Babyspeelgoed Loopfietsjes Gezelschapspellen Computergames Poppen Sport Peuters en kleuters Creatief RUSSEN - Onder het motto 'Er kan er maar één de beste zijn', pre senteert Intertoys Jalink, gevestigd aan de Elsener- straat 31 in Rijssen, haar ruime keuze in speel goed voor de diverse leeftijdscategorieën. Koopavonden Intertoys 21 Intertoys J alink verwelkomt Sint Zowel in de ruime winkel als ook in de sinterklaasboeken en - folders is het assortiment over zichtelijk gegroepeerd met be trekking tot bepaalde leeftijden. Van baby's tot peuters en kleu ters en de wat oudere kinderen (waarbij het meiden- en jon gensspeelgoed onderverdeeld is zoals de poppen en een heel uitgebreid assortiment Playmo- bil). De knutsel- en muziekhoek en de leesboekjes zijn natuurlijk voor beide groepen aantrekke lijk. Bovengenoemde artikelen zijn op de bovenverdieping te vinden evenals allerlei soorten 'nergens goedkoper' speelgoed (maar dit vindt men overal in de zaak). Ook zijn er de speciale dagaanbiedingen die in een nieuwe folder van Intertoys te zien zijn. Op de begane grond is er onder meer de babyafdeling en een gift en bijoux afdeling (This is it) oftewel een 'shop in een shop' met allerlei sieraden en hebbe dingetjes vanaf een paar euro, speciaal voor meiden van 12 a 14 jaar. Beneden is de multimedia be hoorlijk uitgebreid en speelt de Nintendo DSi als ook de Wii een grote rol. Ook vindt men hier de schoencadeautjes vanaf een eu ro tot circa vijf euro, de lego- en spellenhoek, auto's, en tractors en de sporthoek. "Voor ieder kind het juiste speelgoed, want dat nemen we heel serieus. Cognitief, creatief, sociaal, motorisch en construc tief. Een juiste mix hiervan is goed voor de ontwikkeling van het kind. We kunnen ons als team echte speelgoedspecialis ten noemen die ook veel van speelgoed houden. Ook kan de klant bij ons gebruik maken van de Giftcard. Dit is een elektroni sche cadeaubon die op te waar deren is, niet in één keer be steed hoeft te worden en onbe perkt geldig is. Daarnaast heb ben we sinds circa een half jaar de stempelkaart. Bij elke tien euro besteding ontvangt men een stempel. De kaart kan vol zijn bij 12,16 of 20 euro en deze is dan 7,50 euro, 12,50 euro of 17,50 euro waard. Nieuw bij ons is de prijsgarantie op Lego en Playmobil", aldus bedrijfsleider Luuk Scheppink. Intertoys is dit jaar evenals vorig jaar uitgeroe pen tot de beste winkelketen van het jaar. Babyspeelgoed is er in vele be kende merken zoals Fisher Pri- Speciaal voor de meisjes zijn er poppen. Van Babybom tot Barbie en van Pollypocket tot Bratz en Amika. Én de dieren worden evenmin vergeten. Petshop, My little Pony en de Virtual In teractive Pets zijn volop in het assortiment aanwezig. Ook kunnen de dametjes zich heerlijk optutten met speciale kinder make-up. Voor de jongens is er de nieuwste rage Bakugan maar ook bijvoorbeeld Starwars en G.l. Joe zijn nog erg in trek. In de sporthoek vindt men van alles op het gebied van sport zo als steps, skates, voetbal, voet baltafelspel maar ook bijvoor beeld de hand- en kniebescher mers. Voor de voetbalfans liggen di verse attributen van Ajax, PSV en Feyenoord gebroederlijk naast elkaar. ce, Teletubbies, Sesamstraat, Bumba, Chicco, Woezel en Pip en Lamaze. Daarnaast het merk Vtech, elektronisch speelgoed voor baby's, educa tief en met niet teveel en zacht geluid. Intertoys maakt gebruik van het speel- en leermodel. Dit houdt in dat er bij ieder symbool vinkjes staan. Deze geven de mate van vaardigheid bij het artikel aan. Hoe meer vinkjes hoe groter de stimu lans. Bekende namen zoals Dora, Mega Mindy, treintje Thomas en Cars maar natuurlijk ook Duplo en Lego. Ook leuk voor kinderen en hun ouders is het houten speelgoed. Een apart deel van de winkel wordt in beslag genomen door de educatieve computers en laptops. Zelfs voor de hele jonge kinderen heeft Vtech de Vsmile. Al vanaf vier jaar kunnen ze zich hiermee vermaken. Uiteraard zijn er tevens andere merken verkrijgbaar en de ouderwetse doe- en leerspellen zijn niet ver geten. De creatievelingen vinden bij Intertoys Jalink ook van alles naar wens. Bruynzeel, Play- Doh, Ses, Hama en noem maar op ligt er in de schappen. In de muziekhoek is er voor het muzikale kind veel te vinden zo als gitaar, keyboard, drumstel maar ook radio's discoballen en microfoons. This is It is een afdeling voor de meiden in de leeftijd van circa 12 tot 14 jaar met veel sieraden, tasjes, sjaaltjes, ceintuurs, por temonnees en andere leuke dingen RIJSSEN - De extra Sinter klaaskoopavonden van In tertoys Jalink zijn: zaterdag 28 november, dinsdag 1 de cember, woensdag 2 decem ber, donderdag 3 december en vrijdag 4 december. Op zaterdag 5 december sluit de winkel om 17.00 uur. Er is een ruime parkeergelegen heid aanwezig tegenover de winkel. Intertoys Jalink biedt een breder assortiment dan wat Intertoys standaard biedt. Bijvoorbeeld het Duitse merk Puky van uitzonderlijke kwaliteit en een goede service. Hiervan zijn steps, loopfietsjes, driewielers en skelters verkrijgbaar. Bruder is een merk van kunststof auto's trac tors en aanhangers en Siku heeft dit type speelgoed in de metalen versie. Een behoorlijke wand vol keuze aan gezelschapsspellen voor diverse leeftijden. Neem bijvoorbeeld het alom bekende Mono poly. Daar zijn al zeven verschillende soorten van verkrijgbaar. Maar ook de spellen van het jaar: 'Onvoorspelbaar' van Paul de Leeuw en de nieuwe uitvoering van 'Vier op een rij', zijn leuk om te spelen. In de uitgebreide Multimedia-afdeling zijn er zowel voor jongeren als ouderen de computerspelletjes te vinden voor de Nintendo DSi, Wii, Playstation, X-box 360. Regelmatig wordt het assortiment hierin aangepast. Maar vergeet niet de mp3-spelers, cd-roms en digitale camera's. Die zijn er trou wens ook voor de kleintjes. Speelgoedwinkel Intertoys Jalink heeft Sinterklaas veel te bieden. Door het brede assortiment is er voor ieder wat wils. Foto: Jenny ter Harmsel

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 21