A KT I E bij Trendbed Rijssen Harry Dul neemt afscheid Poortman Keukens Deventer Ziekenhuis bouwt elfde OK Interesse? Kijk op www.huislijn.nl 'MANDEMAKiRS Wenst iedereen een hele fijne vakantie 160x200 nu 7dQ Nu bii Trendbed Pocketveer matrassen 80/90 x 200 €99.- Kryptonstraat 37, Rijssen Tel. 0548 52 10 12 Industrieterrein De Plaagslagen www.trendbedrijssen.nl Uw woning gratis hier? Vraag het uw makelaar! huislijn^nl JT Caravan-onderhoud en herstel i/oMtuuUy herstel en ettderhetid wtuur dkt cmtoajom. of vertrouwd! Nijverheidsstraat 14 7461 AE Rijssen Tel. 0548 54 37 22 Fax. 0548 54 33 04 Mob. 06 53 64 13 15 info@poortmancaravans.nl www.poortmancaravans.nl www.mandemakers.nl L Enter Voor aanbiedingen kunt u kijken op de borden bij de winkel Tot ziens in onze winkel HET BETERE BEO VOOR BETAALBARE PRIJZEN Verl,chiing legen meerprijs kas, en P J kast en kommode opiionee| Harry Dul stopt als fractievoorzitter van het CDA. Isa Kahraman neemt de functie over. FOTO: SANDER SCHEPERMAN HOLTEN - Het CDA neemt af scheid van haar fractievoorzit ter. Harry Dul (65) doet een stapje terug en komt na de ver kiezingen niet terug als voorzit ter. Eigenlijk was hij in 2008 al ge stopt om plaats te maken voor Henny Kuipers, maar voor hij het wist was Dul weer terug aan het politieke front. "Er kwam, om zo maar te zeggen, een kink in de kabel en toen heb ik het fractievoorzitterschap weer tij delijk opgenomen." Tijdelijk, want Dul neemt dus na de ver kiezingen in september af scheid als voorzitter. Tot die tijd zal hij zijn opvolger Isa Kahraman inwerken. Na de verkiezingen zal hij als scha- duwfractielid verder gaan. Al thans, zo zegt hij, als de leden hem een plaatsje op de lijst gunnen. Voornaamste reden om te stoppen voor Dul is het feit dat hij al 28 jaar actief is als fractievoorzitter. "Niet het feit dat ik 65 ben, maar het aantal jaren dat ik al meedraai is mijn motivatie om een stapje terug te doen. Op een gegeven mo ment is het tijd om het stokje over te dragen. Ik vind het be langrijk dat er doorstroming is binnen de partij." De zoektocht naar een opvolger is voltooid. 'Moeilijkste in die zoektocht was iemand te vinden die de tijd er voor had.. Iedereen doet het natuurlijk op zijn manier, maar eigenlijk ben je constant bezig met politiek. Je kunt daarbij wel rustig in de tuin werken, maar op de achter grond speelt de politiek altijd, het vraag 100 procent aan dacht", aldus Dul. Politiek is voor Dul altijd hobby gebleven. "Anders had ik het niet volgehouden. En natuur lijk zijn er leuke en minder leu ke dingen gebeurd, maar te rugkijken doe ik later nog wel een keer." Na de verkiezingen gaat Dul dus op een treetje la ger verder binnen de fractie. "Wellicht dat ik een plekje krijg in een commissie, maar ik wil vooral mijn ervaringen doorge ven aan de nieuwe generatie." Over de invulling van de rest van de tijd heeft hij nog niet heel diep nagedacht. "Maar ik ga me niet vervelen; er komt wel weer wat voor in de plaats. DEVENTER - Het Deventer Zie kenhuis gaat zijn OK-capaciteit vergroten door de bouw van een 11e operatiekamer. De zorginstelling wil patiënten snel helpen en de wachtlijsten terug brengen. Het gaat goed met het Deventer Ziekenhuis. Sinds de opening, in september vorig jaar, komen er veel patiënten naar het ziekenhuis. Het is bij een nieuw gebouw gebruikelijk dat er meer patiënten komen en ook in Deventer is een hogere groei. Nu wil het ziekenhuis dat de patiënten niet lang moeten wachten op zorg. Om die reden zoekt het aldoor naar manieren om de planning en doorstroom van de zorg te verbeteren. Het ziekenhuis wil zo volgend jaar een toegangstijd tot de polikli niek van maximaal 10 dagen re aliseren. Dinsdag 7 juli 2009 4 koop huur nieuwbouw VRIEZENVEEN WESTERHAAR Haarspit 21 €219 000 k.k Bouwhuis Makelaardij www.huislijn.nl Tijm 14 €449.000 k.k. Bloemendal Makelaardij www.huislijn.nl 148.000 woningen VROOMSHOOP De Grutto 12 229.000 k.k. Oosterhave Makelaars o.z www.huislijn.nl Barendrecht, Groningen, Kaatsheuvel, Wateringen, Woerden, Zutphen en Zwolle. a dager. Wlirtamark hotel o.b.v. All Inclusive, 2 personen Vertrek: donderdag 16 juli Dorpsstraat, Enter 0547-38 39 17

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 4