KOM WASSEN! Laat jezelf zien HK1 e^)verijssel *^verijssel 1 okt 09, 1H.00- 1uur AUTO'S - LEASING - CARWASH Markeloseweg 65, Rijssen VRAAGPRIJS! 207 Makelaar Rijssen Grondwaterwet - 24 UUR PER DAG - 7 DAGEN PER WEEK Almelo en Nijverdal: Polman Stadion, Stadionlaan 1 in Almelo Enschede: Korte Hengelosestraat 1 in Enschede Hengelo: Stadhuis Hengelo, Burgemeester Jansenplein 1 Oldenzaal: Ganzenmarkt 2 in Oldenzaal Winterswijk: Burgemeester Bosmastraat 7 in Winterswijk Kijk voor meer informatie en een overzicht van alle locaties op www.werk.nl. Werkplein IgSgBOVAB Grondwaterwet Dinsdag 29 september 2009 14 Op een mooie locatie gelegen keurig onderhouden half vrijstaand woonhuis met uitbouw en ruime garage/berging. De woning is recentelijk gemoderniseerd. Fraai aangelegde besloten tuin met vijverpartij. INDELING: B.G.: Achterentree met toilet. Keuken v.v. inbouwkeuken met vaatwasser, koelkast, oven, en inductie-kookplaat. Woonkamer met marmeren schouw en gashaard. Hal met voordeur en toog naar zitkamer. Zitkamer met ingebouwde schouw en houtkachel. Hal met trapop- gang. Ruime kelder. 1e verdieping: Overloop met kastruimte. Geheel gerenoveerde badkamer met douchecabine, wastafel, wanddoset en vloerverwarming. Slaapkamer met grote schuifdeurkast. Slaapkamer met balkondeur naar dakterras. Vlizotrap naar... 2e verdieping: Ruime bergzolder met CV-combiketel installatie. Bijzonderheden: Begane grondvloer v.v. geborstelde parketvloer. Grotendeels isolerende beglazing op de benedenverdieping. Ramen en voordeur v.v. sereens en rolluik. Dak van garage/berging in 2008 vernieuwd. 1 11 111 Boomkamp 37, 7461 AW Rijssen T 0548-54 37 85 www.mijnmakelaarrijssen.nl Ontwerpbeschikking Gedeputeerde Staten delen mee dat zij een aanvraag om een vergunning ingevolge de Grondwaterwet hebben ontvangen van Vitens N.V. tot wijziging van de voorschriften behorende bij de vergunning van 3 februari 1970 (kenmerk 130459) voor het onttrekken van grondwater ten behoeve van de openbare drinkwatervoorziening op de locatie Holten in de gemeente Rijssen-Holten Gedeputeerde Staten zijn van plan om de voorschriften van de vergunning conform de aanvraag te wijzigen en hebben hiertoe een ontwerpbesluit genomen. In het ontwerpbesluit zijn, naast de door Vitens N.V. gevraagde wijzigingen, ambtshalve de aan de vergunning verbonden voorschriften geactualiseerd. Mogelijkheid van inzien De ontwerpbeschikking en overige relevante stukken liggen van 2 oktober 2009 tot 13 november 2009 (gedurende 6 weken) ter inzage: bij de receptie van de provincie, Luttenbergstraat 2 te Zwolle op werkdagen tijdens kantooruren. De tekst van het besluit is ook te vinden op de website van de provincie Overijssel, http://provincie.overijssel.nl/kennisgevingen. in het gemeentehuis van Rijssen, maandag tot en met vrijdag van 9.00-12.15 uur en donderdagavond van 18.00-19.30 uur. Mogelijkheid van indienen van een zienswijze Een ieder kan schriftelijk en/of mondeling zijn zienswijze over de ontwerpbeschikking naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten binnen de hiervoor genoemde periode, onder vermelding van het kenmerk 2009/0146362. Meer informatie hierover is vermeld aan het slot van de ontwerpbeschikking zelf. U kunt een verzoek doen om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw A. Loois van het team EMTV (telefoon 038 499 76 93). provincie Ontwerpbeschikking Gedeputeerde Staten deien mee dat zij een aanvraag van Vitens N.V. hebben ontvangen tot wijziging van de voorschriften behorende bij de vergunning voor het onttrekken van grondwater ten behoeve van de openbare drinkwatervoorziening op de locatie Espelose Broek in de gemeente Rijssen-Holten. Vitens N.V. vraagt om wijziging van de vergunningvoorschriften voor het grondwatermeetnet en een verandering van de locatie (kadastrale percelen). De aanvraag betreft niet een verandering van de (vergunde) hoeveelheid te onttrekken grondwater. Deze blijft ongewijzigd. Gedeputeerde Staten zijn van plan om de voorschriften van de vergunning conform de aanvraag te wijzigen en hebben hiertoe een ontwerpbesluit genomen. In het ontwerpbesluit zijn, naast de door Vitens N.V. gevraagde wijzigingen, ambtshalve de aan de vergunning verbonden voorschriften geactualiseerd. Mogelijkheid van inzien De ontwerpbeschikking en overige relevante stukken liggen van 2 oktober 2009 tot 13 november 2009 (gedurende 6 weken) ter inzage in: - het gemeentehuis van Rijssen, maandag tot en met vrijdag van 9.00-12.15 uur en donderdagavond van 18.00-19.30 uur; - het provinciehuis van Overijssel, bij de receptie, Luttenbergstraat 2 te Zwolle, tijdens werkdagen van 8.00-18.00 uur. Mogelijkheid van indienen van een zienswijze Een ieder kan binnen de hiervoor genoemde periode schriftelijk en/of mondeling zijn zienswijze over de ontwerpbeschikking naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten, onder vermelding van het kenmerk 2009/0145862. Meer informatie hierover is vermeld aan het slot van de ontwerpbeschikking zelf. U kunt een verzoek doen om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de mevrouw A. Loois, van het team EMTV (telefoon 038 499 76 93). provincie De landelijke banenmarkt, het grootste banenevenement van Nederland, staat dit jaar in het teken van kansen. Immers, ondanks de economische tegenwind zijn er nog steeds bedrijven op zoek naar personeel. Kom dus langs en laat je zien! Alles over werk Ontmoet interessante werkgevers en bekijk de vacatures. Laatje informeren over werken en leren, solliciteren, competenties, ontslag, werken in Europa, het Ervaringscertificaat (EVC) of het starten van een eigen bedrijf. Ook kun je deelnemen aan verschillende workshops. De toegang is vrij. Neem je CV mee. Kom langs De banenmarkt vindt plaats op een Werkplein of vestiging van UWV WERKbedrijf en in een aantal gevallen op een externe locatie. Handelsweg 38 Holten (Industrieter. Vletgaarsmaten) 0548-362027 www.eshuisauto.nl www.autocentrumholten.nl JAN ESHUIS AUTO'S Handelsweg 38 7451 PJ Holten Tel. 0548-362027 WWW.ESHUISAUTO.NL BEU Automatisch wassen al vanaf 3,50!!! Automatisch wassen Voorspuiten

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14