Haal meer uit je huis eek Bezorger m/v met het Maatwerkadvies Energiebesparing Krant Wil JJzakgeld verdienen? e>!^verijssel www.reggemedia.nl .West Twente Word Grondwaterwet Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! DE ZONNEBLOEM Schrijf je nu in op: rdé Dinsdag 15 december 2009 Zelfde werk... ReggeMedia Stationsstraat 10 7443 BX Nijverdal Tel.: 0548 - 659 306 E-mail: distributie@reqqemedia.nl Beschikking Gedeputeerde Staten delen mee dat zij een aanvraag om een vergunning ingevolge de Grondwaterwet hebben ontvangen van Vitens N V. tot wijziging van de voorschriften behorende bij de vergunning van 3 februari 1970 (kenmerk 130459) voor het onttrekken van grondwater ten behoeve van de openbare drinkwatervoorziening op de locatie Holten in de gemeente Rijssen-Holten Gedeputeerde Staten delen mee dat zij besloten hebben om de voorschriften van de vergunning conform de aanvraag te wijzigen en hebben hiertoe een besluit genomen. In het besluit zijn, naast de door Vitens N.V. gevraagde wijzigingen, ambtshalve de aan de vergunning verbonden voorschriften geactualiseerd. Tegen het voornemen zijn geen zienswijzen ingebracht, zodat Gedeputeerde Staten hebben besloten de vergunning te verlenen overeenkomstig de ontwerpbeschikking. Mogelijkheid van inzien Het besluit ligt van 18 december 2009 tot 29 januari 2010 ter inzage: in het gemeentehuis van Rijssen, maandag tot en met vrijdag van 9.00-12 15 uur en donderdagavond van 18.00-19.30 uur; bij de receptie van de provincie, Luttenbergstraat 2 te Zwolle op werkdagen tijdens kantooruren. De tekst van het besluit is ook te vinden op de website van de provincie Overijssel, http://provincie.overijssel.nl/kennisgevingen. Mogelijkheid van beroep Belanghebbenden kunnen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State in Den Haag beroep instellen tegen het besluit binnen de hiervoor genoemde periode. Meer informatie hierover, en over de mogelijkheden in verband met spoedeisendheid, is vermeld aan het slot van het besluit zelf. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw A. Loois (telefoon 038 499 76 93) provincie Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoonlijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vakantievrijwilligers' Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl Nationale Vereniging Maatwerkadvies Energiebe sparing: hoe vraag ik het aan? Wilt u een maatwerkadvies aan vragen? Ga dan naar www.meer metminder.nl/maatwerkadvies. Om in aanmerking te komen voor subsidie moet u gebruik maken van een gecertificeerde adviseur. Op de website vindt u een lijst met gecerti ficeerde adviseurs. De prijzen van verschillende aan bieders kunnen verschillen, dus vraag altijd meerdere offertes aan. Voor meer informatie kunt u bellen met 0800-2345432. Op www.meermetminder.nl/ maatwerkadvies leest u ook meer over de subsidievoorwaarden én hoe u digitaal subsidie aan kunt vragen. Advertorial Bent u huiseigenaar en wilt u besparen op uw energierekening? Uw wooncomfort verhogen en een steentje bijdragen aan een beter klimaat? Vraag dan een Maatwerkadvies Energiebesparing aan. Met een Maatwerkadvies kunt u door een adviseur de mogelijkheden voor energiebesparing in uw woning in beeld laten brengen. Op een Maatwerkadvies Energiebesparing ontvangt u nu tot maximaal 200 euro subsidie van de overheid. Daardoor kunt u de kosten voor het advies vrijwel helemaal vergoed krijgen. Energiebesparingsopties Eelko de Groot uit Nijmegen liet een maatwerkadviseur aan huis komen. Eelko woont met zijn gezin in een rijtjeswoning uit de jaren '60. Eelko: "Via internet heb ik een gecertifi ceerde adviseur gevonden. Die heeft in een bezoek van een middag verschillende energiebesparings opties in onze woning bekeken. Zo bleek dat we ons dak verder kunnen isoleren en dat de CV-ketel hard aan vervanging toe was. De bovenver dieping van ons huis heeft nog enkel glas, dit laten we nu door isolatie glas vervangen. Daarmee gaan we per jaar ruim 300 euro besparen." Eelko: "De adviseur heeft me uitgelegd wat mijn mogelijkheden zijn, maar ook hoeveel ik eenmalig moet investeren én wat het me ieder jaar aan besparing oplevert. Volgend jaar isoleer ik zelf ons schuine dak, de ramen laten we door een specialist vervangen." Een nieuwe verwarmingsketel heeft Eelko direct aangeschaft: "Dat levert zo'n grote besparing per jaar op, het zou zonde zijn om daar nog langer mee te wachten." WGGGNGR Huis-aan-huisMedia

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 30