mm mm llül Sinterklaas bezoekt Weerselose Markt en sleu telpiet staat altijd klaar Het is sneu voor me. Als het hart spreekt... iwmï ZATERDAG TOT 14.00 UUR MM» de planthof communie WEERSELO - Sinterklaas bezoekt komende zaterdag, 28 november, de Weerselose Markt. Hij laat zich vergezellen door zijn trouwe knechten. Hij zal met name de kinderen, die de markt bezoeken, persoonlijk toespreken. Zwarte Piet heeft de opdracht gekregen flink met snoepgoed te zaaien, omdat Sinterklaas uit een onderzoek naar de bezoekers van de Weerselose Markt de conclusie heef getrokken dat de markt alleen door lieve kinderen wordt bezocht. Voor die of zelf verkopen, buiten en binnen www.weerselosemarkt.nl Tel. 0541 - 66 12 85 kinderen heeft de Sint ook cadeautjes meegebracht uit Spanje. De Weerselose Markt wordt iedere zaterdag gehou den van 09.00 tot 14.00 uur en is uitgegroeid tot een begrip in heel Oost-Nederland. Er komen weke lijks duizenden bezoekers en honderden handela ren. Met name de veelzijdigheid en de gezelligheid worden enorm gewaardeerd door het publiek. De komst van Sinterklaas zal zeker bijdragen aan die gezelligheid. Zie ook www.weerselosemarkt.nl De sleutelpiet Heel speciaal op de Weerselose Markt is De Sleu telpiet. Hij is niet zwart en hij werkt ook niet zwart, maar is wel een heel bijzondere sleutelmaker: al 35 jaar inclusief alle soorten hang- en sluitwerk. Sinds kort is zijn winkel klaar en die winkel is mede een bewijs dat de modernisering van de Weerselose Markt steeds meer gestalte krijgt. Fasegewijs wordt deze Ingevoerd. Op dit moment krijgen de winkels in het overdekte deel van de grootste markt van Oost-Nederland een enorme opknapbeurt. De eerste vijf winkels zijn gereed: een lampenzaak, een behangzaak een drogisterij, een winkel voor sierraden en modeaccessoires en sinds kort dus ook de zaak van Jan van Haaf. Mede-exploitant Theo Busscher: „Zo gaan we alle winkels in de overdekte hal één voor één moderni seren. We willen de complete markt naar een hoger niveau tillen en streven naar een uitbreiding van de dienstverlening. Zo komt er binnenkort een nieuwe winkel voor een leermakerij met knipstudio, die als service het verstellen van kleding aanbiedt. We ken nen overigens al vele jaren handelaren, die naast verkoop vooral ook extra service bieden, zoals een horloge- en klokkenmaker van hoog niveau." Vriendelijk en open De Weerselose Markt wordt alom geprezen van wege zijn vriendelijke en open karakter en trekt publiek uit de hele regio, inclusief het grensgebied van Duitsland. In de zomermaanden komen er tal van toeristen uit alle windstreken van Europa naar de markt. Ook in de koudere wintermaanden blijft het aantrekkelijk de markt te bezoeken. De Weerselose Markt beschikt over een zeer grote overdekte markthal en die kan als het moet ook worden verwarmd. De markt staat bekend om zijn vriendelijke prijsbeleid. Het parkeren is gratis en wordt verzorgd door de verenigingen in Weerselo. De entree kost slechts één euro voor volwassenen en kinderen mogen gratis naar binnen. ALMELO - Eén ding weet ik heel zeker: dit artikel valt op. Waarom ik daar zo zeker van ben? Of wilt u soms ontkennen dat u dit leest? Daarom weet ik ook zeker dat dit een heel goede manier is om je als bedrijf te presen teren. Dit heeft veel meer effect dan adver teren. De Planthof Communicatie is al jarenlang gespe cialiseerd in deze vorm van 'vrije nieuwsgaring'. Wij maken complete pagina's in tal van uitgaven in Twente en de rest van het land. Is het duur? Abso luut niet. Zeer effectief is het wel. Wij maken onder meer tientallen van deze pagina's in de weekbladen van Twente. Ook voor deze krant. Heeft het resultaat? Jazeker. Complete projecten van Twentse ontwikkelaars hebben wij zeer succes vol begeleid. Een voorbeeld van heel dichtbij heb ben we ook. Dan gaat het om een particuliere wo ning. De markt zit op slot. Dat weten we allemaal. Wij hebben de woning van naaste familie onlangs in deze krant twee keer in deze 'vrije' vorm zowel te koop als te huur aangeboden. Dat heeft inmiddels tot resultaat geleid. Wilt u als bedrijf ook gebruik maken van deze suc cesvolle manier van presenteren, of er meer over weten; neem gerust contact met ons op. Dat mag rechtstreeks met mij: 05 55 83 63 65. U vindt dat ik er leuk opsta op deze manier? Som mige vrienden van mij vinden van niet. Die zeggen tegen mij: „Goh Jan, wat sneu voor je. Dat je zo de krant moet halen..." Dat weet ik zeker. Maar daar zijn het hele leuke vrienden voor. Met gevoel voor een soort van humor waar ik van hou! Jan Hammink, eigenaar De Planthof Communicatie, www.planthof.nl (Foto: Jolieke Jongerden) ALMELO - The Big Bulls. Daar draait het om kameraadschap door dik en dun. Ik ben dus onge- als het hart spreekt. Het hart van Rob Maas, lofelijk subjectief. Maar ook objectief weet ik heel zijn vader Martin en zijn broer Peter. Rob zeker dat Rob Maas Textiel het beste adres is is samen met Martin eigenaar van W^\als u iets speciaals gemaakt wilt hebben Rob Maas Textiel VOF. Dat bedrijf Éf%dat met textiel en bedrukking of bordu- runt hij met ziel en zaligheid. /A"/ ren ma^en heeft. R°h heeft alle kle- I S I 1 r I voor team van The Big De klant staat bij alles wat hij kan doen fo; J j Bulls ontworpen en gemaakt. Helemaal centraal. En Rob en zijn medewerkers V; J om niet. Uit liefde voor zijn club en uit kunnen heel erg veel. De opdrachtge- \j\ '-^fÊÊÊ0;yW liefde vanuit zijn vak Dat tweede team is vers weten dat wel. En als u dat nog niet er vooral om jeugd van The Big Bulls bent: bel ze dan maar eens heel snel als u een toekomst te geven. De toekomst van de een klus voor ze hebt. Dat is mijn advies. Ik (Jan rugby in Almelo. Een prachtige sport. En Rob Maas Hammink van Planthof) ben één van de oprichters Textiel is een prachtig bedrijf: kijk zelf maar; www. van The Big Bulls. Daar ligt dus een gezamenlijke robmaastextiel.nl of bel even: 0546 - 45 11 20. Sietse, Eitan, Focco en Tamie, vier jonge kanjers die mede de basis vormen van een geweldige toekomst van The Big Bulls.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 24