ent WÊmoiï t kt, Krant P*rm2 Woensdag 30 december DIJKSTRA-HOUTHANDEL-WIERDEN.NL Mascotte Dinsdag 22 december 2009 36 Jan bakt ze bruin van lo.oo tot 16.00 uur (Voor alle betalende en vaste klanten INVENTARISEREN MAANDAG 4 JANUARI GESLOTEN. Openingstijden van 7.30 uur tot 17.00 uur Oudejaarsdag van 8.00 uur tot i2.oo uur vhA Rijssensestraat 136B 7642 NN Wierden T0546 573674 F 0546 576831 E info@dijkstra-houthandel-wierden.nl evems vangst in Zeeland en brengen twee nachten door op een bungalowpark van Roompot Vakanties. Waarom wil jij naar Voetbal Experience? Vertel het ons in maximaal 100 woorden en stuur je antwoord voor 7 ja nuari naar: secretariaat.hoofdredactie@ whm.wegener.nl. FOTO'S: DENNIS RUSBERGEN Voetbal Experience mag bij twee wedstrijden van Feye- noord (op 21 februari en 14 maart) een aantal kinderen voordragen die vlak voor de wedstrijd als vlaggendrager of mascotte met de Feyenoordspelers het veld op mogen lo pen. De kinderen, en hun ouders, krijgen vooraf een rond leiding en ze mogen de wedstrijd op de tribune bekijken. Kinderen die tot 15 januari Voetbal Experience in Middel burg bezoeken, maken kans op zo'n speciaal dagje Feye- noord. WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Een thema voetbal. Ook wie niet van het spelletje houdt, beleeft in Voetbal Experience een ge weldige dag. Als bezoeker word je in de eerste ruimte al meteen 'toegezongen' door tachtigduizend supporters in Camp Nou, het stadion van FC Barcelona. Of je nu een voetbalfan bent of niet, het is een kippenvelmoment. In de grote hal prijken op de me tershoge oranje muur alle por tretfoto's van spelers die twee minuten of meer in Oranje hebben gespeeld. In de bio scoopzaal draait een korte in drukwekkende film over het EK van '88. Dan is er nog de 'schatkamer' waar je je kunt vergapen aan het ongewassen shirt van Marco van Basten, de bal waarmee hij de wereld goal tegen de Sovjet Unie scoorde en dé beker. Verder is er veel te beleven. Er zijn on der meer speelvelden, com putergames, een Colina- spookhuis, een nagebouwde catacombe van een stadion en voor de vrouwen een 'peep show' met de mooiste voet balbenen. De organisatie re kent op 200.00 bezoekers per jaar. En wie in de Randstad woont en Zeeland maar ver weg vindt, kan via www.voet- balexperience.nl een retourtje per bus vanuit Amsterdam naar Middelburg boeken. Win met je club De Weekkrant is partner van Voetbal Experience. Daarom geeft De Weekkrant in samen werking met Voetbal Expe rience maar liefst tien spette rende teamarrangementen weg. Samen met nog eens ze ventien mensen van je club, mag je Voetbal Experience ko men uitproberen. Jij en je team krijgen een VIP-ont- MIDDELBURG - Zo'n twintig cameraploegen en fotografen verdrongen el kaar afgelopen donderdag om dat ene moment vast te leggen. Guus Hiddink die met een klap op een knop Voetbal Experience in Middelburg opende. De mediabelangstelling, zelfs uit het buitenland, was enorm. Niet vreemd, want Nederland heeft voortaan zijn eigen voetbaltempel. Groot voetbalfan Freek de Jonge was ook aanwezig. Hij vroeg zich af hoe het toch mo gelijk is dat juist in Zeeland zo'n enorme voetbalattractie is verrezen. "Ik heb maar drie jaar van mijn leven niet ge voetbald, afgezien van mijn eerste drie levensjaren, en dat was de tijd dat ik in Zeeland woonde." Maar net als Guus was ook Freek onder de indruk van Voetbal Experience. Een mu seum kun je het al lang niet meer noemen. Nee, Voetbal Experience is een boeiende at tractie geworden rond het

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 36