HEMELVAART Sport- en Feestdag R.V. 11 uur naiMstri insieitis 1 uur !.u.-Be Quich (Zullen) s nt lenttsifii-it (nu) Heest 1 lei mm, aai 8 uur „Kerels geven geen Kamp JAN VOS DiJBlffKJrooiislraai Totale Uitverkoop OPENLUCHT BIOSCOOP naar v. d Willige PETTEN Gebr. Kamphuis Populair Concert van „WILHELMINA" In de grooieZacd van hei Parkgebouw BAL mei versierki Deventer Orkesi Kapokbedden en Kapokmatrassen Als steeds voordeelig Ruim gesorteerd in alle soorten GAAS Elzenerstraat Goed en niet duur Onder architectuur van den heer Joh. Hatten is aanbesteed het bouwen van een kerkgebouw op een terrein van het voormalige „Bevervoorde", voor rekening van de Geref. Gem. Onder het Kruis. Hoogste en laagste inschrijvers waren als volgt: Timmerwerk H.v. cl. Belt f5212, A. Wessels f 4400. Smidswerk: H. J. Boom, Herike f 429, H. W. Buursink f 371,80. Loodgieterswerk M. Spoelstra, Nijverdal i 276, G. van Dam f 196,99. Electrische installatie F. Wolters i 77, j. J. Aalderink f63. Lood-, zink- en eiectrisch in massa: G. van Dam 270. Schilderwerk G. ter Avest, Notter f691, Op den Dries en Getkate, Nijverdal 1 375. Het metselwerk is onderhands opgedragen aan het aannemersbe drijf Pas voor de somma van f4677. Waar niet genoemd, zijn inschrij vers te Rijssen woonachtig. Het werk is aan de laagste inschrijvers opgedragen. o De heer G. Bruins is voorne mens om op Hemelvaartsdag twee kiosken te openen, n.l. een op het pleintje bij café Gijsbers aan de Enterstraat en een bij de molen van Arends aan de Markelorche- weg. Naast diverse rookartikelen zullen dag- en weekbladen, bene vens tijdschriften verkrijgbaar zijn. Voor bijzonderheden leze men achterstaande advertentie. WEGENS FAILLISSEMENT Zaterdag 20 Mei a.s. begint, ZOO LANG DE VOORRAAD STREKT, DE GROOTE UITVERKOOP van horloges, hangklokken, pendules, en gouden, zilveren en nieuw zilveren artikelen als ringen, armbanden, hangers, kettingen, lepels en vor ken enz. enz. In het pand Spoorstraat no. 5 te Goor onder toezicht van onderge- teekende, curator. Prachtkans voor gelegen- heids-cadeaux tegen spotprijzen. Alles moet weg, niets wordt aan gehouden. Mr. M. WOLFF, Goor, Deldenscheweg 82. Zaterdagmiddag is de Zwemin richting alhier voor het publiek opengesteld. o— Gevonden Een kinderportemonnaie (rood), een stukje zijde, een zilveren vulpot lood, een belastingplaatje in étui (H.N.), een wit strik, een porte- monnaie met f 0,2272, een gladde trouwring, een ketting 4 h 5 meter lang, een tabakspijp, een beursje (rood), een ceintuur met vergulde gesp, een kosteloos belastingplaatje, een belastingplaatje met elastiek, een overjas. Verloren Een pakje met lappen zeemleer, een postduif ster G 1939 4839, een pad- vinders-portemonnaie met inhoud, een paar O.I. duifjes, een vulpen, een blauwe ceintuur, een vulpen, een rijwiel, een grijs manteltje, eenige belastingplaatjes. Inlichtingen op het poiitie-bureau, doch niet per telefoon. SPORT. Promotie-wedstrijd. Voor de promotie speelde R.V. 2 Zondagmiddag op eigen terrein tegen Almelo 3, welke ontmoeting in een punten verdeeling, 1—1, ein digde waarvoor R.V. 2 gerust „dank je" mag zeggen, want al waren onze plaatrgenooten meer in den aanval, er werd zoo slordig en zoo systeemloos gespeeld, dat R.V. 2 ai een heel slechte kans zal maken om te promoveeren, indien zoo stuntelig verder gespeeld zou wor- worden. Neen, heeren, dat leek er niet naar, dat was een „kick and rush" systeem van de eerste orde. En daarbij legden meerdere spelers van meet af al zoo weinig vecht lust aan den dag, dat het geen ver wondering baarde, dat de nijvere tegenpartij het volkomen tegen onze plaatsgenooten kon opnemen en dat haar aanvallen niet alleen van beter gehalte, doch ook veel en veel gevaarlijker waren. Slechts enkele R.V.'ers waren zichzelf, ploeterden, dat het een lieve lust was en die enkelen hebben ten slotte R.V. 2 voor de nederlaag behoed. Wij kunnen de gedachte niet van ons afzetten' dat onder schatting der tegenpartij directe oorzaak is geweest van deze vol komen mislukking van R.V. 2, doch dan is hiermede ook wel duidelijk aangetoond, dat sommige spelers wel erg hardleers zijn door steeds weer eerst aan den lijve te moeten ondervinden, dat het funest is een tegenpartij, op papier zwak ker, te onderschatten. Wij kunnen slecht hopen, dat R.V. 2 tenminste uit dezen wedstrijd deze leer getrokken heeft en dat men in de beide resteerede promotie-wedstrij den anders van leer zal trekken. Zondagmiddag speelt het tweede elftal op eigen terrein een wedstrijd voor de derde ronde T.V.B. tegen Enschedesche Boys 4. Het is bekend, dat de Enschedesche Boys de beste reserve elftallen hebben van de Twentsche clubs en zal voor R AT een uiterst zware opgave zijn om deze ronde te overleven. Vormt het elftal zoo'n slecht geheel als in de laatste wedstrijden, dan zullen de gasten zeker de opmarsch van R.V. 2 tot staan brengen. Doch voetbal blijft nu eenmaal het spel der verrassingen en wij weten, dat R.V. 2 meer kan presteeren dan het in de laatste weken vertoonde spel. Hopelijk zal dit Zondagmiddag bewezen worden. HEMELVAART. Moest R.V. het vorigejaar nood gedrongen haar sportdag prijsge ven, dit jaar wordt de traditie voortgezet met een veelbelovend programma. In de eerste plaats zal het publiek kennis kunnen ma ken met het handbalspel, dat in onze omgeving nog wel niet al gemeen, doch in het Westen van het land zeer veel, en vooral dooi de grootere voetbalclubs, beoefend wordt. Wij zullen hier dan een stedenwedstrijd krijgen tusschen Almelo en waarschijnlijk Hengelo, waarmede de besprekingen mo menteel nog gevoerd worden. Dan volgt er een wedstrijd tus schen het eerste elftal van R.V. en het oude Zutphensche Be Quick, twee clubs, die elkaar nooit in een kamp ontmoet hebben, hetgeen dit treffen interessanter maakt. En dan tot slot een wedstrijd tusschen twee vooraanstaande eer ste klassers in Oost en West, n.l. Heracles uit Almelo en Blauw wit uit Amsterdam. Beide elftal len bebben actieve-en oud inter nationaals in de ploeg, doch af gezien daarvan mogen wij een strijd verwachten, die den voet balliefhebber alle voldoening zal geven. Het avondprogramma is op den Entrée dagkaarten 50 cent, na \21/2 uur 40 cent Rijwielen op het terrein 10 cent 11 met de sportieve, spannende en amusante film een film, die een zeer gunstige pers heeft. Entrée Park 20 cent Kinderen 10 cent Entrée Balzaal 25 cent 's middags van 2,30 ioi 6 uur op hei Park ge legenheid ioi dansen. Enirée 15 ceni Verhuur 1 staanplaats Fruit en I do. IJsco op het R.V, terrein Gesloten briefjes uiterlijk Maandag 8 uur aan het Secretariaat. zelfden leest geschoeid als van de laatste jaren en biedt ieder wat. Om te beginnen zal „Wilhelmina" door een uiterst populair concert wel voor de goede stemming zor gen. Verder is er een openlucht bioscoop en ook hier zal geen film gedraaid worden die de bezoekers zwaar op de maag ligt, doch een rolprent met een amusante ket ting en inslag. En tenslotte zullen liefhebbers van dansen bevredi ging kunnen vinden in de groote zaal van het Parkgebouw, waar een versterkt Deventersch orkest voor prima dansmuziek zal zorg dragen. R. V.'s sportdag trekt steeds van alle zijden veel bezoek en ver wacht mag worden, dat dit jaar geen uitzondering zal maken. Het bestuur van de club verzoekt langs dezen weg de medewerking van haar plaatselijk publiek, om ook nu weer de bekende gastvrijheid en hulpvaardigheid tegenover vreemdelingen te betrachten' waar voor het bij voorbaat gaarne dank zegt. Heracles zal tegen Blauw-Wit in de volgende opstelling uitkomen doel, Dekkers; achter, Schotveld, Koldewijn midden, Entjes, A. Dek kers, Volkering; Bulters, J. Dekkers J. Veldhuis, van der Veen, Jaarsma. Van Blauw-Wit is op het oogen- blik van afdrukken nog geen juiste opgave ontvangen, Voor Weekmarkt. Oude Kippen f 0,50—f 0,85 longe Kippen f 1,00—f 1,10 Oude Hanen f 0,55 -f 0,80 jonge Hanen f 0,10f 0,80 Tamme Konijnen f 0,20f 1,25 Tamme Eenden f 0,00f 0,00 Kippeneieren f3,00—f3,35 per 100. Alleen vertegenwoordiger '0

Weekblad voor Rijssen | 1939 | | pagina 2