y PPL Enter... WAAROM GLASVEZEL IN ENTER? Glashart enter DUS DAAROM GLASVEZEL IN ENTER! VOOR 18 JULI 2009! verbindt u met de wereld van morgen i i I i 1 i Internetten Telefoneren TV kijken lashart Li 1. Glashart: Het enige netwerk met glasvezel tot in uw woning Andere kabelmaatschappijen hebben hun netwerk weliswaar ook voorzien van glasvezelkabels, maar die kabels houden op in de technische ruimte van de kabelmaatschappij. Daarna gaan de signalen weer gewoon verder via koperdraad. Uw buren en u zijn op dezelfde koperdraad aangesloten waardoor uw datastroom gedeeld wordt. Omdat de glasvezelkabel van Glashart wél tot in uw woning gelegd wordt, is het dataverlies minimaal. 2. Glashart: Een open netwerk Alle dienstenaanbieders die dat willen mogen gebruik maken van het glasvezelnetwerk van Glashart. Hierdoor krijgt u als consument keuzevrijheid. 3. Glashart: Een symmetrisch netwerk Het versturen en ophalen van informatie gebeurt altijd met dezelfde snelheid. Bij bijvoorbeeld een 100 MB/s-abonnement is zowel de download- als de uploadsnelheid 100 MB per seconde. 4. Glashart: Oneindige datacapaciteit In onze samenleving groeit de vraagt naar telediensten snel omdat die ons leven verrijken op het gebied van wonen, werken, onderwijs, recreatie en bijvoorbeeld medische zorg. Telediensten vereisen echter enorme hoeveelheden gegevensuitwisseling. De capaciteit vao de bestaande koperen telefoonlijnen en coaxkabelnetten is niet toereikend voor de toekomst. Glasvezel is daarom hét netwerk van de toekomst. 5. Glashart: Nieuwe diensten wel mogelijk Nieuwe toepassingen vragen om de juiste omstandigheden. Een paardenkoets rijdt prima op een zandweg, maar een snelle auto rijdt toch een stuk prettiger op asfalt. Zo mag u glasvezel ook zien. HD of interactieve televisie werken zonder beperkingen op glasvezel. Met de oude telefoon- en kabelverbindingen stuiten we op beperkingen, waardoor nieuwe technieken haperend of zelfs helemaal niet werken. 6. Glashart: In Enter Alle grote gemeenten willen op zeer korte termijn dat hun stad aangesloten wordt op een glasvezelnetwerk. De aanleg van het glasvezelnetwerk door Glashart is voor Enter dus een unieke kans; Enter loopt hiermee voorop in de ontwikkelingen. Als 45% van de huishoudens in Enter "ja" zegt tegen het glasvezelnetwerk van Glashart, krijgt Enter supersnel glasvezel. U zegt "ja" door te kiezen voor een glasvezelabonnement van Concepts ICT of van Solcon. Kijk voor meer informatie op www.glashart.nl/enter Glashart Enter heeft een Servicepunt ingericht bij Elektro Roetgerink aan de Dorpsstraat 86-88 in Enter én bij Di-Jo Electronics aan de Oude Deldenseweg 1 te Enter. Een medewerker van Glashart staat u hier graag te woord, woensdag vrijdag van 13.30 - 17.30 uur, donderdag van 13.30 - 20.30 uur en zaterdag van 9.30- 13.30 uur. Per e-mail zijn we bereikbaar via enter@glashart.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13