«BK» Kom binnen voor een gratis hoortest Opening 20 november 16.00 uur ^2I®Accent& De eerste 50 klanten die een hoortoestel op proef nemen, krijgen bij aanschaf 50 euro korting. Bel voor een afspraak met 0313-485 678. F. Achterhuis J. Dannenberg J. Hamerlinck M. Hanskamp W, Hebbink E. Hemeitjen H. Kokkeler Rtuning E. Menalda G. Schipper W, Slooijer N. Strikker R. Struik [\A. Zuijdweg Fysiotherapie Koninginneweg is klaar voor de toekomst Kijk op de website voor alle specialisaties Secretariaat: I. Ave re sc h Dinsdag 17 november 2009 14 J Hulp bij het Huishouden stond de afgelopen weken volop in de schijnwerpers. Er speelt veel op dit gebied, ook binnen onze organisatie. Maar wist u dat we nog veel meer in huis hebben? Zo staan onze verzorgenden en verpleegkundigen elke dag weer in de startblokken. Met volle energie voorzien zij al onze cliënten van zorg. Ze finishen pas als ze hun werk naar tevredenheid van onze cliënten hebben afgerond. Want dat is de kracht van onze medewerkers: kwalitatief goede zorg leveren met een glimlach. Heeft u ook een indicatie voor verpleging of verzorging? Of wilt u kennis maken met andere diensten zoals de gemaksservices? Neem dan snel contact met ons op. U ziet, u kunt op ons blijven rekenen! Meer informatie? Bel 0900 0678 (lokaal tarief) of kijk op www.zorgaccenf-tnwt.nl ff Thuiszorg Noord West Twente Beter Horen voortaan in: Medisch Centrum Rijssen Wijnand Zeeuwstraat 26, Rijssen www.beterhoren.nl Openingstijden: dinsdag- en donderdagmiddag 13.30- 17.00 uur Beter De hoorspecialist Na maanden grondig verbouwen en uitbreiden zijn we zeer verheugd u het resultaat te kunnen tonen op 20 november a.s. De praktijk bestaat nu uit een gezellige wachtruimte, 9 ruim opgezette moderne behandelruimtes en twee grote sport- en revalidatieruimtes. De ruimtes zijn ingericht met de nieuwste apparatuur en technologie. Fysiotherapie Koninginneweg heeft voortaan een eigentijdse uitstraling.Tegelijkertijd is de laag-drempeligheid die zo kenmerkend was aan het voormalig Groene Kruisgebouw behouden gebleven. Door de verbouwing zijn we in staat alle specialisaties volledig tot z'n recht te laten komen en alle fysiotherapeutische behandelingen uit te voeren. Het mag duidelijk zijn dat we bijzonder trots zijn op de 'nieuwe' praktijk. Bij deze nodigen we iedereen dan ook met genoegen uit voor de officiële opening op 20 november a.s. Vanaf 16.00 uur bent u van harte welkom aan de Koninginneweg 26 In Rijssen. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om te komen dan bent u natuurlijk van harte welkom op een ander moment. Tel.: 0548-515599 www.fysiolhciapiekorunginnfweg.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14