m w us Rabobank Jongeren hebben dromen, ambities en idealen Wonen op de I leriker Es? Wij zijn er klaar voor! Bankbattle De Rabobank helpt graag om deze waar te maken. Ons Jongerenpanel vormt daarbij een belangrijke bron voor input. Door te investeren om in hun leefwereld toe te treden, vormen de ambities van Jongeren het vertrekpunt voor ons programma voor jongeren. O Bij ons is je hypotheek in goede handen! Wij maken het je makkelijk én aantrekkelijk. Je krijgt een totaaladvies, een extra scherpe rente en tot€ 120 korting op de nodige woonverzekeringen Bel vandaag nog voor een afspraak en al je financiële zaken worden in één keer goed geregeld. Bankgegevens Do slimmere deal van Rabo Mobiel. Bellen, Betalen én Bankieren met uw mobiel Door lid te worden van de Rabobank kun je je stem I laten gelden. Je ontvangt dan ons ledenmagazine Dichterbij, waarin je kunt lezen waar de bank zich al lemaal mee bezighoudt. Als je deel uit wilt maken van ons jongerenpanel kun je met ons klankborden over allerlei thema's. Wat is het beste distributiebeleid, hoe benader je jongeren, wat zijn aansprekende activiteiten? Zes keer per jaar komt het jongerenpanel bij elkaar. Heb jij ook interesse in het lidmaatschap of deel name aan het jongerenpanel? Meld je aan op: www.rabobank.nl/westtwente M www.rabomoblel.nl/probeergratls Bellen Betalen Bankieren Met Rabo Mobiel heeft u altijd en overal uw bank bij de hand. Even snel geld overmaken, saldo checken of bij- en afschrijvingen inzien. Want naast voordelig bellen, kunt u nu namelijk ook internetbankieren met Rabo Mobiel. Bovendien krijgt u tot een jaar lang iedere maand 50 belmi nuten gratis! Ontdek nu zelfde voordelen en maak kennis met internetbankieren op uw mobiel! Eenvoudig en snel de Rabo Mobiel simkaart bestellen? (0548) 37 34 73 Vraag naar de vorwaarden 'Wat heb jij een grote neus!', 'Ik hoop dat ik er in het echt beter uit zie!'...De leerlingen van groep 8 van basisschool De Rietslenke in Nijverdal en De Es uit Hellendoorn lagen meerdere malen in een deuk van het lachen. Johan van Dam, de welbekende karikaturist, vereer de de klas namelijk met een bezoek. Van elke leerling werd een mooi plaatje gemaakt, wat zorgde voor veel lol. Beide scholen hebben deelgenomen aan de Rabobank BankBattle 2009, een internetgestuurde kennisquiz, waarbij dit jaar 18 groepen 8 des trijd met elkaar aangingen. Door middel van het beantwoor den van vragen kon de BankBattleKluis gekraakt worden. Degene die het eerst de kluis gekraakt had, kreeg de eeuwige roem en de prijs.een bezoek van de karikaturist. Basisschool De Rietslenke (team 2) werd winnaar sa men met basisschool De Es, die nu voor het tweede jaar achtereen de BankBattle won! Rabobank West Twente Postbus 2b 7440 AA Nijverdêl www.rabobank.nl/westtwente lnfo@westtwente.rabobank.nl Qnze kantoren vindt u in Den Ham. Hellendoorn, Holten Mar kei o, Nijverdal, Vroomshoop en VVesterhaat

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13