RIJ&SEN buiten de wallen FILM •nieuws OPGENOMEN IN HET NEDERLANDS RUNDVEE-STAMBOEK Activiteiten Poloclub Veteranen w edstrij d Exeelsior-R.V. Excelsior versloeg RKSV kansloos (7-0) Vrijdag en zaterdag de film Bloedige vergelding Sportclub Rijssen behaalde forse zege Woensdag de film: From here to eternity Vrijdag 9 juni 1961 WEEKBLAD VOOR RIJSSEN Pagina 5 b n s Agatha van Bevervoorde zet Rijssen op stelten, bij het zien van de vernederende straf, die Gaaike, de markiezin en mar ketenster, was opgelegd. En dat voor zulke pruttel als Vinken Willem en de Tipkop. Nee, dat was meer dan erg. Vlug liet de oude vrouwe zich kleden en vergezeld van twee huisknechten, wandelde zij naar het stadhuis. Jannes Mosters, de oudste burge meester, was net het raadhuis binnenge komen en trok een paar geschuurde klom pen aan. Daar kwam de vrouwe van Bevervoorde vroeg wiens bestel het was, dat een ge- binnen. Zij groette kort aangebonden en boren markiezin uit de familie Reperant zo gestrafd werd. Feitelijk was de naam wel iets anders, maar in Rijssen vond men dat dit wel een goede vertaling was, voor het liederlijke vrouwmens, dat zelfs straat slijpers als de Tip en Vinken Willem de kop op hol joeg. Jannes Mosterd, vervener, boer en burgemeester, een man met een zeer welgedaan uiterlijk, keek de vrouwe van Bevervoorde uit de hoogte aan. Jan nes was niet in een best humeur. Nog geen kwartier geleden was Mosterd door zijn vrouw met de tang de deur uitgeslagen, want Jannes had een vrouw uit Goor. Het was een schippersdochter, een vrouwmens dat haar hele leven lang van zich afge slagen had. Een schat van een vrouw vond Mosterd zelf, maar je moest haar uit de buurt blijven, wanneer zij het op de heu pen had. Daar wist trouwens de hele Wal- straat van mee te praten. Nu, na het pak slaag met de tang, was burgemeester Mos terd in een peststemming waar het vrou wen betrof. Met een ruk keerde Jannes Mosterd zich om en riep woedend: „Vrouwe van de Bevervoorde, bemoei je niet met zaken die je niet aangaan. Als wij veror denen schadstenen te dragen, dan gebeurt dat. Onverschillig of het Biddetiene is of een markiezin"... Agatha werd bleek van drift over dit on beschofte antwoord van zo'n keutel van een burgemeester. Andere burgemeesters kwa men op het rumoer af. En daar stond de kleine mevrouw van Bevervoorde de ge zagdragers de mantel uit te vegen. Denk niet, dat de burgemeesters het antwoord schuldig bleven! Kwekkers Dieks van de Haar vond het schande dat de vrouwe van Rijssen liet voor dat slet van een meid opnam. Een mooie markiezin, riep de Kwekker, die ach ter de Tip en de Vinke aanloopt, papieren steelt en Rijssen op de kop zet Het ge bekvecht eindigde ermee dat de vrouwe van Bevervoorde dreigde, de drost van Twen te op de hoogte te stellen. „Doe dat!", riep Jannes Mosterd en ging zonder groet naar binnen. Tegen drie uur in de mid dag was het nieuwtje er af. Niemand liep meer achter Gaaike aan, dan Vinken Wil lem en de Tip. De Vink had de harmonica bij de hand. Hij speelde liedjes over hel dendaden door edelen bedreven. En ook hartroerend over gemartelde edelvxouwen. Om vier uur lieten de burgemeesters de Tip en Willem oppakken en die werden in de kast gegooid. En nu kon Gaaike alleen verder schelden en razen door Rijssen. Zij riep, dat zij zich, wanneer zij eenmaal vrij was, bij een groot leger zou voegen en dat leger zou Rijssen platbranden en de bur gemeesters zouden worden gehangen aan de hoogste boom die in Rijssen te vinden was. Dit bleerde zij ook in de Walstraat. Dit werd de vrouw van Jannes Mosterd, de burgemeester, te gortig. Haar bloedeigen man zou opgehangen worden op bevel van de schandsteendragen sloerie? Dat was te erg. En woest gooide zij een emmer water over Gaaike. Daar madam! riep zij vloe kend, ik zal je leren mijn man te willen laten ophangen. Gaaike begon hard te roe pen van moord. Een herenknecht van de Bevervoorde was er getuige van en vertelde het voorval aan vrouwe Agatha. En wit van drift gebood de hoge vrouwe Gaaike te halen. Het was juist op het moment, dat Bats met de bijl Gaaike van de stenen zou ver lossen. Twee dienders kwamen om Gaaike op te sluiten en twee herenknechten om haar naar de Bevervoorde te brengen. De dienders en de herenknechten raakten slaags met elkaar. De jonker van Brandlicht hield wel van zo'n verzetje en riep, toe maar jongs, houw er maar op! Jannes Mosterd de dikke burgemeester kwam tussenbeide. Hij nam de klomp van de voet en sloeg deze kapot op de hoofden van de knechten van de Bevervoorde. Dit nam de jonker van Brandlicht niet. En woedend begon hij de burgemeester af te ranselen. De beide stadsdienders hielpen de burgemeester en de buren van Brand licht hielpen de jonker. Er kwam veel volk op de been. De oude vrouwe van Be vervoorde verscheen op het strijdtoneel en riep tot haar zoon. Schaam je! Dit hielp, want de jonker sloop stil naar huis. Gaaike was er tijdens het gevecht vandoor gegaan. Zij had een veilig onderkomen gevonden op de Bevervoorde, waar de oude vrouwe haar een mooie kamer aanwees. En Agatha stuurde een knecht naar de drost van Twente. En de burgemeesters van Rijssen reisden zelf naar de drost en klaagden bitter over de jonker en de oude mevrouw. En daar bleef het voorlopig bij. Gaaike was de volgende dag zo goed niet, of zij moest in de kooi op de markt te kijk staan. Het volk dromde om haar heen. De Motte, een oude turfgraver, van vijf enzeventig jaar, had nog nooit een echte markiezin van nabij gezien. En daarom ging hij op de knieën voor de kooi liggen. Gaaike schold hem uit voor gasterd en spuugde hem in het gezicht. Omstreeks het mid daguur kwam de drost met zijn dienaren en gevolg te Rijssen. Hij was de hoogste ambtsdrager in Twente. In minder dan geen tijd waren de straten schoon. De Tip en Vinken Willem liepen de Lichtenberg op. Niet dat het bepaald misdadigers waren, maar zij voelden zich ook niet brandschoon. De drost had een onderhoud met de bur gemeester en daarna met de jonker van Brandlicht En later at hij mee aan de tafel op de Bevervoorde en bracht Agatha aan het ver stand dat zij beter deed die Franse avon turierster te laten schieten. Het mocht dan van huis uit een markiezin zijn, zij was in ieder geval een vreemde linge, die de goede mannen van Rijssen het hoofd op hol joeg. De drost dekte de maatregelen van de burgemeesters, de ver banning moest doorgaan. En de verbanning ging door. Twee dagen later zetten Bats met de bijl en twee stadsdienders, Gaaike buiten de stad. De Tip en Vinken Willem liepen mee, tot aan de grens. En toen kon den zij kiezen of delen, met Gaaike de woestijn in, of als behoorlijke burgers te Rijssen blijven. Gaaike smeekte de Tip hartroerend haar te volgen. Maar de laatste dacht aan de geweldige erfenis die hem te Antwerpen te wachten stond en die bij de verbanning aan de stad zou komen te vervallen. Gaaike hield het op Deventer aan, waar zij in handen viel van een Noorse zeerover kapitein Casper Böding, die nog wel iets in de markiezin zag. De tijd begon voor de Tip en Mest Willem te nijpen. Het geld moest gehaald worden. Maar ze hadden geen resigeld om naar Antwerpen te gaan. Het was de dikke burgemeester Jannes Mos terd, die *op aanstoken van zijn vrouw een deeT" vgH de reispenningen voorschool; op voorwaarde dat hij bij goede overkomst dubbel terug zou ontvangen. Schoorvoetend volgden anderen zijn voorbeeld. En daar op een mooie morgen in mei reed onder grote belangstelling de stortkar van Mest- Willem op hoop van zegen naar Antwerpen. De koster-schoolmeester van Rijssen had hun de route in het ruige uitgestippeld. Nu was in die dagen een reis naar Ant werpen per stortkar een levensgevaarlijke onderneming. Maar met de weg had men weinig last. Want het wemelde van passanten onder weg. En Mest Willem en de Tip reden tot Deventer achter een karavaan aan. De eer ste dag kwamen zij tot Deventer. Gaaike die met haar zeerover door de straten van Deventer langs de herbergen liep, zag de bekende stortkar op straat staan. Wat ken de zij dat voertuig goed. Casper keek haar lachend aan. Morgen liefste, sprak hij, rei zen wij af naar Kampen. Daar ligt mijn schip. Maar Gaaike had er niet genoeg van. Vroeg sloop zij de volgende morgen om de herberg de Korenschoof. En wat zij daar zag, deed haar het hart sneller kloppen. Daar zag zij haar eigen Rijssense Tipkop en Mest Willem uit de Bouwstraat. Die gingen de schat halen uit Antwerpen, daar moest zij bij zijn. Bij de herberg De Drie Keersen stond de zeerover Casper Böding tevergeefs te wachten. Zijn Gaaike zijn mar kiezin was ervan door. Wat een smerige meid om hem zo voor de gek te houden. Gaaike had reeds vroeg in alle stilte De venter verlaten en wachtte op de weg naar Zutfen de komende voertuigen af. Het zeventiende was de stortkar van Mest Willem. Zij bad en smeekte of zij als ban. nelinge een eind weegs mee mocht rijden, dan was zij bij kunnig volk. Zij bad zo roerend en smeekte zo over tuigend, dat de beide Rijssenaren het niet over het hart konden verkrijgen om haar langs de weg te laten staan. Zij verklaar de weer naar Frankrijk te willen. In Rijssen zelf, neen! Daar kwam zij niet terug, het volk had het er niet naar ge maakt. Tussen Zutfen en Deventer passeerde hen het rijtuig van de Deldense koopman Rie- sebos. En naast Riesebos zat de fiscaal van de drost van Twente. Riesebos die Mest Willem goed kende, hield de laatste staande. De Deldenaar had van de erfe nis van de Tip gehoord. Maar plotseling vroeg de fiscaal (dit was de officier van Justitie van de drost van Twente) wie of dat vrouwmens was, dat daar meereed op de kar? De Tip, loslippig als steeds, riep uit, dat is Gaaike, de markiezin. De fiscaal verzocht Mest Willem mee terug te rijden naar Deventer. Want alle drie moesten verhoord worden. Gaaike werden de handen geboeid. Toen het gezelschap in Deventer terugkwam, werd een verhoor afgenomen door Mr. Bempol Hendriks, een Deventer echter, die Mest- Willem en de Tip liet gaan, maar Gaaike vasthield, omdat zij in gezelschap van een zeer beruchte zeerover was gezien. En weer reden uren later, Mest Willem en de Tip op de weg., max Zutfen. En weer. hadden zij pech. Zonder dat zij het wisten reed hen de postwagen van Antwerpen op Hamburg voorbij met een deel van de erfenis voor de Tipkop. De postmeester van Rijssen zat met de handen in het haar. Waar moest hij met het geld heen? Donderdagavond werden er door de Rijs sense polovereniging „De Mors" in het zwembad De Koerbelt enige wedstrijden in competitieverband gespeeld. Als eerste ging het dames-aspirantelftal binnen de lijnen voor een wedstrijd tegen VZ en PC uit Vrie- zenveen. Hoewel het een aardige wedstrijd is ge worden, viel duidelijk te onderkennen, dat de Rijssense meisjes, die nog maar een enkele training hebben kunnen volgen, on voldoende balbehandeling hadden, zodat ze tegen de Vriezenveense club, niet opgewas sen waren. Het enthousiasme van de meis jes van „De Mors" was groot en enkelen toonden duidelijk over een goede aanleg te beschikken. De wedstrijd werd door Vriezenveen ge wonnen met 4-0. Het le dameszevental van „De Mors" speelde vervolgens tegen de Aa 2 uit Al melo. Deze wedstrijd, die op zeer behoorlijk peil stond, verraste door uitstekend spel van beide zijden. De Rijssense dames waren iets in de min derheid, wat betreft de balbehandeling, zo dat ook hier een goede training wonderen kan verrichten. Tot de rust wist geen van beide partijen een doelpunt te scoren. De Rijssense dames kregen verschillende fraaie kansen, doch door het ontbreken van een goed schot ble ven deze onbenut. De Aa zag kans het doel van de Rijssense dames te doorboren, zo dat de stand kwam met 1-0 in het voordeel van de Aa. Hedenavond (vrijdag) spelen de junioren A een uitwedstrijd tegen Vriezenveen, ter wijl het le team van „De Mors" a.s. dins dag naar Lochem gaat voor een wedstrijd tegen „De Berkel". Voor donderdagavond is er een groot pro gramma georganiseerd: Het zevental van de Mors speelt tegen het le team van VZ en PC uit Vriezenveen. Het damesteam komt uit tegen Z.P.A. (Al melo). De junioren spelen tegen De Whee uit Goor en de meisjes tegen Z.P.A. tel 2 Zaterdagavond zal op het terrein van Excelsior een voetbalwedstrijd worden ge speeld tussen de veteranen van Excelsior en die van R.V. Net als in vroeger jaren zullen beiden par tijen gebrand zijn op een overwinning, zo dat het zonder twijfel een spannende wed strijd zal worden. Aan beide zijden staan veteranen opge steld, die eertijds bij de supporters van de resp. clubs door hun bijzondere capacitei ten hoog stonden aangeschreven. B(j de gehouden inspectie verricht door de heer E. Mostbroek werden in het werkgebied van de fokvereniging te Rtjssen de volgende dieren in 't Ned. Rundvee Stamboek opgenomen: De vriendschappelijke ontmoeting Excel- sior-R.K.S.V. die zaterdag plaats vond op het terrein van eerstgenoemde club is ge ëindigd in een forse 70 zege der roodwit- ten. Gezien de krachtsverhouding had de uitslag echter evengoed 140 kunnen zijn. Slechts zelden kwamen de RKSV-ers aan bod en als men eens een keer tot het straf schopgebied wist door te breken stond daar stopper Nijland (ex. R.V.) rustig te verde digen. Nu dient hierbij direct vermeld dat van het „eerste" elftal van R.K.S.V. weinig was overgebleven. Slechts de twee Kamphuisen en Klein Rouweler waren van de partij. De rest van het elftal werd gevormd uit tweede en derde elftalspelers. Jammer genoeg kon hierdoor de kracht van het Excelsior-team niet op haar juiste waarde geschat worden. Van de aftrap af domineerde Excelsior en in de vierde minuut was het debutant Har- bers die Strokap voor de eerste maal kans loos passeerde (1-0). Een 20-meter schot van rechtsbinnen Nijland sloeg vier minu ten later als een granaat in de touwen (2-0). Na een half uur spelen schoot Harbers zijn ploeg naar 30. Vijf minuten later verrichtte deze speler tevens de hattrick. (40) De tweede helft was een getrouwe copie van de eerste. In de tiende minuut zorg de Nijland voor 5-0, Sprakel maakte 't halve dozijn vol (60) terwijl linksbuiten Kap- part de eindstand op 7-0 bracht, Frank Madden begint een ranch bij Ken dall en vindt als buren de beruchte gebroe ders Shipley, die gewend zijn alles daar naar hun hand te zetten; zij zijn b.v. juist vrij gesproken na twee Indianen gelyncht te heb ben. Het ergert de Shipley's, dat Frank zijn land afrastert en voorkomend is tegen In dianen en zij zoeken voortdurend ruzie met hem. Vriendschap vindt Frank bij Catherine, de dochter van de ambtenaar van het kadas ter, die steeds opkomt voor de rechten der Indianen. Frank draagt geduldig veel brutaliteiten van de Shipley's, omdat hij Indiaans bloed in zich heeft en aarzelt om blanken terug te slaan. Als halfbloed mag hij ook eigen lijk geen land bezitten; uiterlijk echter kan hij gemakkelijk voor blank doorgaan. De ou de Indiaan Matara herkent hem echter als zijn kleinzoon en komt bij hem wonen... zo genaamd als knecht. Ook de mooie Indiaanse Taini toont toenadering, omdat hij haar broer goed behandelt. Tom Shipley daagt Frank in dronkenschap uit en krijgt een stevig pak slaag. Als Tom kort daarop door de echtgenoot van een door hem gelynchte Indiaanse wordt neer geschoten, valt het de broers niet moeilijk de schuld hiervan op Frank te werpen. On danks protesten van de sheriff weten zij het dorp zo in opwinding te brengen, dat men Frank zonder vorm van proces wil ophan gen. Dan verschijnt echter Taina en ver klaart, dat Frank de moord niet begaan kan hebben. Voor het spelen van een vriendschappelijke wedstrijd tegen Hector, trok een sterk gewij zigd Sportclub-elftal zaterdagmiddag naar Goor en behaalde daar een alleszins ver diende 6-1 overwinning. In de verdediging debuteerde Nijveld die vooral voor rust goed werk liet zien. Doel man Ligtenberg toonde zich een bekwaam verdediger die door zijn optreden de nodige rust 'in de verdediging weet te brengen. Door verschillende omstandigheden kon de voorhoede niet in haar sterkste formatie verschijnen. Niettemin wist zij de Hector- verdediging zes keer te passeren. Opvallend was het goede spel van Sport- club's nieuwe aanvalsleider Beunk (ex R.V.). Deze midvoor scoorde vijf van de zes doel punten, waarvan sommige van uitstekend gehalte. Door een fout in de Sportclub verdediging konden de Gorenaren op de valreep de eer redden (16), Soldaat Prewitt wordt overgeplaatst naar de compagnie van kapitein Holmes. Deze hoopt promotie te maken door het regiment het bokskampioenschap te-; bezorgen; als Prewitt - die vroeger als middengewicht suc ces heeft gehad - weigert tot de boksploeg toe te treden, geeft Holmes zijn boksers (al len sergeants!) te kennen, dat zij Prewitt moeten treiteren tot hij toestemt. Prewitt wil niet meer boksen, omdat hij eens een vriend heeft blind geslagen; met grote zelf beheersing gehoorzaamt hij de treiterende sergeants en houdt voet bij stuk. Sergeant- majoor Warden raadt Prewitt aan bakzel te halen, maar zorgt anderzijds dat Prewitt de krijgsraad ontloopt als hij eindelijk te gen een sergeant in opstand is gekomen. Warden minacht Holmes en laat zijn oog vallen op diens knappe vrouw Karen. Hij dringt brutaal bij haar binnen en zij accep teert dat omdat zij in haar huwelijk diep teleurgesteld is. Holmes heeft haar van het begin af bedrogen en is de oorzaak geweest dat een bevalling zo catastrofaal verliep, dat zij een ingrijpende operatie moest ondergaan. Het leven lijkt haar sindsdien doelloos. Maar in de omgang met Warden vindt zij onver wacht de hartstocht en vervulling waarnaar zij gesmacht heeft. Zij dringt er bij War den op aan, dat hij zich zal opgeven voor de officiersopleiding, maar dit is voor War den, die altijd een hekel heeft, gehad aan officieren, een moeilijk besluit dat hij uit stelt en van dag tot dag opschuift Intussen is Prewitt verliefd geworden op een meisje uit een amusementsclub: Alma, alias Lorene. Prewitts vurige ernst en ja- louzie zijn voor een meisje uit dit milieu moeilijk te begrijpen, maar tenslotte wordt zij vertederd en Prewitt heeft voortaan In haar villa-tje een tehuis. Hij vlucht dan ook daarheen als hij de sergeant van het straf kamp heeft doodgestoken uit verontwaardi ging over de mishandeling van zijn vriend Maggio die aan de gevolgen sterft. Warden vermoedt dat Prewitt 't gedaan heeft en blijft hem als„present" noteren. Holmes wordt uit de dienst gezet wegens zijn schandelijke methoden en Warden zou nu openlijk voor zijn liefde voor Karen kunnen uitkomen. Maar zij heeft begrepen, dat hij eigenlijk „getrouwd" is met het leger en zij gaan verdrietig uiteen. Onverwacht komt dan de aanval op Pearl Harbour. De soldaten betrekken posities aan de kust en Prewitt gaat, ondanks Al- ma's smeekbeden en waarschuwingen, zijn compagnie opzoeken. Hij voelt dat de plicht m ^^>'7 Adem a hem roept. Maar een patrouille roept hem aan en als de altijd koppige Prewitt door loopt, wordt hij neergeschoten.., Janna 6 Janna 8 Jetta 4 Jetta 1 Nora Truusje 2 Mina 11 Bontje 5 Corrie 56 Bertha 4 Bertha 5 Gonda 3 Naatje 4 Marie Naatje 7 Jennie 2 Marijke 4 Wietske 6 Ingena Aaltje 3 Gerda 3 Gerda 2 Aaltje 51 Beitske 13 Wiegertje 6 Trein 38 Gepke 3 Mina Koos je 11 Janneke 5 Mina Hovinga 53 Wiegertje 7 Boukje 2.T Boukje 22 (Boukje's Adema) Pietje's Theo 2 Dinie 8 Frida 4 Dora 5 Hennie Lotje 6 Grietje 4 Mina 4 Gerda 5 Dinie Leentje 4 Gonda 6 Miesje 2 Gretha 3 Rensje 4 Gerda 7 Jantje 4 Klaske 6 Jantje 3 Sjoukje 3 Boukje 7 Bertha 2 Juliana 69 Wilhelmina 9 Rensje 2 Sietske 5 Betsie Fietje 5 Hendrika 2 Mietje 5 Janke 32 Janke 27 Janke 28 Mientje 3 Janke 21 Anneke 4 Maatje 4a Toosje 5 Elsje 5 Trijntje 76 Boukje 11 Rika 5 Flora 5 Gerritje 3 Lieske 2 Anna 2 Jenny 3 Liesje 2 Jenny 2 Anna 4 Sjouke 4 Bertha 61 Bertha 53 Jantje 62 Fietje Geertje 13 Winke 7 Antje 42 Sijke 7 Jel 4 Zwartje 6 Tieneke 2 Coosje 4 Juweeltje 2 Janke 10 Doortje 9 Aafke 9 Antje Pietje 2 Aaltje 3 Pietje Janny 3 Klara 2 Sjoerdsma 14 Hendrika 6 Zwartje Bee 2 Boukje 2 Roza Berga 15 Met de voerj aars inspectie j.l. werden de volgende stieren ingeschreven. B 79 Keurstamboek BC 75 S B 79 R B 79 R B-78 R B-77 R B-76 R B—77 S BC 76 S BC 75 S B - 78 S BC 76 R B-76 R B-76 R B-78 S B-77 S B 79 Keurst.b. B-77 S B-77 S B-78 S B-77 S B-78 S B 79 Keurst.b. B-78 S B-78 S B 79 R BC 75 R B-76 R B-76 S B-78 S B-77 R B 79 S B-78 S B-78 S' B 79 Keurst.b. B-voorl. B-78 S B-78 S B-77 S BC 76 R BC 75 R B-76 S B-77 S B-78 R B-77 R B-78 R BC 75 R B-77 S B-77 S B-76 S B-76 S B-78 S B-76 S B-76 S B-76 S B 80 Keurst.b. B 81 Keurst.b. B-76 R B 80 S B-78 S BC 75 S B-78 S B-77 R B 79 S B-77 S B-78 S B 80 S B 79 S B-78 S B 79 Keurst.b. B 80 Keurst.b. B 79 Keurst-b. B 81 Keurst.b. B-77 S B-77 S BC -f 76 S B 80 Keurst.b. B 79 S BC 76 S B-77 R B-77 R B-78 R B-78 S B 79 S B 80 Keurst.b. B 79 S B-77 S B-78 S B-78 S B79 S B 79 S B-78 S B-78 R B-77 S B-77 S B-78 S B-76 R BC 75 R B-77 S B-78 S B 79 S B-78 S BC 75 S B-78 R B 79 R B-78 R B 79 R BC 4- 76 S BC 75 S B- 78 R B-78 B-76 R B-78 S B-78 S B79 R B 79 S J. H. Wijsink J. H. Wijsink F. H. Kenkhuis F. H. Kenkhuis J. Kamphuis J. Kamphuis J. Kamphuis E. H. J. Altena G. H. Baan A. H. Dekkers A. H. Dekkers G. Schutten L.J.Klein Spenkelink L.J.Klein Spenkelink L.J.KIein Spenkelink H. Bolink J. Jansen Lorkeers H. Timmerman J. Nuysink H. ter Avest Tj. zn. H. ter Avest H. ter Avest H. ter Avest H. J. van de Riet H. J. van de Riet H. J, vaii de Riet J. Harmsen A. J. ter Avest A. J. ter Avest J. A. van de Vegte J. A. van de Vegte H. van Pijkeren H. van Pijkeren H. van Pijkeren H. van Pijkeren H. van Pijkeren Wed. J. Vossebeld Wed. J. Mensink Gez. Lammertink Gez. Lammertink Gez. Lammertink Gez. Lammertink H. Hakkert H. Hakkert G. Vruggink G. Vruggink G. Vruggink F. B. A. Pfeiffer J. Stegeman J. Stegeman J. Stegeman J. A. Koedijk J. A. Koedijk J. A. Koedijk G. H. Spenkenbrink G. H. Spekenbrink F. H. Kerkhof Wed. M. Mensink Wed. M. Mensink H. J. Blokhorst A. Roesink A. Roesink A. Roesink G. ter Weele W ed.H. J.Bloemendaal Wed.H.J.Bloemendaal Wed.H J.Bloemendaal Wed.H.J.Bloemendaal Wed.H.J.Bloemendaal Wed.H.J.Bloemendaal Wed. W. Meilink B. J. van de Riet B. J. van de Riet B. J. van de Riet G. ten Berge G. Kuipers Jagersweg G. Kuipers Jagersweg H. Heering H. Heering H. Heering H. B. Homan H. B. Homan A. J. Wassink A. J. Wassink G. J. a.d. Stegge G. J. a.d. Stegge Gebr. Peppels Gebr. Peppels Gebr. Peppels D. Lubbers D. Lubbers G.Kuiper Stokreepweg G. J. Wolves Wed. G. J. Puppels J. Nijland H. ter Steege G. J. Brok G. J. Brok G. J. Brok G. J. Brok G. J. Luttikhedde H. Wolves H. Wolves A. H. Schroten A. H. Schroten A. H. Schroten F. W. Pluimers J. Pluimers J. Mokkelencate J. Mokkelencate J. Mokkelencate J. Mokkelencate J. Mokkelencate J. Mokkelencate Gebr. Dam Wichers Rijssen Rijssen Rijssen Rijssen Zuna Zuna Zuna Rijssen Zuna Zuna Zuna Zuna Zuna Zuna Zuna Nijverdal Nijverdal Zuna Zuna Notter Notter Notter Notter Notter Notter Notter Notter Notter Notter Rijssen Rijssen Wierden Wier den Wierden Wierden Wierden Rijssen Notter t Rectum Rectum Rectum Rectum Rectum Grimberg Grimberg Rectum Rectum Rectum Rijssen Enter Enter Enter Rijssen Rijssen Rijssen Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Rijssen Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Enter Rectum Rectum Rectum Rectum Rectum Rectum Sjoukje's Adema 7 Jeltje's Adema 8 Janke's Adem* Marbus B-voorlopig B-voorlopig B-voorlopig B-78 S B. J. van de Riet G. J. Spekenbrink D. Lubbers J. Nuysink D. Lubbers. Rijssen Enter Enter Enter Enter

Weekblad voor Rijssen | 1961 | | pagina 5