Nationale Trekpaardententoonstelling F1L M N UfS SLAGERIJ MENSINK D. PAS M. BAAS HAARD [I Ijzerhandel Koenderink Vrrijdag en zaterdag de film: WAT DOET PAPA TOCH IN iTALIË Woensdag de film: Uur der volwassenheid Vijfhonderd duizend dollar voor Skoplje Flink MEISJE Roelofs GESLOTEN RADIO TOESTELLEN SGH0NEVELD net MEISJE ALLES uit oma's tijd GEVRAAGD KINDERWAGEN KINDERFIETS H. v, d. Laan Te koop g.o.h. HAARD T.V. 43 cm. SCHILD 5, RUSSEN RECLAMEAANBIEDING VLEESWAREN Voor schoonmaken van te Rijssense Schoonmaakbedrijf Slokker Pakhuisruimte of garage J. Baan Te koop ST0ELTJESKL0K Friese staartklok Winkeljuffrouw PETROLEUM en GASKACHELS 5 jonge fretten Twee DAMES SP0RTFIETSEN Pagina 5 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Deze week extra aanbieding Alleen bij de WINEX SLAGERIJ Ja, wat doet Papa in Italië? Laten we het maar gauw verklappenhij was er min of meer klndeastien. Dat wil zeggen: zijn reis doel was het, want zijn vrouw en zijn vijf lie ve dochters wisten er van. Dat wil zeggen, ze wisten eigenlijk van niets. Ze dachten, dat Papa leraar aan het gymnasium te Freiburg naar Florence moest voor een paedagogisch Con gres, maar dat was niet waar. Dat hadden de rector van het gymnasium en de leraar Han- selmann samen zo bekokstoofd omdat Hansel- mann een brief van een notaris uit Florence gekregen had met het verzoek om eens gauw te komen, omdat een Markiezin Bondini, ge boren Meier, hem een erfenis had nagelaten. En wie kon dat anders zijn dan die lieve Katchen, Meier, die Konrad Hanselmann in dertijd, na een vurige liefdesperiode heel lelijk had laten zitten? En dat durfde de leraar Han selmann, zo vlak voor zijn zilveren bruiloft niet aan zijn vrouw te vertellen. Papa ging dus naar.een congres. Uitgelei de gedaan door zijn charmante gezin ging hij het grote avontuur tegemoet rustig als le raar, nerveus las ex-minnaar van Katchen, op gewekt als een man, die alleen naar Italië gaat. Dat zijn koffersleutels aan de grens zoek waren, en dat Sabine die moest komen bren gen was nog niet zo erg. Ontstellender was het bezoek aan de notaris Katchen Meier had haar vroegere geliefde bijna een miljoen mark na gelaten uit dankbaarheid voor het feit.... dat ze niet met hem getrouwd was, maar met een levenslustige Itliaanse markies, die er haar voor behoed had 'n verzuurde, provinciale leraars vrouw te worden. Hanselmann vond dat niet zo leuk, maar dat miljoen wél, ofschoon hij er geen raad mee wist. Barnabas, bedrijfsleider van het deftige Bristol Hotel, die het vertrou wen van Hanselmann had gewonnen, al loerde hij op de liefde van diens dochter Sophie, raad de hem aan grond te kopen, en dat deed hij ook. Het congres moest wel verlengd worden, want dit heerlijke luie en sjieke leventje in Ita lië beviel Hanselmann te goed. Bovendien was er nog een verleidelijke barones, die het hem i'oeg in de morgen verzamelde zich op de Schild veel volk. De oude Trompetterse een helleveeg van een wijf, dat steeds vooraan stond als er in stad Rijssen iets bijzonders was, voerde onder de armen van Rijssen nu ook de hoogste toon. De jonker van de Grimberg die veel voor de armen deed. Zo liet hij bij winterdag voor een kwartje per dag vele werklozen stenen kloppen om de wegen beter te maken. En aan weer ande ren gaf hij vergunning om hout te sprokke len. Alleen de jonge Dood, daar had hij het niet op zitten. De jonge Dood was de stropers koning van Rijssen, En hij was dan ook wel in staat de mensen schrik in te boezemen. In de eerste plaats had hij een herculise gestalte. En zijn durf en onverschrokkenheid waren navenant. Maar ook had de jonge Dood zijn zwakke kanten. Been Willem de stads- diender kneep hem voor de jonge Dood. En dat was geen wonder. Het Been, zoals men hem te Rijssen noemde had de jonge Dood op heter daad betrapt met het stropen in de Grimbergse bossen. Onthoold oewen dag, had Het Been jonge Dood toegevoegd. Akkoord! had de stroper geroepen. Had de stadsdiender beet gepakt en hem voor een boom gebonden, zodat het Been geen vin of voet verroeren kon. De stroper had hem daarna een lap in de mond geduwd en de diender toegevoegd. Zit daar maar zolang tot de kraaien je op hebben! Dat was de jonge Dood ten voeten uit. Jenne van Been Willem had de soep al voor de vier de maal opgewarmd. Het was elf uur in de avond. Angstig geworden dat haar man wat overkomen was, riep zij de nachtwacht Ratel Jan aan. Die praatte van zitten in de vele taveernen of bierhuizen die Rijssen toen rijk was. Dat gaf een scheldpartij in de Vinken- buurt. En Slater Frits een man van om streeks veertig jaar een leemgraver wiens kinderen wakker werden van 't lawaai gooi de de deur open en kwam in de blote hemd slip naar buiten. Maar de Ratel en Jenne keer den zich tegen hem. Jenne haal de slippe der meer vuur hen, dan zal ik um den Haag wal wiez'n. Nou daar had Frits niet van terug. Want hij had 'n hekel aan verschonen en dus vluchtte hij gauw zijn huisje in en deed de deur op slot legde zijn kinderen het zwijgen op en lag een half uur lang te bekvechten met zijn vrouw. Ratel Jan ging verder. Hij liep alle her bergen af. Men begon de Ratel te trak teren en om half twee lag hij in de goot. De burgers van Rijssen waren het unaniem met elkaar eens, dat zij na twaalf uur een rustige nacht hadden gehad. Maar reeds vroeg in de morgen liep het gerucht in Rijssen dat Been Willem weg was. Eerst dacht men dat hij er met de Rode Ale van door was. Maar weldra bleek dat de Rode Ale gewoon thuis was, en deze zette bij het ontwaren van veel volk voor haar deur alle sluizen van haar welsprekendheid open en schold op de gasterds van Rijssener-mannen, dat het niet mooi meer was. Het was trouwens een publiek geheim dat Rode Ale gek was op Ratel Jan, en dat zij meermalen de deur op een kier liet staan en Jan waarschuwde haar dan dat zij de deur moest sluiten maar dan riep de buurman het varken. Maak dai weg kompt te la- waai'n. En Ale verwenste het varken, maar Ratel Jan vervolgde zijn weg. De Snotterd een arm man van vierenzeventig jar ling de volgende morgen al vroeg hout sprokkelen hij had van een bevriende relatie een half ons echte koffie gekregen. En nu wilde hij zich met Siene op een kop echte koffie trak teren. Sikkenmelk had hij nog, maar hout om vuur te stoken dat moest eerst gehaald wor den. De Snotterd stond gunstig bekend op de Grimberg. Daarom mocht hij vrij sprokkelen in de Grimberger bossen. moeilijk maakte door het hem gemakkelijk te maken. Enfin.... er waren natuurlijk complicaties met dat stuk grond, waaraan Hanselmann in zijn onschuld toch nog verdiende, dank zij Bar nabas. En in Freiburg werd mama steeds ra- delozer. Zij voelde, dat er iets niet klopte en daar had ze gelijk in. Sabine werd ter con trole naar Florence gestuurd, maar jaSa bine en de autocoureur Klaus Stumpf vonden dit ook een énig avontuur, zodat Sophie hen weer achterna kwam en prompt verliefd werd op de aardige Barnabas Weest U niet ongerust. Het kwam tenslotte allemaal goed. Papa keerde Italië de rug toe als rijk manmet een koffer vol bankbil jetten. Aan de grens wilde men het niet eens geloven toen hij dat zei en dus kon hij zijn rijkdom gemakkelijk meenemen. De enige moeilijkheid was Mama Therese, die al met scheidingsplannen rondliep omdat de vrouw van de kleermaker inFlorence 'n foto gemaakt had waar Hanselmann en de barones nét eventjes te gezellig opstonden. Maar geld geeft ook een zeker overwicht en de anders nogal bescheiden en ondergeschikte Hanselmann, die met veel tegenzin (eerst helemaal niet) bij vrouwlief ont vangen werd, ontpopte zich als een handig diplomaat en een zeer gedecideerde echtgenoot. Therese ondanks alles dol op hem en zeer geïmponeerd door het miljoen nam hem vol liefde weer tot zich zodat het gezin tenslotte enkele schoonzoons in spé en \rgel geld rijker was. De vraag, „wat Papa in Italië deed" was hiermee beantwoord. Konrad Hanselmann, niet van plan om zijn leraarschap op te geven, vierde zijn zilveren bruiloft opgewekter dan ooit en de gril van Katchen Meier bracht hem niets dan zonne schijn en levensvreugde. Drie generaties van de Youngers, een ne gerfamilie, leven opeengepakt op een sombe re etagewoning in Chicago. Vader Younger is onlangs gestorven en de nabestaanden verwach ten nu 'n chéque van $10.000 van de levensver zekering. Dit is voor hen een enorm bedrag. Moeder Lena is van plan om nu met het Vol moed toog hij aan de arbeid en daar opeens zag hij tot grote schrik Been Willem voor een boom gebonden. De Snotterd wist niet wat hij zag. Eerst kreeg enig leedver maak de overhand. Maar de stadsdiender keek hem zo smekend aan, dat hij zonder ver wijl het mes uit de zak nam en de touwen door sneed. Had hij het maar zacht gedaan? Want nu ontspande het lichaam zich en Willem yiel voorover flauw-De-Snotterd slofte zo gauw mogelijk naar de bewoonde wereld. Bij het veerhuis haalde hij hulp. De veer- boer ging mee. En ja daar lag Willem nog buiten westen, dat werd gauw anders toen de linnen lap verwijderd werd, toen kwam hij bij en begon heel Rijssen te vervloeken. En vooral de jonge Dood. Z'n vrouw had minstens een uur werk om Willem weer schoon te krij gen. Willem had het van benauwdheid in de broek gedaan. Hij kreeg van de burgemeester een dag verlof om wat op verhaal te komen en een standje dat hij zich zo had laten binden, een goede stadsdiender onwaardig. De jonge Dood was er bij, al ontkende hij nog zo hevig. Daar het feit zich buiten de stadsvrijheid had voorgedaan werd het een zaak voor de drost van Twente. De drost had zich tegenover de burgemeesters uitgelaten, dat het wel een zaak zou worden van kogel of strop. De jonge Dood had niet alleen gestroopt maar ook een aanslag gepleegd op een ambtenaar in functie. In Rijssen vond men het vreselijk maar toch ook opgelucht dat de schrik van Rijssen er aan geloven moest. Intussen moest de zaak wachten tot de drost terug kwam. Daar men in Rijssen geen gevangenis had, de burgemeesters daar straften veelal met boe te, dat was veel voordeliger dan iemand op sluiten. Dan zat zo'n kerel de gansche lieve dag niets te doen en je moest hem bovendien nog te eten geven. Nee, boete was beter. Maar aangezien de jonge Dood een zaak apart was, waren bijzondere maatregelen no dig. De jonge vrouwe van de Oosterhof verklaar de dat men de jonge Dood maar brengen zou. Zij zou hem wel klein krijgen en meteen rijp voor de galg. Ofschoon de vrouwe van de Oosterhof klein en tenger was, was zij de doch ter van een om zijn strengheid zeer gevreesd luitenant kolonel jonker Carel Mourits van Houwdegen. En het bloed van de vader stroomde haar door de aderen. Met veel volk bracht men de bruut in het gevang op de Oosterhof. Hier ging de jonge Dood vreselijk te keer hij schop te tegen de zware eiken houten met ijzer be slagen deur. Rukte aan de tralies en brulde, dat voor hij opgehangen werd er heel Rijs sen er aan zou gaan. Als de wind er naar stond kon men de jonge Dood horen brullen in Rijssen. De oude Trompetterse tromde al wat arm was bij elkaar om te protesteren tegen de opsluiting van de koning der armen te Rijssen. De jonge vrouwe van de Ooster hof had een hekel aan drukte. Haar man was bij de inname van 's Hertogenbosch of bij de belegering er van, dat was niet precies bekend, want het nieuws kwam traag binnen. De vrouwe van de Oosterhof gebood haar bijknecht haar een goede rijzweep te halen. Zij trok haar gemsleren handschoenen aan. Zogenaamd omdat zij haar handen niet vuil wilde maken aan de schrik van Rijssen. Haar lijfknecht Albert ging mee. Deed de grendels van de deur, en liet de vrouwe bin nen. De jonge Dood keek er een seconde verbaasd van, dat een kleine en tengere dame het wagen durfde bij hem in het gevang te komen. Hij brulde oorverdovend en balde de vuist, gereed om zich op de kleine vrouw te werpen. Maar hij was een halve seconde te laat. De eerste klap was een daalder waard want vakkundig sloeg de vrouwe van de Oos terhof hem de mond dicht. En kwartier lang kreeg hij zoveel klappen met de rijzweep dat I de jonge Dood haar kroop voor de voeten en I hele gezin in een groter, zonnig huis te trekken en schoondochter Ruth verlangt daar in haar hart ook erg naar. Maar zoon Walter chauffeur van beroep, droomt van veel geld verdienen, zakenman worden; met twee vrienden wil hij een drank zaak beginnen. Lena wil er niet van horen dat de verzekering waarvoor haar man zo bloe dig de premie heeft opgebracht, op een drank winkel zal uitlopen; bovendien dient een deel van het geld gereserveerd te worden voor de jongere dochter Beneatha, die voor dokter studeert. Desondanks belooft Walter zijn vrien den, dat hij mee zal doen. Ruth, die haar twee de kind verwacht, voelt dat Walter van haar vervreemdt en durft hem de komst van de baby niet te vertellen. Lena doet een eerste betaling op een huis in een mooie buitenwijk, verwijt Walter heftig dat hij geld heeft beloofd aan z'n vrienden en waarschuwt hem dat Ruth in verwachting is en het kind schijnt te willen laten „wegma ken". Hij loopt de deur uit zonder met zijn vrouw te praten. Drie dagen lang verschijnt hij niet op zijn werk en zoekt troost bij de drank. Dan zoekt Lena hem op en geeft hem de overschietende 6500 om die te beheren voor Beneatha en hemzelf; zij wil hem het gevoel geven, dat hij het hoofd der familie is. De Youngers zijn druk bezig met pakken voor de verhuizing als zij bezoek krijgen van zekere Lindner, namens het wijkcomité van hun nieuwe buurt. Hij maakt hen op voorzich tige wijze duidelijk dat de wijk geheel door blanke families wordt bewoond en dat zij er zich dus niet thuis zullen voelen, 't Comité wil de Youngers het huis liefst afkopen. Walter stuurt Lindner met een groot gebaar de deur uit, maar dan komt het ontstellende nieuws dat een van zijn „vrienden" er met de 6500 vandoor is. Walter heeft al het geld van de familie verspeeld. Lena besluit niet te verhuizen, men is in zak en as. Walter, met zijn zakenmans-ideeën, meent alles te kunnen herstellen; hij roept Lindner, hij wil het wijkcomité 'n hoop geld afpersen voor het nieuwe huis. Lena is diep verontwaar digd en gebiedt kleinzoon Travis om in de ka mer te blijven, opdat deze kan ondervinden wat de Youngers onder eer verstaan. Dit brengt Walter tot bezinning. Terwijl zijn zoon tje naar hem opziet, zegt hij Lindner dat zij het huis zullen betrekken en hun ber' Ten doen om goede buren te zijn. bad en smeekte een inzicht met hem te heb ben Zij kon in het vervolg alles van hem gedaan krijgen als zij op wilde houden. Daar na gaf zij bevel de jonge Dood los te laten. Twee arme mannen ondersteunden de van pijn kreunende man, hij kon de eerste dagen niet zitten of liggen. En soms vroeg hij of men hem niet op wilde hangen want de wereld werd hem te klein. Nu was de morgen daar, dat de heer van de Grimberg zou terugkomen en de jonge Dood zat in zak en as. Hij vluchtte naar de Oosterhof en vroeg om in het gevang te mo gen zitten. Daar stond hij met knikkende knieën voor de vrouwe van de Oosterhof. Maar zij wilde hem niet weer insluiten. En de jonge Dood was zeer wanhopig. Maar zij had een plan met de jonge Dood. Haar zwager een Achterhoekse baron wilde graaf een flinke meester jager. En dat moest de jonge Dood worden. Maar zij vertelde het later op de dag aan de jonker van de Grimberg die 's middags om drie uur door heel Rijssen werd binnen gehaald. Men had er te Rijssen veel werk van gemaakt. Men had de Dieper uit Enter aangenomen. En de Trompetter uit Goor en de Tromme uit Rijssen dat waren wat muzikanten betreft het neusje van de zalm uit de streek. Allemaal oud soldaten. Het grote bezwaar was dat men nog niet recht wist uit welke hoek de overste van de Grimberg zou komen opdagen De ruiters waren weg en bleven weg. Na rijp beraad besloot men op bevel van de vrouwe van de Ooster hof de kant van Almelo op te gaan. De jonge Dood liep met as op het hoofd en een smeek schrift in de hand in de optocht mee. Dat smeekschrift had de vrouwe van de Oosterhof laten vervaardigen door een no taris. Aangezien het een hele ruk was naar Almelo. En men nog niet wist of men nog verder moest had men onder de kleine bur gers achttien man aangewezen die op kruiwa gens brood en bier mee moesten nemen. En de vrouwe van de Oosterhof voorop reed. Voor haar liepen de drie muzikanten. En vooral de Tromme van Rijssen weerde zich of er zijn leven van afhing hij had nu vlak voor de vrouwe lopende de kans om promotie te maken; in Wierden stieten ze op 'n legerben de van de kapitein van Asbeck. De Tromme zag ze het eerst. Hij sloeg een roffel dat het vuur er afvloog en die van Asbeck niet be ter wetend of het was op hem gemunt, zetten de sokken er in. In Almelo aangekomen, had men 't huis Almelo al tijding ontvangen. De Grimberg was leenboerig aan de heer lijkheid Almelo en het was niet meer dan billijk dat de heer van Almelo het heugelijk nieuws uit de eerste hand kreeg. Op de markt te Almelo werden de bierkruiken en de brood korven aangesproken en de vrouwe van de Oosterhof nam deel aan de erefeesten op hui ze Almelo. Statig en fier werd de terugtocht aanvaard. De Tromme had zich om beter op de trom te kunnen slaan van de jas ontdaan. En onder her "rijden vertelde de Vrouwe van de Oos terhof het voorgevallene in het bos van de Grimberg. Van het vastbinden van Been Wil lem en het afrossen van de jonge Dood. De jon ker van de Grimberg was zeer te vreden over zichzelf en keurde haar handelwijze goed. In Rijssen intussen, waar men alles in or de had gemaakt. Voor vuurwerk was gezorgd en voor bier ook. De drost van Twente was op de Schild in Rijssen aanwezig. Hij zou zo- meteen vonnis vellen als alleen de heer van de Grimberg gehuldigd werd. De Rijssener timmerlieden hadden een verhoging gemaakt daarop stond de jonker van de Grimberg. Been Willem bracht de jonge Dood voor. Men keek al uit naar de beul maar die was er nog niet. De drost en de heer van de Grimberg mits gaders de vrouwe van de Oosterhof waren met elkaar van mening dat de jonge Dood zijn straf al had gehad. VAN COEVERDEN. De 31ste Nationale Trekpaardententoonstel ling van de Koninklijke Vereniging „Het Ne- derlandsche Trekpaard" wordt dit jaar gehou den op 13 en 14 september a.s. te 's-Hertogen- bosch. Deze tentoonstelling belooft dit jaar met een record aantal inzendingen van meer dan 500 elite-dieren uit onze Nederlandse trekpaard fokkerij - alsmede een keurcollectie van 50 Haflingerpaarden - en door toevoeging van een serie stijlvolle demonstraties en aparte attrac ties nog grootser en indrukwekkender te wor den dan ooit tevoren. Op de eerste dag vinden de voor de fokkers en kenners zo zeer belangrijke keuringen De Wereldraad van Kerken heeft een oproep gericht aan de kerken die bij de raad zijn aangesloten om 500.000 bijeen te brengen. Het is de bedoeling om van dit bedrag houten huizen, een school en twee kerken te bouwen, die buiten de stad zullen worden neergezet. Men wil dit alles tot stand brengen voor de winter invalt. De Wereldraad heeft reeds in Zwitserland, Duitsland, Zweden, Finland en Oostenrijk inlichtin gen ingewonnen omtrent pre-fabricated huizen, die onmiddellijk voor verzending gereed zijn. SCHOORSTEENVEGEN OF GLAZENWASSEN dan naar Oosterhofweg 12 Wij vegen onder garantie, zonder stof en vuil. SNIPPERS VAN BANKBILJETTEN zijn in de straten van GLASGOW gevonden. Wie gaat er nu geld verscheu ren. Klanten van Dollekamp weten wel beter. Zij kie zen voor hun geld horlo ges - brillen - goud. Dat is dus UIT VEEL kiezen. En toch gaat het vlot! U hoeft er geen snipperdag voor te nemen. GEVRAAGD voor halve dagen. v. Wijngaardenstraat 5, Rijssen Wegens vakantie van 2 t.m. 7 september HAARSTRAAT Voor draagbare Radio Oosterhofweg 3 Gevraagd een voor hele dagen. HOTEL Schild, Rijssen.. Stoelen, Ronde tafel, Koper, Tin, Secratère, Buiskachel enz. enz. Br. aan Postbus 3045, Voor burg. TE KOOP GEVRAAGD Stationsdwarsweg 53 's Avonds na 6 uur N.o.z. Zuiderstraat 28, Rijssen TE KOOP z.g.a.n., prachtig beeld, met antenne f 275.Telefoon 070—725793. plaats van 30 rubrieken hengsten, merriën, fok- groepen enz., terwijl de tweede tentoonstel lingsdag - zaterdag 14 september - vooral bij het grote publiek in het middelpunt der be langstelling staat. Uit het rijk gevarieerde programma van deze dag vermelden wij slechts: Een demonstratie van paardenwerktuigen met deskundige toelichting door ir. P. W. Bakker Arkema; De uitermate spannende eindstrijd om de nationale kampioenschappen 1963; De keuringen van een geselecteerde collec tie Haflinger paarden door een gecombineer de Oostenrijkse-Nederlandse jury; Het grote défilé van alle bekroonde paar den met deskundige toelichting door de be kende commentator mr. G. A. Bax; Het machtige schouwspel van in massa aandravende 4-8-16-32 spannen trekpaarden- merriën. Een kleurrijk en feestélijk optreden van meer dan 1000 jonge boeren en boerinnen met een drietal luisterrijke demonstraties: Het geheel omlijst en opgeluisterd door de muzikale medewerking van de bekende Kring- Fanfare der Limburgse Jonge Boeren- en Tuin- dersbond en de vermaarde Koninklijke Har monie ,,'s-Hertogenbosch". Alléén al uit bovenstaande blijkt overdui delijk dat het komende paardenfestijn een waarlijk hoogtepunt belooft te worden in de glorierijke geschiedenis van de 31 Nationale Tentoonstellingen. WINEX LEVER Heerlijk om te bakken en te koken en tevens 1 QQ rijke vitaminebron - Va kg V* kg eigen GESMOLTEN VET 45 V2 kg VERS HONDEVOER 85 4 pakjes de beste MARGARINE 104 1 pak GOUDMERK KOFFIE99 Volop VARKENSKLUIF per kg65 RUNDERKLUIF per kg75 Onze le kwaliteit RUNDVLEES is nu wel algemeen bekend qnn 500 gram magere RUNDERLAPPEN v.a.fc«SÜ EET U EENS KIP OQfl een heerlijk BRAADKUIKEN voor fcOtJ 150 gram PEKELVLEES 150 gram BOTERHAMWORST45 150 gram GEKRUIDE HAM64 KANTOREN EN FABRIEKEN GLAZEN WASSEN ONDERHOUDSWERK NAAR TROMPSTRAAT 29 TELEFOON 2976 Te huur aangeboden grote Holterstraatweg 68, Rijssen G.o.h. jongensfiets 26 x lt/2, o.r.v. meisjesfiets 26 x li/2. Beatrixstraat 13, Rijssen. Staand Horloge, Schippertje of andere oude klok gevraagd. Defekt geen bezwaar. Br. aan Postbus 4010, Rijswijk Z.H. Wegens huwelijk, gevraagd een ervaren Fa. Wed. A. ter Harmsel Manufacturen en Confectie Wierdensestr. 40 - Rijssen Telefoon 2374 Bestel nu reeds voor het a.s. stookseizoen uw voor bij verwarming Diverse modellen - Diverse prijzen. Oliehandelaar Haarstr. 166 Telefoon 2587 TE KOOP 8 gulden per stuk. J. OPLAAT Oude Rijssenseweg 23, Markelo TE KOOP g.o.h. zwarte Jaarsma Willems, Bleekstr. 2. N.o.z. TE KOOP G. DIJKHUIS Piet Heinstraat 5 RIJSSEN buiten de wallen i

Weekblad voor Rijssen | 1963 | | pagina 5