Romsicht, 37 appartementen, COBERCO-TERREIN cms mm Woonkeuzebon Op weg naar een huurwoning www.Qoedewcmingrijssen.nl Eerdmanserve, RIJSSEN Eerdmanserve, RIJSSEN CSE Eerdmanserve, RIJSSEN Eerdmanserve, RIJSSEN Op onze website www goedewonlngnjssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd De Woonkeuzebon dient uiterlijk donderdag 26 november vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen Woningmarkt Openingstijden: Maandag Vrijdag van 8.00-12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gastoten De Goede Woning Rijssen Postbus 89, Boomkamp 16 >ti° 7460 AB, Rijssen Tel. [05481513 612 Fax[0548)540 533 www.ooedewoninariissen.nl Reageren óp het woningaanbod is ook mogelijk via internet: Advertentienummer 9.21.3 10 appartementen type A Eerdmanserve, RIJSSEN 8 appartementen type B Eerdmanserve, RIJSSEN 5 appartementen type C 5 appartementen type D Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement met lift 2 open €510,00 30,00 HR Combi-ketel Deze appartementen hebben een gezamenlijke berging in de parkeerkelder Voor 15,00 per maand kan een parkeerplaats gereserveerd worden Een informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 medio 2010 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement met lift 2 open €510,00 30,00 HR Combi-ketel Deze appartementen hebben een gezamenlijke berging in de parkeerkelder Voor 15,00 per maand kan een parkeerplaats gereserveerd worden Een informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 medio 2010 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement met lift 2 open €710,00 30,00 HR Combi-ketel Deze appartementen hebben een seperate berging in de parkeerkelder Voor 15,00 per maand kan een parkeerplaats gereserveerd worden Een informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 medio 2010 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement met lift 2 open €710,00 30,00 HR Combi-ketel Deze appartementen hebben een seperate berging in de parkeerkelder Voor 15,00 per maand kan een parkeerplaats gereserveerd worden Een informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 medio 2010 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of Meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-- Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of Meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-- Geen inkomensvoorwaarden Huurtoeslag niet mogelijk Geen inkomensvoorwaarden Huurtoeslag niet mogelijk 5 appartementen type E 1 appartement type F Eerdmanserve, RIJSSEN 3 appartementen type G Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: appartement met lift 2 open €710,00 30,00 HR Combi-ketel Bijzonderheden: Deze appartementen hebben een seperate berging in de parkeerkelder Voor 15,00 per maand kan een parkeerplaats gereserveerd worden Een informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 Beschikbaar: medio 2010 Geen inkomensvoorwaarden Huurtoeslag niet mogelijk Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: appartement met lift 2 open €610,00 30,00 HR Combi-ketel Deze appartementen hebben een seperate berging in de parkeerkelder Voor 15,00 per maand kan een parkeerplaats gereserveerd worden Een informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden tot 65 jaar vanaf 20.975,- of Eenpersoonshuishouden vanaf 65 jaar vanaf 19.800,- of Meerpersoonshuishouden tot 65 jaar vanaf 28.475,- of Meerpersoonshuishouden vanaf 65 jaar vanaf 27.075,-. Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: appartement met lift 2 open €710,00 30,00 HR Combi-ketel Vervolg Bijzonderheden: Beschikbaar: Deze appartementen hebben een seperate berging in de parkeerkelder. Voor 15,00 per maana kan een parkeerplaats gereserveerd worden, ten informatie-brochure is verkrijgbaar bij De Goede Woning, Boomkamp 16 medio 2010 Geen inkomensvoorwaarden Huurtoeslag niet mogelijk Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Huisnummer: Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Q Man Q Vrouw Straatnaam: Postcode: Woonplaats: Telefoon:Mobiel: E-mai!adres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2008 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2008 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2009: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter Q Inwonend bij (naam) sinds: Anders, namelijk Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de selectie van het type appartement, waarvoor u interesse heeft. Als u geselecteerd wordt, ontvangt u een uitnodiging om bij ons op kantoor uw specifieke appartementkeuze kenbaar te maken. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens)voorwaaraen. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Voor uitgebreide informatie over ons woningtoewijzingsysteem verwijzen wij u naar onze brochure (deze kunt ophalen bij ons kantoor) of naar onze website www.goedewoninqrijssen.nl. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. 1 In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist u'rt uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouwde punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om... punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond e wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8