RAAD RIJSSEN Voedselvergiftiging hoeft niet voor te komen Bendorf waardeerde optreden Mannenkoor hengelo's bier FILMNIEUWS Koopt in 't winkelcentrum van Rijssen Pompvers uit^ de fles?... s rw^ mmmmm Vrijdag en zaterdag de film: Winnetou, het grote opperhoofd Woensdag de film: Politiedossier Zedenmisdrijven nieuwe aardappelen M, Klein Legfenberg WASMACHINE MEISJE kookkachel wasmachine Vrijdag 18 juni 1965 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 9 Afgestemd Onregelmatigheden op zwembad? Verrekijkers Wijziging politieverordening Ongelooflijk zeg; je hebt ge lijk! Dat bier smaakt even vers als bier dat zó uit de pomp komt. Je proeft géén verschil. Hoe heet dat merk? Hengelo's BierEen merk om te onthouden. Die brouwers weten wat een dorstig man toekomt. Geweldigpomp vers bier uit de fles. Proost! C pompvers Ook in 1965 met goud bekroond! Onteigening f (Vervolg van pag. 1) De heer Hodes: Zo'n huishoudelijk regle ment is in 1 avond klaar, wat dat betreft kunt U de heer Wolterink gerust stellen. De voorzitter stelde voor te gaan stemmen over „de stichting van een kampeercentrum in het Noorderbos. „Dat betekent niet", zo betoogde de voorzitter, dat het plan Leupen in zijn volle omvang geaccepteerd is. Persoonlijk was de voorzitter van mening dat zoveel mogelijk landbouwgrond gespaard moest wor den. De heer Ter Avest was het niet geheel dui delijk waarover nu precies gestemd moest worden. Gaat het om zomerhuisjes en een camping in het Noorderbos, dan heeft het geen zin om een camping te vestigen bij het zwembad. Spr. bleef voor een terrein in zuid. Als het niet anders kan ben ik pas voor het Noor derbos. Het voorstel tot vestiging van een kampeer centrum in het Noorderbos werd verworpen met 9 tegen 5 stemmen. Tegen stemden de heren Janssen, Kreijkes, Pluimers, Scholman, Hodes, Oosthoek, Ter Avest, Wolterink en Geuzendam, voor stem den de heren Nijland, Goesen, Haase, Smeij- ers en Rosman. „Dit had ik niet gewild verzuchtte de heer Ter Avest. De zaak is totaal verkeerd aan gepakt". Vervolgens werd in stemming gebracht het voorstel om pogingen in het werk te stellen goedkeuring te verkrijgen voor een terrein ten Z.O. van het zwembad. Hierover staakten de stemmen. Tegen stemden de heren Rosman, Wolte rink, Nijland, Haase, Goosen, Smeijers en Hodes. Voorstanders waren de heren Janssen, Kreij kes. Oosthoek, Pluimers, Scholman, Ter Avest en Geuzendam. Met de vestiging van een kampeercentrum is men dus nog geen stap verder. Bij het voorstel tot vaststelling van de jaar stukken 1964 van de zwem- en polovereniging „De Koerbelt" (exploitante van het gem. zwem bad) gaf de heer Wolterink (SGP) te kennen, dat hij het met de gang van zaken op het zwembad verre van eens was. Er is geen enkele gelegenheid tot afzonder lijk zwemmen, waarbij komt aldus spreker, dat het toezicht op de z.g. zonneweide „onvol doende is", aldus spreker. De vorige week nog aldus de heer Wolterink zijn enkele dames (ik wil in het openbaar geen namen noemen) lastig gevallen door 2 Italia nen en een Turk. Deze vreemdelingen werden „zelfs handtastelijk". Daarnevens aldus ging de heer Wolterink voort, heb ik van verschil lende kanten gehoord, dat „ze daar, veroor loof mij de uitdrukking, gewoon liggen te vrij en". Dat is toch ongehoord, aldus spr. De voorzitter had „niets gehoord, dat reden tot ongerustheid gaf". De heer Wolterink bleef het feit „betreuren, dat er geen gelegenheid tot afzonderlijk zwemmen was. Alleen maar gemengd. Dat is onjuist aldus spreker. Wethouder Scholman reageerde op de me ningsuiting van de heer Wolterink met te zeg gen, dat als zou blijken, dat er behoefte be staat aan gemengd zwemmen, zonder twijfel de mogelijkheid daartoe zou worden geopend. Maar voor die behoefte is geen enkele aan wijzing. Het vorig seizoen heeft men gelegen heid gehad de wens daartoe te kennen te ge ven, aldus spreker. Was dat bekend?, vroeg de heer Wolterink. Het heeft volop in de pers gestaan, wat wil men meer. De heer Jansen „Ik ben een ge regelde bezoeker van het zwembad") had naar hij zei, „nooit geen onregelmatigheden opge merkt". Het bestuur van de zwem- en polovereni ging is zeer actief en het is onjuist dit ver wijten te maken. Ik geloof, dat de heer Wol terink „één en ander hee"1 aangedikt". De heer Nijland vroeg of de mogelijkheid tot gemengd zwemmen „eigenlijk een raadsbesluit was geweest" of dat het zo gegroeid was. Ik heb hierover nooit een raadsbesluit ge zien, aldus spreker. Wethouder Goosen antwoordde: Dat de ver ordening op het zwembad door de raad was vastgesteld. Eventueel kan in de verordening een mo gelijkheid tot afzonderlijk zwemmen worden opgenomen „als dit gewenst wordt" aldus wet houder Goosen. De heer Pluimers vond dat de heer Wolte rink „erg ver was gegaan". Ik wil graag om een onderzoek door het college van b en w vra gen, waarvan het resultaat neergelegd zou kunnen worden in een officiële nota. Dan we ten we hoe de vork in de steel zit, aldus spre ker. Zolang ik de heer Wolterink in de raad heb meegemaakt heeft hij altijd wat van horen zeggen. Ik neem aan, dat ook nu de heer Wolterink zich niet van de waarheid van de wal hij onregelmatigheden noemt, heeft over tuigd. De heer Wolterink: Een van de dames die het overkomen is, heeft het mij zelf verteld, De dader is van het zwembad verwijderd. Dan blijkt, aldus weth. Scholman, dat er maatregelen worden genomen. Dan heeft het toezichthoudend personeel een pluimpje verdiend, aldus spreker. De heer Rosman (SGP): Maar zoiets mag toch niet voorkomen. De heer Rosman wil de ideale wereld aldus reageerde de heer Hodes. Als er nooit iets gebeurde wat niet mag, hebben we geen politie, en geen rechters nodig. Als iemand de perken te buiten gaat, dan is dat te betreu ren, maar voorkomen kan men dat toch niet altijd. Men kan alleen maatregelen treffen, als straf en men kan trachten overtredingen te voorkomen. Tussen de bedrijven door deelde de heer Pluimers mede, dat hij het betreurde, dat het zwembad op zondag gesloten was. De heer Nijland informeerde naar de gang van zaken, bij voorvallen zoals door de heer Wolterink gesignaleerd. Worden dergelijke personen verwijderd en krijgen zij nog weer gelegenheid het zwembad te bezoeken, of wordt hun kaart in gehouden vroeg hij. Daar wordt natuurlijk sterk op gelet aldus de voorzitter. „Daar is men voorzich tig mee". De heer Ter Avest dacht aan de mogelijkheid een soort afscheiding te maken. Als het druk op de weide is, past men op elkaar, als men Advertentie zich kan verspreiden kan men zich min of meer aan het toezicht onttrekken", aldus spr. De voorzitter: Er worden goede verrekij kers gebruikt, met welke opmerking dit onder deel van de agenda werd besloten. Overigens werden de jaarstukken van de zwem- en polovereniging de Mors goedgekeurd. De rekening van lasten en baten sluit met een batig saldo van 5.243,21, welk saldo aan de gemeente moet worden uitgekeerd. B en w hadden de raad voorgesteld het batig saldo te reserveren voor in overleg met het bestuur der vereniging aan te brengen voorzieningen aan het zwembad. De raadsvergadering was begonnen met een opmerking van de heer Kreijkes tiij het punt ingekomen stukken. „Ik mis", aldus spreker, „een schrijven van de fa. Ter Horst en Co, dat al een hele tijd onderweg moet zijn". Gevraagd door de voorzitter waarover dit schrijven handelde antwoordde de heer Kreij kes „over toewijzingen van woningen, hiero ver is ook al eens een vraag gesteld door de heer Nijland, waarbij toen gezegd is, dat hier over een rapport zou verschijnen". De voorzitter meende te weten, dat dit schrij ven niet gericht was geweest aan de raad maar aan het college van b. en w. „Maar zeker weten doe ik het niet, we zullen het nagaan", aldus spreker. Bij het voorstel van burgemeester en wet houders tot wijziging van de Alg. Politieveror dening, die inhoudt dat voorzieningen moeten worden getroffen voor een verantwoorde af voer van regenwater (etc), uitte de heer Haase als zijn mening „dat de redactie in het voor stel, te algemeen was gesteld", waarop de voor zitter reageerde: Wij hopen, dat de samen stelling van het voorstel voldoende steekhou dend is". De heer Geuzendam vroeg of het „niet be ter was geweest deze verordening eerder aan de orde te stellen. Bij verschillende wonin gen loopt het regenwater gewoon over de straat", aldus spreker. Nu zijn verschillende straten geheel verbeterd en nu begint men er over. De heer Smeijers was het met deze opmerking eens en om dit duidelijk te maken verwees hij naar de situatie in de Boomkamp. Wat betreft de Bleekstraat hoopte hij, dat men de verordening op tijd aan de orde zou stellen. Het voorstel van b en w tot vaststelling van de „Verordening openstelling bureau van de Burgerlijke Stand" werd aangenomen. Tengevolge hiervan zal dit bureau vanaf heden dagelijks geopend zijn van 8.15 tot 12.15 behalve op zaterdagen, zondagen en daarmee gelijkgestelde dagen. Op laatstgenoemde da gen zal het bureau van de burgerlijke stand alleen geopend zijn op aanvraag van belang hebbende in dringende omstandigheden, ter be oordeling van de betrokken ambtenaar en op door deze te bepalen tijd. Het voorstel van b en w tot het verlenen van medewerking bij de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Haarschool, werd aangenomen. Het bestuur van de vereniging tot het verstrekken van schoolonderwijs op gereformeerde grondslag had medewerking verzocht voor het aanschaf fen van rekendozen, een biologiemethode, hand- werkblokken, bordverlichting en een 3-voudi- ge klimboog en een 3-delig duikelrek. B. en W. hadden de raad de volgende Tel 1 Ingevolge de verordening op het kampe ren in de gemeente Rijssen is het de eige naar van een bepaald stuk grond toegestaan om daar zonder vergunning te kamperen. Onder kamperen wordt in dezen verstaan het hebben van nachtverblijf in een voertuig of tent. „Het komt de laatste tijd meer en meer voor, dat personen van buiten proberen een klein bosperceel te kopen om daarop een ca ravan of tent te plaatsen. De gemeente Rijssen komt steeds meer in trek bij vakantiegangers die een rustige va kantie willen houden. Op zichzelf is deze ont wikkeling verheugend, maar aan de andere kant dient er toch voor gewaakt te worden dat hierdoor de vrije recreatie niet tekort wordt gedaan. Het is thans zo, dat praktisch het gehele bosbezit voor een ieder toegan kelijk is. Wij zijn van oordeel dat dit zo veel mogelijk ook zo moet blijven. Wanneer nu echter het particuliere bosbezit zal worden versnipperd, is de kans groot dat overal ca ravans of tenten worden geplaatst en wat men ook in andere plaatsen ziet, dat de eigen dommen worden afgerasterd en men dus dwalende door de bossen telkens weer wordt geconfronteerd met prikkeldraad" aldus b. en w. Er moet onzes inziens naar gestreefd wor den dat de bossen vrij blijven en dat én de inwoners én de vakantiegangers ongestoord kunnen genieten van het in deze gemeente zo rijk aanwezige natuurschoon. Uitgaande van deze gedachtengang hebben wij gemeend de raad een verordening aan te moeten bieden, waarbij wordt verboden het oprichten en plaatsen van zomerhuisjes, caravans en tenten. Wanneer wij echter deze mogelijkheid uit schakelen, dan is het nodig, dat wij daarvoor ook iets anders in de plaats stellen en dient een plaats te worden aangewezen waar deze caravans en tenten wel kunnen worden ge plaatst. In dit verband denken wij aan de plaats nabij het zwembad, waar vroeger de vuilnisstortplaats :s geweest en waar nu een ideale plaats is ontstaan voor het kamperen. De daar te plaatsen caravans en tenten zul len storend in het landschap zijn, bovendien is deze plaats vanaf het parkeerterrein van het zwembad gemakkelijk en goed te be reiken. Uiteraard dienen enkele voorzieningen te worden getroffen, maar indien de raad nu besluit tot aanwijzen van dit terrein als stand plaats voor caravans en tenten, zullen in een volgende vergadering nadere voorstellen wor den gedaan over de exploitatie en wat daar mede samenhangt. In zeer bijzondere gevallen lijkt het ons wenselijk, dat het college van b. en w. ont heffing kan verlenen voor het plaatsen van een caravan of tent op particulier bezit. Het ligt niet in onze bedoeling van deze mogelijk heden op grote schaal gebruik te maken, maar slechts in incidentele bijzondere gevallen", aldus b. en w. B. en w. „hebben gemeend dat in de veror dening niet een bepaling mag ontbreken, dat de bewoning van een caravan of zomerhuis je niet permanent mag geschieden, zulks ter voorkoming van wantoestanden. Bij de in ar tikel 6 genoemde ontheffing hebben wij speci aal gedacht aan het feit, dat het kan voorko- men, dat een belanghebbende een caravan of tent enkele dagen eerder wil plaatsen of dat in geval van ziekte het op doktersadvies nood zakelijk is dat belanghebbende ook voor of na de door ons genoemde periode de caravan nog dient te blijven bewonen. De heer Janssen had liever, dat de onthef fingsmogelijkheid, waarvan in het stuk spra ke is, door de raad in plaats van door het college van b. en w. zou worden verleend, om willekeur te voorkomen. De voorzitter was van mening, dat dit niet gebruikelijk was. De heer Hodes was niet zo gebrand op deze verordening. We moeten eerst een terrein aanwijzen, dan kunnen we wel eens over een verordening gaan praten. De heer Scholman tot de heer Hodes: U spant het paard achter de wagen. Men kan nu overal kamperen. De bedoeling is, dat we regelend moeten kunnen optreden. Overigens werd de verordening door de raad vastgesteld. De voetbalvereniging Excelsior; bouwt voor ei- De voetbalvereniging Excelsior bouwt voor eigen rekening een clubinstructielokaal op het gemeentelijk sportterrein. B. en w. stelden de raad voor aan deze vere niging een recht van opstal te verlenen te gen een vergoeding van 120.- per jaar. De heer Hodes had liever gehad, dat de ge meente een clubgebouw had gebouwd. De voorzitter antwoordde, dat zulks financieel niet mogelijk was. En weth. Goosen stelde, dat door zelfwerkzaamheden Excelsior belang rijk goedkoper uit kwam. De heer Wolterink wilde als voorwaarde stel len, dat tijdens sportwedstrijden geen al cohol mocht worden geschonken. Vervolgens was aan de orde het voorstel van b. en w. om het voor de bijzondere rooi lijn gelegen gedeelte van het perceel van de heer Spekhorst aan de Wierdensestraat ti onteigenen. Voor dit uit verkeersoogpunt zeer gevaar lijk punt moet een verantwoorde oplossing wor den gezocht, zo hadden b. en w. in een nota aan de raad gesteld. Met de heer Spekhorst is herhaaldelijk con tact opgenomen en aldus b. en w. „leek hei er aanvakelijk op, dat medewerking zou worden verleend, in een later stadium is door de ar chitect van de heer Spekhorst medegedeeld, dat deze niet bereid is tot een volledige mede werking". De verkeerssituatie op dit punt duldt nu geen langer uitstel, aldus hadden b. en w. gesteld. De heer Haase vroeg waarom alleen dit punt „er uit was gepikt", er zijn in de Ro- zengaarde o.a. nog andere punten, die moe ten worden opgelost. Dit is het meest urgente punt, aldus reageerde weth. Goosen. Wij zijn er al sinds 1950 mee bezig. De heer Hodes dacht dat de heer Spekhorst plannen tot verbouw had. „Die heeft hij ai jaren" antwoordde weth. Scholman. Er is zelfs een rijksgoedkeuring aanwezi; geweest, die men heeft laten verlopen vulde Elke zomer komen er in ons land een groot aantal gevallen voor van zomergriep of zomer- diarree. zij worden veroorzaakt door salmo nellabacteriën. Deze salmonellose, zoals de ziekte eigenlijk heet, is een typische voed- selinfectie. Zij doet zich vooral in de zomer gelden, omdat de ziektekiemen een warme om geving nodig hebben om zich te vermenig vuldigen. In ons land veroorzaken voornamelijk vlees en vleeswaren deze voedselvergiftiging. Geen reden overigens om ze niet meer te gebrui ken. Vlees is immers een belangrijk voedings middel. Door een drietal maatregelen kan een in fectie met salmonellabacteriën worden voor komen. De drie die ons beschermen zijn: 1. Keukenhygiëne om te voorkomen, dat de ziektekiemen zich verspreiden. Was uw handen vóór u het eten gaat klaar maken en daarna, ook in de vakantie! Gebruik een aparte doek in uw keuken als handdoek en zorg ervoor, dat die handdoek schoon is. Papieren handdoekjes zijn heel ge makkelijk. Was gebruikt keuken- en tafelgerei zo spoedig mogelijk af. Neem vooral goed heet water voor de afwas en ververs het water zo nodig één- of meermalen. Als de ruimte het toelaat en het vaatwerk met schoon heet water is nagespoeld, kunt u net in het af druiprek aan de lucht laten drogen. Hoewel dit laatste in ons land niet gebruikelijk is, zou het vanuit hygiënisch oogpunt toch wel een vooruitgang zijn. 2. Koeling om te zorgen, dat de bacteriën zich niet kunnen vermenigvuldigen. Vanaf het moment van aankoop van vlees en vleeswaren moet de huisvrouw ervoor zorgen, dat ze zo koel mogelijk blijven. Daarom bij voorbeeld 't vlees niet te lang in de boodschap pentas laten zitten en het thuisgekomen, zo snel mogelijk uitpakken en koel wegzetten, liefst in de koelkast. Is er geen koele be waarplaats, dan het vlees meteen koken, bak ken of braden. Laat ook vleeswaren niet te lang voor of na de maaltijd in een warme omgeving staan. Hebt u geen koelkast of koele kelder, kies voor warme dagen dan liever gerookte vlees waren dan boterhamworst, leverworst, gekook te lever en andere bederfelijke soorten. 3. Verhitting om de bacteriën te doden. Gaar koken, bakken en braden garanderen een gerecht, dat vrij is van salmonellabac teriën. Wij moeten echter zorgen dat dit „vei lige" vlees niet opnieuw wordt vergiftigd, van buitenaf. Dus ook na koken, bakken en braden blijven koeling en hygiënisch werken geboden. Als het vlees niet onmiddellijk na de be reiding gegeten wordt, moet het vlug worden afgekoeld en koel worden bewaard. Het zelfde geldt voor overgebleven vlees. Met rauw vlees, vooral gemalen rauw vlees, moet men in 't bijzonder voorzichtig zijn. Daar om kan men beter van rauw vlees (gehakt!) niets proeven. Ook een broodje-tartaar is een gerecht dat men beter niet kan bestellen. Niet alleen voor vlees geldt: vlug afkoelen en koel bewaren, ook voor soep, ragout, slaatjes, puree; stamppot, melk, pap en pudding. Wor den soep, ragout en de andere warme gerech ten de dag na de bereiding opgediend en zijn zij niet onder koeling bewaard, dan dienen zij zeker 10 minuten goed doorgekookt te wor den. Gebruik alleen die resten die goed ruiken en er goed uitzien. s\-"SwStc v :<3>e«y :^V^v??5^,?8?8SSSPf'-: Het bezoek dat het Riissens Mannen koor aan de Duitse stad Bendorf heeft gebracht is een succes geworden. De burgemester van de Rijnstad heeft in de Bendorf er Zeitung aandacht aan dit be zoek gewijd, waarin hij schrijft, dat 't be zoek heeft bijgedragen tot een vriend schappelijke band tussen de Duitse en Nederlandse zangers. Er was grote waar- weth. Goosen aan. De architect heeft medege deeld, dat „hij het ook niet meer wist" aldus weth Goosen. De heer Hodes vroeg of er onderhandelingei over schadeloosstelling waren geweest en of alle pogingen om langs een minnelijke weg tot een oplossing te geraken waren aan gewend. Weth. Goosen was van mening, dat van de zij de van de gemeente al het mogelijke gedaa was. Dit besluit moet een aansporing voor de heer Spekhorst zijn om door te gaan, aldus spr. De raad besloot de panden Kerkstraat 14 en 14a en de woning Tabaksgaarden 10 aan te kopen. Besloten werd voorts de legesverordening 1964 te wijzigen en enkele woningwetwoningen te verkopen. Bancroft, ingenieur van de Great Western Railroad, heeft opdracht een spoorweg aan te leggen, waarbij hij de territoria van de Apachen niet mag schenden. Hij wordt door ras-bandiet Sander en de vijandige Kiowa- stam overgehaald zich niet aan deze opdracht te houden en met hen de zo ontstane winst te delen. Het opperhoofd der Apachen, Winne tou, tracht geholpen door Old Shatterhand, dit plan te verijdelen. Bij deze poging wordt Win- netou's leermeester door Sander gedood en Winnetou zelf gevangen genomen. Old Shatter hand weet hem echter (ongezien) uit handen der Kiowa's te bevrijden. In een tweekamp met een opperhoofd mag Ols Shatterhand strijden om het behoud van zijn leven en dat van zijn kameraden. Hij wint door een list en als daarna Nscho-Tschi met het bewijs van zijn onschuld komt, slui ten Winnetou en Old Shatterhand bloedsbroe derschap. Nscho-Tschi zal naar St. Louis gaan om er de zeder der blanken te leren en aldus Old Shatterhands hard te kunnen winpen. Op weg naar de geheime bergplaats van het voor haar reis benodigde Apachengoud wordt zij door Sander gedood. Old Shatterhand komt te hulp en deze keer ontkomt Sander niet. Na de beslissende slag rijden Old Shatterhand en Winnetou nieuwe avonturen tegemoet. De film begint met de ontvoering en de aan randing van een 5-jarig meisje in een kleine Zwitserse stad. Doordat de moeder direct een aanklacht indient, gelukt het de politie, de dader op te sporen. Dit eerste geval laat ons de wetenschappelijke en technische mogelijk heden zien die de zedenpolitie ten dienste staat en bewijst dat een directe aangifte een eerste voorwaarde is voor het vinden van de misdadiger. Een boerenzoon die bang is voor vrouwen en door zijn moeder wordt gedomineerd, vergrijpt dering voor het optreden van het Rijs- sens Mannenkoor aldus de burgemeester, die besluit met te zeggen dat het 'n grote vreugde voor hem geweest is, de Neder landse zangers namens de Stadt Bendorf te hebben mogen begroeten. Het is jam mer, dat dergelijke culturele ontmoetin gen bij ons zo zeldzaam zijn besluit de burgemeester zijn „Brief uit 't stadhuis". zich aan het zesjarige dochtertje van de schoen maker. De dorpelingen vermoeden wat er is gebeurd maar niemand durft hem aan te ge ven. Maar als tijdens de zomer de moeder een meisje uit de stad in huis haalt, kan haar dienstmeid niet langer zwijgen en zij licht haar in over de wandaad van haar zoon. Voordat het kind echter door haar moeder wordt terug ge haald, neemt hij haar mee naar het bos waar hij haar verkracht. Dit meisje is het slacht offer van het feit dat het eerste geval niet tijdig werd aangegeven. Het geval Stefan Een algemeen geachte man wordt door een ouderpaar aangeklaagd dat hij met hun zoon ontuchtige handelingen heeft gepleegd. De man heeft echter zoveel relaties die voor hem ge tuigen, dat hij wordt vrijgesproken. De offi cier van justitie echter, die de verklaring van de jongen zeer geloofwaardig acht, gaat in ho ger beroep. Als de zaak weer voorkomt, ziet het er alweer naar uit dat de intelligente be klaagde wordt vrijgesproken, en de jongen voorgoed als leugenaar te boek zal staan. Door een kleinigheid verraadt de beklaagde zich echter en als dan de bewijzen zich tegen hem opstapelen, kan hij niet langer ontkennen. Hij gaat de gevangenis in en de jongen kan met opgeheven hoofd het gerechtsgebouw verlaten. ZE ZIJN ER WEER DEVENTER GELE Weer ontvangen prima kwaliteit NOORDELING zonder afval en mooi blank op de schotel. Stationsdwarsweg 15. Telefoon 2911. Te koop aangeboden MET WRINGER Holtentorensweg 29 GEVRAAGD voor halve dagen, wegens huwelijk der tegenwoordige. G. ROETERDINK, Wierdensestraat 3. Te koop gevraagd z.g.a.n. Aanb. bij F. Groteboer, Beuserberg 84, Holten, telefoon 1654 KOOPJE z.g.a.n. EN CENTRIFUGE Nijverdalseweg 91.

Weekblad voor Rijssen | 1965 | | pagina 9