Miss Overijssel bestrijdt overgewicht bij kinderen Carinova Carinova Informatiebon Cursussen april - mei 2009 Themabijeenkomsten Mantelzorgondersteuning Overige Cliëntenraad Thuiszorg Salland zoekt nieuwe leden! Inloopspreekuur Heino Doe de gratis 60+ check! Carinova is onderdeel van de Carinova leiboom Groep Babymassage Ommen, startdatum: 25 mei Borstvoeding, de beste start! Ommen, startdatum: 28 mei Deventer, startdatum: 18 juni Praten over peuters Staphorst, startdatum: 4 juni Diabetes: vakanties en activiteiten Raalte, datum: 20 mei - Kumpulan: over leefstijl, bloeddruk en diabetes Deventer, datum-..2 juni Eten, slapen, zindelijkheid Dedemsvaart, datum: 4 juni Weerbaarheid Deventer, datum: 10 juni Kind en Veiligheid Hardenberg, datum: 11 juni Meerlingen Dalfsen, datum: 15 juni Diabetes: Je rol als 'patiënt' in het consult Deventer, datum: 16 juni Peuters lief, soms lastig Dalfsen, datum: 18 juni Respijtdag voor ouders van kinderen met een beperking Raalte, datum: 9 juni Hardenberg, datumrH juni Disco Bowlen Kids Fun voor jonge mantelzorgers (6 t/m 10 jaar) Deventer, datum: 3 juni Weekend voor jonge mantelzorgers (16 t/m 20 jaar) Lokatie: nog onbekend. Data: 5, 6 en 7 juni Dagje Dolfinarium voor jonge mantel zorgers (6 t/m 12 jaar) Datum: 20 juni Informatie- en demonstratiebijeenkomst 'Computers voor ouderen' Ommen, datum: 20 en 29 mei Raalte - "Werken aan een gezonde en actieve leefstijl in de gemeente Raalte (Overijssel)". Dat is het doel van het gezondheidsprogramma dat Miss Overijssel 2008, Maaike Heethaar, in samenwerking met Carinova en de kinderfysiotherapie- praktijk Raalte heeft ontwikkeld. Met "Maaike4Kids" brengt ze vanaf deze maand een bezoek aan alle basisscholen in de gemeente Raalte, om de strijd aan te gaan mét overgewicht bij kinderen. De "tour" begon 12 mei, na een spectaculaire kick-off met o.a. René Eijkelkamp, oud-profvoetballer van o.a. PSV en Michel Tielbeke, Sportman van het Jaar. Michel zit in de Nederlandse Zwemploeg en is topsporter met een fysieke beperking. Michel is doof en slechtziend, maar zwemt als de beste. Hij nam vorig jaar ook deel aan de Olympische Spelen in Beijing voor sporters met een beperking. Jtoger de Groot, Maaike Heethaar, Angela Schokker en Rene Eijkelkamp "Gezonde leefstijl op een gezonde school" Het programma van Maaike Heethaar is door de gemeente Raalte opgenomen in een totaal voedings- en bewegingsproject van de GGD, dat~de titel 'Gezonde leefstijl op een gezonde school' heeft gekregen. Hoofddoelstelling van het programma 'Gezonde leefstijl op een gezonde school' "is het stimuleren van een gezonde en actieve leefstijl van leerlingen op alle scholen in de gemeente Raalte". Belangrijk onderdeel van het programma is de 'Gezonde Week', een themaweek waarin in alle groepen aandacht wordt besteed aan een gezonde en actieve leefstijl, met name gericht op een combina tie van gezonde voeding en bewegen. Carinova zoekt vakantiekrachten! Aardig zakcentje bijverdienen en tegelijkertijd leuk werk doen dat veel bevrediging geeft? Geef je dan op als vakantiekracht bij Carinova. Kijk op www.carinova.nl Werken bij... en vul het formulier voor vakantiewerk in. Klik op verzenden en we nemen contact met je op. Je hebt voor dit werk geen specifieke opleiding nodig' Zorg in de vakantie? Bel Carinova Vakantiegangers uit andere delen van het land die in deze regio verblijven en zorg nodig hebben, kunnen zich melden bij Carinova. Want Carinova biedt ook zorg op bijvoorbeeld campings en in hotels en pensions en kan bijvoorbeeld ook voor hulpmiddelen zorgen. Meer weten? Bel (0900) 8662 (lokaal tarief) en wij helpen u of uw gasten graag verder. Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Ik wil meer weten over: O Personenalarmering 0 Particuliere zorg 0 Servicepakket 0 Ik wil lid worden 0 Mantelzorg 0 Overig Ik wil mij aanmelden als: 0 Vrijwilliger (regio Deventer, Raalte en Olst-Wijhe) 0 Vakantiehulp Neem contact met mij op. Naam: Voorletters: Adres: de heer/mevrouw Postcode: Plaats: De Cliëntenraden behartigen en bewaken uw belangen als cliënt van Carinova. Via de Cliëntenraden heeft u medezeggenschap in het beleid van Carinova. U let bijvoorbeeld op de kwaliteit van het aanbod aan zorg en diensten dat Carinova Thuiszorg Salland biedt en op kwaliteitsverbetering. Bent u begaan met de zorg in Salland? Neem dan contact op met de cliëntenraad via tel. (0900) 8662 of per mail clientenraad@carinova.nl. Op 7 mei is Carinova, in samenwerking met de GGD, in Heino gestart met een Consultatie bureau voor Jongeren van 0 -19 jaar. Dit Consultatiebureau is een voorloper van de nog komende Centra voor Jeugd Gezin die overal in Nederland gaan ontstaan. Er is in Heino elke donderdag een inloopspreek uur van 9.00 - 9.30 uur in het Carinova wijkgebouw aan de Marktstraat 27a. Speciaal voor ouderen vanaf 60 jaar heeft Carinova consultatiebureaus geopend in Raalte, Holten, Olst-Wijhe, Hardenberg, Ommen en Deventer (Colmschate) en Borgele. Bij deze consultatiebureaus kunt u gratis een 60+ check laten doen. Voor meer informatie en een afspraak kunt u bellen met (0900) 8662 (lokaal tarief) of kijken op www.carinova.nl Telefoon:

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13