I Politiek café in Keuntje Proef afvalbak bij hondentoiletten Op weg naar een huurwoning Politiebureau 's avonds dicht www.qoedewoninqriissen.nl Het Mulderslag 44p RIJSSEN Graaf Ottostraat 10, RIJSSEN Nassaustraat 16, RIJSSEN Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen W oonkeuzebon Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd De Woonkeuzebon dient uiterlijk a.s. maandag vóór 9.oo uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7661 AX Rijssen A 4- 4' Dinsdag 10 november 2009 Woningmarkt Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag van 8.00-12.00 uur en 13.00 -17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Reageren op het woningaanbod is ook mogetijk via internet: De Goede Woning Rijssen Postbus 89, Boomkamp 16 7460 AB, Rijssen Tel. 105481513 612 Fax(0548]540 533 www.qoedewoninqriissen.nl Advertentienummer 9.20.1 Advertentienummer 9.20.3 eengezinswoning 3 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: open Kale huur: 483,50 Servicekosten: €1,50 Centrale verw.: HR combi-ketel Zolder: met vaste trap Bijzonderheden: hoekwoning Beschikbaar: 4 januari 2010 Geen inkomensvoorwaarden minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: eengezinswoning 3 dicht €351,01 €1,50 HR combi-ketel tussenwoning 8 december 2009 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: eengezinswoning 3 dicht €351,01 €1,50 HR combi-ketel tussenwoning 4 januari 2010 Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of Meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-. minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Inkomensvoorwaarden: Eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of Meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-- minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Voor uitgebreide informatie over ons woningtoewijzingsysteem verwijzen wij u naar onze brochure (deze kunt ophalen bij ons kantoor) of naar onze website www.goedewoningrijssen.nl. Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Man Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon:Mobiel: E-mailadres: Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woninq, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. - Indien u verhuist u'rt uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouwde punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval dat......... of alleen reageren c punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2008 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2008 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2009: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds: O Anders, namelijk sinds: Zet- en drukfouten voorbehouden HOLTEN - Een van de hoofdon derwerpen van discussie in het eerstvolgende halfjaarlijkse Hol- ter Politiek Café is het uitbrei dingsplan van transportbedrijf Muller aan de Keizersweg. Dit uitbreidingsplan lijkt strijdig met de huidige filosofie in de ge meente Rijssen-Holten, dat wo nen en werken gescheiden die nen te zijn. Het politiek café wordt gehouden op maandag 16 november in Grand Café 't Keun- tje aan de Dorpsstraat. Aanvang acht uur. Gespreksleiders zijn Wim Dalhuisen en Laurens-Jan ftim .Vole )atnn,nAaariavfi1.gwa, ring met wonen en werken pal naast elkaar in wijk De Kol heb ben binnen het gemeentebe stuur geleid tol de overtuiging dat wonen en werken voortaan duidelijk gescheiden dienen te zijn. Toen Müller het bedrijfster rein aan de Keizersweg kocht van de gemeente, is afgesproken dat er geen sprake zou zijn van uit breiding aan de overkant van de Keizersweg tegenover de wonin gen aan de Aaltinksweg. Dat dreigt nu echter juist wel te ge beuren. Er ligt inmiddels zelfs een intentieverklaring hierover tiicton KorTri'f-O-O- rmmopntn Bewoners van de Aaltinksweg, die nu nog uitkijken over het groen tot aan de provinciale weg Holten-Lochem, hebben begin 2008 al uitvoerig per brief gepro testeerd tegen het voornemen van Müller. Ruim anderhalf jaar later is daar nog nauwelijks reac tie op gekomen. Tweede hoofd onderwerp is woningbouw op De Kol in samenhang met plan De Liezen. Verder zal een viertal aktuele zaken aan de orde wor den gesteld: De nieuwe burge meester, Vletgaarsmaten, Kul- turhus en verhoging gemeente- ci c ri ri rror-i RIJSSEN/ HOLTEN - Op ver zoek van hondenbezitters wordt een proef gestart met af valbakken bij hondentoiletten. De verwachting is dat het aantal hondenbezitters die de zakjes met hondenpoep in een afval bak deponeert, toeneemt. Als de proef slaagt krijgen meer hondentoiletten een afvalbak. De laatste tijd blijkt dat in veel hondentoiletten poepzakjes lig- fTQ»-. On 1 liturorticolon rlir>hnitm-> het hondentoilet liggen, wor den vaak netjes in zakjes in het hondentoilet neergelegd. Tij dens het schoonmaken van het toilet worden deze poepzakken meegenomen. De gemeente wil nu als proef in twee wijken af valbakken bij de hondentoilet ten neer zetten zodat hier de poepzakjes in kunnen worden gedeponeerd. Als proef is geko zen voor de Veeneslagen in Rijs- RIJSSEN/ HOLTEN - De avond openstelling van politiebureau Rijssen komt te vervallen. De bureaus in Wierden, Rijssen en Nijverdal sluiten om 17.00 uur haar deuren. Deze keuze is ge maakt om de inzet van de poli tie op straat te kunnen garande ren. De bureaus zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Steun punt Enter is geopend op don derdag van 15.00 tot 17.00 uur en Steunpunt Holten op maan dag- en woensdag van 13.00 tot

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8