Lentebloeiers geven woontre Vleugje Afrika in de winter Onze afdeling Zorgbemiddeling adviseert u bij het vinden van het beste ziekenhuis bij u in de buurt. Licht met verrassing Geknipt voor huis en tuin Paaseiland in de eigen achtertuin I'S A& plws van Z-ilvarAii Kruis Dinsdag 29 december 2009 De winter is een zeer geschikte periode om eens na te den ken over eventuele veranderingen in de tuin. De buitenruimte is in de zomermaanden immers een ex tra kamer, dus de sfeer is belangrijk. Even geen budget voor verre reizen? Met deze Moai sculpturen breng je een stukje Paaseiland naar eigen tuin. Meer informatie is te vinden op DesignToscano.com. Afgelopen najaar hebben kwe kers bloembollen in potjes ge plant. Vanaf januari tot en met april zijn kant en klare lente- bloeiers in de meest bijzonde re vormen verkrijgbaar. Van de bekende tulpen en narcis sen tot de 'onbekende' kievits bloemen en zomerklokjes. Juist doordat er een zeer grote verscheidenheid is aan lente- bloeiers zijn de stylingmoge- lijkheden onbeperkt. Ze kun nen eenvoudig worden toege past volgens de nieuwste inte rieurtrends. Zo geven narcis sen, hyacinten en blauwe druifjes een nonchalante uit straling aan 'Bohemian Thoughts'. De woontrend 'Bright Mood' laat lentebloei- ers zien met een 'frisse' uitstr aling en het klassieke 'Odd Romance' houdt van een lent etuintje in huis. Kijk voor meer informatie en inspiratie op Bloembollencentrum.nl. Mede dankzij hun lage energieverbruik en lange levensduur zijn LED's zeer populair. En dus komen er steeds meer leuke, handi ge, trendy toepassingen met LED in de winkel. Zoals de Marty LED. Een nieuwe sfeer- en oriëntatieverlichting die op verschil lende fronten inzetbaar is. Een eenvoudig concept met verras sende effecten. In combinatie met meerdere Marty's kunnen fic tieve rechte lijnen, krommen, matrixen, digits en andere figuren gecreëerd worden. De toepassingsmogelijkheden zijn onbeperkt. Meer informatie is te vinden op Modular.nl. De Nederlandse winter... grauw, druilerig en koud? Niet in huis, want de nieu we bloementrend 'Floral Rituals' is helemaal geïns pireerd op de natuur en cultuur van Afrika. Hiermee creëer je thuis prachtige combinaties die je interieur een warme uitstraling ge ven. De 'winterbloemen' van Floral Rituals zijn onder an dere Alstroemeria's, Zante- deschia's en anjers. Een echte Floral Rituals combinatie is bijvoorbeeld bolvormige Leucosper- mum, lelies, paarse Vanda, rode Heliconia en Monste- ra-bladeren. En dat in een groots, 'los' boeket met een natuurlijke look. Een orga nische gevormde schaal past hierbij perfect als vaas. Supertrendy? Zet dan met goudverf stippen op de bla deren. I Zilveren Kruis «hm.» Want alleen als je midden in de zorg zit, heb je een goed overzicht. Dat is de plus van Zilveren Kruis. Kijk op zilverenkruis.nl voor meer informatie. Naar schatting is de schaar omstreeks 500 voor Christus uitgevonden en sindsdien een onmisbaar stuk gereed schap in en om het huis. Anno 2010 kan er gekozen wor den voor een schaar die geknipt is voor gebruik in huis, tuin en keuken. Met speciaal geslepen messen is de schaar ideaal voor het knippen van kruiden, bloemen, touw, stof, (cadeau)papier en noem maar op. Verkrijgbaar in twee verschillende maten: 180 mm en 210 mm en allebei vaatwasbestendig en geschikt voor zowel links- als rechtshandigen. Bron: Gardena.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 19