Verkeerscontroles Deventer Ziekenhuis verandert bezoektijden na Op 29, 30 en 31 oktober ontvangt u bij DA maar liefst 20% korting op ons gehele assortiment Dus kom snel langs, stop zoveel mogelijk producten in de actiezak en profiteer van deze geweldige actie w** Dinsdag 27 oktober 2009 VRAAGPRIJS! 230 39 e» "'Vut Houdt uw brievenbus in de gaten of haai uw zak op bij: Kryptonstraat 37, Rijssen Tel. 0548 52 10 12 Industrieterrein De Plaagslagen www.trendbedrijssen.nl Koninginneweg 9, Rijssen Makelaar" Rijssen DA Frans van Garrat DA Wedda DA Wedda HOLTEN RIJSSEN - Het politie team van Rijssen-Holten hield vrijdag op meerde plaatsen ver keerscontroles om de verkeers veiligheid te vergroten. Op vrij dag 23 oktober 2009 werd het verkeer gecontroleerd van 14.00 tot 21.00 uur. Aan de Enters- estraat in Rijssen werd tussen 14.00 en 16.30 uur de bestuurder van een personenauto bekeurd omdat deze meer personen ver voerde dan dat de auto aan zit plaatsen/ gordels had. Op de Deventerweg in Holten werd de snelheid gemeten van passeren de voertuigen. Vier bestuurders reden te hard. Één Bestuurder droeg geen gordel en er werd een bon uitgeschreven voor een grote barst in de voorruit van een auto. Aan de Welleweg in Rijssen kregen vijf bestuurders een bekeuring omdat ze geen autogordel droegen. Twee be stuurders konden hun rijbewijs niet tonen. Tussen 16.40 en 18.00 uur vond er een controle plaats aan de Nijveheidstraat in Rijssen. Hier werden zeven be keuringen uitgeschreven voor het niet dragen van de gordel en één keer voor het niet hands free bellen. Aan de Butaanstraat in Rijssen betrapten de agenten zes personen op het niet dragen van de autogordel en had één personenauto geen origineel kenteken. Alle staande gehou den bestuurders werden onder worpen aan een alcoholblaas- test. Niemand overschreed de toegestane limiet. Bij deze con trole werd specifiek gelet op zo genaamd 'werkverkeer'. Tussen 19.00 en 21.00 uur werd een fiet ser bekeurd voor het niet voeren van de verlichting aan de Smits belt in Holten. Tevens reed er een automobilist met gladde banden en werd er twee keer mistverlichting onterecht ge voerd. Aan de Haarstraat in Rijs sen fietsten vijf personen zonder licht. Ook werden er twee bon nen uitgeschreven voor het rij den door rood lichten rijden zonder helm. En werd een per soon betrapt op het rijden zon der geldig rijbewijs. DEVENTER - Voor de ver- pleegafdelingen van het Deventer Ziekenhuis gelden vanaf 1 november andere be zoektijden. Hiermee wordt tegemoetgekomen aan de wens van patiënten, bezoe kers én zorgverleners. Het ziekenhuis deed van april tot juni op twae afdelin gen een proef met aaneenge sloten bezoektijden. De erva ringen hiervan zijn meege nomen in de veranderingen die per 1 november gelden. Dan is het bezoek welkom van 15.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 19.30 uur. Het bezoekuur tussen de middag vervalt, omdat dit een de grote verstoring van de rust, het middageten en de zorgverlening gaf. Ook was het niet voor iedereen duidelijk dat dit uur eigenlijk alleen voor de naasten was bestemd. Om ervoor te zor gen dat de patiënt rustig kan warm eten, is er vanaf 1 no vember tussen 5 en 6 geen bezoek mogelijk. Partners die mee-eten, kunnen wel aansluitend blijven. Op de Kinderafdeling, Kraamafdeling en Hartbewa- king blijven de huidige be zoektijden gehandhaafd. De Intensive Care begint op 1 november met een proef voor doorlopend bezoek van 14.00 tot 20.00 uur. INDELING: B.G.: Hal. Toilet. Verdiepte kelderkast. Woonkamer met vaste kast. Uitgebouwde woonkeuken v.v. inbouwkeuken met koel kast, oven gaskookplaat en afzuigkap. Bijkeuken c.q. achterentree met Vaillant CV combiketel. 1e verdieping: Overloop. Drie slaapkamers waarvan twee met vaste kast. Badkamer v.v. douchecabine, wanddoset, wastafel, designradiator en elektrische vloerverwarming. Vlizo- trap naar 2e verdieping met bergzolder en hobbykamer. Bijzonderheden: Gehele woning v.v. isolerende beglazing. Buitenschilderwerk is in 2008 vernieuwd. De garage/berging (geschikt voor twee auto's) is v.v. elektrisch bedienbare garagedeuren en kelder. De badkamer is in 2004 geheel gemoderniseerd. Perceelsoppervlakte 310 m!. Mooie onderhoudsarme tuin. omza vullen bij DA! 'Vraag in de winkel naar de voorwaarden. Op mooie hoeklocatie en in een rustige woonomgeving gelegen twee-onder-één-kap woning met uitgebouwde woonkeuken en vrijstaande dubbele garage. Oorspronkelijk bouwjaar 1955. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd. NVM Boomkamp 37, 7461 AW Rijssen T 0548-54 37 85 www.mijnmakelaarrijssen.nl Hebt u geen actiezak ontvangen, er zijn voldoende zakken verkrijgbaar in uw DA winkel HET BETERE BE» VOOR BETAALBARE PRIJZEN

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6