m ■al Militaire Taptoe te Holten JAARVERGADERING Ï.V.V. Bevorderingen aan de Chr. Ulo te Rijssen j»t# 'frAl Evenement van klank en kleur in het Sportdal Grote belangstelling voor bevestiging en intrede van de heer H. Vosman tot lerend ouderling bij Oud-Geref. Gemeente (Bevervoorde) WÊÊ Bedrijfsvoetbal In 1961: Gouden jubileum Wak zag eene disse daage li Geen uitkijktoren bij nieuwe zwembad Gemis van camping en zomerhuisjes zeer betreurd Er is lang geleden een tijd ge weest, dat de militair na negen uur 's avonds werd „drooggelegd". Op dat tijd stip namelijk blies de hoornblazer het signaal „Tap toe" en geen soldaat mocht het in zijn hoofd halen om. dan nog de marketentster met haar vaatje vol geest rijk vocht met een bezoek te vereren. De tijden zijn anders geworden. De marketentster verdween van het mili taire toneel. Het signaal „Tap toe" bleef bestaan, maar zonder de oorspronkelijke betekenis. Een taptoe betekent thans voor ons een kleurrijk militair schouw spel, laat in de avond, met veel muziek en mooie uniformen. Bekend zijn in dit verband de Taptoe-Delft en de NATO- taptoe Arnhem. De Taptoe-Holten, die op 20 juli ter ge legenheid van het bezoek van het der tiende bataljon Garde Fuseliers Prinses Irene wordt gehouden, zal ook een eve nement worden van klank en kleur. Bij kunstlicht, na het invallen van de duis ternis, zal een afwisselend programma tot uitvoering worden gebracht. Hieraan werken mee de kapel der Limburgse Ja gers onder leiding van de kapelmeester Posthumus; het exercitiepeloton en de drumband van het dertiende bataljon Garde Fuseliers Prinses Irene, resp. on der leiding van de kapitein der Fuseliers J. A. C. Rozendaal en de sergeant J. van Wakeren. DE TAPTOE. De taptoe wordt ingeluid door de Lim burgse Jagers. De kapel brengt enkele nummers ten gehore en laat daarna het terrein aan de Fuseliers. Allereerst komt de drumband op. Na enkele marsen en een door de sergeant Van Wakeren ge componeerde foxtrott geslagen en gebla zen te hebben, stelt het tamboerkorps zich op de achtergrond op. Nieuwe schijn werpers flitsen aan; het exercitiepeloton rftarcheert aan. De sergeant-majoor H. Oosterhof heeft de show ingestudeerd. Na het optreden van de Fuseliers ke ren de Limburgse Jagers terug voor het tweede deel van hun programma. Een hoogtepunt vormt de finale met het ge zamenlijk optreden van alle medewer kenden. Met het "Wilhelmus wordt de taptoe besloten. MARS DOOR HOLTEN. Tijdens het verblijf van deze leger eenheid onder commando van de luite nant-kolonel der Fuseliers H. A. V. Snoek, maken de deelnemende troepen en de gemotoriseerde eenheden tussen 10.30 uur en 12 uur een mars door Hol ten, waarbij de volgende routes worden gevolgd: Plaats van opstelling: Raalterweg, Bur gemeester Van der Borchstraat, Dorps straat (defileerpunt bij „Amicitia"), Kol- weg, Rijssenseweg, Oranjestraat, Riet molenstraat, Pastoriestraat, Larenseweg, Gaardenstraat en via de Dorpsstraat te rug naar de plaats van opstelling. De gemotoriseerde eenheden gaan niet de Kolweg op, maar via de Oranjestraat, Rietmolenstraat, Pastoriestraat, Larense weg en Gaardenstraat naar de plaats van opstelling terug. MIDDAGPROGRAMMA. s Middgs worden vanaf 14.30 uur voor militairen en burgers in het Sportdal volksspelen gehouden en vindt van 17-18 uur een voetbalwedstrijd plaats tussen het Bataljonselftal en een versterkt HVC. Het programma van deze middag vindt men elders in dit nummer. Sportmiddag en volksspelen voor militairen en burgers. Het programma van de sportmiddag- voor militairen en burgers tijdens het be zoek van het 13e Bataljon Garde Fuse liers „Prinses- Irene" op woensdag 20 juli a.s., ziet er als volgt uit: 14.30 uur: Zaklopen, uitsluitend voor militairen. Parcours pl.m. 40 m. 15.uur: Kruiwagenraces voor mili tairen met als partners Holtense da mes. 15.30 uur: Varkensvangen, uitsluitend voor militairen. 16.15 uur: Meelraces, zowel voor mili tairen als burgers. 16.45 uur: 17.uur: Voetbalwedstrijd Garde Fu seliers tegen een versterkt HVC. 18.15 uur: Prijsuitreiking door de Edel achtbare Heer Mr. W. H. Enklaar, burgemeester ..van Holten. j Maandagavond werd op het Heka-terrein de beslissingswedstrijd van de Rijssense bedrijfsvoetbal-competitie gespeeld, die noodzakelijk was, omdat 2 elftallen met gelijk puntenaantal de competitie hadden afgesloten. Ónder behoorlijke belangstelling be traden de elftallen van de Heka en de combinatie van PTT en Spoorwegperso neel het veld met de vaste wil de over winning te bevechten. - Aan spanning heeft het in de wedstrijd niet ontbroken. Hoewel het PTT-NS elftal een lichte veldmeerderheid scheen te heb ben, kon men voor de rust niet tot doel punten komen en ook in de tweede helft wisten de keepers van beide elftallen hun doelen schoon te houden, totdat 20 minu ten na de rust, de linksbinnen van het PTT-NS elftal een fraai doelpunt wist te scoren. Hoewel de Heka verwoed bleef vechten om de stand weer op gelijke voet te brengen, slaagden de textielmensen daarin niet, zodat het kampioenschap werd behaald door het PTT-NS elftal, in wiens gelederen daarover uiteraard grote vreugde heerste. In Hotel Koenderink kwamen de spe lers bijeen, waar de heer D. Nijhuis de prijzen uitreikte. De heer Nijhuis felici teerde het kampioenselftal met het be haalde kampioenschap ook namens het aannemersbedrijf Nijhuis en bood een fraaie wisselbeker aan, die 3 keer achter een of 5 keer in totaal door hetzelfde elftal moet zijn gewonnen aleer men de fraaie trofee zijn eigendom kan noemen Aan het elftal van de Heka bood spr een fraaie lauwertak aan. Spr. bracht het Heka-elftal en het bedrijf van de Heka dank voor de gastvrijheid die men op het terrein en de lokaliteiten van dit bedrijf had ondervonden en zei gaarne gezien te hebben, althans van één kant bezien, dat het sympathieke Heka-elftal de overwin- ningsvlag had kunnen hijsen. Maar dat kan een volgend .jaar misschien, aldus spreker. De aanvoerder van het PTT elftal sprak eveneens een dankwoord aan de N.V. He ka voor het beschikbaar stellen van het terrein en dankte het bedrijf van de N.V. Stempher en Smits voor het beschikbaar stellen van de prijzen. Het was woensdag voor de Oud-Geref. Gemeente (Bevervoorde) een gedenk waardige dag, toen na een vacante predi kantsplaats, die 7 jaar had geduurd, deze werd opgeheven door de bevestiging en intrede van de Weleerwaarde Heer H. Vosman. De laatste predikant die de Oud- Geref. Gemeente verscheidene jaren had gediend, was wijlen Ds. J. van Wier. Groot was de belangstelling voor de plechtigheid, waarin de heer Vosman werd bevestigd in de middagdienst en voor zijn intrede in de avonddienst. Voor de avonddienst was het kerkgebouw n.l. geheel gevuld. De heer Vosman werd bevestigd door Ds. J. Middelkoop te Zwolle, welke als tekst voor deze bijzondere dienst had ge kozen Hebr. 13 5. Na de plechtigheid werd de nieuwe voorganger, die Rijssenaar van geboorte is, staande de Zegenbede toegezongen. In de avonddienst had de heer Vosman voor zijn intrede-predikatie gekozen Cor. 1 23 en 24. Zijn eerste predikatie als lerend ouder ling werd door de vele aanwezigen met grote aandacht beluisterd. Na zijn predikatie sprak de Eerw. Heer Vosman een dankwoord tot Ds. Middel koop, die hem 's middags in zijn ambt had bevestigd. Voorts was de nieuwe pre dikant dankbaar gestemd ten opzichte van de kerkeraad en van de gemeentele den. Hartelijke woorden richtte de heer Vosman ook tot de burgemeester en wet houder Goosen, die door hun aanwezig heid de belangrijke gebeurtenis voor de Oud-Gereformeerde Gemeente accentu eerden. Voorts richtte de nieuwe predi kant zich tot de afgevaardigden van de Geref. Kerk (Boomkamp), tot die van de Geref. Gemeente (Noorderkerk) en tot die van de Geref. Gemeenten in Ne derland (Eskerk), alsook tot de afgevaar digden van de Oud-Geref. Gemeenten van Zwolle, Monster, Apeldoorn en Rot terdam en tot slot zijn familieleden en zijn persoonlijke vrienden en kennissen. De heer v. d. Berg uit Apeldoorn wenste de nieuwe voorganger Gods on misbare zegen toe in zijn arbeid als her- Gemeente van der van de Oud-Geref. Rijssen. Namens de Oud-Geref. Gemeente van Monster werd dank gebracht voor de goede samenwerking in het verleden, waarbij de hoop werd uitgesproken, dat deze samenwerking ook in de toekomst bestendigd mocht blijven. Tot slot sprak de heer J. Zwoferink, ouderling van de Oud-Geref. Gemeente, namens de kerkeraad en sprak de hoop uit, dat de nieuwe voorganger met Gods zegen zijn nieuwe taak op heilzame wijze zou mogen volbrengen, waarna hij de Eerw. Heer Vosman staande Psalm 122 vers 3 liet toezingen, waarmede de plech tigheid was beëindigd. De vereniging tot bevordering van het Marktwezen, Plaatselijke Belangen en VVV hield in café Koedijk, onder voorzit terschap van de heer J. de Jong (2e voor zitter) haar jaarvergadering die werd be sloten met de traditionele verkoop van de niet afgehaalde prijzen van de markt- verloting 1959. In zijn openingswoord gaf de heer de Jong een overwicht van de betekenis van de 3 onderdelen van de vereniging waar van de belangen door één bestuur wor den behartigd. Voor het marktwezen heeft het bestuur bijstand van de marktcom- missie aldus spr. Als belangrijkste naar buiten tredende gebeurtenis van Plaatse, lijk Belang noemde spr. onder andere de Ronde van Overijssel, die aldus spr. ook vorig jaar een groot succes geworden is. Over de VVV maakte spr. melding van eeit aantal statistische gegevens, waaruit duidelijk tot uiting kwam, dat de bevorde ring van het vreemdelingenverkeer voor een dorp of stad van uitzonderlijk groot belang moet worden genoemd. Voor een uitkijktoren heeft de vereni- ging sinds een aantal jaren een reserve fonds gevormd, waarvan de bedoeling was, dat deze zou verrijzen in de onmiddellijke nabijheid van het nieuwe Bosbad ,.De Koerbelt". Afgaande op ontvangen adviezen heeft het bestuur besloten de uitkijktoren niet te laten bouwen bij het nieuwe zwembad. In afwachting van de opening van het zwembad zijn nog geen verdere stappen ondernomen omi eventueel op een andere plaats een uitkijktoren te doen bouwen. Op de Koningsbelt zal een oriënterings tafel worden aangebracht, waarover men optimistische verwachtingen heeft. Door de heer J. Th. Gijsbers werd een uitgebreid jaarverslag uitgebracht waar aan wij het volgende ontlenen: De belangrijke gebeurtenissen in de ru_ briek marktbelangen zijn wel de Paasvee- tentoonstelling, de tentoonstelling van de vereniging Texels Schapenstamboek voor Overijssel alsook de voor- en najaars- markten. Door het bestuur werden diverse be sprekingen gevoerd, o.a. over de nieuwe ingang van de veemarkt aan de Ooster hofweg, het plaatsen van een laadbrug en het bestraten van het parkeerterrein aan de Oosterhofweg. De aanvoercijfers voor wat betreft de veemarkt zijn niet rooskleurig vandaar dat de vorengenoemde plannen niet tot uitvoering zijn gebracht. Uit een statistiek blijkt, dat de aanvoer ten aanzien van de veemarkt een dalende tendens blijft houden, hoewel de aanvoer op de varkensmarkt gunstig blijft. In de rubriek Plaatselijke Belangen werd gememoreerd, dat er in het seizoen 1959 enkele evenementen werden geor- gansieerd, o.a. een optreden van het Jachthoorn en Tamboercorps Bronswerk uit Amersfoort. Medewerking werd verleend aan de Ronde van Overijssel, aan de rondgang van St. Nicolaas (in samenwerkingmet de Rijssense middenstandscentrale) aan de rijwielvierdaagse van Almelo en de bondswandelherfsttochten van de ANWB. Het is niet mogelijk alle evenementen, waaraan door damvereniging Plaatselijk Belang medewerking werd verleend, te memoreren. Talrijke malen werd een beroep op de vereniging gedaan, die waar mogelijk gaarne door het bestuur werd verleend. Gezien het belang voor de gemeenschap is een vermeerdering van steun van over heid en bedrijfsleven alleszins verant woord en gewenst, zo is het bestuur van mening. Ten aanzien van de marktverloting werd vastgesteld dat ook deze weer vol komen slaagde, hoewel het door een aan tal factoren langzamerhand moeilijker wordt om alle loten te plaatsen. Tot op heden is, zulks, echter altijd nog voor treffelijk gelukt. In de rubriek VVV werd medegedeeld, dat in 1959 een nieuwe hotel en: pension- lijst werd uitgegeven, waarvan de ver zending door geheel Nederland geschied, de. Hoewel de resultaten aanvankelijk ho ger waren aangeslagen zijn deze over het afgelopen jaar toch niet onbevredigend te noemen. De actie's, die men in samenwer king met zusterverenigingen uit de omge ving onderneemt doen verwachten, dat Rijssen als toeristenplaats in de toekomst belangrijk in betekenis kan toenemen. Het ontbreken van factoren, die het vreemdelingenverkeer stimuleren zoals 'n camping en vooral zomerhuisjes wordt door het bestuur zeer betreurd. Door het bureau van de VVV Rijssen werden in 1959 talrijke inlichtingen ver strekt zowel aan vreemdelingen, die hun vakantie in Rijssen doorbrachten alsook plaatsgenoten, die elders hun vakantie gingen houden. Na dit jaarverslag werd een bestuurs verkiezing gehouden waarin de heer D. A. Oldekamp (periodiek aftredend) met al gemene stemmen werd herkozen. In de rondvraag werd geattendeerd op het gemis van waarschuwingsborden voor het verkeer (o.a. Haarstraat). Ge antwoord werd, dat deze kwestie beter te berde kon worden gebracht bij het be stuur van de vereniging voor Veilig Ver keer, waarop een der leden reageerde met de mededeling, dat hij wel lid was, maar nog nooit contributie had betaald en nooit van een vergadering had gehoord. In theorie bestaat deze vereniging wel, „niet" aldus dit VVV-lid ,in de praktijk". Tot slot werden vragen gesteld over de rondweg, die in de toekomst gerealiseerd zal worden. Verschillende leden, konden dit vooral zakelijk gezien geen belang voor Rijssen vinden, naar aanleiding waarvan gesuggereerd werd op een of andere wijze te protesteren. Tot slot herinnerde de heer De Jong aan het gouden jubileum dat de vereni ging Marktwezen en VVV zal herdenken in 1961. Suggesties van de leden omtrent de wijze van viering van dit feest zouden gaarne door het bestuur worden inge wacht. Tot slot werd een verkoop gehouden van de niet afgehaalde prijzen van de marktverloting 1959. Van 1 naar 2: Jan Assink, Arend ten Brinke, Marietje Ditsel, Jan Eshuis, An- ja Gijsbers, Ineke Hegeman, Jan Kappert, Leida Koster, Dineke Kreijkes. Johan Langenhof, Willy Markvoort, Dineke Nieuwenhuis, Mireke v. d. Noort, Willy v. d. Noort Herma Nijkamp, Jannes Nij- kamp, Jannie Nijland, Grada Nijzink, Dini Pongers, Manen Rozemuller, Jannie Ro- zendom I, Jannie Rozendom II, Grietje Strijker, Marietje Troost, Dineke Tijhof, Marietje Wermink, Dineke de Wilde, Henk Agteresch, Ineke van Amerongen, Jan Assink, Herma Bartel, Freek ten Berge, Truus ten Brinke. Herma Dam Wichers, Gerry Dannenberg, Annelies Eertink, Corrie Getkate, Egbert Harbers, Jan Harbers I, Jan Harbers II, Jan Heu velman, Ali Jansen, Jan Janssen, Arend Kalenkamp, Jannes Keizer, Arend Kip pers, Gerrit Kosters, Johan Kosters, Man na Ligtenberg, Dini Mensink, Jo Muller, Frits Ooms, Jannie Pas, Alebrt Pluimers, Jan Rosman, Dick Smijers, Jan Voort man, Frieda Waanders, Jan Dannenberg, Jan Maassen v. d. Brink, Dick Smelt, Be rend Aanstoot, Wim Baan, Rudi Bloe- mendaal, Jan Bosch, Harma Brands, An na Broeze, Lia Bruggeman, Hermien v. Brussel, Hermien Burgers, Johan Dan nenberg, Hendrika Ezendam, Gerrit de Graaf, Antje Gritter, Dora Hietland, Kees Hogendijk, André v. d. Houten, Wil ly Kreijkes, Dini Landeweerd, Rien Lan- devveerd, Hennie Lankamp, Sientje Lo- huis, Janneke Marra, Gerrit Noteboom, Truus Rietberg, Janneke Rückhörmann, Leidi Scharphof, Henk Stam, Jan Stam, Ria Struyk, Joke Veldhuis, Gerrit Wes- sels, Ali Wolthuis, Johan Schuppert, Di- na Baan, Leidi Baan, Jan Baan, Janneke Baan, Mineke Dangremond, Ali Karkdijk, Janna Knol, Joke Koster, Jenny Kraa, Frans Leijendekker, Dikkie Meense, Jan Nijkamp, Marie Nijveld, Jan Otten, Dina Scherphof, Rita Seppenwoolde, Marietje Troost, Berend Verseput, Rina Baan. Van 2 naar 3: Henk Assink, Bertus v. d. Berg, Ali Bolks, Jan Dennekamp, Gerrit Harbers, Joke Heerdink, Siebe de Jong, Manna Lankamp, Ria Ligtenberg, Mari- nus Poortman, Wim Sanderman, Jan Tij- hof, Henk Pluimers, Henk Bakker, Al- bert Brandriet, Trudy v. d. Breemen, Er na Dekker, Hendrikus ter Harmsel, Jen ny ter Harmsel, Henk Jansen I, Henk Jansen II, Dini Leijendekker, Hendrika Lohuis, Hendrika Nieuwenhuis, Hk Vene klaas, Jan v. d. Westeringh, Henny Aan stoot, Truus Aanstoot, Jan Baan, Henny Bremmer, Janna Dannenberg, Dini Ger ritsen Mulkes, Benny Gritter, Manna Har bers, Rudi Klasing, Mini Koenderink, Jenny v. d. Lindenberg, Marietje Meule- man, Mini Pluimers, Hanny Reinink, Henk Steen, Jan Stegeman, Renger Veld huis, Jannie Voortman, Gerda Welink, Egbert Wolves. Van 3 naar 4: Gerrit Jan Assink, Ger ry Beldman, Gerrit v. d. Belt, Ans ten Bolscher, Hans Brouwer, Janny Bruins, Truida Eertink, Wim Gerritsen, Herman Harbers, Jan Harbers, Betty v. Hunen, Gerda Jansen, Dina Ligtenberg, Marry Viej zatn biej min zwoager vuur 't raam van de achterkamer te kuiern. An de euwerkaante van de weg kowwe zeen det 'er doar eene an de gaank was met 'optrekn van de pöln. Eene van de wich- tere hulp um en op n' gegeeuwn oogn- blik köm der eene biej den keal kuiern. Woer at "ze t' oawer harn koonk neet heurn mer het gung der drok van. Der wör met haane en beene zwaijt en op de skoolders e klopt oft ne peerekeuperieje was. Viej worn in t' lessen niejskiereg wat det tog wal zol wean. Min zwoager wus miej van als te verteln van de man, mer doar hak niks an op det momeant. En ik vroage miej of ok det wal alle- moale kon gleuwn. Der wordt jeh nen gruweleken hoop e luult aijt oawer n' aander kriejt. Is in zo'n geval de man op de haane van 'sprakker, dan wordt 'er e pogget, ist net aans umme, dan kan der gin zwoar skoer teegn an zo beroerd at dan de dinge oet wordt e leg. En zo zeij'k oew, ik hebben min .zwoager mer loatn luln. Intusken keek ik nor wat zik doar op det laand ofspeuln. Den keal dan, den treuk de pöln op, gooin de slimste roet- pölle oawer de riknge in 'pad en treuk zogangs de riesderbuske oet de groond. Eene van de wichtere haaln oet det hoes doar biej een poar kettels vol water en zat dee biej n' optrekker too. Toete de riesderbuske oet de groond har, begunne de groond umme te greawn en toek göod keek zag ik dette praijplaantn biej zik har lign. Oh daggen ik, dee murn der in, vanoawnd nog. Jonge, doar woij drok met, zeak, en min skoonzuster keek miej an. Net of ze zegn wol: iej zeet drok met 'n aander zin spil. Viej dreukn effen nen moond vol koffie en mer wier kiekn nor potteman. Want hee was non gangs heur, keal keal wat gung der det van. De wich tere geutn um de keulkes vol water en hee mer potn en vaste drukn. Joa, dei- mos wal tied of vuur n' segretjen. Óp n' gegeeuwn ooignblik, köm eene van de wiohtere met een poar kraatn biej um en pakn hee dee kraatn an. De wichttre gung weg en ik zag, dette zea: en non mur ie- leu rap nor t' hoes hen goan. Potteman keek efkes in de kraan te en begun te leazen Leazen umme leazen. Der wör neet meer e pot'. Hee zat de skuppe van zik of en gung der op t' lessen gemak- kelek biej stoan. Viej zean teegn me- koar: t' zal miej ees verniejn offe ze der nog in krig. Min skoonzuster geut nog ees wier koffie in en viej kuiern nog eawn, mer potteman leus vedan. Het wör op t' lessen zo slim, dewwe zean teegn mekoar: wat zolle doar tog leazen. Ees zeg min zwoager: oh den les niks aans as zo'n blad oet Rotterdam, mer toew zeare wier: det blad is tog ook wier neet zo dikke. Vanals hewwe op e neumt, mer viej kömn der neet oet. In t' lessen kon 't min zwoager neet meer harn en hee gung nor boetn hen. Ik wil, zegge, tog wals weetn wat det man beweg um me dee praijplaantn te loatn lign vuur zonne kraante. Zol' der miskien ook wat niejs wean? Min skoonzuster lachen um wal oet, mer het mós gebuurn. Hee stapn de weg oawer en maakn een preutjen, zagge viej. Potteman keek op en skorn met heuwd en zwoagerman lachen had- op zagge viej. Toet min zwoager wier in thoes köm vreuge viej hoaste teglieke: non wat harre, wat leuse doar?? Non, zeg min zwoager, det hak non van um nooit e dag. Ik vreuge um offe miskien van 'Toer de Fraans het leste niejs e misset har, en non vroag ik oew watte teegn miej zea? Ik zag doar det n' Vriejdan oaweral de oetverkeupege begint en non wok eawn vuur de vrowwe zeen watter allmoale te kriegn is. Non vroag ik oew, zea min zwoager, heij non ooit zo'n man e zeene? Ik hebbe meer e zeg: En dan zagnt ze nog wal detter in det Riessen- uer Kreantjen nooit wat insteet. De praij plaantn wordt 'er nog vuur opzied e leg, kuiert 'er miej neet van!!! Ik hoppe dan ook det n' ieder zovölle meugeleke zal profiteern van dee keupkes zo aij ze al- leene in Riessen mer hebt. Potteman is van als op de heugte reknt doar op. Ik roa de Riessender vrouwleu dan ook an: GOAT BIEJTIED, WANT AANS KRIEJ SPIETÜ J. v. E. Reinink, Hendrikus Scheppink, Janna Schothans, Jan Schreuder, Gerdien ter Steege, Jan Harbers, Jan Meijerink, Jan Nijland, Jan Veneklaas, Janny Wessslink, Rieki Baan, Gerrit Beldman, Janna v. d. Belt, Henk ter Denge, Jan Geerling, Dini Haase, Jannie Harbers, Jan ter Plarmsel, Gerrit Immink, Albert Ligtenberg, Chris- tien Nijveld, Gerrit Rohaan, Janneke Voortman, Janna Voortman, Dini Vosse- belt, Freek ten Brinke.

Weekblad voor Rijssen | 1960 | | pagina 2