Van Hoevelaak in zee met Joling Circus Harlekino naar camping De Holterberg Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 Eerste dag toneelstuk helemaal uitverkocht Rijden door natuur met de huifkar Verhuizing zorgloket Wolfkamp eerste prijs in eigen boezem HOLTEN - De nieuwe single van Gerard Joling kan zomaar 'Engel van mijn hart' gaan heten. Producer Edwin van Hoevelaak: 'Gordon moet de waarheid vertellen' HOLTEN-Camping de Holterberg is er in ge slaagd om een echt cir cus naar Holten te halen. Dinsdag 21 juli 2007 Joling heeft het nummer al in gezongen bij de Holtense Roof top Studio van producer en zanger Edwin van Hoevelaak. 'Engel van mijn hart' is de Ne derlandstalige vertaling van 'Angel of the night'. Om het nummer is onenigheid ont staan omdat zanger Gordon in de media heeft gemeld dat het een nummer voor De Toppers zou zijn. Volgens Gordon had den De Toppers - waar Gordon samen met René Froger en Je roen van der Boom deel van uit maakt - het liedje in de Engels talige versie uit willen brengen. Dat het liedje nu door Gerard Joling wordt gezongen en door Edwin van Hoevelaak wordt uit gebracht, is bij Gordon niet in het goede keelgat gevallen. Ed win van Hoevelaak kan weinig met de kritische noten van Gor don. 'Ik vind het jammer dat Gordon zijn ruzie met Joling over mijn rug wil uitvechten. In dit geval heeft Gordon geen gelijk. Het liedje is van mij. Ik heb het lied- je voor het songfestival geschre ven, maar ik ben eigenaar. Alle rechten liggen bij ons. Dat het een liedje van De Toppers zou zijn, is onzin. Ik kan nooit een liedje van mezelf stelen", aldus Van Hoevelaak die de actie van Gordon 'vervelend' noemt. "Het is gewoon niet leuk dat er leugens over je worden vertelt. Maar kennelijk hoort dat erbij als je je kop boven het maaiveld uit steekt. Er is een enorme hei sa ontstaan, maar op zich doe ik niks verkeerd. Het was een lied je voor het songfestival. Daarna heb ik van De Toppers niks meer verno men. Er zijn wel vierhonderd liedjes ingeleverd bij het song festival, daar is ook niks mee ge daan. Gordon en Joling hebben al honderd jaar ruzie met el kaar. Da's prima, maar Gordon moet wel de waarheid vertel len", aldus Van Hoevelaak. 'Engel van mijn hart' komt in ie der geval op het nieuwe album van Gerard Joling te staan. Vol gens Van Hoevelaak is het al bum in het najaar klaar. De titel is nog niet bekend. "We zijn begonnen met de op namen. Joling is nu op vakantie en straks gaan we verder met de opnamen. 'Engel van mijn hart' is een te gek nummer", aldus Van Hoe velaak die niet uitsluit dat het nummer als single wordt uitge bracht. Een nieuw album van Jeroen van der Boom staat ook op het programma van Van Hoevelaak. HOLTEN - Onder deskundige leiding wordt elke woensdag tot en met 28 oktober een huifkar tocht van een uur gehouden. Deze vertrekt bij voldoende deelname van minimaal tien personen, om 14.00 uur vanaf VW Holten. Ook bij voldoende deelname, rijdt er om 15.30 uur nog een huifkar. Men dient wel van tevoren te re serveren. Dit kan tot dinsdag 16.30 uur bij VW Holten, tele foon: 0548-361533. E-mail: in- fo@wvholten.nl. De kosten zijn voor volwassenen 6 euro. Kin deren onder 10 jaar 3 euro. Kin deren tot 1 jaar gratis. HOLTEN - Erve Deijk aan de Churchillstraat was afgelopen donderdag het terrein van roofvogels. Valkerij Rijssen van Gerrit Zand- voort hield namelijk een demonstratie. Met vervaarlijk langs scherende roofvogels over de hoofden van de toeschouwers liet hij ze op zijn hand landen. Het publiek genoot zichtbaar van de valkenshow. foto: sander scheperman HOLTEN - Met ingang van don derdag 2 juli is de Stichting Wel zijn Ouderen Rijssen-Holten verhuisd naar de Rabobank in Holten aan de Oranjestraat 10. De openingstijden zijn: maan dag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Ook het Zorgloket en Burgerza ken verhuist mee naar de Rabo bank in Holten. De openingstij den blijven ongewijzigd. HOLTEN - Aniek Wolfkamp van ponyclub De Bergruitertjes hebben een concours in Bente- lo gereden. Aniek was zaterdag 18 juli tij dens het concours in Bentelo in topvorm. Ze werd tweemaal eerste in de Cat D Klasse B met Myron Du met 208 en 204 punten. DOOR LEZER: JOHAN JANSEN De afgelopen week verscheen in de dag- en weekbladen een artikel over het traag functio neren van de UWV. De wethouder zal bij het UWV gaan aankloppen om hen tot een ruimhartigere opstelling te bewegen. Iedereen zal onder schrijven dat dit een goede zaak Maar waarom moet dit zo breeduit gemeten worden in de kranten? Natuurlijk de verkiezingen zijn in zicht en dan moet zonodig naar buiten gebracht worden Bij de camping aan de Reebok- kenweg maakt woensdag 22 juli Circus Harlekino zijn opwach ting. Volgens Bianca Veneklaas van camping de Holterberg is het jaren geleden dat er een cir cus van het kaliber Harlekino op de camping kwam. Ze spreekt van zelfs 'vijftien jaar geleden'. "Het circus komt hier niet alleen voor de campinggas- ten, maar ook voor de mensen uit de buurt die het leuk vinden om zoiets mee te maken", zegt Veneklaas. "Circus Harlekino is een gezel lig familiecircus dat in het zo merseizoen vooral langs de gro tere campings en recreatiepar ken in Nederland reist. Ieder jaar presenteren ze een ver nieuwde show met binnen- en v naar dat men wel goed voor de bur ger opkomt. Maar nu de keerzijde van de medaille. Helaas heb ik zelf bij de gemeente moeten ervaren dat men in vergelijkbare geval len geen haar beter is. Ook daar was wethouder Ter Keurst zelf bij betrokken. Om toen tot een oplossing te komen heeft zijn ambtelijke organisatie, na veel dreiging en druk, er slechts een halfjaar over gedaan. Dames en heren bestuurders, doe wat u moet doen, maar vooral ook binnen uw eigen or ganisatie, ook daar valt nog veel te verbeteren. Niet alleen op de afdeling Werk en Bijstand. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Hms-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerióng met de stichting Holtens Nieuwsblad Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollmgserf 4,7451 XC Holten. Na jaren afwezigheid, komt er weer een circus naar camping De Holterberg. Iedereen is welkom. buitenlandse artiesten, clowns, acrobaten en dieren", aldus Ve neklaas. Bij zowel de circusbe zoeker als Camping de Holter berg staat Harlekino bekend als een vriendelijk en betrouwbaar klein circus met een plezierige sfeer binnen en ook buiten de voorstelling. De voorstelling be gint woensdag om 19.00 uur. De kaartverkoop begint een uur eerder en geschiedt aan de tent. De circustent staat op het ter rein bij de camping. Klachten bezorging: Tel. 0900- 424 5726 of verspradklachten@whm.wegener.nl Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whm.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur. Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whm.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 14, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whm.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whm.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur M.G.j. jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuismedia.nl DIJKERHOEK - De kaartver koop van het openluchtspel in Dijkerhoek loopt goed. De pre mière op vrijdag 28 augustus is inmiddels al helemaal uitver kocht. Voor de andere dagen, 29 en 30 augustus en 3 en 5 september zijn nog wel kaarten te koop. Maar wees er wel snel bij. De kaarten zijn onder meer te koop bij: café-restaurant Het Bonte Paard, Deventerweg 87 Dijkerhoek; Korenmolen De geman, Dijkerhoekseweg 22 Dijkerhoek; VW Holten, Dorps straat 27 Holten; Landal Green- parks Holten, Landuwerweg 17 Holten. Kaarten kosten 10 euro per stuk. Kinderen op de basis school, betalen 5 euro. Voor mindervaliden zijn er spe ciale plekken aanwezig om met de rolstoel plaats te nemen. Ook zijn er speciale toiletten en zijn er gastvrouwen aanwezig voor de begeleiding van de minder validen. Voor meer informatie: www.openluchtspel-dijkerhoek.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5