1 stuks voor de afgeprijsde prijs 2 StllkS voor 30,- °f an 3 StukS voor 40,- Hippische vierdaagse over de Holterberg Actieprijzen: vanaf 1299.- Morsink Tweewielers Let op: Alleen in Nijverdal Let op: "de Kindervoorstelling De mooiste merkartikelen voor de aller- allerlaagste prijzen tijdens de Het maakt ons niet uit wat u koopt of of (±50% korting) PIECES: aiie accessoires hu 2,50 Alle BOXERSHORTS 4 voor 10,- Alle STRINGS 4 voor 5," Merken: Giant, Batavus, Gazelle, Cortina en Symplex EDO P/eces Diesel Donderdag 13 augustus tot 21.00 uur Dit mogen alle artikelen zijn, dus: blouses, broeken, T-shirts, truiensweaters enz JEANS - CASUAL - COLLECTION Grotestraat 95 - Nijverdal W. Alexanderstraat 62 - Nijverdal q-Star Lspr/t Pa//Md// Me\x Vero Moda V/Ia Onhf Bandw/ch Onhf lach k Tones It's No/ze q-sus HOLTEN/ RIJSSEN - De Hotra Hippische Avondvierdagse wordt van 11 tot en met 14 augustus gehouden. Deze avondvierdaagse is het evenement voor elke paardensportliefhebber uit de regio. Tij dens deze dagen genieten deelnemers van prachtige routes die zijn uitgezet op en rond om de Sallandse Heuvelrug. Mede door me dewerking van diverse bevelvoerders van de Sallandse Heuvelrug is dit evenement weer mogelijk gemaakt. De start en finish zijn op de dagcamping op de Sallandse Heuvelrug Mossendamsdwarsweg 2, Goor Telefoon: 0547 2743 44 Fax: 0547-26 34 91 www.morsinktweewielers.nl U vindt ons op het industrieterrein Spechthorst Dinsdag 11 augustus 2009 O) V Balansverkoop UNIQUE Onder leiding van A ten brinke en G. Boerman worden er vier bijzondere routes uitgezet. Dit jaar met medewerking van Waypoint uit Rijssen zodat de routes ook digitaal kun nen worden gemaakt en geschikt voor gps-gebruik. Ruim dertig vrijwilligers van de Oosterhoffruiters zijn be trokken bij dit evenement om alles in goede banen te lei den. Zo zijn er dagelijks oversteekposten waar ruiters en amazones drukke punten op de route aandoen waarbij hulp geboden wordt om de veiligheid te waarborgen. Jaarlijks houden de Oosterhoffruiters dit evenement voor ruiters met paard of pony of voor een aanspanning. Voor al ontspanning speelt een grote rol tijdens de vierdaagse al is het wel een bijzondere prestatie om alle vier avonden de routes te volbrengen. De routes zijn ongeveer 23 kilometer per avond. Deelne mers uit diverse windstreken doen Rijssen-Holten aan om daar de vierdaagse te kunnen rijden. Vanuit het be drijfsleven is het Hotra Trailers uit Rijssen die de stuwen de kracht is achter dit door de Oosterhoffruiters georgani seerde evenement. Inschrijving is nog mogelijk. Hiervoor kan men kijken op www.oosterhoffruiters.nl Voor meer informatie kan men contact opnemen met A. ten Brinke, telefoon 06-55130350. MARKELO - Kinderen staan zondag 23 augustus centraal in het openluchttheater de Kösterskoele in Markeio. Dan speelt Muziektheater WIJS een programma voor kin deren van 4 tot en met 12 jaar. Een vrolijke, muzikale reis langs alledaagse thema's zoals blozen, dromen, misselijk zijn en "nee" zeggen. Luister en meedoeliedjes wisselen elkaar af. Het programma begint om 14.30 uur. De voorstelling duurt ongeveer een uur. Het theater gaat om 14.00 uur open. Kaartjes voor het programma kosten 2,50 euro per stuk. Deze kan men op de dag zelf verkrijgen aan de kassa van het theater. Bij slecht weer vindt de voorstelling plaats in zalencen trum de Haverkamp" Stationsweg 28 in Markeio. Op zon dag 23 augustus vanaf 11.00 uur is op de website www.kosterskoeIe.nl te lezen waar de voorstelling plaats vindt.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8