Verlies Blauw Wit Eerste prijs voor Britt Barvelink Sla slag nu 198,- J^'" ''W (SéDLJK Holtens Nieuwsblad 21 W Holten speelt gelijk HEERLIJK ZACHT WATER IN OVERIJSSEL >/oP keuze Italiaanse kostuums van Angelo Benelli Onze najaarscollectie is kleur- en fantasierijk. De collectie onderstreept uw persoonlijkheid van 3 1 IS" Dainsdag 6 oktober 2009 HOLTEN - Nooit eerder in het bestaan van Blauw Wit diende men aan te treden tegen SC Lut- ten. Deze onbekende tegen stander had zich na vier wed strijden op de derde plaats ge nesteld. Na ruim een kwartier voetbal ontstond er een onrustige fase van beide partijen. Er was veel balverlies en van goed voetbal was geen sprake. Nick de Bie werd na ruim twintig minuten al gewisseld. Harald Beldman nam zijn plaats in. Direct na de ze wissel lette Blauw Wit niet op want de thuisploeg speelde de verdediging van Blauw Wit sim - pel uit en scoorde beheerst de 1-0. Na rust begon de thuis ploeg meer druk te zetten waar door Blauw Wit niet echt aan voetballen toekwam. De over tuiging ontbrak deze middag. Trainer Agteres probeerde met enkele wissels nog een omme keer te bewerkstelligen. Zo kwam Thijmen Voogd voor de (geblesseerde) Remon Muller en kwam Jurgen van Dijk de moegespeelde Jurrian Paalman vervangen. Blauw Wit probeer de het wel maar was niet echt tot goed voetbal in staat. In de laatste fase van de wedstrijd had Blauw Wit wel een veldover- wicht zonder hier veel voordeel uit te kunnen halen. Zo eindig de de wedstrijd in een teleur stellende 2-0 nederlaag. HOLTEN - Op Texel werd afge lopen weekend, ondanks de zware storm, een eventingwed- strijd verreden. De zusjes Myrt- he en Britt Barvelink, uitko mend voor ponyclub de Ooster- hoffruiters, deden mee met hun pony's Nightmare en Despera do. Britt deed met haar E-pony Desperado mee in de klasse L. Zij reden een nette dressuur- proef en kregen daarvoor 187 punten, het springparcours werd foutloos afgelegd en ook in de cross bleven zij foutloos en reden de optimale tijd. Hiermee behaalden zij de eerste prijs. Myrthe Barvelink reed met haar E-pony Nightmare mee in de klasse M, zij eindigden op de derde plaats. HOLTEN - Na de blamage van een week eerder tegen Go Ahead Deventer, heeft Holten zich her pakt tegen koploper IJsselstreek. De Deventemaren moesten voor het eerst dit seizoen de punten delen en kwamen ook voor het eerst niet tot scoren. IJsselstreek was in de eerste helft nog de betere ploeg en vooral de twee buitenspelers van de gasten waren een plaag voor vleugelver dedigers Meijerman en Hulle- man. Eerstgenoemde had een kloon van Eljero Elia bij zich staan en moest alle zeilen bijzet ten om deze ontketende tropi sche verrassing te temmen. Na ruim een uur leek de getructe aanvaller de moed op te geven, mede door het goede afstoppen van Meijerman. Hulleman moest na een helft de strijd sta ken en werd vervangen door de razendsneUe Jan Volkerink. Hele grote kansen waren er niet in de eerste helft. Keeper Bekkemens moest slechts een enkele keer in actie komen en zijn coUega aan de overkant ging alleen naar de grond op een inzet van Thijs 'Hennie' Huisman. Na rust kwam er een omslag in de wed strijd. Toen een half uur voor tijd Arno Knapen in het veld kwam, kreeg Holten zelfs goede mogelijkheden om de punten op Meermanskamp te houden. Youri Knapen hoefde uiteinde lijk het scorebord niet te bedie nen en beide ploegen stapten met de nul van het veld. badkamer en keuken met aggresieve poets middelen, kalkoplossers, zouten spuugzat. Door de 1 -malige aanschaf van de ISO 9002 en ISO 9001-2000 en QA gecertificeerde onderhoudsvrije Alpine Water Descaler No.1 bent u van al deze wekelijkse kalk-"ellende" af. Direct na montage zijn de voordelen te Kalkrijkwater in Overijssel? Kalkaanslag veroorzaakt heel wat schade en extra kosten in Overijssel. De energie- en waternota neemt toe. De levensduur van boiler, geiser, (stoom)douchecabine, stoom- oven, vaatwasser, wasmachine, (thermo- staatjkraan, combiketel wordt drastisch verkort. Reparaties en vervanging zijn duur. U bent het wekelijkse poetsen en schuren in "de wekelijkse poetsellende" zien, voelen en proeven. Na het wassen voe len uw huid en haar lekker zachter en veel minder droog aan. Geen huidirritaties meer na het douchen. Het drinkwater is helderder en smaakt beter. Geen moeizaam poets- en schuurwerk meer in keuken en badkamer. Douchecabine blijft stralend schoon. Ontkalken van (keuken)ap- paratuur wordt overbodig. U gebruikt tot 50% minder zepen en waspoeders. Geen strepen en vlekken meer op uw ramen en auto. 2 maanden op proef De Alpine Water Descaler No.1 verwijdert alle oude kalkaanslag en voorkomt nieuwe kalkvorming. De module wordt 2 maanden OP PROEF (niet goed geld terug) geleverd en gratis gemonteerd zonder voorrijkosten indien u ons binnen 1 week belt. "het tandenpoets- nachtkastjeglas" FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475-527 516 info: www.kalkaanslag.nl Vé6r montage en na montage van de WATER DE SCAUR NO. 1 Kostuumactie MODE VOOR DAMES EN HEREN Oranjestraat 143 - Rijssen - 0548-513036 Volop parkeergelegenheid achter onze zaak

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 21