een heel bijzondere vrouw in een paar regels Koele gerechten voor warme dagen Jaarvergadering Coöp. Diepvries vereniging „Notter en Omstreken I FILM NIEUWS I Nieuws van de pSatenmarkt: Grieks meisje beroemd in hele wereld KAPO THE LONE RANGER V i ijuctj, 3i mei 1963 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 5 Zakendoen is vooruitzien Gevonden voorwerpen Woensdag de film 2e Pinksterdag de film '71 ana <:lWouók0uri NANA MOUSKOURI is geen /.angeres zoals al die andere, wier namen we dagelijks tegenkomen in de radio- en televisieprogram ma's. Ze doet helemaal geen moeite om er mooier uit te zien dan ze is. Haar zwartgerande bril geeft haar meer het uiterlijk van een kantoormeisje dan van een sterzangeres. Haar optreden is meer dat van een bedeesd meis je van het platteland dan van een vrouw, die het meest verwende publiek met haar zang aan haar voeten krijgt. Een paar maal is ze de laatste tijd extra in het nieuws geweest. Eerst, toen de vluchtelingenplaat ,,A11 Star Fes tival" uitkwam. Melle Weersma had als medewerkenden die ar tiesten gekozen, die over de laat ste tien jaren een recordverkoop van platen hadden gehad. Nana Mouskouri was de enige nieuwe ling in dat gezelschap. Zij kreeg de eer, de jeugd van de grammo- foonplatenwereld te vertegen woordigen. Later kwam Nana nog eens in het nieuws en wel bij het Eurovisie Songfestival, toen ze voor Luxemburg optrad... Het werd geen succes. Het Franse liedje dat ze moest zingen was volslagen ongeschikt voor haar. Ze geloofde er trouwens zelf niet in. Maar het tekent haar, dat ze niettemin voor de camera's durf de te komen. Dat ze alle risico's van de mislukking nam. Dat doen niet zo heel veel collegae... Nana Mouskouri is een Griekse. Ze woont de laatste maanden in Neder land, omdat het orkest, waarvan haar man deel uitmaakt hij is bas sist en zanger hier een aantal con tracten afwerkt. Als Nana niet ergens voor de radio of de televisie optreedt, De ereplaats voor Grethe en Jör- gen Ingmann, die samen het Song festival wonnen met het gezellige danswijsje „Danse vise", een onge compliceerd melodietje, met een heel bijzonder ritme, strak gezon gen met een fijnzinnige begeleiding van Jörgens gitaar. Metronome B- 1553. JöRGEN en GRETHE Jimmy Rodgers, die zijn hart heeft verpand aan de volksmuziek, be vestigt ook deze keer onze stelling, dat volkswijsjes altijd tophits kun nen worden. Jimmy evenaart zijn succes van „Country-garden" met een allercharmantst '„Hush little baby". Roulette RL 21159. t Angelo Biondi vertegenwoordigt Italië met zijn heel romantische, erg volle stem, die met begeleiding van de mandolinen zingt Rccco Granata's „Buona notta bambino". Artone MG 24137. C Chubby Checker heeft de twist kennelijk voorgoed verruild voor de limbo; hij zingt „Let's limbo some more". Toe dan maar, het mag op de ritmen van zo'n uitge laten dansfeest. Cameo CP 26369. Veel keuriger en beschaafder maar veel minder persoonlijk is Bryan Hyland, met netjes gekamde haren e» een snoetje als van moeders lie veling, die heel voorzichtig een mooie ballade zingt: „If mary s there". Echt een liefdesliedje. Pa ramount AP 22149. Dan weer een stoere figuur: Cla rence Frogman Henry, een van de vertegenwoordigers van de rhytme and blues stijl. Hij zingt een pret tig in het gehoor liggend „The jea lous kind" met een sterk gepronon ceerd ritme. Funckler AR 45079. Een plezierig melodietje in mars tempo, lijkend op een spiritual is de eigen compositie, waarmee de donkere (Big bad John) klanken en marcherende soldaten in ..I'm gonna raise a rukus to night". CBS CA 281151. Een nieuw tienergeluid: James Darren, een zingende filmster, die sterk herinnert aan Paul Anka. „Pin a medal on Joey" klinkt be slist niet onaardig. Echt Ameri kaans. Colpix CX 42887. Guy Mitchell, niet meer de kwa jongen van toen hij ontdekt werd, maar toch nog altijd een prettige jeugdige verschijning'op de platen- markt, laat zich horen met een By- graves-achtig kinderkoortje in „If you ever go away". De achterkant heet „Blue Violet" en herinnert niet alleen in de titel aan een oud wijsje. Vrolijk, vlot en fris. Funck ler JY 42738. Dean Martin, onverwoestbaar en sinds jaar en dag een van de aller grootste favorieten, is op Frank Si natra's label Reprise paraat, nu met een western song, „Shutters en boards", waarin vooral de tekst opvalt. Echt een klasseplaat van Dean. Reprise RR 27031. Een andere figuur uit de Sinatra- clan is Sammy Davis jr. Zijn stijl en persoonlijkheid komen uitste kend tot hun recht in het overi gens ingewikkeld gefraseerde „As long as she needs me". Reprise RR 27032. Ray Charles is dubbel aanwezig. J.n een uitstekende plaat met Betty Carter; een nieuwe ontdekking. Met de gespannen emotie van de moderne jazz zingen ze vier stuk ken met als hoogtepunt „Every ti me". Het is met deze muziek als met de schilderkunst: door het ver eenvoudigen, door het weglaten van lijnen ontstaat een spanning, die de intenties met dubbele kracht weer geeft. Paramount EPAP 5533. Veel minder imponerend is de sin gle van Charles, „Don't set me free". AP 22150. Voor een Frans pteatje mag zeker ruimte zijn. al is het dan een plaat die grotendeels in het Engels ge zongen wordt, met daar tussen door heel listig bedachte Franse woordspelingen, die precies bij de Engelse klanken aansluiten. Char les Asnavour is componist en zan ger van het melodieus zo wel als ritmisch opwindende ..Formida ble". Barclay 60354. Onze eigen Nederlandse Anneke Grönloh staat ook in dit interna tionale gezelschap aan de spits met een uitstekende opname: „Soeraba- ya", eer. walsliedje met de nos talgische sfeer, die een Nana Mous kouri zo kenmerkt. Een bijzonder commercieel plaatje, met een goe de tekst. Philips 327500 JF. Een nieuwe opname van de hart- veroverende Zweedse Siw Malm- kvist, die haar kater Stanislaus in geruild heeft voor „Mister Casano va". een pittig liedje, dat Siw weer eens midden in de belangstelling plaatst, waar ze overigens best recht op heeft. Metronome M 334. Tenslotte na al deze 45 toeren plaatjes nog een langspeler. Een nieuwe plaat van The Barry Sis ters, twee New Yorkse meiskes die met hun Jiddische liedjes in het verleden altijd al veel succes heb ben gehad, maar die nu met een volledig Amerikaanse plaat ko men. Sommige stukken zijn wat aan de langzame kant, maar Clair en Mema maken er toch iets bij zonders van. „We belong together" heet de schijf, die ons orkestleider Jerry Fielding als een perfect ar rangeur en begeleider doet leren kennen. Roulette MGRL 9412. kan men haai' daarom nu langs de Amsterdamse grachten zien wande len. Ze is van afkomst een Grieks meisje, dat ijverig zang studeerde aan het conservatorium, omdat ze graag een muzikale carrière wilde en omda' haar ouders dat wel passend vonden voor hun dochter. Acht jaar lang na de middelbare school ging Nans naar het conservatorium. Ze leerde er heel veel wat haar later van pas zou komen. Maar, zo vertelt ze nu, op zo'n conservatorium heb je vele vrije uren. „Wij gingen als we geen les hadden altijd luisteren naar mo derne Amerikaanse muziek. En toen ben ik dat ook gaan zingen en spelen. Met z'n zessen, vijf jongens en ik, hebben we toen een amateuruitzen ding gemaakt voor Radio Athene". Het succes was zo groot, dat Nana toen ze voor de keus werd gesteld, haar populaire werk op te geven of de school te verlaten, koos voor het laatste. Een tweede grote ommekeer in haar leven kwam, toen ze een jonge compo nist ontmoette die luisterde naar de naam Manos Hadjidakis. Hij woonde vlak bij haar en hoorde haar iedere dag met haar vijf vrienden repeteren. Die wonderlijke stem van dat donke re meisje trok hem zo, dat hij haar vroeg een paar van zijn composities te zingen. Welnu, heel de wereld weet thans waartoe dat leidde. Nana, onbekende jazzzangeres- en Manos- onbekende klassieke componist- pro beerden samen iets nieuws te bren gen: een soort vernieuwing van de volksmuziek uit het oude Griekenland. De samenwerking was succesvol: eerst enkele prijzen op songfestivals in Athene, vervolgens een overwinning in een Middellandse zee-festival in Barcelona. Daarmee was de zaak rond. Frankrijk kende meteen deze fabuleuze zangers, wier merkwaar dig timbre wel wordt toegeschreven aan het feit, dat haar ene stemband van de andere afwijkt. Duitsland aan vaardde haar als de zangeres van het heimwee. Haar platen maakten voor al bij onze oosterburen geweldige verkoopcijfers. Nederland bleef niet achter en tenslotte volgde ook Ameri ka. Vorig jaar maakte Nana een reis naar New York en de langspeler die ze daar opnam (met Amerikaanse stukken) bewijst eens temeer haar grote klasse. Ze zingt die songs zoals geen andere zangeres het zou kunnen. Omdat haar stem dat vreemde, in dringende timbre heeft; maar meer nog, omdat ze zo vol overgave zingt, omdat hetgeen zij doet voor de volle honderd procent echt is en gemeend. Omdat zij niet de glamour kent van zoveel collega's. Niet in haar uiter lijk, niet in haar zingen. Ze is het gewone Atheense meisje gebleven met haar prachtige stem, die met haar „Ximeroni" op „All star festival" voor een van de mooiste bandjes zorgde en die alle liefhebbers van de Amerikaanse ballade aan zich ver plicht met die geweldige langspeler „Nana, Mouskouri in New Yrok". Hoogtepunten van die plaat „That's my desire", „Hold me", Et mainte- nant" en „Love me or leave me". Een mooi overzicht van Nana Mous- kouri's kunnen na „Les enfants du Pirce" en „Nooit op zondag" krijgt men dank zij enkele nieuwe platen. Eerst de langspeler „Nana Mouskou ri in New York" Fontana 680223 TL); dan de nieuwe tophit „Colouring book" (Fontana 261351 TF), en ten slotte „Heimweh nach Wind und Meer" (Fontana 460850TE) met een viertal Griekse liederen w.o. het mooie „Was in Athen geschah" en „Am Horizont irgenddwo". Heel bijzondere plaat van een heel bijzondere vrouw. K. Elka. JIMMY RODGERS Melk, karnemelk en yoghurt zijn niet al leen zeer gezond, maar op warme zomerse dagen ook heerlijk verfrissend. Vooral in combinatie met vruchten of vruchtensappen zijn dranken ervan gemaakt een traktatie. Zet uw gasten inplaats van het traditionele glas limonade eens één van de volgende vruchten-melk-dranken voor. U zult er ongetwijfeld succes mee oogsten. Zelfs bij de niet-(karne)melk liefhebbers. (voor 4 niet te grote glazen) 1. Kleine banaan, plm. lVs eetlepel rode li monadesiroop, Va 1 karnemelk plm 40 g (5 eetlepels) basterdsuiker. De banaan schillen, in plakjes snijden) en fijndrukken met een vork. De limonadesiroop toevoegen en met de banaan vermengen. De karnemelk al roerende toevoegen. Het meng sel op smaak afmaken met suiker en bij voorkeur goed koud opdienen. De drank voor het gebruik met een garde of mixer goed luch tig kloppen en in glazen overdoen. 2. 50 g gedroogde abrikozen of 2 eetlepels abrikozenpulp uit blik, Va 1 karnemelk plm 40 g (4 eetlepels) suiker. (De abrikozen wassen, met ruim water aan de kook brengen en zachtjes gaar laten wor den. De abrikozen door een zeef wrijven). De suiker in de moes of de pulp oplossen. De karnemelk al roerende aan de koude abri kozen toevoegen. Het mengsel bij voorkeur goed koud opdienen. De drank voor het ge bruik met een garde of mixer goed luchtig kloppen en in glazen overdoen. MOKKA-KOKOSDRANK. V* 1 melk, plm. 50 g gemalen kokos, plm. 2 eetlepels koffiepoeder of plm IV2 eetlepel koffiepoeder en plm Va eetlepel cacao, plm 50 g5( eetlepels) suiker. De melk aan de kook brengen, de kokos toevoegen en de melk plm 10 minuten laten trekken. Het koffiepoeder (en de cacao) met een beetje water of melk aanmengen en door de kokosmelk roeren. De suiker toevoegen De drank koud laten worden en zeven. De drank desgewenst garneren met half stijfgeslagen room of vanilleijs. Wie zou op een stralende dag geen zin heb ben in een portie heerlijk ijs, hetzij als be sluit van de maaltijd of 's middags inplaats van de thee. Natuurlijk kunt u het kant en klaar kopen of van een „pakje" maken, maar het is veel verrassender om zelf-ge- maakt ijs op te dienen. Ananas- of aardbeienijs. 2 dl ananassap uit. blik of 250 g door een n rauwe aardbeien, IV4 dl (1/8 Onder leiding van haar voorzitter de heer J. G. Nollen, hield de „Coöp. Diepvriesver eniging Notter en Omstreken" haar jaarver gadering in café Derksen aan het Veer, waar voor geen al te grote belangstelling bestond. Dit ondanks het groot aantal leden dat de vereen, thans telt. De voorz. betreurde de geringe belangstel ling ten zeerste in zijn openingswoord. Uit het jaaroverzicht van de secretaris de heer B. J. Vinkers, bleek dat de vereen nu in totaal 9 kluizen in beheer heeft met 168 vakken, welke het afgelopen jaar op 3 na alle in eigendom van de leden zijn overgegaan. Het ledental was met 11 gestegen en bedroeg thans 143. Namens de penningmeester deelde de accountant de heer A. Pauw mede, dat de kas sloot met een klein nadelig saldo. Bij de gehouden bestuursverkiezing werden de bei de aftredende leden de heren B. J. Vinkers en H. M. Rouweler herkozen. In de plaats van de heer Joh. Slots Rectum die niet her kiesbaar was werd in de controle commissie benoemd de heer G. v.d. Noort Rijssen. Hierna was het woord aan de heer Scholten van de „N.V. Tricorona", welke een lezing hield over de verschillende diepvriesmogelijk- Een Rijssense slager wil reeds nu toezeg ging hebben zijn slachtplaats altijd te mogen gebruiken voor het slachten van vee, ook wan neer in de toekomst in Rijssen wordt overge gaan tot het stichten van een abattoir. Het is de heer H. G. Huiskes, Enterstraat 30, die een dergelijk verzoek aan de gemeen te heeft gericht. Het college is van mening, dat een toezeg ging zeer moeilijk te geven is. Zij stelt zich op het standpunt, dat, hoewel er op het moment nog geen sprake is van plan nen om te komen tot het stichten van een abattoir, het niet onmogelijk is (gelet op de mogelijke strengere hygiënische eisen), dat in Rijssen een dergelijk slachthuis zal worden gebouwd. Bovendien aldus het college, hebben de laatste tijd diverse slagers hun slachterijen vernieuwd dan wel gemoderniseerd. Ook de ze hebben de mogelijke consequenties aan vaard. heden. Spreker wees er op. dat diepvriezen steeds meer werd toegepast. Had in het eer ste jaar zijn firma een afname gehad van 8 kluizen, nu was dit reeds gestegen tot 50 klui zen per jaar. Dit vond zijn oorzaak aldus de heer Scholten, in het feit, dat de grote massa inziet dat diepvriezen gemakkelijk en goedkoop is. Het ingevroren produkt een gro te en langdurige houdbaarheid heeft en men bijna geen verlies heeft aan voedings waarde. De voorzitter bracht aan het slot van de vergadering de heer Scholten dank voor zijn nuttige en leerzame lezing, en deel de mede dat weer de jaarlijkse controle op de kluizen en de vakken zou worden gehou den. Gevonden - voorwerpen: Damespolshorlo ge (doublé of goud - ouderwets); donkere jon gensjas, grijze linkerhandschoen (plastic) zwar te ballpoint „Galanta". witte muts en zwarte handschoenen, ketting met munten en ketting van Amer. goud, paraplu, wit handvat, beige rood, streng parels, heren sjaal, geel-bruin- groen, vulpen, schaar, bruin jongensjasje, wit te plastic tas met speelgoed, paardehalster, medaille opschrift „Jezus", bruine porte- monnaie met inhoud, zilveren bedelarmband, zwarte rijwielbinder. Enige heren en damesrijwielen en een kin derrijwiel. Een speelgoedauto, zonnebril (kleur licht blauw,), blauwmeisjeskinderrijwiel met witte spatborden, geel links kinderschoentje, bril (blauwgrijs montuur), gele kanarie, blokschaaf, bankbiljet van f 10.00, wit kinderjasje ak- tentas met grijs regencape, damespolshorloge „PRISMA" doublé, bruine portemonnaie met rits, inh. f 6.06 en sleutel, mohairdas (kleur groen) doublé halsketting, boodschappenmand je, paar bruine glacé handschoenen, bruin jon gensjasje, enige heren- en damesrijwielen en een kinderrijwiel. Inlichtingen over bovenstaande voorwerpen zijn te verkrijgen aan het groepsbureau der rijkspolitie te Rijssen, Wierdensestraat 7, op werkdagen tussen 18.00-20.00 uur. Niet tele fonisch. 3; a s uiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiitiiiiiuiiiiiiiiiiiiiniiiiHiiiiiiaiiiiiiiiiiiiniiiit ii!iiiiiiiiiiiiiiiai;iiiiiiiiiiiiiiiaiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiHi]iiiiiiiiiiiiiiuiuiiiniviiiiifi(iiiiiii(iii)ia Het zestien-jarige jodinnetje Edith (SUSAN STRASBERG) wordt te Parijs door de Duitse bezetters opgepakt en naar een concentratie kamp gevoerd. Als zij hoort dat haar de gas kamer dreigt, vlucht zij uit de jodenafdeling en de medelijdende kampdokter (zelf een po litieke gevangene) verschaft haar de identiteit van de pas overleden Nicole Niepas, die we gens diefstal zat opgesloten. Met een grote groep vrouwen wordt „Nico le" vervoerd naar een werkkamp. Het werk is zwaar en zij lijden onder honger en koude. De vrouwen verdierlijken: zij stelen van el kaar en kennen op den duur slechts één doel: in leven blijven. Zieken worden weggestuurd naar een „ver nietigingskamp", als er inspectie komt, pro beren alle vrouwen zich fit voor te doen. Het is erop of eronder. Nicole heeft haar handpal men verbrand, maar zij weet de aandacht van de dokter af te leiden door met haar jonge lichaam te pronken. Een SS-sergeant nodigt haar daarop in zijn slaapkamer en het ver langen naar extra voeding en andere voorrech ten is zo sterk dat zij toestemt. Nicole komt aldus bij de SS-ers in de gunst en wordt na verloop van tijd „Kapo", d.w.z. barak-com mandante. Bij de andere gevangenen maakt dit haar gehaat. Ill!!li<lllll!inil|||l| l!l!llllll!ll?lflllllllli;illlllflllllllllll|||||||||j fles) slagroom, plm. 35 g 3(V2 eetlepel) sui ker voor ananasijs of 75 g (7Va eetlepel) voor aardbeienijs, 1 blaadje gelatine. De regelknop van de koelkast tenminste een 1h uur voordat het ijsmengsel in de koelkast geplaatst wordt op de koudste stand draaien. De gelatine plm 5 minuten in koud water weken. Een paar lepels water heet maken en de suiker en de uitgeknepen gelatine van het vuur af erin oplossen. De vloeistof iets laten afkoelen en met het ananassap of de aardbeien vermengen. De slagroom op een klein deel na erdoor roeren. Het mengsel in het ijslaatje overdoen, in het vrieslichaam zetten en in plm 2 a 4 uur laten bevriezen. Wanneer de massa vast begint te worden, hem in een kom overdoen en goed opkloppen. De massa in het ijslaatje terugdoen en op nieuw laten bevriezen. Eventueel het opklop pen nogmaals herhalen. De consistentie van het ijs wordt er mooier van. Wanneer het ijs stevig is kan de regelknop op de normale stand gezet worden. Het ijs storten of uitschep pen en desgewenst garneren met goed koude stukjes ananas of aardbeien en -of slagroom Inplaats van verse vruchten of vruchtensap uit blik kan men limonadesiroop gebruiken. De siroop minder sterk verdunnen dan op de fles staat aangegeven b.v. 3h dl. (V2 kopje) siroop, 'Adl. (Vs kopje) water, U/4 dl. slag room, suiker naar smaak. Het mengsel mag vrij zoet smaken, daar in bevroren toestand de smaak minder tot zijn recht komt. Lijkt u dit alles wat erg koud, dan zult u ge noegen beleven aan een schuimige yoghur- vla. 1 ei, plm 60 g (6 eetlepels) suiker, 1V2 dl. (1 kopje melk), 6 g (3 blaadjes) gelatine, sap van 1 citroen, 3 dl (2 kopjes) yoghurt, desgewenst 25 g amandelen. De gelatine plm 5 minuten in ruim koud water weken. De dooier met de suiker schui mig roeren en verdunnen met wat melk. Naast het vrouwenkamp wordt een krijgs gevangenenkamp ingericht en de Russische sol daat Sasja (LAURENT TERZIEF) en Nico le voelen zich tot elkaar aangetrokken. Eerst verweert zij zich daartegen en bezorgt hem een moordende straf, maar later bekennen zij elkaar hun liefde. Duitsland gaat de oorlog verliezen en de gevangenen, vrezend „geliquideerd" te wor den beramen een uitbraak-poging. Sasja vraagt Nicole-Edith om mee te doen; zij zal als Kapo het elektriciteitsgebouwtje binnen kun nen gaan en de afrastering van het kamp stroomloos kunnen maken. Pas later beseft Sasja, dat het gebouwtje naast het wachtlokaal der SS-ers ligt, zodat Edith na haar daad ongetwijfeld zal worden neergeschoten. Hoewel zijn kameraden hem bezweren haar niet te waarschuwen, doet hij dit op het laatste moment toch. In spanning wachten de gevangenen, die door de Duitsers al aan het graven van hun eigen massa-graf zijn gezet, of Edith de zaak zal verraden. Zij is er diep door geschokt dat Sasja het gevaar van haar opdracht eerst heeft verzwegen. Maar haar liefde heeft haar eergevoel doen herleven en zij voelt zich aan haar medegevangenen verplicht door te zetten. Aangezien het de Lone Ranger en Tonto ter ore is gekomen, dat gemaskerde ruiters India nen hebben vermoord bij het stadje San Doria voelen de leider van de bende, Ross Brady, en zijn vriendin, Frances Henderson, hun plan om vijf medaljons te stelen bedreigd. Deze medaljons geven tezamen de plaats aan, waar de Gouden Stad van de Indianen verborgen ligt. Opperhoofd Tomache heeft deze vijf stuk ken geschonken aan vrienden en familieleden. Drie van hun zijn nu dood. De Lone Ranger neemt dan de taak op zich om de twee over levenden een kleinzoon en een neef, te be schermen. Hij komt evenwel te laat om de neef nog te redden. De handlangers van Bra dy hebben hem intussen vermoord. Het resultaat van de naspeuringen van de Lone Ranger is dat Brady en Frances onenig heid krijgen als zij in het nauw worden ge dreven. Francis dood haar vriend en wordt zelf door de Lone Ranger gearresteerd. De verloren gewaande gouden stad blijft in het bezit van haar rechtmatige eigenaars: De Indianen. 'iiiiiiüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuitiiiiiiiiinnitiiiniiiiniiiuauiiuniiliiiiiiiiii De rest van de melk aan de kook brengen. De hete melk al roerende bij de dooier gie ten De massa in de pan teruggieten en on der goed roeren op een zacht vuur laten bin den. De vla niet laten koken en van het vuur af nog even blijven roeren. De geweekte gelatine goed uitknijpen en in de warme vla oplossen. De vla wat laten afkoelen. De yog hurt en het citroensap erdoor mengen. Het geheel onder af en toe roeren koud laten wor den. (De amandelen in ruim water even koken, afspoelen met koud water en pellen. De ge pelde amandelen in kleine stukjes hakken en in een droge koekepan op een laagvuur onder af en toe roeren of in een oven lichtbruin roosteren). Het eiwit stijf slaan en luchtig door de koude vla mengen. De vla overdoen in gla zen schaaltjes of coupes en desgewenst gar neren met de amandelen.

Weekblad voor Rijssen | 1963 | | pagina 5