Slager Geert Brands wint 'goud' met producten SELECT SPORT Select Sport Riissen LOKKER Nu zaalschoenen voordeel! Pa en ma; Gefeliciteerd neem dan nü isolerende rolluiken voor de winter van de Maat Op vrijdag 16 oktober a.s. hebben we feest en daarom is onze zaak die dag vanaf 16.00 uur gesloten Ook zo'n dure GASREKENING gehad? Handelsonderneming de Ketiene De Goede Woning GROTESTRAAT 33 RIJSSEN 0548 -51 41 85 Mizuno hr. volleybalschoen Wave Vitesse nu 59.95 Mizuno hr. volleybalschoen Wave Spike nu 69.95 Asics hr. volleybalschoen Gel Tactic nu 49.95 <H Asics hr. volleybalschoen Gel Rocket JjikUlf nu 39.95 Zaalvoetbalschoen Adidas Davicto >9^5 nu 39.95 Zaalvoetbalschoen junior Puma klitband nu 1 5.00 K. Swiss indoor tennisschoen junior ^nu 35.00 Basketbalschoenen junior vanaf 39.95 senior vanaf 54.95 Uw vertrouwde adres sinds 1986 Rolluiken/Sereens Uitvalschermen/Markiezen enz. SCHERPE PRIJZEN!! Reggestraat 134 - 7468 ER Enter tel. 0547-38 20 72 of Tel. 06 - 30 60 55 23 email; h.tewierik@home.nl Christelijke woningbouwvereniging ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Dinsdag 13 oktober 2009 Geert Brands is supertrots op het behaalde resultaat tijdens de vakwedstrijden op de Slavakto. HOLTEN - Keurslager Geert Brands heeft afgelopen 28, 29 en 30 september meegedaan aan de vakwedstrijden op de in ternationale slagersbeurs Sla vakto. Hiermee heeft hij met verschillende producten goud en zelfs vier keer goud met ster gewonnen. Zijn ingezonden nagelhout, runderrookvlees, Twentse ba- kleverworst en Oma's oven schotel, kregen goud met ster. Zijn rookworsten grof en fijn, twee soorten droge worst, ge grilde metworst en gegrilde Beukenlaan wonnen goud. De trotse Geert wil iedereen mee laten delen in de feest vreugde en heeft daarom deze week een actie met de prijswin nende rookworsten grof en fijn. Iedere klant krijgt de tweede worst gratis. Met een maximum van vier per klant. De Slavakto is een driejaarlijkse your professional sportshop FOTO: SANDER SCHEPERMAN slagersvakbeurs in Utrecht, waar veel slagers uit het hele land meedoen aan de vakwed strijden. Alle ingezonden pro ducten worden door een onaf hankelijke jury beoordeeld op uiterlijk aanzien, vorm en kleur; aanzien snijvlak en structuur; geur en smaak; consistentie. Geert is van plan om binnen kort een open huis te houden. Zodat iedereen een kijkje in de slagerskeuken kan nemen. Gratis opmeten en bezorgen, evt. montage mogelijk. De chr. woningbouw vereniging De Goede Woning is een klant gerichte slagvaardige woningcorporatie. De bedrijfscultuur wordt gekenmerkt door korte communicatielijnen en een goede teamgeest. De Goede Woning levert een actieve en herkenbare bijdrage aan de volkshuisvesting in de gemeente Rijs- sen-Holten. Vanuit haar strategisch voorraad beleid wordt gewerkt aan het beheren, verbeteren en uitbrei den van het ca. 1300 woningen tellende bezit. Onder de directeur- bestuurder ressor teren de afdelingen middelen, vastgoed en woondiensten Acquisitie op basis van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Op de afdeling vastgoed is een vacature ontstaan voor een die zich snel kan inwerken binnen de afdeling. Functie-omschrijving Administratieve afhandeling van reparatieverzoeken en mutatieonderhoud; aannemen van telefonische reparatieverzoeken; nacalculatie van projecten en planmatig onderhoud; financieel analyseren van uitgevoerde onderhoudswerkzaamheden; overleg met derden over uit te voeren reparaties; afdelingssecretariaat; verzorgen van de informatievoorziening ten behoeve van het technisch beheer; in toerbeurt vervuilen van 24-uurs bereikbaarheidsdienst Functie-eisen Kennis van, ervaring met en gevoel voor technisch/administratieve processen; bekend met geautomatiseerde onderhoudssystemen; ervaring in het werken met MS-Office; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zelfstandig kunnen werken binnen teamverband; bij voorkeur woonachtig in Rijssen of omgeving Aanstelling Aanstelling vindt voorlopig plaats voor 24 uur in de week, in te vullen op één volledige dag en vier ochtenden. Salaris Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld op basis van leeftijd en ervaring, uitgangspunt is daarbij de CAO woondiensten. Inlichtingen Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer E.J. Voortman, telefoon (0548) 513612 Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw persoonsgegevens kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan De Goede Woning, Postbus 89, 7460 AB RIJSSEN

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9