VVV-Rij ssen-Holten is het zat nieuws Dannenberg 4f 2? 3? 3? 2." 349 l Kipfilet Drumsticks 2 99 Kip karbonade Gemengd Gehakt Runderrollade H.o.H rollade Kipfilet rollade Zeeuws spek rollade kiio Filetlapjes Mager hacheevlees o 99 Mager bami/nasi o 49 vlees 500 gram Boeren tijger wit/ 0Q bruin 2 voor 9 Ovenbest rustiek g7 stokbrood van 1^35" O m Honig mix voor Mac/spaghetti, nasi/bami 299 498 Dannenberg 00 500 gram 9 kilo kilo Kort kilo kilo 500 gram 500 gram 500 gram Gevulde 500 gram w 2 pakjes naar keuze Dannenberg@clOOO.nl Tel. 0548-53 00 40 Fax 0548-53 00 42 Dinsdag 15 september 2009 19 R1JSSEN - "Wanneer de ge meente Rijssen-Holten niet met meer geld over de brug komt, hebben we een onmogelijke opdracht en geven we deze taak terug aan de gemeente." Dit is de eindconclusie van ad inte rim voorzitter Cor Schagen en zijn medebestuursle den. "We gaan ons dan ernstig beraden over onze positie als interim bestuur van de WV Rijssen-Hol ten." Tijdens de ledenver gadering van de WV Rijs sen-Holten, woensdag in het zaaltje van de Beyaar- dier op Het Schild, was men het er over eens dat het opheffen van het vol waardige Rijssense WV aan De Boomkamp, ook voor de Rijssense midden stand en het bedrijfsleven, onacceptabel is. Zoals bekend moet de VW Rijssen-Holten opnieuw worden opgezet. Door de ontbinding van de regio nale VW vorig jaar en het door allerlei oorzaken ver dampen van het werkkapi taal, heeft de gemeente Rijssen-Holten in 2008 al zo'n 30.000 euro extra bo venop de reguliere subsi die van een kleine 75.000 euro moeten verstrekken. Voor de komende jaren wil de gemeente geen extra bijdrage meer geven en zal de WV het moeten doen met het normale subsidie bedrag. Dit betekent dat bij de VW in Holten de kern taken worden uitgevoerd en de Rijssense VW aan de Boomkamp gesloten Het ad-interim bestuur WV Rijssen-Holten: v.l.n.r. staand Bert van de Maat (pen ningmeester), Roel Smelt bestuurslid en Jacob van Lindenberg secretaris. Zittend voorzitter Cor Schagen. foto: tineke veluwenkamp wordt en de Rijssense VW in een winkel of instelling wordt ondergebracht. In het aantal artikelen en openingsuren moet wor den gesneden. En dat ter wijl via het Rijssense WV elk jaar heel veel tickets voor voorstellingen en zo'n 300.000 euro aan Irisbon nen verkocht worden. Gesterkt door de aanwezi ge WV-leden liet het WV- bestuur weten dat wan neer de gemeente volgens jaar niet met een aanvul ling van zo'n 30 tot 35.000 euro over de brug wil ko men, zij de handdoek in de nng gooien. Voorzitter Ard Wessels van de Rijssense ondernemers vereniging Habi en voor zitter Jan Bakker van de Kring Werkgevers Rijssen waren het helemaal met het ad interim VW-be- stuur eens. Rijssen moet een volwaardige VW hou den. Bakker stelde nog stringente maatregelen voor. Namelijk wanneer de gemeente niet met extra geld over de brug wilde ko men, de VW Rijssen dan maar helemaal op te doe ken. Maar dit laatste ging de VW- bestuursleden net iets te ver. Afgesproken werd dat het ad interim-bestuur op nieuw een gesprek zou aanvragen met wethouder B. Wolterink en andere le den van het college van B W. Bij deze bijeenkomst zijn ook afgevaardigden van de ondernemersver eniging Habi en de Kring Werkgevers. Ad interim voorzitter Cor Schagen: "We willen op zeer korte termijn een gesprek met de wethouder en andere ge meentebestuurders en ver wachten dan vier weken na nu antwoord te krijgen." RUSLAND RIJSSEN - De plaatselij ke afdeling van de Prote stant Christelijke Oude renbond (PCOB) houdt dinsdag 22 september haar eerste bijeenkomst van het seizoen in de re creatiezaal van Eltheto. Op deze avond, die om 19.30 uur begint, vertelt de heer W. Kroon uit Apeldoorn over zijn reis naar Petersburg en Mos kou. De volgende bijeen komst staat gepland op dinsdag 20 oktober. Dan vertelt de heer Sie Dhian Ho uit Hengelo over het Chinese familieleven. KINDERBINGO RIJSSEN - Speeltuinver eniging Noord houdt op vrijdag 18 september een bingoavond voor kinde ren tussen de vier en tien jaar. De bingo begint om 19.00 uur in het clublo kaal, Brandlicht 3 en is om 21.00 uur afgelopen. Kinderen, die nog geen getallen kennen mogen één van hun ouders mee nemen. Vijf bingokaartjes kosten voor leden twee 2,00 euro (ledenpas mee nemen) en voor niet-leden drie euro. Het drinken is gratis, snoepzakjes en chips zijn te koop. REPETITIEAVOND RIJSSEN - Het Her vormd Kerkkoor houdt op donderdag 17 september een Open repetitieavond. Deze begint om 19.45 uur in Kerkelijk Centrum Sion aan de Johan Ver meerstraat 2 te Rijssen. Ie dereen mag vrijblijvend komen luisteren en mee zingen. vier tot en met twaalf jaar. Het begint om 13.45 uur. Het meedoen kost voor kinderen die lid zijn van de speeltuin 1,50 euro, niet-leden betalen 3,00 straat. DORP RIJSSEN - Een kunst werk van Sophia de Vries uit Holten, met als titel 'Dedina' prijkt de hele maand september in de etalage van de bibliotheek in winkelcentrum De Ho- gewal. Het kunstwerk in de etalage van de biblio theek is ontstaan na reizen door Tsjechië en Slowa kije. Vooral de bergdor pen in het Tatragebergte liggen mooi in de glooien de heuvels. Het dorp, de dina in het Slowaaks, van Sophia, bestaat uit een groep huizen op pootjes tegen het silhouet van de westelijke Tatra. RUILAVOND RIJSSEN - De postzegel vereniging 'n Postzeagl houdt op dinsdag 15 sep tember een bijeenkomst in het speeltuingebouw aan de Teunis Lodder straat. Op deze avond kunnen postzegels geruild worden. Het begint om 20.00 uur. KINDERBINGO RIJSSEN - Speeltuinver eniging De Hoge Esch houdt op woensdag 16 september een bingomid dag voor kinderen van REGGESTADRIT RIJSSEN - Motortoer club 'n Tuf houdt op za terdag 19 september haar jaarlijkse Reggestadrit naar het Teutenburger- wald (D). De start van de ze 285 kilometer lange toertocht is tussen 12.30 en 13.00 uur bij het club gebouw aan de Morsweg. PASSAGE RIJSSEN - De plaatselij ke afdeling Passage houdt op maandag 21 september haar eerste avond van het nieuwe seizoen. Op deze bijeenkomst, die om 20.00 uur begint het ker kelijk centrum Sion aan de Joh. Vermeerstraat, wordt aandacht bestaat aan de realisering van een Hospice in Rijssen. WANDELCLUB RIJSSEN - De wandel- en Nordic Walking Club van de plaatselijke NBvP Vrouwen van Nu wandelt de zomermaanden elke dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Behalve wanneer het weer heel slecht is trekken de dames er met of zonder stokken op uit. Vertrokken wordt er vanaf de parkeerplaats bij het zwembad de Koer- belt aan de Arend Baan- SKOETERS RIJSSEN - De Scootmo- bielclub De Skoeters maakt deze zomer elke vrijdagmiddag een toer tocht in de omgeving van Rijssen. Op vrijdag 18 september wordt om 14.30 uur vertrokken van af het plein bij de Boei (de Trefkoele) van zorgcen trum Eltheto aan de Karei Doormanstraat, ingang Schoolstraat. De deelna me is gratis. Voor verdere informatie kan gebeld worden naar Grada Krei- jkes, telefoon 0548 519195. JEU DE BOULES RIJSSEN - Wie kennis wil maken met de Jeu de Boules sport is van harte welkom op de open speel avond en -middag die de Jeu de Boules vereniging De Riessense Boulers houden op de banen aan de Dennenlaan 62A - di rect naast het Hollands Schwarzwald. Elke dins dag vanaf 19.00 uur en op zaterdag vanaf 13.30 uur is even meespelen is dan geen enkele probleem. Er zijn voldoende ballen in voorraad. Ook kan na overleg, een paar keer gratis worden meege speeld om het spel uit te proberen. Daarna ont vangt men uitleg over de eventueel aan te schaffen materialen. Voor verdere informatie kan men te recht op www.riessense- boulers.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 19