits, Engels, Handels kennis (of Wiskunde) Diploma L.E.A.O., mits examen afgelegd is in: Nederlands, Duits, Engels, Boekhouden en Be- drijfsrekenen Diploma school voor detailhandel En leerlingen, die een aan bovengenoemde examens gelijkwaardige opleiding hebben genoten. De aanmelding kan dagelijks geschieden aan de school (tel. 05483-1603), De aanmelding sluit 15 mei a.s. p&' 18geldzegels niiiiittifr yeld- tUlftieC zegels 48 gratis j geld zegels gratis f geld- zegels geld- zegels Vs&s&s, m 20 Nieuwe DAKPANNEN opn Verh, Holl. - le keus - per stuk 0.30 Nieuwe TROTTOIRTEGELS 4</j cm - per stuk 0.38 GOLFPLATEN grijs-blauw Nieuw HARDBOARD - le kwal. per vierkante meter 1-52 Tevens zijn wij ruim gesorteerd in IJZERWAREN en GEREEDSCHAPPEN Verder TWEEDEHANDS BOUWMATE RIALEN o-a. planken, balken, ramen, deuren, op maat gezaagde regels, bruikbare ijzeren balken en platen Vlies legen concurrerende prijzen Alle dagen geopend, ook zaterdags tot 1 uur. BRAAKMANSD1.JK 7 - RIJSSEN TELEFOON 03480 2298 en 2875 Allerlei voorjaarartikelen gaas - draad - puni- draad - tuingereed schap enz. Piastic dakgoten, riool- en afvoerbuizen Grasmachines: Abner en Suffolk. BEKAERTI Enige Wollen Smyrna door Groothandel op Jaarbeurs gebruikt. 150.- per stuk. Grote maten. Niet van nieuw te onder scheiden. Evt. thuis te bezichtigen. Bi. no. 239 bur. v.d. blad. eHKje*i*vüieH.

Weekblad voor Rijssen | 1968 | | pagina 2