WEERiMf Tzorg Cliënten en medewerkers kiezen thuishulp Tzorg Continuïteit thuiszorg deze wekeni prioriteit nummer I ZATERDAG 0 TOT 14.00 UUR OXALIS ZEKER MET KERST 1.00 Dubbeldikke bos rozen (20 stuks) Amaryllis boeket Grote kerstster 5/6 bloemen 4 Zijde kerstrozen Decoratief kerststuk Zware kerstboom mand van voor 3 Hyacinten in pot www.tzorg.nl Dinsdag 15 december 2009 1 of zelf verkopen, buiten en binnen www.weerselosemarkt.nl Tel. 0541 - 66 12 85 s bloemen en planten Dorpstraat 12 Holten Geldig: t/m donderdag 24 december i/nn nnndnrht thui zekerheid van aandacht thuis Tzorg biedt hulp en zorg bij het huishouden. We helpen onze cliënten zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen vertrouwde omgeving te blijven wonen. Onze medewerkers bieden hen net dat beetje meer betrokkenheid. Juist die persoonlijke aandacht maakt Tzorg een uitstekende thuiszorgverlener! 1 BESTE Het worden spannende weken voor medewer kers en cliënten in de thuiszorg in Twente. Be staande aanbieders stoppen per 1 januari deels met het leveren van hulp in de huishouding. Om onduidelijkheden weg te nemen en de rust te be waren, dienen bestaande koppelingen tussen cliënten met hun medewerkers hulp in de huis houding zo veel mogelijk te worden gerespec teerd. Hier zijn inspanningen van diverse partijen voor nodig. Cruciale weken volgen om een soe pele overgang naar de nieuwe situatie te garan deren. Waarborgen Nog steeds is er onzekerheid rondom de thuis zorg. Medewerkers in de thuiszorg twijfelen soms nog over hun nieuwe werkgever, maar ook niet alle cliënten hebben hun keuze al gemaakt. Cliën ten laten hun besluit voor een nieuwe aanbieder van hulp in de huishouding mede afhangen van de keuze van hun hulp in de huishouding. Tzorg, landelijk aanbieder en een van de nieuwe leve ranciers van huishoudelijke verzorging in Twente, vindt dat de bestaande situatie voor zowel cliënten als medewerkers zo veel mogelijk gehandhaafd moet blijven. 'Wij waarborgen dat hebben om van onze kant die overgang zo goed mogelijk te laten verlopen' aldus Mark van den Berg, manager Tzorg Nederland. Afstemming De diverse partijen -gemeenten en dienstverle ners- zijn daarbij volgens hem wel van elkaar af hankelijk en dat vraagt om een goede afstemming. 'De overgang bestaat aan de ene kant uit medewerkers die bij een nieuwe werkge ver in dienst treden. De afgelopen weken kozen honderden medewerkers al voor een overstap naar ons bedrijf. Aan de andere kant moet via de gemeenten een bevestiging komen van welke cliënten welke dienstverlener per 1 januari kiezen. Ook als hun huidige hulp aangeeft dat de cliën ten naar hetzelfde bedrijf komen. Het vergelijken van die overzichten en de afstemming daarover is cruciaal om de continuïteit in januari te garande ren. Het is daarom goed dat diverse gemeenten extra personeel hebben ingezet om cliënten en aanbieders te helpen bij dat proces,' aldus Van den Berg. Een eerste stap is continuïteit voor het personeel bieden. Tzorg biedt medewerkers die willen over stappen die zekerheid. 'Zij krijgen direct een vast medewerkers en cliënten bij elkaar blijven, wan neer ze samen de overstap maken. De hulp vindt dan op dezelfde dag en tijd plaats en onder de zelfde voorwaarden. Desgewenst assisteren wij cliënten bij de overstap naar onze organisatie. We vinden dat we een optimale inspanningsverplichting contract voor onbepaalde tijd met vergelijkbare arbeidsvoorwaarden met behoud van cliënten en werktijden. Tzorg verwelkomt zowel medewerkers die willen overstappen als mensen die graag als hulp in de huishouding willen gaan werken. Zij kunnen zich te allen tijde bij Tzorg aanmelden.' Tzorg levert hulp in de huishouding in Twente. Tzorg biedt zowel cliënten als medewerkers persoonlijke aandacht onder de beste voorwaarden. Bij ons zijn er geen wachtlijsten. Als cliënt krijgt u de hulp die u verdient. Indien u en uw thuishulp beiden overstappen naar Tzorg, dan zorgen wij er voor dat alles blijft zoals u gewend bent. Ga je werken bij Tzorg dan krijg je direct een vast contract. Of je nu ai ergens anders werkzaam bent als hulp in de huishouding, als alfahulp of in de thuiszorg wilt gaan werken. Tzorg is voor cliënten en medewerkers de beste keusl Tzorg voor medewerkers? Tzorg is uitgeroepen tot één van de Beste Werkgevers van Nederland. Dat bied je als Tzorg-medewerker vele voordelen. Naast een uitstekend, marktconform salaris profiteer je van unieke extra's die je nergens anders in de branche verdient! - vast contract; jaarlijkse winstdelingsuitkering; vergelijkbare arbeidsvoorwaarden indien nu werkzaam als hulp huishouding; korting op ziektekostenverzekering; spaarloonregeling; diverse opleidingsmogelijkheden; prettige werksfeer; deelname fietsplan. Direct solliciteren Zie je een vast contract bij Tzorg meteen zitten? Solliciteer dan direct en e mail je motivatie en CV naar info@tzorg.nl Tzorg voor cliënten? Tzorg helpt u, daar waar nodig met het huishouden. Onze zorg is afgestemd op uw wensen en leefgewoonten. U bepaalt wanneer u onze hulp nodig heeft. Hebben we een afspraak, dan houden wij ons hier ook aan. U wordt bij Tzorg altijd door dezelfde medewerker geholpen. Dat is wel zo vertrouwd. Onze medewerkers bie den u net dat beetje meer betrokkenheid, juist die persoonlijke aandacht maakt Tzorg bijzonder! Direct de beste hulp ontvangen Onze medewerkers helpen u graag direct bij het regelen van onze hulp bij u thuis. Desgewenst helpen wij u ook met het aanvragen van een indicatie bij uw gemeente of regelen we de overstap van een andere zorgverlener naar Tzorg voor u. T 088 002 55 00

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 26