Politie zoekt getuigen en slachtoffers steekpartij Woonkeuzebon Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd I Op weg naar een huurwoning van Broekhuizenstraat 28, RUSSEN Steenakkersweg 18, RUSSEN Watermolen 59 -211, RUSSEN Pr.Fr.Hendrikstraat 6, RUSSEN Op onze website www,goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen De Woonkeuzebon dient uiterlijk a.s. maandag vóór 9.oo uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen www.qoedewoninqriissen.nl De Goede Woning Rijssen Dinsdag 1 september 2009 21 MARKELO - Naar aanlei ding van het tot nu toe ge pleegde onderzoek in ver band met de steekpartij van zondag 23 augustus bij Dieka in Markelo, is de po litie op zoek naar meerde re getuigen en naar moge lijke slachtoffers. Uit gemaakte videobeelden bij de horecagelegenheid is te zien dat er meerdere ge tuigen zijn geweest van het voorval. Daarnaast is te zien dat in ieder geval nog een van deze getuigen wordt mishandeld. Deze laatste heeft nog geen aangifte ge daan en wordt dan ook ver zocht dit alsnog te doen. Bij de getuigen zijn in ieder ge val drie personen die op de fiets waren. Om nog meer duidelijkheid te krijgen over het exacte hoe en waarom worden eventuele slachtoffers en ge tuigen verzocht contact op te nemen met de afdeling re cherche op het bureau van de politie Twente in Henge lo. Te bereiken via het be kende nummer 0900-8844. Het 23-jarige slachtoffer is ondertussen wel uit het zie kenhuis ontslagen maar is nog steeds onder doktersbe handeling. Van de drie aan gehouden verdachten is de 19-jarige jongen uit Apel doorn weer op vrije voeten gesteld, de beide andere zit ten nog vast. Op zondag 23 augustus om streeks 2.16 uur werden sur veillerende agenten door portiers van de horecagele genheid aan de Oude Rijs- senseweg in Markelo bena derd. Even daarvoor had er een steekpartij plaatsgevon den. Het slachtoffer, een 23- jarige man uit Zutphen lag gewond binnen. Tevens werd er een 17-jarige jongen uit Zutphen door een portier in bedwang gehouden die mo gelijk betrokken was bij dit misdrijf. De politie hield de ze 17-jarige jongen en een 19 jarige jongen uit Apel doorn aan. De jongens wer den opgesloten in het poli tiebureau in Hengelo. De 23-jarige gewonde man is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in En schede. Ter plaatse stelden politieagenten een onder zoek in. Er werd een mes, dat mogelijk is gebruikt, aangetroffen. Deze is in be slag genomen voor nader onderzoek. Uit getuigenver klaringen bleek dat een 15- jarige jongen uit Zutphen mogelijk met het mes gesto ken had. Hij is even later in Zutphen aangehouden en overgebracht naar het poli tiebureau in Hengelo. Later bleek dat ook een 20-jarige man uit Zutphen was gesto ken met een mes en gewond was geraakt. Hij had zich onder doktersbehandeling gesteld in het ziekenhuis van Zutphen. Deze man was in zijn schouder gestoken en doet vandaag aangifte. De 23-jarige man heeft een steekwond in de rug. Hierbij liep hij een geperforeerde long op. Het mes heeft het hart op enkele centimeters na gemist. De politie stelt een onderzoek in naar de toedracht van de poging doodslag/moord en openlij ke geweldpleging. Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: senioren woning 2, waarvan 1 op de begane grond dicht €391,33 €2,25 HR combi-ketel tussenwoning 2 november 2009 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: senioren woning 2, waarvan 1 op de begane grond dicht 405,73 €2,25 HR combi-ketel hoekwoning 16 oktober 2009 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: appartement met lift 2 open 565,48 24,80 combi-ketel op 2e verdieping, met lift 2 oktober 2009 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar: eengezinswoning 3 dicht, incl. inbouwapparatuur 486,38 €1,50 HR combi-ketel vaste trap hoekwoning 19 oktober 2009 Inkomensvoorwaarden: eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-- 60 jaar of ouder Inkomensvoorwaarden: eenpersoonshuishouden t/m 28.475,-- of meerpersoonshuishouden t/m 34.336,-- 60 jaar of ouder Inkomensvoorwaarden: 1 persoon tot 65 jaar vanaf 20.975,- 1 persoon vanaf 65 jaar vanaf 19.800,- Meerpersonen tot 65 jaar vanaf 28.475,- of Meerpersonen vanaf 65 jaar vanaf 27.075,- Inkomensvoorwaarden: geen inkomensvoorwaarden Minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Man Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: Telefoon:Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2008 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2008 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2009: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter (3 Inwonend bij (naam) sinds: O Anders, namelijk Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Voor uitgebreide informatie over ons woningtoewijzingsysteem verwijzen wij u naar onze brochure (deze kunt ophalen bij ons kantoor) of naar onze website www.goedewoningrijssen.nl. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u re jer gel en u reagi tweede maal zonder geldige recïen, dan vervallen uw opgebouwde punten. ien reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert ider geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving e inschrijving en de opgebouwde punten. Indic lien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen opgebouwde punten. Toelichting Wij gaan ervah uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden Advertentienummer 9.16.1 Advertentienummer 9.16.4 Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag van 8.00-12.00 uur en 13.00 -17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: Advertentienummer 9.16.2 Advertentienummer 9.16.3 Woningmarkt Postbus 89, Boomkamp 16 7460 AB, Rijssen Tel. (0548) 513 612 Fax 10548]540 533 www.qoedewoninariissen.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 21