/vcg een weck kam..... cp een oezze izócmzeis! AL DUIZENDEN FORMULIERE 11.000 trcinküomelers aan 'prijzen IN ZESENVIJFTIG RIJSSENSE ZAKEN LIGT REEDS EEN FORMULIER VOOR U GEREED! Nog één week de tijd heeft iedere inwoner of bezoeker van Rijs- sen om mee te doen aan de fantastische herfstactie die de H.A.B.I. Vereniging van Handel, Amhacht, Beroep en Industrie in deze natte herfstmaand organiseert. Duizenden ingevulde formulieren zijn al in de bus bij de Twentse Bank gedeponeerd. Is het uwe daar ook bij? Laat de kans op een prachtige reis naar een ver vakantie oord u toch vooral niet ontgaan: het kost u niets, zo n formuliertje bij een van uw leveranciers te betrekken. Het enige wat u moet doen: de foto bestuderen die in de etalage van elke deelnemende winkelier te vinden is. Op die foto die wij vandaag nog eens op deze pagina afdrukken staan 40 van de 56 deelnemers. Van deze 40 moet u beoordelen wie de zwaarste elf zijn. Het door u egschatte totaalgewicht van deze elf vult u op het for mulier in en klaar liggen uw reiskilometers. De HABI looft voor de komende herfstactie, die morgen begint en veertien dagen zal duren, totaal 11.000 treinkilometers als prijzen uit. De verdeling zal als volgt zijn: le prijs: 2000 kilometers 2e, 3e, 4e prijs: eik 500 kilometer 5e tot en met 8e prijs: elk 500 kilometers 9e tot en met 12e prijs: elk 250 kilometers 13e tot en met 32e prijs: elk 100 kilometers Of, in enkele woorden samengevat van een alles-inbegrepen reis van enkele dagen naar Parijs tot een enkele reis Deventer-Amster dam, Bij de volgende Rijssense zaken za 1 men u graag van 'n formulier voorzien: (ADVERTENTIE) Met de „HABI" (herfstactie) een kwart van de wereld rond V-v X 'i Op de buitengewone aantrekkelijkheid van de uitgeloofde prijzen hoeven we nauwelijks te wijzen. De eerste prijs bijvoorbeeld, 2000 kilo meters, stelt u in staat in de volgende vakantie een afgelegen deel van Europa te bezoeken. 2000 km van Rijssen liggen, in het zuiden, Noord-Afrika, iets meer naar het oosten het weergaloze Griekenland, pal oostwaarts de Oeral (achter Moskou), in noordelijke richting lapland, in westelijke richting Ierland, maar dan houdt u nog kilometers over. U zou bijvoorbeeld met zo'n eerste prijs naar Nice kunnen gaan, met zijn heerlijke stranden en palmbomen, of naar Athene om daar de oude tempels der Grieken met eigen ogen te zien. Of met de doorgaande trein, die elke week ook door Rijssen komt, naar Moskou met het grimmige Kremlin en het mausoleum waar sindskort alleen de stoffelijke resten van Lenin nog maar rusten. Duizend en één plannen kunt u maken wan neer u het gewicht van elf zware Rijssense win keliers goed raadt. En bedenk: uw kansen zijn legio, want het aantal formulieren dat u bij uw leveranciers kunt verzamelen is in principe on beperkt. „Maak uw vakantie licht, raad het gewicht" is een slagzin die u vandaag nog de uwe kunt maken. Door bij een van de winkeliers, elders op deze pagina genoemd, binnen te stappen en daar een of meer formulieren te vragen- Ze liggen voor u klaar, dankzij de HABI-herfst- actie! 1 •H •H •H ♦H •H ♦H gewicht raadt heeft kans op één van *j de prachtige prijzen. Om onderstaande foto gaat het wie van deze 40 de zwaarste elf weet uit te kiezen en hun juiste gezamenlijke H. Baan, Haarstraat 13, radio. J. van de Berg, Haarstraat 6a, bloemist. J. H. Beverdam, Grotesrraat 21, slager. Gebr. Bloemendaal, Wierdensestraat 106, rij wielen. E. Bouwmeester, Kerkstraat 2, loodgieter. J. B. J. Brinks en zn., Haarstraat 85, rijwielen. G. Brunnekreef, Schild la, rijwielen. H. W- Buursink, Holterstraatweg 26, motorhuis A. Baan, Bouwstraat 8, horlogerie. G. van Dam, Elsenerstraat 47, loodgieter. W. Dollekamp, Wierdensestraat 36, horlogerie. J. W. Eijkink, Grotestraat 9a, elektr. B. Eshuis, Wierdensestraat 6, manufact. T. J. de Gooeijen Wierdensestraat 57, bakker. J. Th. Gijsbers, Enterstraat 10, sigaren J. W. Gerritsen, Westerstraat 8, slijterij manu fact- kruid. w. G. J. ter Harmsel, Julianastraat 22, naaimach. J. ter Harmsel, Wierdensestraat 4, boekhandel. A. ter Harmsel, Boomkamp 35a, meubelen. J. W. ten Hove, Smit, Wierdensestr. 9, stoffen. D. Klein Horsman. Elsenerstraat, kruideniersw. A. R- van de Houten, Spuitstraat, Haarstraat, naaimachines. J. W- Immink, Haarstraat 149, bakker. J. H. Jansen, Wierdensestraat 54, schoenh. A. Jansen, Enterstraat 31, lederw. A. Jalink, Haarstraat 31, elektr.. B. J. Kappert, Enterstraat 1, meub. G. J. Kastenberg, Haarstraat 40a, rijwielen. E. Krukkert, Wierdensestraat 43, bakker. G. Leijendekker, Haarstraat 15, schoenh. J. Landeweerd, Grotestraat, kruidenier. I- de Lange, Elsenerstraat 72, manufact. J. Lichtenberg, Schild 2. kleerm. J. Lohuis, Walstraat 38 manufact. Fa. Meulenbelt, Wierdensestraat 34, herenmod. D. Pas, Haarstraat 99, ijzerh. Gebr. Pluimers, Enterstraat 127, rijwielen. G. Pluimers, Stationsdwarsweg 1, zuivelh. L. van Putten, Bouwstraat 37, schilder. F. Ruckehormann, Wierdensestraat, drogist. H. Roosink, Haarstraat 39, kapper. W. Rozendom, Elsenerstraat 32, schoenh. M- Smit Zn. Walstraat 85, haarden kachels. W. Sok, Elsenerstraat 42. rijwielen. Otje van Potje, Flaarstraat 156, galanterieën, speelgoed. J. Steenbergen, Haarstraat 54, schoenh. Van der Stouw, Haarstraat 28, kantoorboekh. G. Veen, Haarstraat 38, horlogerie. G. J. Vos, Elsenerstraat 14, ijzerwaren. H. Wieringa, Wierdensestraat 21, schoenhandel J. van de Willige, Tabaksgaarden 31, kruid. G. Wolters, Haarstraat, Huttenwal, meub. W. Wesselink, Trompstraat 30, groenteh. Zandvoort, Schild 9a, Autohandel- J. Zwoferink, Walstraat 40. vishandel. long en oud zijn in de HABI-herfstactie ge ïnteresseerd. Voor de etalage van fotograaf Zandvoort troffen we gistermorgen dit drietal aan, druk discussiërend over de 40 afgebeelde ivinkeliers, alle mannen van gewicht, maar niet alle even zwaar. „Dat is een dikkerd" moet de man links tegen de twee meisjes hebben gezegd terwijl hij met zijn linkerwijsvinger naar een v&n de afgebeelde personen wees. Of hij goed kan schatten zullen zijn ingevulde formulieren straks ivel aantonen. (foto boven) Foto hiernaast: Een droom van een stad: Nice, aan de Mid dellandse Zeekust, bereikbaar voor de winnaar van de hoofdprijs van de HABI-herfstactie. Wie zou geen eenvoudige poging willen wagen om hier eens zijn vakantie te kunnen door brengen?

Weekblad voor Rijssen | 1961 | | pagina 3