Opening Auto Centrum Holten Enquête over woningbehoefte •fjsanzisiÊUE] Pieter Cruythoff (uw topSlijter De Biester V M J V ABMWmMmML 2e fles halve prijs y; Coebergh Sparkle Baileys www.uwtopslijter.nl nu 13.99 nu 5.99 au 13.99 nu 10.00 au 9.99 nu 27,99 hion.nl Meisjes rokkenjUr§9 f Meisjes leggings .TrW Meisjes bodywarmer HM Jongens corduroy broek MM Jongens sweatshirt cap 12M Jongens jacks vanaf JMM de betrouwbaarste manier voor snelle verkoop Cintef- Dinsdag 1 september 2009 27 HOLTEN - Jan Eshuis Au to's en Autobedrijf E. Rou- wenhorst vierden zaterdag met klanten en belangstel lenden de opening van Auto Centrum Holten aan de Handelsweg 38-40. Eshuis Auto aan de Oude Stationsweg in Dijkerhoek bestaat al zo'n twintig jaar en Autobedrijf Rouwenhorst aan de Oranjestraat is al met meer dan 80 jaar een begrip in Holten en omgeving. De komst van een nieuw indus trieterrein was aanleiding om de inmiddels vijftienjarige samenwerking verder uit te breiden en samen in één pand verder te gaan. Eshuis met een showroom voor ver koop en leasing van auto's en Rouwenhorst met een al lround uitgeruste werkplaats, waarin service kwaliteit en aandacht voor de klanten hoog in het vaandel staan. Alle type auto's kunnen wor den gerepareerd of kunnen APK-gekeurd worden. Tevens is er een wasserette geopend met twee wasboxen die 24 uur per dag open zijn. De roll-overmachine is al leen tijdens de openingstij den van het Auto Centrum Holten open. 'Erwin Rouwenhorst en ik kennen elkaar al jaren en ik heb er zelfs nog stage gelo pen", vertelt Ramon Eshuis, de zoon van grondlegger Jan Eshuis. "Het klikt als zakelij ke partners heel goed." Eshuis senior doet een stapje terug en laat de zaak aan de De samenwerking van Jan Eshuis Auto's en Autobedrijf E. Rouwenhorst werd afgelopen zaterdag beklonken met het openen van een nieuw pand aan de Handelsweg. zoon over. Ramon heeft de verkoop en alles wat erbij komt kijken op zich geno men. Jan Eshuis gaat daags het land in langs om geschik te auto's in te kopen. "De ac tiviteiten aan de Oude Sta tionsweg zijn daarmee van de baan."zegt Jan Eshuis. "Veel mensen denken dat we er met ons autobedrijf weg moesten, maar dat is niet zo. We hadden zelfs toestem ming om nog uit te breiden." Het succes van de beide au tobedrijven met een brede klantenkring heeft te maken met de opstelling van de ei genaars. "We zijn degelijk en betrouwbaar, gewone jon gens zonder bla-bla", zegt Ramon. "Persoonlijke bena dering is een sterk punt", vindt de jonge ondernemer. "Dat merken we ook met on ze eigen leasemaatschappij. Klanten hebben direct con tact met mij." De auto's die bij Eshuis in de showroom staan variëren in prijs vanaf 1000 euro tot ongeveer 20.000 euro. De keus in bouwjaar en modellen is heel groot. Belangstellenden kun nen rustig rondkijken. Voor kinderen is er speelgelegen- heid. De ondernemers van Auto FOTO: SANDER SCHEPERMAN Centrum Holten bundelen de activiteiten ook met aanbie dingen en bijzondere acties. Houd de advertenties of in ternetsites www.autorou- wenhorst.nl en www.eshuis- auto.nl in de gaten. Wie een bezoekje wil bren gen of voor een onderhouds beurt langs wil komen kan dagelijks terecht tussen 8.00 en 18.00 uur. Op zaterdag zijn de openingstijden van 10.00 tot 16.00 uur. Autover koop kan eventueel 's avonds. Maar dan wel op af spraak via nummer 0548- 362027. RIJSSEN/ HOLTEN - Be woners van Rijssen-Holten die vanaf 2006 zijn ver huisd, ontvangen begin september een brief van de gemeente met het verzoek mee te werken aan een on derzoek over de motieven van hun verhuizing. Zowel bewoners die binnen de ge meente verhuisden als mensen die wegtrokken of juist kwamen, ontvangen de enquête. De gemeente verwacht met de antwoor den een goed beeld te krij gen van de woningbehoefte. Onafhankelijk onderzoeks bureau I&O research voert het onderzoek uit. De gemeente Rijssen-Holten wil graag weten welke mo tieven een rol speelden bij inwoners die in de afgelopen jaren zijn verhuisd naar onze gemeente of juist zijn ver trokken naar een andere ge meente. Ook is een vraag wat de redenen zijn voor een ver huizing binnen de gemeente. Daarom is besloten begin september een enquête te houden onder alle personen die vanaf 2006 zijn verhuisd. De selectie hiervoor heeft plaatsgevonden op basis van de beschikbare adresgege vens. De geselecteerde adressen ontvangen deze week een brief met een en quêteformulier. Met deze enquête verwacht de gemeente een beter beeld krijgen van de inwoners die de stap hebben gemaakt om te verhuizen en vooral waar om ze dat hebben gedaan. Jaarlijks vertrekken zo'n 900 personen vanuit Rijssen-Hol ten naar een andere gemeen te en vestigen zich zo'n 700 personen in Rijssen-Holten die afkomstig zijn vanuit een andere gemeente. Ook bin nen de gemeente zelf vinden jaarlijks meer dan 1700 ver- huisbewegingen plaats. De uitkomsten van het onder zoek worden gebruikt als in put voor het maken of bij stellen van plannen voor wo ningbouw en verbetering van de woonomgeving. Op deze manier kan beter rekening worden houden met de wen sen van de eigen inwoners. Eén bewoners van het gese lecteerde adres kan aan het onderzoek meedoen. De en quête omvat een vragenlijst en een retourenvelop. De vra genlijst is zo opgesteld dat het invullen weinig tijd kost. Er worden vragen gesteld over de redenen die een rol speel den bij de verhuisbeslissing en of overwogen is om ergens anders dan in Rijssen-Holten te gaan wonen. Het onder zoek wordt in opdracht van onze gemeente uitgevoerd door het onafhankelijke on derzoeksbureau I&O Re search. De uitkomsten wor den geanonimiseerd en niet gebruikt voor commerciële doeleinden. De interviewunit van I&O Research is bereid tijdens kantooruren hierover vragen van inwoners te beant woorden: telefonisch 053- 4864703) of per mail: inter- view-unit@ioresearch.nl. De hele serie 75cl De Kuyper Vieux E GEN 10.99 IMPORT Smirnoff Nr. 21 Vodka mod 15.99 mode voor het hele gezin Jameson Irish Whiskey 7o ct 14.99 Graan jenever Martell Cognac VS 70ci 19.99 Kalmoes Beerenburg Zachtbitter Heidelikeur 9.99 The Original Irish Cream, Mint Chocolate Caramel 70cl Malibu Caribbean Rum with Coconut 70ci 11.99 5parkling Red Fruit 75ct Stationstraat 10, Holten. 0548-361375 Geniet maar drink met mate! Alcohol onder de 16, natuurlijk met Kimbcrloy (12 jaar Nederland) Stichting Kinderpostzegels Nederland helpt kinderen die op school gepest worden 0, www.kinderpostzegeis.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 27