Noodopvang voor grieppatiënten in AC Sensationeel voordeel voor snelle beslissers. Ford Limited modellen. Cosmo Auto B.V. DeltaWonen kiest voor Hemink Groep 5.000,- Mondeo Limited nu: 26.100,- C-MAX Limited nu: 23.750,- Focus Limited nu: 20.900,- Feel the difference Dinsdag 1 september 2009 29 HOLTEN - De drie gemeen ten Rijssen-Holten, Hengelo en Enschede, en de hulpver leningsdienst Regio Twente ondertekenen woensdag 2 september een convenant met vijf hotels uit de regio. Het convenant houdt in, dat tijdens een ernstige griep- pandentie de hotels dienst doen als zorghotel voor noodopvang van grieppa tiënten die niet thuis kunnen verblijven. De hotels die dienst willen doen als zorghotel zijn AC Restaurant en Hotel Holten, Van der Valk, Sandton Resort Bad Boekelo, hotel De Broei- erd en het Dish hotel. De achterliggende gedachte van zorghotels is dat er ten tij de van een grieppandemie grieppatiënten zijn, die om so ciale redenen niet thuis ver pleegd kunnen worden. In de ziekenhuizen kunnen zij niet terecht, daar die dan al overvol zijn. De schaarse ziekenhuis bedden worden gereserveerd voor patiënten die ernstig ziek zijn en bijvoorbeeld beade ming nodig hebben. Patiënten voor wie minder zorg nodig is, kunnen opgenomen worden in een zorghotel. Zij kunnen hier de zorg krijgen die zij nodig hebben. Er is gekozen voor ho tels vanwege de bestaande fa ciliteiten daar, zoals eten en bedden. De hotels worden on dersteund door medisch perso neel, huisartsen en verpleeg kundigen. Wanneer het scena rio zorghotels in werking wordt gesteld, zullen de zieke patiënten en de reguliere hotel gasten opgesplitst worden. Een hotel kan worden gebruikt voor de zieke patiënten, terwijl bijvoorbeeld een ander hotel dan gewoon de hotelgasten kan opvangen, of in een andere vleugel. Dit is bijvoorbeeld één van de afspraken die er in het convenant staat. REGIO - Hemink Groep in Borne gaat voor de woningbouwcorporatie delta Wo nen in Zwolle (met 15 duizend woningen een van de grootste woningcorporaties in Noordoost-Nederland) het complex Ca- pellenpark met 69 appartementen voor ouderen onderhouden. Via een prijsvraag is het Bornse bedrijf in het bezit gekomen van deze opdracht. De gemiddelde kosten over de totale ex ploitatieperiode voor het onderhoud van de woningen op het gebied van schilder werk zijn slechts 25 euro per maand. Het is voor eerst dat een woningbouwvereni ging op deze manier een project aanbe steedt. Er waren vier bedrijven uitgeno digd om een strategie te presenteren voor de exploitatie van het complex tot 2034. Voor algemeen directeur Jan van den Berg en zijn collega René Olde Monnik hof van de Hemink Groep was de prijs vraag een uitdaging. "Het is natuurlijk een heel bijzonder project. Nog niet eer der zijn wij voor zo'n prijsvraag uitgeno digd. Dit is weer eens wat nieuws, waar wij als innovatief bedrijf uiteraard hele maal voor in zijn." Van den Berg klom zelf in het mandje van een hoogwerker voor een inspectie en inventarisatie en een risicoanalyse. Hoe is de bouwkundige staat van het ge bouw. welke maatregelen moeten worden getroffen, welke knelpunten zijn te ver wachten? Op deze en nog meer vragen moest het antwoord worden gevonden. Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: van 9,7-27,0; liter/100 km: 3,7-10,3; C02 gr/km: van 98-244. Foeus Mondea Mondeo 2.0 16v107kW (145 pk) Titanium uitrusting 5 inch kleuren navigatiesysteem Bluetooth/Voice Control Parkeersensoren voor én achter Normaal: J3X335p Voordeel: 5.225,- Ook leverbaar als Diesel en/of Wagon, C-MAX 1.8 16v 92 kW (125 pk) Titanium uitrusting 5 inch kleuren navigatiesysteem Bluetooth/Voice Control Parkeersensoren voor én achter Normaal: .2&75ÖP Voordeel: 5.000,- Ook leverbaar als Diesel, met een voordeel van 4,150,-. Focus 1.8 16v 92 kW (125 pk) Titanium uitrusting 5 inch kleuren navigatiesysteem Bluetooth/Voice Control Parkeersensoren achter Normaal: .25/F75T1 Voordeel: 4.875,- Ook leverbaar als Diesel en/of Wagon. Wij pakken nu flink uit met de Ford Limited modellen. Tijdelijke modellen met een sensationeel voordeel en een absolute topuitrusting. De Focus Limited, C-MAX Limited en Mondeo Limited met schitterende styling en zeer complete titanium uitrusting. Daaraan is toegevoegd een 5 inch kleuren navigatiesysteem, Bluetooth/Voice Control en parkeersensoren. Kortom: zeer compleet, met een voordeel dat kan oplopen tot wel 5.225 euro. Dus een lage aanschaf prijs en voor de leaserijders betekent dit zo'n 45 euro per maand minder bijtelling (42% belastingschijf). Focus Limited, C-MAX Limited en Mondeo Limited nu in de showroom. Tijdelijke modellen, dus kom snel bij ons langs en sla uw slag. Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 29