Geld besparen...e 1 voor de allermoois van Twente! Dat ka Even lekker gek doen *^verijssel Praktisch alle kwaliteitsmerken in wand en vloertegels q Overzichtelijk geshowd en bovendien zéér aantrekkelijk O ifflA geprijsd! Tot ziens in Enter! TegelSenter A1 - Enter - Vonderweg 28 - Telefoon: 0547-382772 Publicatie en inspraak planontwikkeling Luchthaven Twente en omgeving Lekker makkelijk bij de kassa. Hartje centrum Rijssen www.sans-online.nl Dinsdag 30 juni 2009 18 Een Vliegwiel voor Twente De Rijksoverheid (vertegenwoordigd door het Rijksvastgoed- en ontwikkelingsbedrijf (RVOB), voorheen Gemeenschappelijk Ontwikkelingsbedrijf), de provincie Overijssel en de gemeente Enschede werken aan de ruimtelijke herontwikkeling van de Luchthaven Twente en omgeving. Ze hebben de uitwerking opgedragen aan 'Vliegwiel Twente Maatschappij' (VTM) i.o. met de gezamenlijk geformuleerde missie: "Het transformeren van de huidige vliegbasis tot een vliegwiel voor een economisch sterker en duurzamer Twente." De wind door je haar, de zon in het gezicht en een rose'tje voor je op tafel. Wat is het leven toch mooi! Op basis van de besluiten van de gemeenteraad van Enschede, Provinciale Staten efi het Ministerieel Opdrachtgevers Beraad (Rijk) zijn 2 volwaardige structuurvisies voor de vliegbasis en de omgeving uitgewerkt: één structuurvisie voor de toekomstige ontwikkeling zonder luchthaven (visie A) en één structuurvisie voor de toekomstige ontwikkeling met een burgerluchthaven (visie B). Het college van B&W van Enschede, de Gedeputeerde Staten van Overijssel en het Ministerieel Opdrachtgevers Beraad hebben hun voorkeur uitgesproken om de structuurvisie voor een compacte burgerluchthaven in het groen (visie B) te realiseren. Op 23 juni hebben Gedeputeerde Staten van Overijssel en het college van Enschede besloten de concept-structuurvisies met het voorgenomen besluit ten aanzien van de compacte luchthaven en de milieu-effectrapportage ter inzage te leggen. Waar ligt het ter inzage? De stukken kunnen van 3 juli tot en met 11 september 2009 op de volgende plaatsen op de gebruikelijke tijden worden ingezien: 1Publieksbalie van het stadskantoor van Enschede, Hengelosestraat 51 2. Gemeentewinkel Hengelo, Burgemeester Jansenplein 1; 3. Publieksbalie van het stadhuis van Oldenzaal, Ganzenmarkt 1 Publieksbalie van het gemeentehuis van Dinkelland, Nicolaasplein 5 te Denekamp; Publieksbalie van het gemeentehuis van Losser, Raadhuisplein 1 Receptie van het provinciehuis Overijssel, Luttenbergstraat 2 te Zwolle; Alle overige gemeentehuizen in Twente, te weten Almelo, Borne, Haaksbergen, Hellendoorn, Hof van Twente, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand en Wierden. Kijk voor adressen en openingstijden op www.vliegwieltwente.nl. 146 Mac dames broeken nu nog volop keus en alle maten 36 t/m 46. 68 Pierre Cardin heren broeken maten 31 t/m 38 alle lengtes (geen basic jeans) 480 overhemden van State of Art lange/korte mouw. 378 Esprit dames jeans alle wassingen. Een exemplaar van de structuurvisies A en B en het voorgenomen besluit kunt u downloaden van de website www.vliegwieltwente.nl. Vanaf 20 juli zal bovendien een samenvatting met een DVD beschikbaar zijn op de gemeentehuizen van de genoemde gemeenten in Twente. Overige informatiemogelijkheden Op 3 en 4 jul» 2009 worden de publieksdagen Luchthaven Twente gehouden. Daar wordt ook informatie verstrekt over de plannen en u kunt een bustour maken over het veld. U dient zich hier 'wel eerst voor aan te melden, dit kunt u doen op www.vliegwieltwente.nl. Op de volgende data worden in de gemeentehuizen informatie- en gespreksavonden georganiseerd: 24 augustus in Hengelo, 25 augustus in Oldenzaal, 26 augustus in Enschede, 31 augustus in Dinkelland en 2 september in Losser. Wanneer en waar kunt u uw schriftelijke inspraakreactie kenbaar maken Reacties kunnen in de periode van tervisielegging schriftelijk worden ingediend bij de Vliegwiel Twente Maatschappij, Regentesselaan 2, 3818 HJ Amersfoort, of per e-mail via info@vliegwieltwente.nl Tijdens de tervisielegging kunt u voor vragen over de plannen van maandag tot en met donderdag tijdens kantooruren contact opnemen met het kantoor van VTM (telefoon 033 465 53 54) of via info@vliegwieltwente.nl. Van 20 juli tot 31 juli is het kantoor gesloten i.v.m. vakantie. Hoe verder? Na ontvangst van de zienswijzen en het advies van de commissie MER bepalen betrokken partijen hun definitieve standpunt. provincie 312 Stuks van Just-B broeken, blouses, blazers en t-shirts.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 18