Zonder krassen en streeploos schoon door de wasstraat Aanvraag pakket met levensmiddelen 20 AARS '3mi REBO Voorkom overlast hondenpoep HOLTEN - Jan Eshuis Auto's is sinds septem ber in een nieuw pand gevestigd aan de Han delsweg 38 op het bedrij venterrein Vletgaarsma- ten. 13332 RUSSEN/ HOLTEN - Om de overlast van honden poep te beperken heeft de gemeente ervoor ge zorgd dat de honden hun eigen voorzieningen hebben: de hondentoilet ten. Deze toiletten maken on derdeel uit van 'de leef omgeving. De aanleg van hondentoiletten is be doeld om de inwoners zo prettig mogelijk te laten wonen en leven. RIJSSEN/HOLTEN-Huis houdens met een laag inko men en weinig vermogen kunnen van 1 september tot 1 december een bijdrage aanvragen voor maat schappelijke participatie en schoolgaande kinderen. De gemeente wil huishou dens financieel ondersteu nen bij de kosten die zij maken voor hun kinderen of voor maatschappelijke activiteiten. Net als in de afgelopen ja ren delen de gezamenlijke diaconieën ook dit jaar in december levensmiddelen pakketten uit Deze actie is bestemd voor minima in de gemeente Rijssen-Holten en wordt ondersteund door de cliëntenraad WWB Rijs- sen-Holten en de gemeen te. LINE FOOTWEAR Larenseweg 23, 7451 EL Holten Telefoon 0548-36 15 51 www.steunenbergschoenen.nl nm Ihsl HOLTEN 6 TWEE-ONDER-ÉÉN KAP HUURWONINGEN MET GARAGE BBmBSHH} Dinsdag 27 oktober 2009 Veel klanten hebben inmid dels de weg naar de ruime lo catie gevonden. Bij een eigen tijds autobedrijf hoort een wascentrum en die service voor klanten is meteen goed aangepakt. Het ultramoderne autowascentrum voor perso nenauto's en bestelbussen is van de nieuwste snufjes voor zien met een hightech soft- wash roll-overmachine met speciaal geschuimde polyet- heenborstels, de zogenaamde softex borstels. Er wordt spe ciaal Osmose water gebruikt en de klant hoeft niet na te ze men. De auto droogt streep loos op. De technische bena mingen zijn prima, maar de klant wil weten waar hij of zij aan toe is. Kortweg komt het hier op neer dat de auto/ bus zonder enkel krasje glanzend als een spiegel uit de was straat komt. Als het te wassen voertuig het programma heeft afgewerkt gaat de deur om hoog en kan men er snel voor waarts weer uitrijden. Voor dat de auto de wasstraat in rijdt kan men, indien nodig, op de voorspuitplaats nog even de slang erover halen. De wasstraat kent vijf ver- Jan Eshuis Auto's heeft aan de Handelsweg 38 op Vletgaarsma- ten een nieuwe wasstraat. schillende programma's. De kosten variëren van 3,50 euro tot 9,50 euro. De klant kan in de showroom een waskaart kopen en eventueel om hulp vragen. Wie 10 kaarten tege lijk koopt ontvangt één was beurt gratis. (Misschien is zo'n boekje een leuke cadeau tip?) Het wasprogramma duurt vier minuten en dat is in de koude maanden toch wel lang. In de showroom kunnen klanten ondertussen gratis een kopje koffie drin ken. De wasstraat is van maandag tot en met vrijdag geopend tussen 8.00 en 18.00 uur. Op zaterdag is de wasge legenheid open van 9.30 tot 16.00 uur. Bedrijven kunnen een interessante kortingsre- FOTO: DINY KLEIN HEGEMAN geling met Eshuis afsluiten. Naast deze inpandige was straat staan er op het terrein twee wasboxen voor de doe- het-zelver. Deze boxen zijn dag en nacht beschikbaar Hier behoeft men geen was kaart, maar kan ter plekke met gewoon geld worden be taald. Ook hier kan de klant kiezen uit meerdere waspro gramma's met spoelen, shampoo, glanswas, vlekvrij naspoelen, alsmede kan men de auto van binnen schoon maken met een hoge druk stofzuiger. Mogelijkheden ge noeg om op een vrij uurtje au to, motor of bestelbusje weer als nieuw er uit te laten zien. Voor meer informatie: www.eshuisauto.nl De gemeente zorgt ervoor dat het zand in de hondentoiletten regelmatig wordt ververst, zo dat de hond een verzorgd toilet aantreft. Door gebruik te maken van de hondentoiletten wil de gemeente voorkomen dat hon denpoep op stoepen, kinder speelplaatsen, zandbakken, speelweiden en alle andere loop- en speelgebieden terecht komt. Niet alleen door de aanleg van deze toiletten lukt dit, hiervoor is ook de medewerking van hondenbezitters nodig. Zij vraagt daarom de hond aange lijnd te houden tijdens de wan deling door de bebouwde kom. Ook als men kinderspeelplaat sen, zandbakken (vooral bij scholen) en speelweiden mijdt tijdens de wandeling, helpt men mee het probleem op te lossen. Mensen die dit jaar of vorig jaar gebruik hebben gemaakt van een gemeentelijke regeling voor mi nima ontvangen een brief van de gemeente. Het kan zo zijn dat men geen brief ontvangt, maar toch recht heeft op een levens middelenpakket. Men komt in aanmerking voor een pakket als het nettomaandinkomen, inclu sief vakantietoeslag, per maand minder is dan (afhankelijk van de leefsituatie) het volgende. Alleenstaande, zelfstandig wo nend: tot 21 jaar: 245,-; 21 jaar: 700,-; 22 jaar 840,-; 23 tot 65 jaar: 980,-; 65 jaar of ouder: 1.070,-. Eenoudergezin, zelfstan dig wonend: tot 21 jaar: 525,-; 21 tot 65 jaar: 1.260,-; 65 jaar of ouder: 1.325,-. Gehuwd/sa menwonend zelfstandig wo nend: beiden tot 21 jaar, zonder kind(eren)485,-; beiden tot 21 jaar, met kind(eren): 765,-; een van beiden jonger dan 21 jaar, ander 21 jaar of ouder, zonder kind(eren): 945,-; een van bei den jonger dan 21 jaar, ander 21 jaar of ouder, met kind(eren): 1225,-; beiden 21 tot 65 jaar: 1.400,-; een van beiden jonger dan 65 jaar, ander 65 jaar of ou der: 1.470,-. De levensmiddelenpakketten worden donderdag 17 december vanaf 14.00 uur geleverd. Heeft men een pakket aangevraagd, maar heeft men deze op 17 de cember 2009 niet ontvangen, dan kan men op zaterdag 19 de cember 2009 tussen 10.00 en 12.00 uur bellen met mevrouw G. Otten-ter Harmsel, telefoon 0548-514120. t-.w project y; v^syntrus i in opdracht van Stichting: Pensioenfonds Interpoli'. Aan de zuidwestelijke kant van Holten in het woonplan De Liesen, worden mooie twee onder één kap woningen gebouwd. Iedere woning is voorzien van een open keuken met inbouwapparatuur, zoals keramische kookplaat, oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasser (woonkamer met de keuken zijn ca. 60 m2). De badkamer is voorzien van een ligbad, separate douche en tweede toilet. Op de verdieping zijn drie slaapkamers, middels een vaste trap heeft u toegang tot de zolderverdieping. Alle woningen zijn voorzien van een garage. Huurprijs v.a.: 910,- per maand VUffPfd M*ud£rm«nt Rebo Vastgoedmanagement - Tel. 0570 - 612 752 Keizerstraat 10 - Deventer - wvwv.rebogroep.nl Plaggemars Makelaars O.G - Tel. 0546 - 571 272 Tolgaarde 1 - Wierden - www.plaggemarsmakelaars.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8