Zorg bij u in de buurt Duimen omhoog voor cliënten en medewerkers! Carinova Wij wensen u prettige feestdagen en een gezond nieuwjaar! Carinova Informatiebon Cursussen Groepswerk Algemeen Maatschappelijk Werk Mantelzorgondersteuning Overige Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.ni of bel met 0900-8662 (lokaal tarief). dichterbij' dan u Carinova biedt perspectief Carinova is onderdeel van de Carinova leiboom Groep December 2009 Kind en Veiligheid Hardenberg (Heemse), startdatum-. 12 januari Muziek op schoot Oalfsen, startdatum: 27 januari Ommen, startdatum: 3 februari Voetreflexmassage (vervolg) Deventer, startdatum: 4 januari Leren masseren Ommen, startdatum: 10 februori Omgaan met verlies Ommen, startdatum: 4 februari Alzheimercafé Raalte, data: 5 januari en 2 februori Deventer, datum: 18 januari Kerstconcert Raalte, De Hartkamp, datum: 23 december Podium Jong Actief Raalte, De Hartkamp, datum: 13 januari Met roerige tijden in de zorg kijkt Carinova terug op een enerverend jaar. We behaalden wederom het HKZ-kwaliteitskeurmerk. In klanttevredenheids- onderzoeken scoorden we hoog op het gebied van deskundige, betrokken en professionele medewerkers (kijk ook op www.kiesbeter en www.independer.nl). Wij bieden honderden alfahulpen een baan en perspectief (zie artikel Carinova biedt perspectief). En met de cliëntenraden werkten we prettig en opbouwend samen. Met de duimen omhoog bedankt Carinova daarom cliënten, medewerkers, vrijwilligers, mantelzorgers en cliëntenraden voor de fijne samenwerking. Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Ik wil meer weten over: 0 Thuishulp Naam:j 0 Personenalarmering 0 Particuliere zorg Voorletters:. 0 Servicepakket 0 Ik wil lid worden 0 Mantelzorgondersteuning Adres: 0 Overig de heer/mevrouw Ik wil mij aanmelden als: 0 Vrijwilliger (regio Deventer, Raalte en Holten) O Vakantiehulp Neem contact met mij op. Postcode: Plaats: In dienst bij Carinova In het werkgebied van Carinova - Zuid- West Overijssel, Salland, Vechtdal, Veluwe, Nijmegen e.o. - werkten in totaal zo'n 2100 alfahulpen. Carinova wil hen graag in dienst nemen. Dit als gevolg van de Wet maat schappelijke onderneming. Op die manier kunnen cliënten die een alfahulp hebben, blijven rekenen op de vertrouwde hulp. Ook voor de alfahulp zelf verandert er qua werk niet veel. De belangstelling is groot. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden veranderen wel. Men kan profiteren van alle voordelen zoals de medewerkers van Carinova die kennen. Naast een uurloon (conform Cao-WT) is de werknemer verzekerd tegen ziekte en arbeidsongeschiktheid, bouwt verlofuren en vakantiegeld op, krijgt reiskostenvergoeding en een eindejaarsuitkering en bouwt tevens pensioen op. informatie Heeft u op dit moment alfahulp en kiest u voor Carinova? Dan kunt u bellen met 0900-8662 (lokaal tarief). Carinova heet u van harte welkom. Wilt u als thuishulp werken bij Carinova? Dan kunt u hierover meer informatie krijgen via hetzelfde nummer of door bijgaande informatiebon in te vullen en op te sturen naar het antwoordnummer. Telefoon:

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11