Blu-ray Steentje om te knuffelen BIJ de HAND Ga milieubewust het nieuwe jaar in Duwbeer KAN BETER VUURWERK' zonder vuur en gevaar Games - Zelda Spirit Track êj] ~x\ W Games - Tropico 3 Games - Fallen Earth cgjÜ Dinsdag 22 december 2009 Gadget^;'Games Tijd voor een nieuwe jas, maar wil je iets aparts? Dan is het te hopen dat andere Star Wars fans dit ar tikel niet lezen, want anders ben je echt niet de enige met deze Jedi Cloak. Gemaakt van wol en volle dig gebaseerd op het kostuumontwerp dat in de archieven van Lucasfilm, Ltd werd gevonden. Ideaal om lekker warm de films nog eens te kijken. Bron: SideShowToy.com Bijzettafeltjes zijn reuze handig om je drankje op kwijt te kunnen, maar dat zelfde drankje kan ook net zo makkelijk omgegooid worden en dat is dan weer niet zo goed voor het bijzettafeltje. Of het bijzettafeltje staat zo vol met andere dingen die je in buurt wilde hebben, dat er simpelweg geen ruimte meer is voor een glaasje water. Maar redding is onderweg! De DrinKlip is een handig hulp middel om het drankje stevig in de buurt te hebben. Past prima aan tafelblad of bureaublad, dus al tijd een plekje voor het nodige vocht. Deze uitvinding van de Koreaanse ontwerper Been Kim is ook geschikt om buiten te gebruiken. Bron: www.beeeen.com. Valt er iets te verbeteren aan de Blu-ray? Philips vond het wel en heeft de nieuwste generatie voorzien van een verfijnde QdeoTM videoverwerker die ongewenste ruis verwijdert zonder de geluidscherpte aan te tasten en kleuren en beelddiep te verbetert zonder het beeld te verstoren. Meer op Philips.nl. Hij is van steen, je kunt 'm aansluiten op de USB en het is de be doeling dat je 'm regelmatig aait. Wat deze Pet Rock vervolgens voor jou doet? Niets. Helemaal niets. Vind je dat juist geweldig? Kijk dan snel op ThinkGeek.com. Goede voornemens voor 2010? Misschien om iets milieubewuster te zijn? Met deze Macally EcoFan maak je in ieder geval een statement. De houder is volledige gemaakt van bamboo en beschikt over twee ingebouwde ventila tors om de laptop koel te houden. Ook aan de zit- houding is gedacht. Het bewijs dat je zowel milieu bewust als trendy kunt zijn. Meer info op BHPhotoVideo.com Vuurwerk is huis is per definitie geen goed plan. Tenzij je gebruik maakt van deze Fireworks Projector, want cÜe is er voor gebouwd. Laat het vuurwerk aan licht op de wanden en het plafond maar kn allen! Verschillende dies maken zelfs een boodschap als '1 love you' of'Happy Birthday' mogelijk! Aan te sluiten op speakers, zodat ook qua geluid de vuurwerkbele ving optimaal is! Meer info staat op Firebox.com. Hoor de wind waait door de bo men. De Sint is weliswaar weer naar huis, maar die wind waait hier vrolijk door. Om te voorko men dat een deur - door zo'n vlaag wind - dicht waait, zijn er diverse grappige deurstops ver krijgbaar. Liefhebbers van het ruige leven kunnen kiezen voor deze zwarte beer die zijn ge wicht in de strijd gooit om de deur voor je open te houden. De deurstop is extra verzwaard, zodat beer en deur geen kant op gaan. Meer informatie staat op Lakeside.com. View Options Help File View Options Help View Options Help Wie uitgekeken is op World of Warcraft en Lord of the Rings On line, of eens iets heel anders wil beleven, zou eens een kijkje moeten nemen in Fallen Earth. Dit online rollenspel speelt zich af nadat de menselijke beschaving grotendeels is weggevaagd door een vreemd virus en een atoomoorlog. In de resten moet jij je staande houden. Dat doe je onder andere door in de puinho pen naar materialen te zoeken waarmee je wapens, uitrusting en zelfs voertuigen kunt maken. De sfeer is heel uniek: het is alsof je meespeelt in een Mad Max film. Het zelf maken van spullen geeft het geheel een heel sterk 'survival' gevoel. Bovendien blij ken de meeste andere spelers heel behulpzaam, wat een groot voordeel is. Niet naar ieders smaak, maar zeker de moeite van het proberen waard. Voor: PC Het is onvoor stelbaar wat de ontwikkelaars van Nintento uit de DS kun nen halen. Zel da Spirit Tracks is een magisch avontuur waar bij jij als elfje Link het op nieuw tegen kwade krachten op moet ne men. Hoewel dit al het zoveelste Zelda avontuur is, is geen eer dere kennis nodig. Sterker nog: de game is op een aantal fron ten flink opgepoetst. Nieuw is de trein als vervoermiddel, wat wel een beetje raar is in een Fantasy verhaal. Maar de game is hierdoor zeker niet minder leuk. Puzzels, gevechten met baas monsters en de schitterende grafische stijl houden je vele uren bezig. De game is naar onze mening zelfs een stuk beter dan het vorige deel. Voor: DS Ooit wel eens dictator willen zijn? In Tropico 3 krijg je de kans om je eigen eiland te runnen. Het is geheel aan jou of je een ti ran bent of een vriendelijk leider. Al je daden hebben wel gevol gen. Je moet diverse bevolkingsgroepen te vriend houden, om te voorkomen dat ze een revolutie tegen je beginnen. Natuurlijk kun je ook je geheime dienst gebruiken om tegenstanders uit te schakelen. En als je je zorgen maakt over de uitslag van de 'vrije verkiezingen' kun je ook de uitslag daarvan vervalsen. Tropi co 3 speelt als een stoute versie van Sim City, en begint wat traag. Ben je echter wat verder ge vorderd dan blijkt dit een veelzijdfg6strate^

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 37