Gelijkspel voor W Holten Palazzo sponsort tassen W Holten Holtens Nieuwsblad 19 Nipte overwinning voor schakers Toernooi Concert leerlingen MOC Eenvoudige winst Blauw Wit Voetbal Blauw Wit speelt thuis tegen Lemele Politie rijdt met camera Fischer Dinsdag 17 november 2009 HOLTEN - Het Muziek Onder wijs Centrum in de Boschkamp houdt vrijdag 20 november om 19.30 uur een leerlingenconcert in de Dorpskerk in Holten. Iedereen is welkom om hierbij aanwezige te zijn. De entree is gratis. Het geeft belangstellenden ook de mogelijkheid om de muziek instrumenten live te horen, om zo een goede keuze te maken welk instrument men wil be spelen. Want na afloop kan men zich eventueel aanmelden voor het volgen van lessen. HOLTEN - Met een punt keerde Holten afgelopen zondag terug van de zonnegoden van Helios uit Deventer. Ondanks het vroe ge uitvallen van Arno Knapen wist Holten na een achterstand toch nog op gelijke hoogte te ko men. Gevierde man aan Holten- se zijde was aanvoerder Edwin Knapen die na een aantal goede kansen uiteindelijk wel het net wist te vinden. Holten begon slap aan het duel met Helios en daardoor was de openingsfase ook duidelijk voor de thuisploeg. Na een klein kwar tier deed dom verdedigen Holten de das om. Balverlies aan de rechterkant gaf de rechterspits van de thuisploeg de mogelijk heid de bal voor te geven. Op de vijf meter stond de spits van He lios helemaal vrij en kon zo de bal fraai uit een volley binnenwer ken. Nadat toen ook nog Knapen het veld moest verlaten met een hamstringblessure zag het er niet rooskleurig uit voor de rood zwarten. Van der Pluijm werd vanuit de laatste linie doorge schoven naar de spits en Erik Rei- jlink werd het slot op de deur achterin. Helios profiteerde niet van de omzettingen waardoor Holten zich weer temg kon knok ken in de wedstrijd. In het verleden was Helios altijd een goed voetballende ploeg, maar daar was zondag niet veel van temg te zien. Het duel werd vooral op het middenveld ge speeld en onnodig balverlies aan beide kanten waren de hoofd moot. Na rust was het vooral Holten dat het spel maakte en had het aan de grensrechter van Helios te danken dat een hoop aanvallen werden afgefloten. Werkelijk elke bal in de diepte werd afgevlagd en de scheids rechter, helaas voor Holten, ging blind af op zijn assistent. Ondanks het belabberde vlaggen kwam Holten alsnog langszij. Ed win Knapen werd goed achter de verdediging aangespeeld en schoot hard binnen. Hierna kreeg Holten nog een aantal kan sen op de winnende treffer. Van der Pluijm en de ingevallen Ku- kolja zagen hun inzetten echter gekeerd worden door de doel man van Helios. Met het gelijkspel konden beide ploegen wel leven en in de slotfa se was het daarom ook niet echt spannend meer. Doordat de concurrentie onderin verloor is het een erg nuttig punt voor Hol ten en het getankte vertrouwen kan volgende week benut wor den tegen hoogvlieger Dieze West. De Zwollenaren staan op de derde plek op de ranglijst, maar hebben nog een wedstrijd in te halen. Holten staat op een negende plek met drie punten achterstand op de midden moot. HOLTEN - Blauw Wit speelde afgelopen zaterdag thuis tegen Lemele. De Holtenaren wisten de partij om te zetten in winst Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen D.K.B. dat tot op dit moment in de tweede periode nog geen punt wist te behalen, foto: johan bounk HOLTEN - Blauw Wit heeft ook de tweede wedstrijd in de tweede periode verdiend ge wonnen. Thuis werd met 3-0 gewonnen van Lemele. Onder leiding van scheidsrechter G.M. Meulenbeld uit Vriezen- veen begon Blauw Wit sterk aan deze wedstrijd. Om ver schillende redenen waren er nogal wat wijzigingen in de ba siself. Zo startte nieuwkomer Marcel Brinks na een langduri ge rugblessure in de basis. Kay Schuppert versterkte de aan- valslinie en Jurgen van Dijk was een linie naar achter ge schoven. Ondanks alle ge noemde omzettingen was Blauw Wit van meet af aan de betere ploeg. Het zette direct de verdediging van Lemele on der druk. De verdediging van Lemele was dit blijkbaar niet gewend want van enige op bouw was geen sprake. Vele fouten werden gemaakt waar door Blauw Wit resoluut op zoek ging naar de openings treffer. Binnen tien minuten was het dan ook al raak. Het was jongeling Kay Schuppert die werkelijk met een 'pracht- goal" de 1 - 0 binnenschoot. Uit een goed opgezette aanval over links kreeg hij de bal, trok naar binnen en schoot van af stand de bal precies over de doelman in de kruising. Kort daarna had Blauw Wit de wed strijd al moeten beslissen. Het kreeg namelijk enkele 100% procent kansen. De mooiste aanval was direct na de ope ningstreffer. Via een snel opge zette aanval van achteruit was het uiteindelijk Arnoud Beid- man die zichzelf vrijspeelde voor de doelman van Lemele, helaas voor hem haalde een speler van Lemele net op tijd de bal voor de doellijn weg. Ook in de volgende fase was Blauw Wit de betere ploeg maar wist het minder kansen te creëren ten opzichte van de openingsfase. Het kreeg nog HOLTEN - Een zonnige zon dagmiddag in september werd aangegrepen om de prachtige tassen officieel te overhandigen aan het eerste elftal. Palazzo, vertegenwoordigt door Martin Kemper en Hans Voogs- geerd, is een onafhankelijk bu reau op het gebied van architec tuur, stedenbouw en bouwma nagement. Met een gedreven groep van architecten, project leiders, bouwmanagers en teke naars ontwerpt en realiseert projecten in meerdere sectoren van architectuur en bouw. Palazzo is voor W Holten geen wel wat kleine kansjes via en kele hoekschoppen. In deze fa se kregen zowel Marcel Brinks alsook Harald Beldman de gele kaart voorgehouden. Dat scheidsrechter Meulenbeld geen moeite had om kaarten te trekken bleek ook wel uit het restant van de wedstrijd. Enke le waren terecht maar bij een aantal had een mondelinge waarschuwing voldoende kun nen zijn. Net voor rust wist Blauw Wit de zo belangrijke tweede goal te maken. Het was Jurrian Paalman die met een droge schuiver de 2-0 binnenschoot. Kort hierna wist de aanvoerder van Lemele zich niet te be heersen en haalde middenvel der Maarten Kruimelaar onbe suisd onderuit wat zijn tweede gele kaart en dus rood bete kende. Zo kon Blauw Wit met een gerust hart van de thee ge nieten. Na de thee bleef Blauw Wit de betere ploeg maar was de drang naar voren lichtelijk geblust. Er werden minder kansen ge creëerd dan voor rust. Toch bleef Blauw Wit geconcen treerd verdedigen wat een compliment verdiend. Lemele wist zich de gehele wedstrijd nauwelijks één kans te creëren. In de laatste fase van de wed strijd zette Blauw Wit toch iets meer druk en ontstonden er weer wat meer kansen. Kort voor het einde van de wed strijd werd de wedstrijd defini tief beslist. Wederom werd Maarten Krui melaar hard onderuit gehaald doch ditmaal binnen de be ruchte lijnen. Het was aan voerder Arjan Aanstoot die de penalty benutte. Kort daarna floot scheidsrechter Meulen- dijk voor het einde van de wedstrijd waardoor een ver diende 3-0 einduitslag op het scorebord stond. Hopelijk blijft Blauw Wit het in tweede periode goed doen. onbekende. Vorig seizoen sponsorde het bedrijf al de trai ningspakken van de D-jeugd. Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Go Ahead werden Kem per en Voogsgeerd op het hoofdveld toegesproken door bestuurslid Ard Lammertink, die zijn waardering uitsprak voor het in de vereniging gestel de vertrouwen. Kemper nam op zijn beurt het woord en lichtte toe dat Palazzo door middel van de sponsoring zijn 'sociale ge zicht' laat zien. Na de foto en het flesje wijn werd de wedstrijd helaas verloren door W Holten. HOLTEN - Het eerste schaak team heeft een nipte overwin ning geboekt tegen het eerste team van Het Zwarte Paard uit Ommen. Martijn Hage, Jan Scheperman Gerrit Luggen- horst, Bas van Beek en Teun Scheurwater zorgden voor in totaal 2,5 punt. Martijn en Ger rit hebben winstkansen laten liggen. Voor de winst zorgden Dinant en Henk van Beek. Toen Henk een pion verloor en ogen schijnlijk ook een tweede, gaven de meesten Henk weinig kans meer. De tegenstander stond Henk toe om een pion op te rukken. Pas toen hij realiseerde dat de pion wel erg hard op weg was naar promotie was het al te laat. Hij blokkeerde de verdedi gingslijn waarna Henk de partij alsnog won. Ton van Oijen was als laatste bezig. Hij leed een ne derlaag. Holten ging toch met 4,5-3,5 overwinning naar huis. Na afloop heeft echter de com petitieleider de wedstrijd van Bas van Beek tegen Mak Wig mans omgezet naar een over winning voor Bas. Mak stond namelijk niet op de ledenlijst. Eindstand derhalve: 5-3. RIJSSEN/ HOLTEN - Er rijden sinds enkele weken vijf poli tieauto's rond in Twente met een opvallende camera boven op het dak. De camera, een wit te bol, kan 360 graden draaien. Deze wordt zowel vanuit de au to als door de centralist van de regionale meldkamer aange stuurd. Politie Twente is een van de vijf regio's die meedoet aan een landelijk pilot cameratoezicht. De bedoeling is dat cameratoe zicht bijdraagt aan het veilig heidsgevoel van politiemede werkers. HOLTEN - De eerste ronde van het Fischerschaaktoemooi ken de veertien deelnemers. Win naar werd Martijn Hage met 1114 uit 13. Hij eindigde gelijk met Gerrit Luggenhorst maar won op SB. Martijn speelde ge lijk tegen Gerrit Luggenhorst, Ton van Oijen en Henk van Beek. Gerrit speelde gelijk tegen Martijn en verloor van Ton van Oijen. Ton die tegen de top 2 goed scoorde, eindigde als der de met elf punten. Behalve re mise tegen Martijn speelde hij ook remise tegen Jan Scheper man en verloor hij van Erik Bos man. Na Ton was er een groot gat naar Jan Scheperman en Teun Scheurwater die beiden op acht punten uitkwamen. 1 Martijn Hage IIV2, 2 Gerrit Lug genhorst 1114,3. Ton van Oijen 11, 4. Jan Scheperman en Teun Scheur water 814,6. Gerrit Stevens en Henk van Beek 714,8. Erik Bosman 514,9. Dinant van Beek 5,10. Bas van Beek 4,11. Ronald Klein Teeselink314,12. Karl-Heinz Leisten 3,13. Bertus van Beek 214,14. Johan KL Teeselink 114. Het eerste elftal van W Holten nam vol trots de tassen van Pa lazzo in ontvangst

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 19