Korting knippen bij DA! Actievoorwaarden Meinders De Echte Bakker Op 1011 en 12 September 2009 Actie is alleen geldig op 10,11 en 12 september 2009 Per merkcoupon maximaal 3 artikelen per klant, coupon op het gehele assortiment maximaal 1 artikel per klant. 0e coupon mag 1 keer gebruikt worden. De coupon is niet geldig in combinatie met andere kortingcoupons, aanbiedingen, geneesmiddelen, babyvoeding 0-6 maanden, cadeaubonnen, foto- en filmartikelen. DA klantenkaart is uitgesloten van deze actie. Frans van Garrat Almelo - Markelo - Rijssen - Wier den info(fl echtebakkermeinders.nl Enschede heeft één van de heste 3 saunas van Nederland! 3 Meergranen puntjes korting korting korting hortin; korting Drogisterij en Luxe parfumerie De grootste Parfumerie Speciaalzaak in uw omgeving Haarstraat 3e 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 Huize Hölterhof in Enschede kreeg van dagblad Trouw het cijfer 8,5. Daarmee zitten we in de top 3 van Nederland! U kunt dus dichtbij genieten van een absolute topsauna. Zoals in onze Löyly- cabine met de sensatie van een tikkeltje extra hitte en inspirerende geuren door aromatiserende opgietingen. Elke dag 5 opgietingen: 12.00 uur Morning-opgieting met eucalyptus 14.00 uur Thema-opgieting - middagversie 16.00 uur Afternoon-opgieting; met ijs, fruit of drankje 18.00 uur Mysterie-opgieting met 21.00 uur Thema-opgieting - avondversie. Laat u verwennen in Huize Hölterhof, waar we u ook heerlijke cocktails, fruit en ijs presenteren. Tijdelijk entree voor de verwenprijs van €12,50 p.p. in combi natie met duo-kaart Kom gauw! Kennismakingsarrangement Ontvangst met thee/koffie en lekkers, rondleiding, vrij gebruik van alle sauna-faciliteiten, scrubzout, douche gel, waterbronnen; lunch- of hoofd gerecht a la carte; Dermalife Spa-Jet behandeling, presentje. Actieprijs 3 6| 9 5 P«P> Overnachtingsarrangement Ontvangst met thee/koffie en lekkers, rondleiding, 2 dagen vrij gebruik van alle sauna-faciliteiten, scrubzout, douchegel, waterbronnen, badjas, lakens, doeken, slippers; Dermalife Spa-Jet-behandeling, GRATIS over nachting in welness-hotel, vrij gebruik van fietsen; presentje. Actieprijs 69f 9 5 P*P> Zweedse sauna Finse sauna Löyly-cabine Bio-kleurensauna's Bio-geurensauna's Infraroodcabines Caldarium Zeeklimaatcabine Zoutwaterbad Zwembad Whirlpool Dompelbad Douchetuinen Huize Hölterhoflaan 10 Enschede Tel. 053-4605570 www.huizeholterhof.nl Op het gehele

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14