J E K I riathlon in Holten Win je de Rabo Projectprijs Extra 2009? Tijdelijk gewijzigde openingstijden Rabobank West Twente In Holten wordt van 2 tot en met 5 Juli 2009 het EK-Trlathlon gehouden. Behalve de Europese top komen er tijdens de 25ste editie van de Triathlon Holten ook enkele honderden recreatieve triatleten aan de start. Van maandag 20 juli tot en met vrijdag 14 augustus hanteren wij voor kantoor Markelo gewijzigde openingstijden. De openingstijden van kantoor Holten zijn ongewijzigd. Markelo 09.30-12.30 uur Elk jaar stelt de Rabobank 10,000, - per afdeling beschikbaar voor bijzon dere projecten. Dit jaar staat de prijs geheel In het teken van Jongeren. Rabobank Journaal Op vrijdag begint de Triathlon om 16.00 uur met een vlaggenparade waar alle deelnemende landen vertegenwoordigd worden. Tussen 21.00 uur en 22.00 uur strijden alle sponsorteams om de titel. Namens de Rabobank doen er twee spon sorteams mee. Beide teams zijn al volop in training en kunnen niet wachten tot het zover is! Na twee dagen van inspanning, bloed, zweet en tranen wordt op zondag 5 juli, na binnenkomst van de laatste finisher, het EK om 16.30 uur afgesloten met een ceremoniële huldiging en een feestelijke afsluiting met 538-dj Edwin Evers en zijn band "Evers slaat door". Kijk voor het volledige programma en meer informatie op: Hl - fcÉlr »1 www.rabebank.nl/westtwante www.ettriathl6n2009.eu Alles en iedereen kan een voorstel voor de Rabo Projectprijs Extra indienen, als het maar met jonge ren te maken heeft. Iets met muziek, sport, theater of wat dan ook. Probeer het zo breed maatschappe lijk te maken, zodat vele inwoners kunnen genieten van jullie initiatief! Heb je een goed idee? Doe mee en stuur je voorstel voor 1 augustus op naar Rabobank West Twente. www.rab6bank.nl/westtwanta

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 12