Hengelo' s bier K?J!?Dcimpo Zeer geslaagde fokveedag vol van smaak TER HARMSEL Met 'n KOELKAST DE BEEK Hoopvolle verwachting van pinken en kalveren JUDO DEMONSTRATIE i héneelo's. mbier B.D.V. hield bloemententoonstelling Nationale Reclasserings- dag 1962 Aanrijdingen Opstelling Sportclub Rijssen Excelsior nieuws ,Excelsior '31 RV-DSVD 1-1 MEVROUW, Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag en zaterdag NU door „PAS" gebracht Koelt jaren nog uw nageslacht. KIPPENHOK OLIESTOOK televisietafel Vrjjdag 14 september 1962 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 3 £5 Goede organisatie Uitslagen Wanneer u één dezer dagen een collecte bus voorgehouden krijgt en er een munt stuk inwerpt, staat u dan even stil. Nee, u kunt uw voeten bijna direct weer in hetzelf de tempo laten voortstappen, maar staat u even stil bij het feit, dat u 'n muntstuk in een collectebus geworpen heeft en dat thans een oranje vlaggetje uw revers siert. Natuurlijk, de tijd om even stil te staan bij de collectebus heeft u eigenlijk niet. U wordt opgehouden, u moet tijd inhalen, u moet uw weg hervatten en bovendien het kost u geld. Waarom u het muntstuk in de bus ge worpen heeft, heeft u zich niet afgevraagd, noch heeft u zich gerealiseerd wat er op het vlaggetje 'geschreven staat. Immers, hier voor heeft u geen tijd. Maar, staat u toch even stil bij het feit, dat deze collecte gaat om mensen, die net als u zijn opgehouden in hun dagelijks rit me, echter niet voor een enkele seconde, doch voor maanden, jaren. Staat u dan even stil bij het feit, dat u uw pas heeft moeten versnellen om de ver loren seconde in te halen; hoezeer moeten rij, die voor maanden, jaren zijn opgehou den, hun pas versnellen. Staat u dan even stil bij het feit, dat uw weg buiten de gevangenis ligt en du. ge makkelijk te hervatten is; dat zij echter, di« maanden, jaren zijn opgehouden, een weg met bochten hebben bewandeld en het voor hen moeilijk is de rechte weg te vinden. Staat u dan even stil bij het feit dat uw muntstuk maar een klein deel is van de hoe veelheid muntstukken die nodig zijn om hen, die maanden, jaren zijn opgehouden, in de gelegenheid te stellen weer in eigen onder houd en in dat van hun gezin te kunnen voor zien. Ja, staat u dan even stil wanneer straks de collectebus ten bate van de reclasserings- arbeid u voorgehouden wordt en realiseert u zich dat op het vlaggetje geschreven staat „Nationale Reclasseringsdag". Op de splitsing Knottenbeltlaan-Enterstraat had maandagmorgen 'n aanrijding plaats tussen een landbouwtractor met aanhang wagen en een personenauto. Beide voertui gen reden in de richting Rijssen. De aan rijding gebeurde, toende bestuurder J. P. uit Enter linksaf de Knottenbeltlaan wilde in rijden, juist toen H. W. ook uit Enter in een personenauto hem wilde inhalen. De perso nenauto liep materiële schade op. Op de kruising Wierdense straat-watermo len had om even over 6 uur een aanrijding plaats tussen een bromfietser L. N. uit Rijs sen en een personenauto bestuurd door G. M. K. uit Dieren. Beide voertuigen reden in de richting van het centrum. De bromfietser werd echter door de personenauto geraakt, juist toen deze de Watermolen in wilde rij den. Ook hier was alleen materiële schade. Zaterdag speelt Sportclub Rijssen haar eerste thuiswedstrijd tegen Daarler.veen, in de volgende opstelling. G. Lichtenberg, J. Rutterkamp, M. Rutterkamp, J. Koster- bok, A. J. Ruiterkamp, G. Greveling, G. J. Schelvis, B. Gerrit, J. Voortman, H. ter Bolscher, J. Bruggeman. De rivalenwedstrijd van zaterdag jl. tegen het Wierdense SVZW is wel overtuigend in het voordeel van de roodwitten beslecht. Met liefst 5-0 werden de gastheren aan de zegekar gebonden en indien de Excelsior- voorwaartsen een weinig meer attent waren geweest, zouden ongetwijfeld nog meer vol treffers geplaatst zijn. Voor de rust trachten Leusink en Kappert hun ploeg naar een 2-0 voorsprong, een resul taat dat eerst na een langdurig beleg van het Zwaluwen heiligdom werd verkregen. Na de thee benutte Nijland feilloos een strafschop, toegewezen wegens hands, terwij] daarna de 16-jarige Harbers met een goed schot nummer vier liet noteren. Kort vöor het einde werd het vijfde doelpunt gescoord. Door dit resultaat heeft de Excelsiorploeg detweede plaats op de ranglijst ingenomen en hoewel de verwachtingen aan het begin van deze competitie niet te hoog gesp annen mogen zijn, is het toch een knappe prestatie uit twee derby's 3 wedstrijdpunten te ver zamelen. Dit geeft de jonge Excelsiorploeg zonder twijfel moed voor de wedstrijd van a.s. zaterdag. De roodbaadjes moeten dan de verre reis naar Harkema Opeinde onder nemen om Harkemase Boys te ontmoeten. De supporters worden er op geattendeerd, dat er enkele plaatsen vrij zijn in de bus, zodat spoedige reservering hiervan gewenst is. Overigens werden wij de Rijssenaren een prettige wedstrijd toe op de Friesche vlakte, waarbij wij er uiteraard volledig op ver trouwen, dat de jongens van voorzitter Harm- sen zullen trachten te voetballen en zich bo vendien met veel élan in de strijd zullen werpen. Succes in het voetbalnoorden, heren! In het gebouw van de speeltuinvereniging Margriet zal op donderdag 20 september a.s. een judo en jui jitsu demonstratie wor den gegeven, om zodoende te komen tot op richting van een plaatselijke vereniging. Toe gang vrij, aanvang om 8 uur. Advertentie Spaar paardjes uit het etiket voor de practische en charmante Hengelo-set Excelsior 2 wilde bij het eerste elftal niet achter blijven en zette de competitie goed in, door in Vriezenveen DETO 2 met 3-0 de baas te blijven. Ook het derde elftal begon goed door in Enter met 4-1 van Enter Vooruit te win nen. Het vierde kon het niet bolwerken, op eigen terrein, tegen Hulzense Boys 3 en moest met een 6-4 nederlaag genoegen ne men. Voor de Excelsior junioren begon zater dag de competitie ook bijzonder goed, want alle Rood-Witte elftallen die in het veld kwamen behaalden' eèn overwinning waar van het D elftal liefst met 20-0, tegen SV VNd. Zaterdag gaat Excelsior naar Harkema in Friesland om daar Harkemase Boys te ont moeten. Hoewel we van de kracht van dit elftal, dat zaterdag D.E.S. met 1-0 klopte weinig kunneh zeggen, houden we het toch maar op een kleine overwinning van Excel sior, indien men de tegenstander niet on derschat en met fris open spel het Harke mase doel belaagt. Excelsior 2 ontvangt op eigen terrein Ju liana 2 en moet kunnen winnen. Excelsior 3 krijgt Sporlust 3 op bezoek, terwijl Excel sior 4 Vesos 2 ontvangt. De junioren ten slotte krijgen de volgende tegenstanders te bekampen. DESSA-Excelsior A; Nijverdai A-Excelsior B; Excelsior C-Hulzense Boys A Excelsior D—DES E en SWN E—Excelsior E. In een matige wedstrijd hebben de ploe gen de punten gedeeld. Van de aftrap een gelijk opgaande wed strijd, met een iets beter combinerend R.V. In de 10e min. kropen de bezoekers door het oog van de naald toen m.voor Jansen hard tegen de paal schoot. In de 15e min. werd L. Binnen Maatman in het strafschopgebied vastgehouden. De terecht toegekende strafschop werd door stopper B. Mulder ingeschoten 1-0. R. V. kreeg de beste kansen doch in de 24e min. kreeg R. Buiten Heerink van D.S.V.D. de bal vrij, en zijn voorzet werd door mid- voor Reuver ingeschoten 1-1. Na de rust hetzelfde spelbeeld doch het geluk zat R.V. niet mee, want in de 25e min was het midvoor Jansen weer die te gen de paal schoot. Het einde kwam dan ook met een gelijk spel, waar de bezoekers zeker tevreden mee mogen zijn. dvertentie Traditiegetrouw hield de afdeling Notter Zuna Rijssen van de B.D.V. weer haar jaarlijkse bloemententoonstelling in het gebouw „Irene" te Notter. In het voorjaar waren aan de leden geraniums, begonia's en fuchsia's uitgereikt, welke thans beoor deeld werden, terwijl ook bloemstukken drijfschalen en grote en kleine vazen met bloemen waren ingezonden. Het aantal inzendingen was dit keer aan zienlijk groter dan vorige jaren, zodat de kleine zaal van het gebouw herschapen was in een ware bloementuin. De keuring geschiedde door de heren Van de Westeringh dn De Vries uit Wierden, welke geen ge makkelijke taak hadden om de verschillen de winnaressen aan te wijzen. In een feestfelijke bijeenkomst des avonds wat tevens de openingvergadering van het winterseizoen was, reikte de presidente der afdeling mevr. J. Ooms Kool de prijzen uit waarbij zij tevens dank bracht aan allen die hadden meegewerkt aan deze geslaag de tentoonstelling, inzonderheid aan de beide juryleden aan welke zij een kleine herin nering aanbood. Enkele filmpjes zorgden met enige trakta ties voor de nodige afwisseling. De voornaamste prijswinnaressen waren: Geraniums le pr. mevr. B. Mensink-Be- verdam, 2e pr. mej. H. ter Keurs. Begonia's: le pr. mevr. R. Hagman-Men- sink, 2e pr mevr. M. Bremmer-Dollen, 3e. pr. dezelfde. Fuchia's: le pr. mevr. B. Mensink-Bever- dam, 2e pr. mevr. R. Slagman-Mensink, 3e pr. mevr. M. Bremmer-Dollen. Bloemstukken: le pr mevr. A. Lohuis- Assink, 2e pr. dezelfde. Drijfschalen: le pr. mevr. J. Gierveld-Boo- de, 2e pr. mej. M. Nijzink. Grote Vazen le pr. mevr. M. Bremmer- Dollen, 2e pr mevr. A. Lohuis-Assink, 2e pr. mevr J. Gierveld Boode. Kleine Vazen: le pr. mevr. J. Gierveld- Boode, 2e pr. mevr. D. Woudenberg-Ter Keurs, 3e pr. mevr. W. Boode-Baan. De fokverenlgingen Rijssen en omgeving, Holten en omgeving, Enter, Notter en Zuna, hielden zaterdag een fokveedag op de weide van mevr. Ter Horst, gelegen aan de Enterwég. Arbiter was de heer Post, ass. veeteeltconsulent te Zwolle en keur meester zwartbont de heren G. J. Hemmink en H. Hemmink, Almelo J. Koopmans en J. Veltkamp, Hellendoorn; roodbont A. Janmaat en J. Koning te Almelo, J. Bredenoord, Welsum, J. Hofmeijer, Heino. De le den hebben laten zien, dat roodbont en zwartbont de bakermat van het ras is en geducht meetellen in nationaal verband. Overduidelijk bleek dit vooral uit de collecties eigen gefokte volbloeden, bedrijfs groepen en fokfamilies. In overeenstemming met het gehalte van de groepen als geheel waren de oudere koeien goed tot best, maar wat zeer belangrijk is. vooral de vaarzen, pinken en kalveren wekken hoopvolle verwachtingen voor de toekomst. Burgemeester Landweer sprak een openingswoord en noemde de agrarische sector een belang rijke plaats in de maatschappij. Ook voorzitter H. Bloemendaal sprak een kort woord. De deskundigen waren van oordeel, dat de organisatie zeer goed was opgezet Etsen, 2b Mientje 2 Wed. H. Rot man Eisen, 2c Ruurdje 7 J. H Roelofs Notter. Rubriek 4, koeien geboren tussen 1-1—'57 - l-8-'57 Goede klasse. la Claartje 4 J. H. Roelofs Notter lb Bontje 2 J. H. Roelofs Notter, lc Coba 5 Wed. G. Paalman Ei sen. ld Dina 5 Wed. G. Paalman Eisen. 2a Dinie 1 J. J. a.d. Stegge Enter, 2b Truus 13 E. A. ter Haar Enter. 2c Mina 8 Wed. H Rotman Eisen. Rubriek 5 Koeien geboren tussep 1-8-57 - 5-4-'58 Vrij goede klasse, met beste kop la Coba 6 Wed. G. Paalman Ei sen. lb Paula 2 J. J. a.d. Stegge Enter. 2a Doratha 8 H. ter Stee- ge Enter. 2b Annie E. A. ter Haar Enter. Rubriek 6, Koeien geboren tus sen 5-4-'58 - l-4-'59. Matig, met dooreengenomen ma tige uiers. la Neeltje 8 H. ter Steege Enter, lg Roosje 11 H. ter Steege Enter lc Anna 5 B. J. Vosman Holten 2a Doortje 54 Wed. G. Paalman Enter. 2b Truusje 7 W. G. Brun- nekreef Enter. 2c Gerda 3 F, Wolters Rijssen. Rubriek 7, Koeien geboren tussen l-4-'59 - 1-11-'59. Regelmatig goede klas. la Lijdie J. J. a.d. Stegge te Enter, lb Nettie B. J. Vosman Holten, lc Coba 8 Wed. G. Paal man Eisen, ld Liene 2 F. Wol ters Rijssen. 2a Tiene 6 W. G. Brunnekreef Enter. 2b Jannie 8 R. Kempe Enter. 2c Doratha 11 H. ter Steege Enter. 2d Neel tje 9 H. ter Steege Enter. Rubriek 8 Melkgevende vaarzen. Goede klai. la Janna 10 J. H. Roelofs Notter lb Bontje 3 J. H. Roelofs Notter lc Gerda 3 J. Reijerink Enter, ld Mientje 6 Wed. H. Rotman Eisen. 2a Nolda B. J. Vosman Holten. 2b Mientje 7 Wed. H. Rotman Eisen. Rubriek 8a Droogstaande koeien, Redelijke klas. la Koosje Wed. G. Paalman Ei sen. 2a Grietje 7 W. G. Brun nekreef Enter. 2b Truus 19 E. Overduidelijk bleek dit vooral uit de collecties eigen gefokte vol bloeden, bedrijfsgroepen en fok families. In overeenstemming met het gehalte van- de groepen als geheel waren de oudere koeien goed tot best, maar wat zeer be langrijk is, vooral de vaarzen, pinken en kalveren wekken hoop volle verwachtingen voor de toe komst. Burgemeester Landweer sprak een openingswoord- Ook voorzitter H. Bloemendaal sprak een kort woord. De deskundigen waren van oordeel, dat de or ganisatie viel te roemen AFD. ROODBONT Kampioene: Coba 6 van Wed. G. Paalman te Eisen, Res. kam pioene: Claartje 4 J. H. Roelofs Notter, Beste melkvaars Janna 10 J. H. Roelofs, Notter Beste pink: Grada 5 Wed. G. J. Bouw huis Grimberg, Beste kalf: Claar tje 12, J. H. Roelofs Notter, Bes te uier: Bontje 2 J. H. Roelofs, Notter. AFD. ROODBONT Rubriek 1 Stierkalveren, Vrij goe de klasse la Ansje's Gustaaf G. J. Brink man te Holten, lb Coba's Bo ris Wed. G. Paalman Eisen, lc Ansae's Sjaak G. J. Brinkman I Holten, 2a Minie's Maurits J. J. j a.d. Stegge Enter, 2b Friedus i wed. G. Paalman Eisen, 2c Dl- I nie's Boris J. J. a.d, Stegge En ter. Rubriek 2, Oudere koeien, rede lijke klasse la Bertha 4 J. H. Roelofs, Notter. lb Truus 5 E. A. ter Haar Enter, lc Neeltje 6 E. A. ter Haar Enter 2a Hanna 3 H. Bloemendaal En ter. 2b Dinie 15 E. A. ter Haar Enter. 2c Emma 4 E. A. ter Haar Enter. Rubriek 3 koeien geb. tussen 1- 5-'55 - l-l-'57. Vrij goede klasse, niet goede kop. la Claartje 3 J. H. Roelofs Notter lb Gonda 3 G. J. Stevens Holten 2a Doortje 61 Wed G. Paalman Modelgemeenschap Onder auspiciën van het comité Zweden- India gaat een groep van negen Zweedse jongemannen en zes jon ge vrouwen per auto naar India om gedurende een jaar te wer ken aan de inrichting van een „modelgemeenschap" in het arme Noordind'sche dorp Dhanaura door verbetering van landbouw methoden en oprichting van be drijven. Dodelijk ongeluk In volle vaart is in Moordrecht een personenauto met drie Rotterdammers op een geparkeerde vrachtwagen gereden. Mevr. M. Valentijn-Lamens die uit de auto werd geslingerd, overleed kort na aankomst in een Gouds ziekenhuis, haar echtgenoot, de heer C. Valentijn liep een zware hersenschudding op. De bestuur der, de heer J. van Nieuwenhuizen brak een pols. hier is uw keurslager 500 gram DOORREGEN RUNDVLEES 1.58 100 gram BOTERHAMWORST 0.25 500 gram VERSE WORST 1.68 100 gram HAAGSE LEVERWORST 0.20 100 gram HAMWORST 0.38 500 gram GEHAKT 1.58 2e pond voor slechts 1. 150 gram ZURE ZULT 0.32 500 gram RIJST 0.39 500 gram SPEKLAPPEN 1.28 500 gram VET SPEK 0.75 100 gram BOERENMETWORST 0.45 l pak SPECULAAS 0.85 500 gram MAGER VLEES 2.48 500 gram RIBSTUK 2.38 150 gram HAM 0.69 100 gram ROSBIEF 0.85 100 gram SNIJWORST 0.45 KEURSLAGERIJ RIJSSEN TE KOOP Bevr. Vennekesgaarden 42 Te koop, prima (compleet) nog in gebruik te zien. IJZERHANDEL DE BEEK Alle soorten auto- en hulsdeur-sleutels IJZERHANDEL Te koop TAFEL EN Graaf Ottostraat 29 A. ter Haar Enter. 2c Paula J. J .a.d. Stegge Enter. Rubriek 9 Dragende vaarzen. Gewone klas. la Cato 4 H. Bouwhuis Holten, lb Mina 11 Wed. H. Rotman Ei sen. 2a Roosje 7 H. J. Nijen- auis Enter. 2b Hanna 14 H. Bloe mendaal Enter. Rubriek 10, Pinken Vrij goede klas. la Claartje 9 J. H. Roelofs Not ter. lb Frieda 25 R. Kempe En ter. lc Claartje 10 J. H, Roelofs Notter. 2a Frieda 26 R. Kempe Enter. 2b Dora 3 Wed. G. J. Bouwhuis Grimberg. Rubriek 11 Pinken idem. Goede klas, met beste kop. la Grada 5 Wed. G. J. Bouw huis Grimberg, lb Jansje 2 Gebr. Holsappel Zuna. lc Gerda 4 J. Reijerink Enter. 2a Beatrix 2 H. Bloemendaal Enter. 2b Hanna 15 H. Bloemendaal Enter. 2c Gerda 5 F. Wolters Rijssen. Rubriek 12 pinken idem. Redelijke klas. la Bertha 10 J. H. Roelofs Not ter, lb Roza 3 H. Bloemendaal inter. 2a Hanna 17 H. Bloemen- iaal Enter. 2b Hanna 16 H. Bloe mendaal Enter. 2c Marijke 2 Ge broeders Holsappel Zuna. Rubriek 13, Kalveren Gewone klas. la Hanna 18 H. Bloemendaal Enter, lb Doortje 62 Wed. G. Paalman Eisen, lc Jo 4 J. H. Roelofs Notter. 2a Nelly 14 H. Bouwhuis Holten. 2b Dora 5 J. J. a-d. Stegge Enter. 2c Irma 3 J. J. a.d. Stegge Enter. Rubriek 14 Kalveren, idem. Vrij goede klas, met goede kop- nummers la Claartje 12 J. H. Roelofs Not ter. lb Bertha 11 J. H, Roelofs Notter. lc Gretha 7 Wed. G. Paal man Eisen, ld Lijdie 2 J. J. a. 1 Stegge Enter. 2a Liesje 5 J. Oolbekkink Holten. 2b Cato 6 H. Brouwhuis Holten, 2c Marha 15 H. W. van Schooten Holten. 2d Mop 14 G. J. Stevens Holten. Rubriek 15 Produkieklasse Kleine klas, beste kop la Bontje J. H. Roelofs Notter. lb Jannie 4 R. Kempe Enter, la Doratha 6 H. ter Stegge Enter lb Minie 2 J. J. a.d. Stegge En er Rubriek 16 Eigengefokte volbloe den. Goede klasse, beste kopgroep, la Collectie van J. H. Roelofs .Votter. lb Collectie van H. ter Steege Enter, lc Collectie Wed. Rotman Eisen. 2a Collectie R Kempe Enter. 2b Collectie W. G. Brunnekreef Enter. Rubriek 17 Bedrijfsgroepen Vrij goede groepen, met goede kopgroep la Collectie Wed. G. Paalman Ei sen. lb Collectie E. A. ter Haar Enter. 2a Collectie J. J. a.d. Stegge Enter. Rubriek 18 Fokfamilies Behoorlijke groepen goede kop' nummers la Collectie van Wed. G. Paal man te Eisen, lb Collectie J H. Roelofs Notter. lc Collectie H. ter Steege Enter, ld Collec tie Wed. H. Rotman Eisen 2a Collectie J. Reijerink Enter. 2b Collectie J. A. Eggerink Rectum. AFD. ZWARTBONT Kampioene: Boukje 7 G. H. Spe kenbrink Enter. Res. Kampioe ne: Bertha 55 A. J. Peppels En ter. Beste Melkvaars Bertha 55 A. J. Peppels Enter Beste pink Boukje 9 G. H. Spekentbrink En ter. Beste kalf Sjoukje 10 G. H. Speken-brink Enter. Beste uier: Bertha 55 A. J. Peppels Enter. Rubriek 19, Stierkalveren, ge wone klas. 2a. Maatje's Adema 2, B. J. v.d. Riet te Enter; 2b. Janke's Rudolf, J. Muihof te Notter. Rubriek 20, Ouder koeien, ge wone klas, vlot goede kop; la. Roza 6, G. Kuipers te En ter; lb. Aaltje, H. J. Lammer' tink te Enter; lc. Treesje, A.. Pep-pels te Enter; ld. Irene, H Scharphof te Zuna; 2a. Jetta, T H. Kenkhuis te Enter; 2b. An- tje 3, Vruggink-Nijland te Rec tum. Rubriek 21. Koeien geb. tussen 7 jan.'55 10 maart '56. Goede klas, goede kopnummers; la. Jet, J. Mokkelencate te Recum, lb. Sjoukje 3, G. H. Spekenibrink te En-ter; lc. Doe tje, F. H. Kenkhuis te Rijssen; ld- Minke 25, H. J. Lammertink te Enter; 2a. Anna 4, G. J. a.d. Stegge te Enter; 2b. Maatje 4a, B. J. v. d. Riet te Enter; 2c. Meintje 46, H. v. Pijkeren Grim berg. Rubriek 22, Koeien geb. tussen 10-3-'56 15-l-'57. Vrü goede klas, met beste kop. la. Boukje 7, G. H. Speken brink te Enter; lb. Trijn 38, H. J. v.d. Biet te Notter; lc. Lies 3, Wed. J. H. v.d. Riet te Ree turn ;ld. Roza, J. Mokkelenca te te Rectum 2a. Janneke 5, J. A. v.d. Vegte te Rijssen; 2b. An neke 4, Wed. W. Meilink te En ter; 2c. Annie, G. Schutten te Zuna; 2d. Naatje 4, L. J. KI. Spenkelink te Zuna Rubriek 23, Koeien geb. tussen 15-l-'57 1-1--58. Goede kop groep, matige uiers. la. Aaltje 3, H. J. Lammer tink te Enter; lb. Boukje 11, G. Kuipers te Enter; lc. Dora 14, D. KL Spenkelink te Zuna; ld Hendrika 6, J. Mokkelencate te Rectum; 2a. Gerda 7, J. Stege- man te Enter; 2b. Tritia 21, G. W. J .Kok te Rijssen. Rubriek 24. Koeien geb. tussen l-l-'58 l-4-'58. Goede rubriek. la. Bee 2, J. Mokkelencate te Rectum; lb. Anna 4, G. Plui- mers te Enter; lc. Geertje 2, H. Wolves te Enter; ld. Hendrikje 35, J. Mokkelencate te Rectum; 2a. Koosje 4, A. J. ter Avest te Notter; 2b. Boukje 2, J. Mokke lencate te Rectum; 2c. Dinie. met goede kopnummers. la. Hovinga 53, H. van Pijke ren te Grimberg; lb. Sjoukje 5, G. H. Speken-brink te Enter, le. Dinie 4, H. J. Lammertink t« Enter; ld. Roza 9, G. Kuilers te Enter; 2a. Emma 2, J. Mok kelencate te Rectum; 2b. Naa tje 7, L. J. PCI. Spenkelink te Zu na; 2c. Janke 21, J. Muihof t« Notter. Rubriek 26, Koeien geb. tussen 18-2-'59 l-10-'59. Matige rubr., goede kopnummers. la. Sjoukje 7, G. J. Speken- brink te Enter; lb. Boukje 3. J, Mokkelencate te Rectum la, Rika 5, G. Kuipers te Enter; 2a. Sara 22, J. Jansen Lorkeerj te Nijverdai; 2b. Dora 15, D. KI, Spenkelink te Zuna; 2c. Hiltje 4, B. E. J. Altena te Rijssen. Rubriek 27. Melkgevende vaar zen. Vrij goede klas, met goe de kopnummers. la. Toosje 7, B. J. v.d. Riet ta Enter; lb. Martha 12, Wed. J. H. v.d. Riet, Rectum, lc Bou' 8, G. H. Spekenbrink Enter' ld. Jet 3, J. Mokkelencate te Fac tum; 2a. Anneke, G. Pluimers te Enter; 2b. Pietje 5, J. Mui hof te Notter; 2c. Hanna 4, A. J. ter Avest te Notter. Rubriek 28, Melkgevende vaar zen (idem) Goede rubriek, bes te kopnummers. la. Bertha 55, A. J. Peppels te Enter; lb. Houkje 19, G. H. Spekenbrink te Enter; lc. Beit- ske 11, .J A. v.d. Vegte te Riis- sen; ld. Antje 7, Vruggink-Nij land te Rectum; 2a. Grietje 4, B. E. J. Altena t eRijssen; 2b. Anna 19, G. Pluimers te En ter. Rubriek 29. Droogstaande koeien Kleine, goede klas. la. Jeltje 3, E. H. J. Altena te Rijssen: lb. Boukje 22, H. van Pijkeren te Grimberg: lc. An tje 4, H. Wolves te Enter; 2a. Hinke, H. J. Huzen te Holten. Rnbriek 30. Dragende vaarzen. Vrij goede klas. la. Boukje 4, J. Mokkelenca te te Rectum; lb. Koosje 6, B. J. v.d. Riet te Enter; 2a. Antje 8, H. Wolves te Enter; 2b. Antje 7, H. Wolves te Rectum. Rubriek 31. Pinken geb. na 1 okt. 1960. Zeer beste rubriek. la. Boukje 7, G. H. Spexen- brink te Enter; lb. Aaltje 5, H. J. Lammertink te Enter. 1 c. Sjoukje 9, G. H. Spekenbrink te Enter; ld. Hanna 5, A. J. ter Avest te Notter; lc. Gaatske 13, H. J. Huzen te Holten; If. Hin ke 31, H. J. Lammertink te En ter; 2a. Nellie 6, G. Kuipers te Enter; 2b. Anna 7, J. Stegeman te Enter; 2c. Trijn 39, H. J. v.d. Riet te Notter. Rubriek 31, pinken Idem. Beste klasse. la. Aafke 14, H, Wolves te En ter; lb. Dora 18, D. Klein Spen kelink te Zuna; lc. Aaltje 6, H. J. Lammertink te Enter: ld. Nellie 7, G. Kuipers te Enter; lc. Olivier 10, A. J. Peppels te Enter; lf. Gerda 9, J. Stege man t eEnter; lg. Mina 13, J. Kamphuis te Zuna; 2a. Anna 8, J. Stegeman te Enter; 2b. Rika 6, G. Kuipers te Enter. Rubriek 35. Kalveren (idem). Beste rubriek. la. Sjoukje 10, G. H. Speken brink te Enter; lb. Mina 4, J. Muihof te Notter; lc. Nellie 9, G. Kuipers te Enter; ld. Nelüe 2. T. H. Kenkhuis te Rijssen; lc. Bontje's Adema 25. T. Grote- boer te Holten. 2a. Betsie 12, T. Groteboer te Holten: 2b. Roza 14, T. Groteboer te Holten; 2c. Ro za 14, F, Groteboer te Holten; 2c. Marijke 10, J. Jansen Ix>r- keers te Nijverdai; 2d. Koosje 15, A. J. ter Avest te Notter. Produktieklasse. Onregelmatige rubriek. la. Sjoukje 2, G. H. Speken brink, Enter; lb. Anneke 3, Wed. W. Meilink, Enter: lc. Hiltje 34, H. v .Pijkeren, Grimberg; ld. Jentje 17, J. Mokkelencate, Rec tum; 2a. Hovinga 50, H. van Pijkeren, Grimberg; 2b. Coba 2, F. H Kenkhuis, Rijssen; 2c. Ma rijke 4. J. Jansen Lorkeers te Nijverdai; 2d. Toosje 3. B. J. v.d. Riet, Enter. Rubriek 37. Eigen gefokte vol bloeden (goede klas). la. Collectie van G. H. Spe kenbrink, Enter: lb. Collectie v. G. Kuipers, Enter. Rubriek 38. Bedrijfsgroepen, (beste klas); la. Colleiktie van H. J. Lam- van J. Mokkelencate, Rectum; lc. Collecte van Wed. J. H. v. d. Biet, Rectum; ld. Collectie van G. Pluimers, Enter; le. Col lectie van B. J. v.d. Riet, Enter; 2a. Collectie van T. H. Kenkhuis, Rijssen 2b. Collectie van A. J. ter Avest, Notter; 2c. Collectie van H. van Pijkeren, Grimberg; 2d. Collectie van J. Jansen Lor keers, Nijverdai. Rubriek 39. Fokfamilies (beste klas). la. Collectie van H. J. Lam mertink, Enter; lb. Collectie van B. J. dv.. Riet, Enter; lc. Col lectie van G. H. Spekenbrink, Enter; ld. Collectie van G. H. Spekenbrink, Enter; le. Collec tie van A. J. ter Avest, Enter; 2a. Collectie van H. Wolves, En ter; 2b. Collectie van J. Mok- r, kelencate, Rectum; 2c. Collec- Vruggink - Nij'and te Rectum tie van J. Jansen Lorkeers, Nij- Rubriek 25, Koeien geb. tusser ve;dal: 2d Collectie van Wed. l-4-'58 18-2-'59. Goede klasse] W, Mijlink, Enter. I «I V

Weekblad voor Rijssen | 1962 | | pagina 3