Wilco Oosterkamp neemt Nederlaag w Hóiten afscheid als materiaalman i Wessels Woninginrichting Moeders verdienen een bijzonder moederdag cadeau!!! HOLTEN-Na drieën twintig jaar trouwe dienst zat Wilco Oosterkamp afge lopen zondag voor het laatst als materiaalman van het eerste elftal van Holten op de bank. Verrassend. «■ar»%m&»mtm nr. Vernieuwend..*.., wij geven van ma 4 mei t/m za 9 mei op de gehele collectie 10% korting tevens hebben wij een aantal leuke actie's op onze slaapafdeling! boxspring combinatie incl matrassen al voor 1995,- -10% Dinsdag 5 mei 2009 15 De roodzwarter in hart en nieren kreeg een fraai afscheid van het elftal en het bestuur van Holten. Het zal wel even wennen zijn om niet meer twee tot drie keer per week bezig te zijn voor het eerste elftal. "Of ik het zal gaan missen? Dat weet ik echt niet, de tijd zal het leren", aldus de afzwaaiende clubman. Hij begon in 1986 op achttienjarige leeftijd aan loop baan als materiaalman, het me rendeel van de huidige selectie lag toen nog in de luiers of had zelfs het levenslicht nog hele maal niet gezien. "Dat was in een elftal met mannen als Toks, Hen- nie Jalving, Geert Brands en Erik Broekmaat", vertelt Oosterkamp. "Ik keepte toen zelf ook nog in een lager elftal en werd zelfs kampioen met allemaal oud-eer ste spelers." Maar toen bleek dat zijn werkzaamheden voor het eerste elftal en zelf voetballen te druk werden besloot hij te stop pen met keepen. "Ik heb later nog wel eens als reservekeeper op de bank gezeten bij het eerste en zelf enkele wedstrijden ge keept tijdens wedstrijden om de gemeentebokaal." Eigenlijk heeft hij elke rol, behalve die van trai ner, wel gehad. "Ik ben ook nog Wilco Oosterkamp werd afgelopen zondag in het zonnetje gezet, omdat hij stopt als materiaalman van het eerste elftal van W Holten. foto: hedy oosterkamp twee jaar verzorger geweest op de zondag omdat er toen geen verzorger beschikbaar was." Daarnaast heeft Oosterkamp ge fungeerd als grensrechter en was hij altijd eigenlijk al een soort tweede leider. Hij heeft heel wat trainers versleten door de jaren heen, maar twee sprongen er toch echt voor hem uit. "Dat zijn Geke Bonenschansker en Gerard Heck, die wisten een team echt tot een geheel te smeden en zij gaven de spelers enorm veel ver trouwen", legt hij enthousiast uit. Niet geheel toevallig werd Holten ook onder deze twee trainers kampioen. "Dat zijn echt de hoogtepunten van mijn tijd bij het eerste, prachtig om mee te maken." Hij degradeerde ook nog eens tweemaal.Daar was ik dan echt een tijdje doodziek van", geeft hij hoofdschuddend aan. In al die jaren is hij maar één keertje wat vergeten. "Ik weet het nog goed, dat was uit naar Zwol- sche Boys. Toen heb ik vergeten de keepershirts in te pakken." Gelukkig-waren er hulpvaardige supporters die er toen voor zorg den dat de kleding toch nog voor de afrap op de plek van bestem ming kwam. "Maar dan baal je wel even als een stekker hoor." Wat hij gaat doen met al zijn nieuwe vrije tijd weet Ooster kamp nog niet "Ik ga soms kij ken naar de motorcross en mag ook graag de Formule 1 volgen. En ik kom natuurlijk nog regel matig op zondag kijken hoe de jongens het doen of ik pak een training mee." Zijn betrokken heid blijkt uit de lach op zijn ge zicht als hij dit zegt. Wat Ooster kamp jammer vindt is dat Holten tegenwoordig haar uitwedstrij den in zwarte shirts speelt "Dat is zonder mij zo besloten en dat vind ik jammer. Holten is rood zwart en dat moet het zo vaak mogelijk uitstralen, maar dat is mijn mening." Hij heeft nog wel een tip. "Vertrouwen geven aan de spelers", adviseert de materi aalman bijna in mste. "Dat is heel belangrijk en ik denk dat dat het de toverwoorden zijn voor de komende jaren. HOLTEN - In mineur, wat be treft de score, heeft Holten de huidige voetbaljaargang afge sloten. Door de 0-2 nederlaag van zondag op eigen veld tegen Zutphania sluit Holten het sei zoen af op de achtste plek op de ranglijst. Holten speelde niet in haar sterkste opstelling door een aantal geblesseerden en er waren basisspelers die met het tweede elftal hadden gevoet bald omdat die nog wel voor het kampioenschap strijden. De wedstrijd stond vooral in het teken van het afscheid van en kele stafleden van Holten. Lei der Teun Hofman, verzorger Henk van der Pluijm en vlagge- nist Bert Jan Paalman waren voor het laatst actief bij het eer ste elftal tijdens een competitie wedstrijd. In het bijzonder werd er afscheid genomen van Wilco Oosterkamp die na ruim 700 wedstrijden als materiaalman ook voor het laatst op de bank zat. In tegenstelling tot Holten speelden de Zutphenaren nog wel ergens voor en zij lieten dit al na twee minuten blijken in de score. Een mooie steekbal op rechts leek voorgetrokken te worden, maar de slimme mid denvelder van Zutphania ver raste Koetsier met een harde knal in de korte hoek. Holten dat met een piepjonge ploeg speelde, waarin Meijerman aanvoerder was omdat Edwin Knapen geblesseerd aan de kant bleef, was even aangesla gen door de snelle openings treffer. Na ruim twintig minu ten kwamen de Holtenaren weer in de wedstrijd en werden er ook kansen gecreeerd. Stoe- venbelt en Freek Knapen waren onder andere dichtbij een treffer. Tom Hofman leek-uit eindelijk de roodzwarten op ge lijke hoogte te brengen, maar zijn prachtige vrije trap werd op het laatste moment nog uit de hoek geranseld door de goalie van Zutphania. Na de rust kwam Holten in de zelfde formatie het veld op en leek het verder te gaan met waar het voor het bakje thee mee was opgehouden. Maar de stille tjp- mars werd wreed verstoord door de man die Holten ook al in de eerste helft het meest pijn had gedaan. Na een mooie actie van de spits van de gasten, die de bal met zijn hak klaarlegde op de rand zestien, kon weder om de middenvelder uithalen en dit keer nog fraaier dan de eerste keer. Van bijna twintig met joeg hij de bal met een noodvaart in het kruis achter de verbouwereerde Koetsier. Hier mee viel de wedstrijd in het slot ondanks nog wat redelijke kan sen voor Holten. Zo was er nog een kopbal op de dwarsliggen na een goede corner en mocht Hofman nog twee keer aanleg gen met een vrije trap. Ges coord werd er echter niet meer en dit zorgde ervoor dat Zutphania alsnog de nacompe- titie ingaat en Holten wederom midden in het rechterrijtje ein digt. Bij Holten lijkt het erop dat Arno Knapen moet stoppen vanwege veel blessureleed, maar komt volgend jaar «el Jaap "Sacha" Huisman de gele deren versterken. Misschien dat hij al zijn opwachting zal maken tijdens de 'Keunecup' tegen Blauw Wit eind mei. wonen - slapen - .stoffering - verlichting - cadeau - baby artikelen Bouwstraat 29 Rijssen tel 0548-512550 parkeren hij de zaak Gezellig winkelen in het centrum van Rijssen kom dan ook even gezellig bij ons! onze keus is enorm! 5500 m2 winkel plezier!

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 15