Enter... GLASHART SERVICEPUNT verbindt u met de wereld van morgen Internetten Enter Telefoneren TV kijken Ik heb die hoge internetsnelheden toch niet nodig? De kabel biedt mij toch dezelfde of zelfs hogere snelheden en voor een lagere prijs, of niet? Ik heb geen computer dus waarom zou ik nu glasvezel moeten nemen? www.glashart.nl/enter lashart W Dhr. G. Scholten, Enter Nieuwe toepassingen vragen om de juiste omstandigheden. Een paardenkoets rijdt prima op een zandweg, maar een snelle auto rijdt toch een stuk prettiger op asfalt. Zo mag u glasvezel ook zien. HD of interactieve televisie werken zonder beperkingen op glasvezel. Met de oude telefoon- en kabelverbindingen stuiten we op beperkingen, waardoor nieuwe technieken haperend of zelfs helemaal niet werken. Kabelmaatschappijen bieden inderdaad snelheden aan tot 35 Mb/s of zelfs tot 120 Mb/s aan. De techniek achter koperkabel is verouderd waardoor deze snelheden niet gegarandeerd zijn. Bovendien deelt u de snelheid met uw buren en kunt u alleen met deze snelheden downloaden. Glasvezel kent deze beperkingen niet, u krijgt gegarandeerd waarvoor u betaalt. Ook kan glasvezel dezelfde upioadsnelheden halen als downloadsnelheden. Uw vakantiefoto's stuurt u nu razendsnel naar de afdrukservice. Zelfs met een tv-abonnement haalt u glasvezel in huis. Uw woning is voorbereid op de toekomst. Wij kunnen u verzekeren dat als Enter de 45% niet haalt, wij geen glasvezel aanleggen. Immers voor de aanleg is een enorme investering nodig en hiervoor willen we wel een garantie dat er ook gebruik van wordt gemaakt. En let wel, als Enter nu niet meedoet gaat het weer jaren duren voordat zich weer zo'n kans voordoet. q*m. Wltrdtn Dhr. S. de Jong, Enter Mw. M. Roetgering, Enter Dorpsstraat 86-88, Enter (Roetgerink Elektro) Oude DrHdenseweg 1 Enter (Di-Jo Elektronics) erïter®gSashart,nl ww«.g!a$hartn|/enter

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10