Enter... GLASHART SERVICEPUNT verbindt u met de wereld van morgen Telefoneren TV kijken Internetten Dankzij glasvezel stuur ik razendsnel mijn zelf ontworpen fotoboek digitaal naar Blokker of HEMA! Ik heb binnen een paar minuten de meest recente films gedownload! Mijn PowerPoint presentatie van 15 MB is binnen 4 seconden van mijn thuis-pc opgeslagen op het bedrijfsnetwerk! Enter www.glashart.nl/enter q*m. Wltrdtn U kunt tegenwoordig via diverse websites uw eigen fotoalbums samenstellen. Hiervoor moet speciale software gedownload worden. Met glasvezel staat deze software binnen een paar seconden op uw computer. U ontwerpt een prachtig fotoalbum. Dankzij de hoge uploadsnelheden die met glasvezel wel gegarandeerd zijn, is dit album in mum van tijd bij de afdruk-service. Een dvd-film van welke lengte dan ook heeft u met de snelste glasvezelverbinding in gemiddeld 7 minuten op uw computer staan. Glasvezel heeft geen last van piekuren, werkt met licht als technologie en is daardoor supersnel. Thuiswerken wordt interessant met een glasve zelverbinding. Licht verplaatst zich met onge veer 300.000 kilometer per seconde. Dat is van Maastricht naar Den Helder in 0,1 milliseconde, oftewel een duizendste van één seconde!. Door dat glasvezel u naast de hoge download snel heid ook een hoge upload snelheid biedt, wordt thuiswerken in combinatie met de mogelijkheid van een vast IP adres een stuk interessanter. Dorpsstraat 86-88, Enter (Roetgerink Elektro) Oude Deldenseweg 1 Enter (Di-Jo Elektronics) enter@glashart.nl www.glashart.nl/enter Dhr. J. Niezink, Rijssen Dhr. M. Dangremond, Rijssen Dhr. L. Simons, Rijssen lashart actui

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10