Gemeente bood koffiezetmachine aan tl Ik had het nooit gedacht BURGERLIJKE STAND heneelo"s bier AGENDA ZONDAGSDIENST Voorzitter Harmsen van Excelsior J§pM Pompvers uit de fles?... s Wedvlucht „Het Luchtvermaak Wedvlucht „De Zwaluw Circus Santelli komt Vrijdag 16 juli 1965 van Nadat de grote vreugde over de behaalde overwinning Excelsior op het Rotterdamse Zwart Wit zich had ontladen op het K.V.-terrein en nadat de sensatie van het behaalde lands kampioenschap in heel Rijssen druk was besproken, hadden bestuur en spelers van de kampioensvereniging zich verzameld in hotel ui i er.8' waar een druk bezochte receptie werd gehouden. Hier bleek, hoeveel waardering en bewondering in velerlei kringen was ontstaan voor de uitzonderlijke prestatie van de Rijssense zaterdag vereniging en oprecht was de vreugde, die er heerste in kringen van oostelijke clubs, die de triomf van Excelsior ook een beetje als „hun triomf konden zien. Opvallend was de grote lof. die de rainer van Excelsior Leo Halle, in vroeger dagen „de leeuw Milaan genoemdwerd toegezwaaid. van Opgelucht mmt Zeer sportief Niet verwacht SPELDJE Glunderende voorzitter Stunt Plaatselijk Belang Hegemonie doorbroken Rijssen is trots Ah, dat zou een vondst zijn als dat kon! Wat kon: je hebt 't in je hand! Henge lo's bier: pompvers uit de beugelfles. Neem maar eens een teug. Nou? Je proeft géén verschil meer. Dank zij de speciale brouwmethode nu óók pompvers bier thuis èn in de picnic-mand. Próóst. Wat oen biertje! 0 pompvers Ook in 1965 met goud bekroond! 55 55 Hartkloppingen Onvergetelijk Zorgen en spanning W Excelsior werd in vele toonaarden gehuldigd Advertentie De Deventer trainer, die zonder twijfel een spannende middag heeft gehad, was weer meester van zich zelf toen hij met zijn echt genote aan de bestuurstafel plaats nam. Hij wilde wel bekennen, dat de overwinning hem „ontzaglijk veel plezier" gedaan had en hij roemde de vechtlust en de geest van zijn jongens, die alles hebben gegeven wat ze waard waren. „En dat was veel he", lachte Leo Halle, die opgelucht van de vele 'emoties en bekomen van de warme hulde, die spe lers en supporters hem reeds op het RV ter rein hadden gebracht, weer opgelucht adem kon halen. Leo Halle was ogenschijnlijk zijn zenu wen volkomen de baas. Rustig zat hij op een kistje langs de lijn en gaf nu aan de een dan aan de ander een aanwijzing of een aanmoe diging. Ik ben verschrikkelijk blij met dit kampi oenschap, vooral voor de jongens. Het mooie voetbalspel wordt door een prestatie als deze zeer sterk gestimuleerd en het is ook voor het bestuur toch prachtig, als hun vei'eniging als eerste Oostelijke club de landskampioen- schapsvlag kan hijsen. Over de wedsti'ijd van zaterdagmiddag was Leo Halle van me ning. dat Excelsior verdiend heeft gewonnen. Wat heb ik aan het gepraat, dat een ander club mooier voetbal heeft gespeeld. Evenals in Spakenburg heeft Excelsior een verdiende tactische overwinning behaald. Na dit korte ge sprek moest Leo Halle zich lachend richten tot de spelers van Excelsior, die hem luide toejuichten en toezongen. Nadat de ceremoniemeester de heer Piet Wieringa er in was geslaagd de zaal tot rust te brengen was het burgemeester Landweer, die als eerste hartelijke woorden van bewon dering en waardering tot bestuur en spelers van Excelsior richtte. Excelsior heeft een bijzon der gxoot succes behaald en ook het gemeente bestuur heeft het verloop van de kampioens- I jaartje". - I/ f i' JV - -! LEO HALLE opgelucht Wij hadden onszelf in het begin van de kam pioenscompetitie een goede kans gegeven en gedacht, dat wij de eindstrijd zouden moeten levei-en met IJsselmeervogels. Niettegenstaande dit aldus de heer Vaandel- dra gei is het resultaat boven alle verwachting zowel voor mij als wellicht ook voor U, spr. feliciteerde Excelsior van harte met dit schit terende ïesultaat en „wij wachten wel een competitie met aandacht gevolgd, waai-bij de spanning naarmate de successen stegen, steeds groter werd. De wedstrijd is vanmiddag bijzonder spor tief- verlopen en er mag vandaag in Rijssen veel vreugde zijn over de prachtige presta tie van Excelsior. Als bewijs van de grote waardering, die het gemeentebestuur van Rijssen voor de verdien sten vanExcelsior heeft, bood burgemeester' een koffiezetmachine ter waarde van 450. aan. Dit fraaie geschenk werd onder luid applaus van de spelers en van het bestuur aan vaard. Hierna was het woord aan de heer Vaan- deldrager, de voorzitter van Zwart Wit, die heel eerlijk „uit de grond van zijn hart" verklaar de, dat hij niet verwacht had, dat hij op deze receptie had hoeven te verschijnen. Advertentie TAHOPAS7V, tijdelijk met 1 JAARGETIJDE Uit serie van 4 Bij tube van f 1.- GEboren Erik zv H K ter Heide en B de Boer Wilhelminasfcraat 50 Bartus zv D Pas en B Averesch Haai'sti'aat 100 Janna Ottoline dv J Voortman en D Bakker Verenlandweg 37 Hendrikus Johannes zv G van der Stouw en F A Kroeskop Haarstraat 28 Hermina dv J L Scheppink en J H Brinks Wijnand Zeeuwstraat 56 Mietje dv H Harbers en G Grooten Graaf Ottostraat 113 Hendrik zv H van de Maat en G Goossen Irenelaan 2 Janna Harmina dv G Jansen en G J van dei- Voort Schoolstraat 30 Geertrui dv F J Spenkelink en D Jansen Nij- verdalseweg 94 Gerritdina Maria dv A Baan en J Kappert Es- straat 122 Johannes Jonathan zv E Rehijaan en B Raha- el, de Ruyterstraat 49. Hendrika dv D Bruggink en H Tijhuis Graaf Ottostraat 85 Ondertrouwd: Jan Wolthuis 23 jaar Rijssen Borkeld '2 en Janna Willemina Elbersen 25 jaar Rijssen Ligtenbergerweg 14 Getrouwd: Hendrikus Baan 26 jaar en Dina Nijzink 21 jaar Rijssen Hagweg 36 Hendrik Hiltjesdam 25 jaar en Arendina Johanna Scholman 24 jaar Wierden, Enter Stationsweg 7c Jan Willem Leusink 21 jaar en Jenneken Baan 19 jaar Rijssen Stationsdwarsweg 20. Overleden: Hendrik Jan Stegeman 83 jaar ongehuwd Rijssen Oosterhofweg 56, 9 jul. Spr. sprak de hoop uit, dat dit kampioenschap gevolgd zou worden door een goede tijd voor Excelsior. Wanneer een vereniging successen boekt stimuleert dat de jeugd in het algemeen op enorme wijze laat het ook voor de Rijssense jeugd een stimulans zijn om zich in Uw rijen te voegen. En mocht het zijn aldus de heer Vaan- deldiager dat - -ij elkaar het volgend jaar weer ontmoeten in de landscompetitie, dan zullen wij ons best doen, de titel van U af te pikken. Tot slot verzocht de voorzitter van Zwart Wit „zijn spelers" een driewerf hoera uit te brengen op de kampioensclub, aan welk ver zoek sportief (en luidkeels) werd voldaan. De glunderende voorzitter van Excelsior de heer Jan Hai-msen was er als de kippen bij om de sportieve geste te beantwoorden. Zijn „Driewerf hoera voor Zwart Wit" klonk al even spontaan als dat van de Rotterdammers voor de Rijssenai-en. Vervolgens was het woord aan de heer Veltkamp, die sprak namens de K.N.V.B. „Namens de KNVB van harte gefeliciteerd met jullie succes", aldus richtte de heer Velt kamp zich tot de Excelsior-spelei's. Jullie hebben niet alleen het kampioenschap van de 2e klasse C zaterdagvoetbal behaald, maar bovendien hebben jullie nog de stunt uitge haald landskampioen zaterdagvoetbal te wor den. Jullie prestatie is zonder meer een stunt te noemen. Wie enigszins op de hoogte is met de geschiedenis van het zaterdagvoetbal weet, dat het de gewoonte was geworden, dat een Westelijke club altijd het landskampioenschap behaalde. Nooit kon een Oostelijke club deze pres tatie leveren en zelfs nroemvolle club als het Enschedese Spai'ta is zover nooit kunnen ko men. Als vertegenwoordiger van de provincie deed het de heer Veltkamp veel goed, dat het eindelijk eens aan een Oostelijke club gelukt was kampioen te worden. Het werd hoog tijd, dat de „provincie" eens liet zien, dat wij eindelijk het Westen een klein beetje in onze zak hadden. Qua techniek moet Leo Halle nog wel wat bijschaven. Maar dat de wil om te winnen ook belangrijk is heeft Ex celsior bewezen, die „in alle kampioenswed strijden de beste is geweest". Misschien zijn de Westelijke spelers meer gepolijst, maar ik zeg het eerlijk aldus de heer Veltkamp, jullie gingen er beter tegen aan. De geest van Excelsior was beter dan die van alle elftallen, die onze provincie ooit hebben vertegenwoordigd. De voorzitter van Zwart Wit had niet ge dacht, dat zijn elftal vanmiddag aan het kort- ste touwtje zou trekken. Ook de Sportkroniek misschien niet, die had geschreven over de wedstrijd in Spakenburg, dat Excelsior de minste in het veld was ge weest". Nou Excelsior heeft het laten zien. Ongeslagen kampioen. Schitterend aldus de heer Veltkamp. Groot was de bewondering van de heer Veltkamp voor Leo Halle. Knap gedaan Leo van harte gefeliciteerd zo richtte spr. zich tot de vroegere doelman van het Nederlands elftal. Tot slot wenste hij de spelers toe, dat zij ook in de toekomst bezield moesten blijven van de wil om te winnen, „werk mee aan een goede clubgeest, dat is belangrijker als gepolijste trippelpasjes," aldus de heer Veltkamp, die zijn toespraak met grote bezieling heeft gehou den. Vervolgens sprak de heer M. G. A. Elzinga namens de vereniging Plaatselijk Belang en namens de Oi'anjevei'eniging. Als er iets plaatselijk belang is is het wel dit prachtige kampioenschap. Rijssen is de laatste tijd nogal eens in de pers gekomen, maar dit maal zal dat kunnen gebeuren met een positief resultaat. Wat de spelex-s van Excel sior met het voetbalspel voor Rijssen hebben gedaan, is moeilijk te schatten. Maar dat het zeer waardevol is, daarvan is iedereen over tuigd. Namens het Dagblad van het Oos ten en het Weekblad voor Rijssen werd een zeer graaie vergrote foto in lijst aangeboden De opname was smiddags gemaakt. Voor het bestuur van Excelsior bete kende dit een „grote verrassing". „Ik heb grote bewondei-ing" aldus de heer Elzinga voor Leo Halle en de spelex-s van Ex celsior. die een schitterende pi-estatie hebben geleverd" Namens de Oranjevereniging bood de heer Elzinga een leren bal aan. Hartelijke woorden werden ook gesproken door de heer H. te Riet 2e voorzitter van de afd. Twenthe en de KNVB. die het landskam pioenschap van Excelsior een eclatant succes noemde, waarvoor het bestuur van de TVB zeer dankbaar is. De hegemonie van het Westen is door de Rijs sense club doorbroken. In het Westen zullen zc zich nu wel achter de oi-en krabben, om- dat men nu weet, dat er in Rijssen nog jon- ffens zijn, die kunnen voetballen. Het prachtige resultaat van Excelsior is een goede stimu lans voor het Twentse voetbal. Duidelijk is ook vanmiddag tot uiting geko men, wat het betekent, als er in een elftaf een goede teamgeest heerst. Technisch was Excelsior misschien iets minder, maar men taal veel sterker. Dat was een sterke troef het spel van Excelsior. De TVB. is zeer dankbaar, voor de propa ganda, die Excelsior voor het mooie voet balspel heeft gemaakt aldus de heer Te Riet Ook wij zijn trots, dat het landskampioen schap van het zaterdagvoetbal in Rijssen te recht is gekomen aldus de heer H. Steen, spre kende namens de voetbalvereniging Wierden Nadat de heer Baan' als waardering voor het werk van trainex; TJjille. namens alle spelers een fraaie bloemenhulde had gebracht aan mevr. Halle, ..die haar man 's avonds zo vaak moet missen Werd het woord gevoerd door de voorzitter van RKSV de heer H. Tielen, die herinnerde aan de uitspi-aken die meer dan eens waren gedaan op de receptie van Excelsi or bij het behalen van het afdelingskampioen- schap. De ondertoon in de toespi'aken zo herin nerde de heer Tielen zich was „weinig optimis me voor de te behalen ï-esultaten in het lands competitie".Houdt de eer van het Oostelijk voetbal hoog, doe je best enverlies eventueel met ere. Zo ongeveer werden de jongens de competitie ingestuurd." We hebben nog gehoord van de voorzitter van Zwart Wit, dat ook hij gedacht had, dat zijn club de finale zou moeten spelen tegen IJsselmeervogels. Het is anders uitgekomen. Het lijkt er op, dat het spreekwoord „Als 2 honden vechten om een been, loopt de 3e er mee heen" hier bewaai'heid is geworden. Zonder 1 wedstrijd te verliezen is Excelsior kampioen van Nedei'land zatei'dagvoetbal ge worden. Als Rijssenaren zijn wij trots, dat Excel sior op zulk een verbluffende wijze het kam pioenschap heeft behaald, en dat de Rijssense vereniging op zulk een veelzeggende wijze de eer van Rijssen hoog heeft gehouden. Zijn feli citatie liet de heer Tielen vei'gezeld gaan van een kleine attentie". Wij hebben deze wedstrijd enigszins tege moet gezien en beleefd met bloed zweet en tranen aldus de voorzitter van de supporters- vereniging de heer Jan Smeijers. Nu zijn wij opgelucht en verheugd, dat Ex celsior op bijna volmaakte wijze kampioen van Nederland is geworden. Namens de voetbalvereniging SVVN sprak de heer De Jong, die dit succes min of meer wilde zien, als de kroon op het werk van trainer Leo Halle. Hij heeft Excelsior gevoerd naar de hoogste top. Wij hebben deze wedstrijd vanmiddag be schouwd, niet als de wedsti'ijd van Rijssen maar als de wedstrijd van het Oosten, al dus de vooi-zitter van Hulzense Boys. 19 tot en met 24 juli Jeugdwielerronde van Rijssen. 19 juli 14 uur bij Ravijntjes. 19 uur in plan Zuid (Wijnand Zeeuwstraat e.o.). 20 juli 9.uur ploegentijdrit bij Ravijntjes. 15.30 uur etappe Leijerweerdsdijk. 21 juli 9 uur bij Ravijntjes. 15.30 uur in plan Zuid. 22 juli 9 uur individuele tijdrit. Etappe: Mid- deldijk, Geskesdijk en verbindingsweg Mid- deldijk. 19.00 uur Etappe Leijerweerdsdijk. 23 juli 9 uur Etappe Ravijntjes. 19.00 uur Etap pe plan Zuid. 24 juli Prijsuitreiking in clubgebouw speeltuin vereniging Margriet, Lentfertsweg. 21 juli Orgelconcert Jan Bonefaas Schildkerk. 31 juli Internationale renwedstrijden door wind- hondenrenvereniging aan de Arend Baan- straat 12 uur. 11 augustus Orgelconcert Piet van Egmond Wes- terkerk. 3 september Jaarvergadering AFV „Aldolem" Hotel Gijsbers 8 uur. 12 november Concei't Overijssels Philharmo- nisch Orkest Parkgebouw. Opgaven voor deze rubriek kunnen geschie den op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, kamer 7 (boven) voor woensdag 12 uur. De dienst wordt zondag a.s. waargenomen door dokter D. Oosthoek, Stationsdwarsweg 63 tel. 2606. De dienst der dierenartsen wordt waargeno men door dokter J. P. v. Nouhuys, Rijssen, tel. 2487. Met hartkloppingen heb ik de wedstrijd ge volgd, aldus spr. die zei nooit te hebben ge loofd, dat Excelsior een rol van betekenis zou gaan spelen in deze competitie. De Excelsiorspelers hebben bewezen dat ze er zijn mogen. Leo Halle heeft jullie naar de top gevoerd zo richtte spr. zich to tde spelers, de rust, die van hem is uitgegaan is van middag uitgestraald op jullie en jullie hebben voor 100 pet. naar Leo Halle geluisterd. Namens de Nijverdalse voetbalvereniging DES sprak de heer Pekkeriet. Nu Excelsior kampioen van Nederland is geworden, ben ik zo blij alsof DES deze prestatie heeft geleverd. Het is een overwinning van het Oostelijk voet bal. Excelsior heeft de eer van het Oosten op een fantastische wijze hoog gehouden. Nadat van vele zijden gelukwensen (telegram men) binnen waren gekomen sprak Jan Harm sen een slotwoord. „Veel dank aan de spelers en aan allen, die hebben meegewerkt dat Excelsior dit kampi oenschap heeft behaald." Bijzonder dankbaar was spr. voor allen, die Het grote succes dat Excelsior zaterdag wist te behalen is natuurlijk een grote triomf voor Leo Halle, een grote voldoening voor de spelers en niet minder voor de bestuursleden van de Rijssense zaterdagvoetbalvereniging, die een grote activiteit onplooit, en bijzonder nuttig werk verricht in het belang van de Rijssense jeugd en daarnevens een grote bij drage levert aan een aangename tijdspasse ring voor vele honderden Rijssenaren. Niemand van de bestuursleden van Excel sior zal het ons kwalijk nemen dacht ik wan neer wij stellen dat het landskampioenschap vooral voor de voorzitter Jan Harmsen een resultaat is, dat hij in de verste verte nooit heeft durven dromen. Jan Harmsen door zijn eenvoud en zijn werklust voor „zijn" Excelsior een aangena me persoonlijkheid, is zaterdag, blij geweest als een mensenkind maar blij kan zijn. Sinds de oprichting van Excelsior in 1931 is Jan Harmsen Excelsiorman geweest. De ups en downs, die iedere vereniging door moet maken heeft ook hij moeten verwerken. Hij heeft tegenslagen moeten verwerken en vreugde beleefd, maar zaterdag was Jan Harm sen meer dan tevreden en op zijn eigen spe cifieke manier vertelde hij aan ieder die het van hem wilde horen, „dat hij het nooit had gedacht". Wie onder de leden van Excelsior en in de gelederen van de supportersvereniging zou niet ergens meegeleefd hebben met Jan Harmsen in de wetenschap dat het voor deze sportieve Rijssenaar een zeer, zeer grote dag moest zijn. En wie zou het succes van Excelsior niet ergens willen zien als een bekroning voor het werk dat Harmsen in de vele jareli die hij Excelsior heeft gediend, heeft verricht. Jan Harmsen ging blij en opgelucht naar huis, na afloop van de receptie in Hotel Gijs bers. Ik ga de komende dagen en weken pro beren te bekomen van de emoties, zo erkende hij graag. Die rust heeft hij verdiend. Jan Harmsen, heeft nog al eens slapeloze nach ten doorgemaakt en zaterdag- hij bekende het eerlijk liep hij 's morgens om 5 uur al in ,,'n hof". De successen van het eerste elftal hebben hem nu en dan verwonderd, en naarmate dui delijker werd, dat het landskampioenschap voor zijn Excelsior haalbaar was, kwam die spanning, die gepaard gaat met het leven in de „hoop en de vrees". Naast de spanningen kwamen de zorgen. De zorgen voor al datgene wat aan een goed verloop van een voetbalwedstrijd, zoals die zaterdag is gespeeld zijn verbonden. Ogenschijnlijk bleef Jan Harmsen rustig, hij deed zijn best, en hij wist, dat hij op veler medewerking kon rekenen. Maar met de zorg en met de vrees bleef hij alleen zitten, toen de scheidsrechter za terdagmiddag het beginsignaal floot voor de wedstrijd van Excelsior, die voor Jan de be langrijkste wedstrijd uit zijn (voetbal) le ven werd. Hij posteerde zich voor de tribune, met voor zich de reusachtige gestalte van Leo Halle, waarin Jan Harmsen veel vertrouwen stelt. Ik zag hoe Jan meeleefde, hoe hij in spanning zat en hoe hij nu en dan zweetdruppeltjes van zijn voorhoofd wies. Leo Halle en vele supporters maakten een zware middag door, natuurlijk, maar voor Harmsen was de spanning nu en dan ondraag lijk. Typerend voor zijn optimisme en voor zijn vertrouwen in zijn jongens antwoordde hij in de rust op een vraag wat hij dacht van de wedstrijd: „Ik denk dat Excelsior een doelpunt maakt, en dat we gaan winnen". Toen de kansen voor Excelsior na de pauze duidelijk groter werden, werd Jan Harmsen rustiger. Het zit er in, het kan, het moet, het zal,heeft hij gedacht, en het was alsof deze gedachte, die hij in de pauze in de kleed kamer misschien wel gelanceerd heeft, over genomen was door de 11 flinke knapen, die de eer van Rijssen, de eer van het Oosten, de eer van Excelsior, hoog wilden houden met alle krachten die in hun waren. Stralend nam Jan Harmsen de gelukwensen van zijn vele vrienden in ontvangst. Hij schaamde zich niet, dat hij een enkele traan niet helemaal kon bedwingen en hij bekende graag, <*at hij er „koud van werd". Men gunde de beminnelijke voorzitter van Excelsior graag dit grote succes, omdat dit landskampioenschap mede als een bekroning kon worden gezien, op het sportieve werk van deze Rijssenaar, die in alle oprechtheid, zon der fanatisme, de sport in Rijssen heeft willen dienen. En als er iemand in Rijssen dankbaar is, dat de spelers van het eerste van Excelsior alles hebben gegeven om het kampioenschap van Nederland te behalen, dan is hetJan Harmsen. En dat moet die spelers weer veel voldoening geven. K. De postduivenvereniging Het luchtvermaak nam deel aan een wedvlucht vanaf St. Quen- tin met 318 duiven. Een gedeelte van de uitslag luidt als volgt: Groep A: 1 en 2 J. W. Baan, 3. H. Pieffers, 4. J. Harm sen, 5 H. J Nieuwenhuis, 6. J. W. Baan 7 W. Scherphof, 8 W. Sikkelbein, 9 J. Harmsen, 10 H. Pieffers. Groep B: 1 A. Lankamp, 2 J. Aalderink, 3 A. Lankamp, 4 G. Kreijkes, 5 Joh. Slagman, 6 A. J. v.d. Willige, 7 J. H. Kamphuis 8 A. J. v.d. Willige, 9 A. Lankamp 10 H. J. Wilmink. Groep C: 1 T. Geerling, 2. J. Dannenberg 3 T. Geerling, 4 G. Simerink, 5 Joh. ter Harm- sel, 6 Joh Ter Harmsel, 7 J. Keizer, 8 G. J. v.d. Willige, 9 G. J. v.d. Willige. Aan de wedvlucht op Roosendaal werd deel genomen met 1499 duiven. Van deze wedvlucht luidt een deel van de uitslag: Groep A: 1 J. Smit, 2 J. Tijhuis, 3 J. Harm sen, 4 H. J. Nieuwenhuis 5 J. Harmsen 6 J. Baan, 7 J. Smit, 8 A. M. Otto, 9 W. Scherp hof, 10 H. M. Bolink. Groep B: 1 J. Nijkamp 2 A. J. Dannen berg, 3 G. Kreijkes, 4 J. Tijhof, 5 A. J. Tem- G. Kreijkes, 9. A. Lankamp, 10. A. J. Dannen- mink, 6. H. Seppenwoolde, 7 ,A. Lankamp, 8. Groep C: 1 D. J. ten Hove, 2 C. Boerman, 3 D. Schooten, 4 Joh. ter Harmsel, 5 Joh. Nij kamp, 6 D. Dennekamp, 7 B. Witten, 8 J. Keizer, 9 J. Smit, 10 W. Nijzink. lül I !l!!l 1 11; I i:!l!!l!lllllllllill:|jl|!!||!|!!||!|,l|i||:i|::i,;l;!, deze receptie tot een oververgetelijk onderdeel in de geschiedenis van Excelsior hadden ge maakt. De heer Harmsen bracht dank aan alle spre kers, in het bijzonder aan burgemeester Land weer en de commissie, die het Rijssense vere nigingsleven vertegenwoordigde en die bestaat uit de heren Vosman, Oosthoek, Elzinga, Gijs bers en Van Schooten. Het is voor het bestuur, voor de spelers en voor de hele vereniging een onvergetelijke dag geworden aldus de heer Harmsen. Na de receptie bleven bestuur en spelers nog enige tijd gezellig in Hotel Gijsbers bij een. Plaats van lossing: Camberg. 1. W. Koedijk 10.47.18, 2 A. Struik 10.49.02, 3 M Geuzendam 10.53.17 4 H Nijland 11.07.12. Broeklaar 11.08.03, 6. J. Bakker 11.17.12. 7. Broekhaar 1125.50, 8 .H. Ligtenberg 1131.53 9 M. Geuzendam 11.33.29, 10 H. Beverdam, 11.34.18. Maandag 19 jüli a.s. komt het Groninger Kindercircus „Santelli" een voorstelling ge ven in het Volkspark. Dit nog jonge circus (het is in 1962 opgericht) heeft reeds voorstellingen verzorgd voor radio en televisie en ook dit jaar zal het weer en kele voorstellingen in Bremen presenteren. In de 4 Noordelijke provincies heeft het kin dercircus meer dan 75 voorstellingen gege ven. Er wordt nu een geheel vernieuwd program ma afgewerkt, dat 24 nummers omvat. Die sterk gevarieerd zijn. We noemen o.m. di- j verse soorten acrobatiek, pyramidenbouwen, J koorddansen en enkele grote shows.

Weekblad voor Rijssen | 1965 | | pagina 3