Slankcirkel start dieetgroep Nominaties VOOr Vrij williger sprij s Groot gedeelte wintercollectie LE PARRELL RE ZATERDAG 9.00 TOT 14.00 UUR RIJSSEN/ HOLTEN - con sulente Ella Waanders gaat vanaf dinsdag 5 ja nuari op veler verzoek van start met een nieuwe cursus afslanken in Rijs- sen. Op de woensdag met groepen in Holten en Colmschate. Via de succesvolle methode van de Slankcirkel organisa tie, wordt er in groeps verband en persoonlijke begeleiding, "lesgege ven. Gezond en verantwoord afslanken in groepsver band, met elke week een nieuw afwisselend menu. RIJSSEN/ HOLTEN - Uit 33 aanmeldingen zijn per categorie drie genomi neerden geselecteerd voor de Vrijwiliigersprijs 2009 Rijssen-Holten. (*m.u,v. basis en nieuwe collectie) MODE SCHOENEN Haarstraat 40 7462 AR Rijssen 0548-541332 26 De menu's zijn zo samenge steld dat er geen gebruik wordt gemaakt van voedingssupple menten of pillen. Met deze uitgebalanceerde en eenvoudige menu's valt men gemiddeld een pond tot een ki lo per week af. Je eet voldoende en voelt je fit en gezond. Door de weg van geleidelijkheid, wen je aan een ander eetpatroon en voorkom je het jojo effect. De bijeenkomsten vormen de be kende stok achter de deur maar zijn bovenal gezellig en infor matief. Ook voor mannen, tieners en vegetariërs zijn er diëten be schikbaar. Dus iedereen kan meedoen. De bijeenkomsten worden elke dinsdagavond gehouden, aan vang 18.30 uur in het gebouw van speeltuin de Hoge Esch aan de Teunis Lodderstraat. In Hol ten op de woensdagmorgen van 9.00 tot 10.00 uur In het Dorpshuis de Bosch kamp aan de Tuinstraat 2 en in Colmschate van 10.30 tot 11.30 uur in de Fontein het Activitei tencentrum aan de Fontein kruid. Informatie en aanmelden: con sulente Ella Waanders telefoon: 0548-520798 of www.slankcir- kel.nl In de categorie individuen voor de kern Holten zijn Harrie Menkhorst, Gerrie Krikken-Rei- jlink en Tineke Aarsen genomi neerd. Voor de kern Rijssen zijn mevrouw Van de Groep-Pelg- rum, Albert Tijhuis en Ema ten Brinke genomineerd. In de categorie groepen voor zowel Rijssen als Holten zijn Stichting Enterse Zomp, een aantal medewerkers van Tafel tje Dekje Rijssen en de Mantel zorghulp Rijssen genomineerd. In de categorie jongeren zijn twee genomineerden voor de aanmoedigingsprijs, namelijk: Marit Zuurveld en Mark van den Dijk. Alle individuen en groepen zijn doormiddel van een brief op de hoogte gebracht van hun nomi- Op donderdag 14 januari 2010 wordt tijdens een feestelijke avond voor alle vrijwilligers de prijs bekend gemaakt. Deze avond wordt gehouden in het Parkgebouw te Rijssen en begint om 20.00 uur. Deze vrijwiliigersprijs is een ini tiatief van de gemeente Rijssen- Holten en het Servicepunt Vrij willigers van het Sociaal Cultu reel Werk Holten. nu 50% korting show met dans, zang en humor. In 2008 werd nog maals voor in totaal 3500 toeschouwers de musi cal Jesus Christ Superstar opgevoerd. Bakhoes Maar de Weerselose Markt biedt dit jaar nog veel meer. Zo is er glühwein (een uitzondering want op de Weerselose Markt wordt nooit alcohol geschon ken), warme chocolademelk en heerlijke erwten soep. Dat is allemaal te verkrijgen bij het Bakhoes midden op het buitenterrein waar om de sfeer extra warm te maken volop vuurkorven zullen branden. De Weerselose Markt is echt meer dan de moeite van een bezoek waard. Alles wat je maar kunt be denken, is er te koop: van tweedehands, een beetje antiek, maar vooral ook heel veel verse waren en nieuwe goederen van superkwaliteit voor prijzen ver beneden de winkelwaarde. Er is niet alleen een heel groot buitenterrein, maar ook een grote over dekte hal met onder meer supermoderne winkels. De Weerselose Markt, de grootste in heel Oost Ne derland, onderscheidt zich de afgelopen jaren meer dan ooit. Wintervoer voor dieren Er zijn tal van voorbeelden te noemen van bijzonde re handelaren, die al jarenlang iedere zaterdag naar de Weerselose Markt komen. Een mooi voorbeeld is Eric Korte uit Albergen. Hij is specialist in dier voeder producten. Hij verkoopt echt alles op dat gebied. Met name nu de wintermaanden weer echt aanbreken is hij hét adres voor wintervoer voor de beesten buiten, die nu even het nodige niet kunnen vinden wat de natuur normaal biedt. Hij verkoopt alle denkbare voer voor vogels voor zeer scherpe prijzen. Maar Korte verkoopt veel meer. Hij is ook gespecialiseerd in gedroogde varkensoren, botten en pensstaven, zeg maar gerust: groot in snacks voor de dieren. En wilt u voer voor wel denkbaar beest dan ook: alles levert hij: desnoods op bestel ling in grote doseringen. Kans voor volgend jaar Uiteraard zullen weinigen Tweede Kerstdag nog spullen kopen in verband met de Kerst van dit jaar. Maar kijk dat is nu ook weer zoiets unieks aan die Weerselose Markt: sla uw slag: denk vast aan de kerst van volgend jaar en koop spullen in op voorraad. Goedkoper dan nu kan straks weer met. Mede-exploitant Theo, één van de zonen van oprich ter Hendrik Busscher kan het zo treffend zeggen: „Wie slim is koopt schaatsen midden in de zomer en badkleding in de wintermaanden. Dat noemen ze inkopen met beleid"... Bezoeken of zelf verkopen, buiten en binnen www.weerselosemarkt.nl Tel. 0541 - 66 12 85 WEERSELO - Tweede Kerstdag is er de tra ditionele gezellige extra Kerstmarkt van de Weerselose Markt: van 09.00 uur tot het don ker wordt. Dit jaar met nog meer bijzondere activiteiten dan welk jaar ook. Het hele markt terrein staat vol met kerstbomen, er komen midwinterhoornbloazers en er is volop livemu ziek. Er is onder meer vrolijke accordeonmu- ziek en er zijn optredens van het Weerselose zangkoor Rejoice. Rejoice is opgericht in 1997 en telt ruim 60 leden. Het is destijds ontstaan uit het jongerenkoor waarvan een deel van de leden vond dat ze toch niet echt meer tot de 'jongeren' behoorden. Maar Rejoice is meer dan een gewoon koor. In april 2004 voerden zij vier maal met succes de com plete musical Jesus Christ Superstar van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice op. In 2007 bracht Re joice een eigen show ter gelegenheid van het 10 jarig jubileum. 'Rejoice Allround', een fantastische

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 26