Open Dag Aikido Koeien melken Beweegproject voor ouderen van start "Ik heb mijn huis gevonden op www.huisliin.nl" huislijntnl Jaap_ Van de Maat Alle showroommodellen moeten weg met hoge korting tot max. ankbet OPEL KAMP 7CN JAN TEN HOVE Woensdag 19 augustus start de JAN TEN HOVE Jan Albert Paalman RUSSEN AUTOSERVICE HOLTEN/ RIJSSEN - In de gemeente Rijssen-Holten is afgelopen jaar het beweegproject, het zogenaamde SMALL-project succesvol beëindigd. Het gemeentebestuur gaat vanwege het succes van dit project opnieuw een vervolg geven aan het project. Alle senioren in de gemeente Rijssen- Holten in leeftijd tussen 65 en 70 jaar zijn aangeschreven waarin zij wor den uitgenodigd mee te doen aan het project. Naast de brief ontvangen zij een beknopt vragenformulier om te bepalen of zij tot de doelgroep beho ren. Is dit inderdaad het geval dan kan via een gefrankeerde envelop pe het aanmeldingsformulier wor den teruggezonden. Overlijdensberichten vind je op www.mensenlinq.nl Een bekende overleden? fnensenlinq.nl 0548 - 367655 7 AUTOSERVICE Dinsdag 18 augustus 2009 2 Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling door uw aanwezigheid of het sturen van een kaart na het overlijden van onze lieve vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Fam. Paalman Holten, augustus 2009 DEVENTER - Aikido Cen trum LUAR BIASA begint het nieuwe seizoen met een Open Dag op zaterdag 29 augustus in de Polakkers (Zwaluwenburg 2, Deven ter) van 9.30 tot 12.30 uur. Iedereen die zich afvraagt wat deze Japanse krijgs kunst en bewegingsleer in houdt, is van harte welkom Aikido vrijblijvend zelf op de mat te komen proberen. Met Aikido wordt er naar gestreefd ontspanning en balans te vinden, in de breedste zin van het woord. Aikido is géén vechtsport; competitie en wedstrijden ontbreken en het streven is juist niet in gevecht te raken. Er wordt gewerkt aan het in balans komen met jezelf en daar mee je omgeving. "Door zelf mee te doen tijdens een Open Dag maak je pas echt kennis met Aikido, is onze ervaring", zegt An- dries Tahapary Sensei van het Aikido Centrum. "De deelnemer ondergaat dan de sensatie van de technie ken." Geïnteresseerden hoeven alleen een jog ging/trainingsbroek en t- shirt mee te brengen. Voor meer informatie over Aik ido en de Open Dag: www.aikidocentrumd- eventer.nl of info@aikido- centrumdeventer.nl. HOLTEN - Elke dinsdag om 18.00 uur kunnen men sen komen kijken naar het melken van de koeien op boerderij De Elshof aan de Geskesdijk. Er worden tien koeien tegelijk gemolken. Eerst wordt er van alles uit gelegd over het melken en kunnen de mensen vragen stellen. Men dient wel van te voren te reserveren bij WV Hol ten, telefoon: 0548-361533. OPEL Officieel bedrijfswagendealer voor Rijssen, Nijverdal en omstreken. Tevens erkend Opel reparateur voor al uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel. 0548-53 15 00 Internet http://www.opel-kamp.nl E-mail: info@opel-kamp.nl Kryptonstraat 30 Rijssen Ind.terr. Plaagslagen - Tel. 0548-54 06 60 Zaterdags geopend tot 16.00 uur Fiat Punto, 5 drs2D02 Fiat Punto1998 Fiat Punto1994 VW T4 2.5 dubbele cabine2001 Range Rover P38 4.0 1999 Range Rover 3.9 auto/div 1991 Talbot Samba Cabriolet1984 Mitsubishi Space Runner, LPG1992 1x Honda Magna1983 Het project is uitsluitend bedoeld voor mensen die weinig tot in het geheel niet in beweging zijn. Personen die niet aan deze voorwaarden voldoen kunnen helaas niet deelnemen. Daarnaast is het project bij zonder geschikt voor personen met een lichte beperking bijvoorbeeld een astma tische aandoening of na revalidatie van een hartaandoening ten behoeve van de opbouw van conditie. Deelnemers wor den uitgenodigd om onder deskundige begeleiding aan een fittest mee te doen. Dan wordt een beweegprogramma aan geboden. Hierin wordt 4 keer een ver schillende beweegactiviteit in een groep gegeven en vindt er 3 keer een telefonisch gesprek plaats, waarin persoonlijke bege leiding naar een meer actieve leefstijl cen traal staat. De activiteiten bestaan over het algemeen uit beweegactiviteiten die buiten plaatsvinden. Ook wordt een bin- I nensportactiviteit georganiseerd. Sporten Leren Leven! werken Vakantie ndse stichting gehandicapte kind Help en collecteer mee! Meld je aan via 020-6791200 of www.natuurlijkhelpikmee.nl Zoek, vind en reageer. Mensenlinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. De (voorlopige) activiteitendata vinden overwegend in de ochtend op dinsdagen plaats op: 22 september, Fittest in Holten; 29 septem ber, Nordic Walking in Rijssen; 13 oktober, Zaalactiviteit in Holten; 20 oktober, eerste Groepscounseling in Rijssen; 27 oktober, Buitenactiviteit in Holten; 10 november, Keuze deelnemers, locatie nog onbekend; 24 november, tweede Groepscounseling, loca tie nog onbekend. Het belangrijkste is dat de senioren plezier in het bewegen krijgen en het hen stimuleert om in het dagelijkse leven meer te gaan be wegen. Afscheid nemen Is doen wat uw hart u ingeeft Erna ter Steege Uitvaart begeleiding Holten www.ematersteege.nl Deze onderneming wordt voortgezet door Stichting Uitvaartverzorging voor Nijverdal e.o. We zijn dag en nacht bereikbaar en u wordt automatisch doorgeschakeld Smidsbelt 7 - Holten - 0548-36 1 5

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2