Jan Eshuis Auto's houdt kerstshow aan Handelsweg Schaatsplezier op ijsbaan HOLTEN-Nog geen plannen om op Tweede Kerstdag eens dicht bij huis te blijven en toch iets anders te gaan doen? Dan is misschien de tip om het nieuwe bedrijf Jan Eshuis Auto's aan de Handelsweg 38 op indus trieterrein Vletgaarsma- ten te gaan bewonderen een aanrader. EEN GOED 2010 GEWENST en fijne F www.pijnappelnieuwheeten.nl Dinsdag 22 december 2009 12 Eshuis geeft op 26 december de gelegenheid om tussen 10.30 en 16.00 uur eens rustig in de showroom de diverse modellen auto's te bekijken zonder verplichting. Het hele gezin kan mee, want voor de kinderen is een leuke speel hoek ingericht. Er wordt koffie, cappuccino, thee of limonade geschonken. En bovendien ligt er voor bezoekers een attentie klaar. Voor vragen over perso nenauto's of bedrijfswagen staan Jan en Ramon Eshuis of één van de medewerkers u graag te woord. Zo'n 80 auto's staan op voorraad, variërend van 1500 euro tot rond de 25.000 euro. Vrijwel de hele voorraad is in de verwarmde showroom en bedrijfsruimte ondergebracht. Keus is er in automaten, benzine en diesel, van kleine handige modellen tot gezinsauto's. Elke auto is Iedereen is op Tweede Kerstdag van harte welkom bij Jan Eshuis Auto's. Dan wordt hier een Kerstshow gehouden. FOTO: DINY KLEIN HEGEMAN voorzien van een NAP (Neder landse Auto Pas) die de juiste kilometerstand garandeert. Voor de man of vrouw die van plan is om een auto te kopen is het interessant nog dit jaar za ken te doen met Eshuis Er wordt namelijk extra oude- jaarskorting gegeven. Volgen de week zijn de openingstijden van 8.00 tot 18.00 uur. Op ou dejaarsdag sluit het autobe drijf om 16.00 uur. Er is nog een tip om bij Jan Eshuis Au to's langs te gaan. Van maandag 28 december tot en met donderdag 31 decem ber is het aantrekkelijk om de auto of bestelbus krasvrij te la ten wassen in de modernste wasstraat van Holten. Tegen inlevering van een bon, die huis aan huis is bezorgd, of de bon in deze krant kost een wasbeurt slechts 2 euro en ontvangt de bezitter van het voertuig een aardigheidje. In dien u hulp wenst bij de was beurt is dat geen enkel pro bleem. Op dit moment zijn veel auto's gewoonweg smerig van al het pekel op de weg. Jan Eshuis Auto's heeft twee doe- het-zelfwasboxen die 24 uur per dag, zeven dagen per week open zijn om vooral het ergste vuil af te spoelen. Kom nog voor oud en nieuw gerust eens bij Jan Eshuis Au to's binnenstappen. Al is het allen maar om te zien wat dit bedrijf te bieden heeft en hoe gemaWcelijk bereikbaar dit autobedrijf is gelegen. De kunstijsbaan is te vinden op het Europaplein, achter het gemeentehuis. FOTO: HARRY BROEZE RIJSSEN - Achttien scholen hebben gebruik gemaakt van de kunstijsbaan op het Euro paplein. en maar liefst vier duizend jongeren hebben van de baan gebruik gemaakt. Meer dan negentig bedrijven ondersteunen het Schaatsple zier, dat nog tot en met dins dag 29 december duurt. Meer dan 55 vrijwilligers zijn hier mee actief. De baan is op de zondagen en Eerste Kerstdag gesloten. Op Tweede Kerstdag is men vanaf 13.00 uur welkom op de gladde vloer. Op werkdagen zelfs al vanaf 9.00 uur. Entreekaarten zijn te koop bij Totaal Gemak Spithoff in het Hoge Wal-win- kelcentrum. Jeugd tot en met 18 jaar betaalt slechts 2 euro per kaartje. Boven de 18 jaar slechts 4 euro per kaartje. Ook zijn er entreekaarten te verkrijgen aan de baan. Voor moeders, vaders, opa's, oma's of overige begeleiders: direct achter de schaatsbaan vindt men het extra verwarm de horecapaviljoen waar men kan genieten van een warme beker chocomelk, koffie of thee met iets lekkers erbij. Bij de koek zopie-wagen (buiten) is elk artikel verkrijg baar voor slechts 1 euro per stuk of per portie. Ambachtsstraat 14 Nieuw Heeten T 0572-321261 F 0572-321080 M 06-50556228 installatie- en mechanisatiebedrijf stalinrichting DeLaval melkinstallatie

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 12