Woonkeuzebon Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd I Op weg naar een huurwoning Voorlopige kieslijst Gemeentebelang Voorlichtingsavond hulp bij huishouden www.qoedewoninqrijssen.nl De Hofstee 57, RUSSEN van Broekhuizenstraat 60, RIJSSEN Goghstraat 161, RIJSSEN Vincent van Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen De Woonkeuzebon dient uiterlijk a.s. maandag vóór 9.oo uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen Dinsdag 1 december 2009 10 Advertentienummer 9.22.2 Advertentienummer 9.22.2 Reageren op het woningaanbod is ook mogetijk via internet Advertentienummer 9.22.1 Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag van 8.00-12.00 uur en 13.00 -17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Woningmarkt Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden Beschikbaar: senioren appartement 2 open €421,01 1,50 HR combi-ketel begane grond 5 januari 2010 Geen inkomensvoorwaarden 55 jaar of ouder De Goede Woning Rijssen Postbus 89, Boomkamp 16 7660 AB, Rijssen Tel. (0568)513 612 Fax 10568)560 533 www.qoedewoningriissen.nt Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of Meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-- Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar: eengezinswoning 3 dicht €515,18 1,50 HR combi-ketel vaste trap tussenwoning 2 februari 2010 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden tot 65 jaar vanaf 20.975,- of eenpersoonshuishouden vanaf 65 jaar vanaf 19.800,-. Meerpersoonshuishouden tot 65 jaar vanaf 28.475,- of meerpersoonshuishouden vanaf 65 jaar vanaf 27.075,-. Minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement met lift 3 dicht €391,19 41,40 HR combi-ketel op 2e verdieping 4 januari 2010 Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Man Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon:Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2008 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2008 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2009: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Voor uitgebreide informatie over ons woningtoewijzingsysteem verwijzen wij u naar onze brochure (deze kunt ophalen bij ons kantoor) of naar onze website www.qoedewoningrijssen.nl. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten i_ j:u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert ■r geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien l zonder c Indien u reageert op een woning. tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de Ie punten, inschrijving en Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouwde punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren c punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden ROSSEN/ HOLTEN - Gemeente belang Rijssen-Holten heeft woensdag 25 november tijdens een ledenvergadering de kieslijst en programma gepresenteerd. Voor wat het programma be treft: dit is in grote lijnen door de leden akkoord bevonden. Wel stelden de leden nog een aantal aanpassingen en verbeteringen voor. Besloten is om de verbe terde versie binnen een week opnieuw aan de leden voor te leggen waarna deze als definitief openbaar gemaakt kan worden. Over de kieslijst het volgende: Bij de eerste drie zit de nieuw be oogde lijsttrekker en de huidige twee raadsleden. Het bestuur geeft te kennen, dat Ab Hofhuis nog wel beschikbaar zou willen zijn als schaduwfractielid, maar zich niet voor een nieuwe raads periode als raadslid beschikbaar stelt. Doordat er nog enige tech nische aanpassingen aan de lijst gedaan moeten worden volgt de officiële presentatie van de lijst later. De voorlopige lijst ziet er als volgt uit: 1 JanAanstoot Holten; 2 ArieNij- kamp Rijssen; 3 Annie Kuiper- Ruitenberg Rijssen; 4 Willem ter Schure Holten; 5 Jan Beunk Rijs sen; 6 Henk Vincent Holten; 7 André Nijkamp Rijssen; 8 Anton Klein Twennaar Holten; 9 Her man Klein Velderman Holten; 10 José Koopman-Pluijgers Hol ten; 11 Leo Thiele Holten; 12 Eg- bert Veneklaas Holten; 13 Derk Pekkeriet Holten; 14 Emiel Gies Rijssen; 15 Bertha Jansen-Bek- kemens Holten; 16 Wim Muller Rijssen; 17 Ab Hofhuis Holten; 18 Herman Meppelink Rijssen. RIJSSEN - De Wet maatschap pelijke ondersteuning (Wmo) verandert vanaf 1 januari 2010. Deze wet regelt dat cliënten hulp bij het huishouden ont vangen via de gemeente. Veel cliënten ontvangen nu hulp bij het huishouden in natura via een zorgaanbieder. De cliënt hoeft de hulp niet zelf te rege len. Dat doet de gemeente door een zorgaanbieder te vragen hulp te leveren. De gemeente houdt dinsdagavond 1 decem ber in het gemeentehuis in Rijs sen een bijeenkomst over alle wijzigingen over hulp bij het huishouden. De avond begint om 19.30 uur. Cliënten die be hoefte hebben aan (meer) uitleg zijn van harte welkom. Op die manier kunnen zij een goede keuze maken over hoe zij de hulp bij het huishouden in de toekomst willen ontvangen. Wethouder Hans ter Keurst start de avond met een korte uitleg over deze wijzigingen. Daarnaast staan medewerkers van de gemeente klaar voor per soonlijke ondersteuning bij het maken van de keuze. Ook is een informatiemarkt in de centrale hal van het gemeentehuis geor ganiseerd. Bij deze informatie markt presenteren de nieuwe aanbieders van huishoudelijke hulp in natura zich en kan men- meer informatie krijgen. Vanaf 2010 mogen zorgaanbieders al leen nog werken met hulpen die bij hen in loondienst zijn. Een alfahulp is niet in loondienst bij een zorgaanbieder. Daarom mogen zorgaanbieders vanaf 1 januari 2010 geen alfahulpen meer inzetten voor hulp bij het huishouden in natura.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10