M. D. J. Karsten FM ipeuwep eigenen ZjeHonds missen 1. F. tijhuis Beek v/ d. WILLIGE MIER :h WIJN1 Eleciro-ïechRiscii-Bim DIJ KINK 's Maandagsavonds PETTEN 1 Gebr. Kamphuis In deze tijden is 'n verouderd toestel of een beperkt aantal stations niet fceb ]e loo gulden! Voor een fijne flesch WIJN moet men P^bij VLOGTM> T andarts Enter straat 7 Spreekureniedere middag van 5-6 uur en andere uren na afspraak. SPREEKUREN Voor alle Fondszaken 8-9f Kerkstraat 16. Goed en niet duur W ij n e n en Likeuren is toch voordeeliger 1 flesch Schilletje 1 flesch Likeur 1 pot Abrikozen samen f 1,05 Telef. 20 buiten flesch en potten f Zuna; A, J, Eertink, te Notter; B. J. Wilmink. A. W. Smit, A. Goos- sen, M. Dangremond en O. Voort- man, allen te Rijssen. In de vaca ture W. de Jong werd gekozen de heer J. Lohuis te Rijssen, Voor de vacature H. ter Haar te Zuna moet herstemming plaats hebben tusschen de heeren H. ter Haar Hzn. te Zuna en D. Poort man te Rijssen. —o Kerstmis en de uitvoering' van Rijssens Mannenkoor gaan steeds samen. Ook dit jaar zal dit koor weer op den Tweeden Kerstdag een uitvoering geven in het Park gebouw, waarvoor het zich dit keer de medewerking verzekerd heeft van Mevrouw A. Sommer- Hartkoorn en een Solisten Quintet uit de Orkestvereeniging„Ceacilia" uit Almelo. Natuurlijk zal ook de Kerstboom weer worden ontstoken. Voor bijzonderheden verwijzen wij naar een in dit nummer voorko mende advertentie. BURGERLIJKE STAND DER GEMEENTE RIJSSEN van 13 tot en met 19 December 1939. Geboren Gerrit z. v. W. Harbers en G. Ste- geman, Holterstraatweg 27 Hen- drika d. v. G. J. Baan en D. van den Noort, Bouwstraat 40 Janna d. v. W. Smalbrugge en D. Brinks, Keizersdijk 24 Berendina d. v. D. Spenkelink en H. Schapink, We verstraat 20 Hanna d. v. J. H. Heuten en B. Groothuis, Tabaks- gaarden 20. Gehuwd H. J. Preuter 44 j. en J. Séppen- woolde 36 j. J. Langenhof 22 j. en W. Rutterkamp 24 j. Overleden J. W. Poortman 64 j. man van J. Hageman D. Tijhuis m. 71 j. POSTERIJEN. Op de beide Kerstdagen, Maan dag 25 en Dinsdag 26 December, is het kantoor geopend als op Zondag, n.l. 8—9 uur. Op Maandag 25 December ge legenheid tot afhalen van 11—11,30 uur. Op Dinsdag 26 December wordt één brief- en pakketpostbestelling uitgevoerddan bestaat er geen gelegenheid tot afhalen. Gevonden Een paar dames Nappahandschoe nen, een lederen draagzeel, een schoen, een linker dameshand schoen (bruin), een hondenpenning no. 4, een mantelceintuur, een br. boodschappentasch, een portemon- naie met f 1,25, een gestreept kus senloop, een bruin hondje, een portemonnaie met f 0,03, een paar bruine wollen handschoenen, een bos sleutels, een das (gestreept), belastingplaatje (H. Frederiksen), een lederen handschoen, een ta bakspijp, een portemonnaie met f 0,71, een zwarte fluweelen tasch, een pak carton, een kosteloos be lastingplaatje, een mondharmonica. Verloren Een waterpas, een pak papier, een zilveren armband, een porte monnaie met t 1,25, eenige alpino mutsje, een gebreide handschoen, een portemonnaie met t 0,70, een vulpotlood, een belastingplaatje. Inlichtingen op het politie-bureau, doch niet per telefoon. o— Weekmarkt. Oude Kippen f 0,4010,65 longe Kippen f 1,30f 1,50 Oude Hanen f 0,45f0,70 Jonge Hanen f 0,50—f 0,65 Tamme Konijnen f 0,80—f 2,00 Tamme Eenden f 0,00f 0,00 Kippeneieren f3,40—f3,60 per 100. elke dag van 9— 11 's morgens Dinsdags alléén 7—8 's avonds voor spoedgevallen ook aanwezig Maandag-, Woensdag-, Donderdag en Vrijdag 'sav. om 6 uur en om 8,45 precies Meestal ook alle dagen van 5—6 Leden van A. Z. R. zie achterzijde contributiekaart. Ook Uw HAARD en HAARDKACHEL wil branden. Vraagt inlichtingen SPORT. Wederom waren de weersom standigheden Zondag aanleiding, dat de voetbalvelden vrijwel over al verlaten lagen. Ook in het kamp van Geel Zwart hadden alle elf tallen rust, daar de diverse velden reeds in de morgenuren bleken afgekeurd te zijn. Momenteel ziet het er niet naar uit, dat met de Kerstdagen wel gespeeld zal kunnen worden. Hoewel het weer weifelt, houdt toch de vorst nog aan en de dooi zal hard moeten invallen, zullen de terreinen voor voetbal geschikt zijn. Intusschen staat er voor het eerste elftal van R. V. voor 24 dezer een bijzondere wedstrijd op het programma. Immers een wedstrijd tegen de naaste buur Nijverdal is steeds een bijzondere wedstrijd. Het gaat den spelers niet in de eerste plaats om de twee winst punten, doch het gaat nog om de eer van de overwinning, de eer, niet voor de tegenpartij behoeven onder te doen. In Nijverdal moest R.V. in de tegenpartij haar meer dere erkennenmet 4—2 werd R.V. toen naar huis gezonden. Thans gaat het er om revanche te nemen, dat zijn de R.V.'ers aan hun eer verplicht. MaarJ zij zijn evenzeer verplicht te zorgen, dat dit dan een (in alle opzichten sportieve revanche wordt. Velen zullen deze ontmoeting met bijzondere belangstelling tege moet zien. De krachten zullen elkaar niet zooveel ontloopen en het uithoudingsvermogen kon wel eens den doorslag moeten geven. In dit opzicht kunnen wij op het R.V. elftal vertrouwen, daar de spelers weekaan week serieus geoefend hebben, zoodat zij zeer zeker in staat zullen zijn zonder overdreven! inspanning een wed strijd 2 x 45 min. op volle kracht te spelen. Het tweede en derde elftal hebben voor hetj verdere gedeelte van dit jaar vrij. Naar wij verne men,' is voor 7 Januari de wedstrijd R.V. 1—Almelo 1 vastgesteld. Het bestuur vanJR.VTdeelt ons mede, dat Woensdagavond gewoon getraind zal worden mits de ijsbaan op dien dag niet geopend is. Bij ongunstig weer wordt in de kleedkamers geoefend. Alleen vertegenwoordiging Wie op de hoogte wil blijven van de internatio nale,toestand - kan niet buiten een modern ra diotoestel. Hij moet alle stations kun nen beluisteren, ook en vooral op de kortste golven. De nieuwe Erres toestellen garanderen dat. Zij zijn voorzien van alle tech. nische nieuwigheden en ge. bouwd in fraaie notenhouten kasten, ook het goedkoopste van slechts f 106. Dit kan de vrouw zeggen, die een spaar- verzekering bij de VICTORIA heeft ge nomen en een aantal jaren wekelijks een dubbeltje beeft gespaard. Een dubbeltje! De kosten van een bos bloemen of een ijsco. Spaar voor Uzelf en de kinderen bij de VICTORIA. Vlootman

Weekblad voor Rijssen | 1939 | | pagina 2